X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 listopada 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, na jednym.
    Czekam na wizytę i zobaczymy co tamten dr powie na ten temat. Pewnie będzie chciał robić laparoskopię.

  • Katjaaa Przyjaciółka
    Postów: 65 74

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Kroko to brzmi strasznie :( 2-3 cm to przecież takie duże są :O na te torbiele to tylko tabletki antykoncepcyjne działają?
    To dobrze ze z Torpeda wszystko dobrze. Buziaki dla niej!

    Mona nikt nie chciał cię urazić do tego stopnia, że usuwasz kogoś z fb... trochę to dziecinne bo staraliśmy się ciebie wspierać a ty atakowalas... więc nie jestem z tych by dac sobą pomiatac i powiedziałam swoje zdanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 16:50

    f2w3rjjg6pyc7txh.png
    f2wlmg7yzuaizjpz.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja według tego co wiem to tylko antyki.
    Niby laparoskopia od 4cm ale że u mnie są dwa to według mojego gina pasuje je usunąć.
    No nic nie wymyślę, pozostaje mi czekać na tą wizytę.

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 20 listopada 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam się w nowym cyklu :( no cóż, kolejne święta co będę wysłuchiwać "życzliwych" życzeń... Kurcze no, miałam ochote się wczoraj upić, żeby dziś dojść do siebie (ten okres, pogrzeb chrzestnej) no i mnie jakieś choróbsko dopadło, strasznie mnie mdliło, w brzuchu bulgotało, darowałam sobie %. Chciałabym żeby ten rok już się skończył :( był straszny...

    Kroko, trzymam kciuki żeby wieści były jednak pozytywne i oby udało się ocalić jajnik, super że Zuzia nie ma przepukliny, a pociąg jest ciekawszy niż samochód czy autobus bo mozna biegać :D

    Kuba, co Ci doradzić, też to przechodziłam, tydzień przed okresem już w ciąży byłam, musisz sobie wszystko w głowie poukładać, nie piszę że odpuścić bo to nie tak łatwo, znaleźć zajęcie, które pomoże Ci się wyciszyć i podejrzewam, że stopniowo będzie lepiej. Napisz jak po jutrzejszej wizycie :)

    Choco, no to czekamy na wieści :)

    Zizia, ja Ci nie doradzę, nie znam się zupełnie na procedurach, ale myślę że jak nie spróbujesz to będziesz żałowała i myślała że może nie wykorzystałaś wszystkich szans

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 listopada 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, częściowo domyślam się co czujesz. Staram się jakoś trzymać,uśmiechać i żyć doceniając to co mam. Ostatnio wyczytałam we wszechwiedzacym Google, ze kurkuma ma działanie antydepresyjne, antynowotworowe i przeciwzapalne. zaczęłam więc pić lemoniada kurkumowa. mam nadzieję ze nie zrobię sobie krzywdy. Odezwę się po wizycie. Jasne.

    Kroki, mam nadzieję ze nie stracisz jajnika. trzymaj się.

    Choco, kciuki za pomyślność.

    Zizia, też uważam, ze jak nie spróbujesz to możesz żałować.

    Co u pozostałych kolezanek? Ania,Katja puk puk ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 14:55

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 20 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba a wiesz że też się od niedawna kuruję kurkumą :D wyczytałam że przy hasi działa cuda. Jak robisz lemoniadę?

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 listopada 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę łyżeczkę kurkumy, dwie łyżeczki miodu, sok z połowy cytryny. To mieszam z odrobiną ciepłej wody, jak się miód rozpuści dolewam zimna wodę do pełna szklanki. I tak codziennie na czczo. Ja pije bo ponoć działa jak lęki antydepresyjne i przy endometriozie może niwelowac Stany zapalne i zmniejszać ogniska. Ile w tym prawdy to nie wiem.
    A Ty jak spozywasz :) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2016, 19:22

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 20 listopada 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie po prostu dodaję ją do czego tylko mogę, raz zrobilam sobie jogurt z platkami orkiszowymi, jabłkiem i kurkumą, trochę za dużo jej wsypałam i było ohydne :D musiałam słodzić cukrem bo nic innego w pracy nie miałam. Dodaję szczyptę do kawy (plus cynamon do tego), ale wyczytałam że lepiej się wchłania z czarnym pieprzem. No cóż muszę się jeszcze przyzwyczaić do jej smaku
    Spróbuję Twoją lemionadę :)

    Ogólnie to postanowiłam, że idę do ginekologa na przegląd, zauważyłam, że od czasu poronienia mam bardziej obfite miesiączki, z dużą ilością skrzepów, wkurza mnie to, a może to normalne?

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja lemoniada z miodem i cytryną nawet jest znośna. I wolę raz A dobrze się napić. Bo każdy posiłek o smaku kurkumy chyba by mi nie wszedł.
    Idź do doktorka. niech Cię obejrzy. Będziesz spokojniejsza. Ja też mam takie strzępy czasami. Ale moje miesiączki też sa dziwne. Raz trwa krótko i jest skarpa A innym razem obfita i długo. też muszę jutro o tym wspomnieć. Chociaż tutaj mało przywiązują wagę do wywiadu.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja osratnio zalatana teraz szykiwakam torbę do szpitala bo jutro ide na 3 dni obserwacji moich cukrow ;)
    Kroko mam nadzieje ze szybko udacci sie skonsultiwac i pozbyc dzuadostwa

    Matko dzuewczgny mowicie tu o jakis dobrocuach i juz mi sue chce jesc ;)

    Myszko co do obfitych @ jesli nigdy nie muajas to zapttaj lejarza

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko to do bani..ale trzymam kciuki za pozytywne zakończenie..

    a ja byłam na wizycie w piatek u mojego dr (pierwsza po nieudanej próbie ivf), powiedział ze nie wie czemu sie tak stało (tzn tak słabe komórki i brak transferu) ale najprawdopodobniej za krótko byłam stymulowana..bardzo namawiał na kolejna stymulację...mowił cos o "lower stimulation" ( tańsza stymulacja) która powinna mnie wyniesc 1000-1500 zł..słyszałyście cos o tym? Do dzisiaj musze sie zdecydować czy płacic za punkcje i jeszcze raz podchodzić do III cyklu..czy sobie odpuścić ta klinike..dr G bardzo namawiał i mówił ze powinno sie udać..ale sama nie wiem co robić..mówił tak zachęcająco ze sama uwierzyłam w to wszytko..dzisiaj podejmujemy decyzje ale raczej będziemy na tak..


    pozdrawiam gorąco ze słoneczkiem ;)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde trudny wybór a nie masz jak się skonsultować z innym ??

    Ja już sobie leżę będą mi robili jutro
    Dobowy profil glikemii obejmuje oznaczenia:
    rano na czczo,
    przed każdym głównym posiłkiem,
    120 minut po każdym głównym posiłku,
    przed snem,
    o godzinie 24.00,
    w godzinach 2.00-4.00.

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 21 listopada 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu konsultacja z kim innym równa sie zmiane kliniki..patrze niestety przez perspektywę kosztów związanych z tym wszystkim..ehh..cieżka decyzja

    trzymam kciuki Aniu zeby badania wyszły dobrze:)

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    przyszłam się pożegnać, nie mam czasu tu zaglądać, za dużo wzięłam na siebie. Zresztą i tak Nina nie będzie miała rodzeństwa, także tego...
    Z całego serca bardzo bardzo wam życzę, żeby w końcu się udało! Bardzo mocno trzymam kciuki!!! <3

  • Katjaaa Przyjaciółka
    Postów: 65 74

    Wysłany: 22 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marris ale jak to pożegnać :O a czemu nie będzie miała rodzeństwa? :(

    Hej :) ja po krzywej cukrowej :/ po godzinie od wypicia tego świństwa zaslablam.

    Kroko to trzymam kciuki by wszystko przebiegło w dobrą stronę.

    Myszk@ fuck... kijowo że nowy cykl :/

    Ja od czasu starań miałam skąpe @ w tym miesiącu co zajszlam miałam taką @ że w pracy mnie zalalo mając tampona i podpaske... ehhh

    Dziewczyny nie mam sił nic więcej pisać bo jeszcze ta glukoza mi w organizmie buzuje... idę spać.

    f2w3rjjg6pyc7txh.png
    f2wlmg7yzuaizjpz.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 22 listopada 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba już mamy wtorek, gdzie jesteś? :)

    Aniu i jak tam? Zniosłaś kłucie?

    Katjaa, no cóż Ci mogę powiedzieć, jestem w nowym cyklu ale zwarta i gotowa do boju :)
    Zasłabłaś? po cukrze? ale chyba dobrze że nie zwymiotowałas, bo może byś musiała powtarzać...

    Marissith, powodzenia!

    Zizia, i jaką decyzję podjęliście?

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 22 listopada 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jakoś mi nerwy całkiem przeszły, co ma być to będzie. :)
    Trzeba będzie operować to trudno.

    zizia faktycznie ciężka decyzja.

    Mari a czemu nie będzie rodzeństwa? :)

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 23 listopada 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już,

    Zizia, na pewno wybierzesz t co dla Was najlepsze.

    Kroko, spokój jest najlepszy. Może okaże się po badaniach, że wcale nie jest tak źle.

    Ania, krzywa cukrowa... tez to przechodziłam. Najgosze było to jak pani w nocy budziła mnie igłą wbijaną w palec. Ale Ty dzielna jesteś. Kiedy wyniki?

    Katja, ohydna ta glukoza. Moim zdaniem powinni wymyślić inny sposób,żeby zbadać cukier kobiecie w ciąży. Jak się czujesz?

    Myszka, Ty jak zwykle pełna nadziei i wiary. I tak Trzymaj.
    Ja po wizycie. Wszystko wg doktorka w porządku. Na razie po torbielach ani śladu. Tylko troszkę za niski progesteron, więc dostałam tabletki. I wszystko wygląd dobrze, gdyby nie to, że teraz mąż mi zaczyna troszkę fikać. No ma chłop trochę racji. Namawia mnie na szybkie znalezienie pracy, Zawsze to fajnie by było, jakbym sobie w ciązy a potem na macierzyńskim do budżetu domowego się dołozyła. Muszę temat przerobić. W sumie zawsze chciałam pracować tutaj i nawet uważam, że to dobry pomysł, ale boję się, że moje plany się ostro rozjadą i nic z dziecka nie będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 08:32

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 23 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari..nie odchodź...wpadnij czasem..ale nie odchodź :(

    Kroko..będzie dobrze, jakoś sie ułoży na pewno, wierze ze będzie dobrze i trzymam kciuki:0 a jak Zuzinka?zdrowa już?

    Myszka no to kciuki za nowy cykl:)

    Ania hop hop..

    Katja a wyniki z krzywej ok..kiepsko ze zasłabłaś, czy to normalne?tzn ze takie rzeczy sie dzieją po tej glukozie czy po prostu to był przypadek?

    Kuba..gdzie zniknełas?

    Decyzja podjęta..pieniążki wpłacone wiec w styczniu zaczynam kolejną procedurę..myślę ze w grudniu pojadę do dr i dopytam sie o szczegóły.

    a zeby nie było tak kolorowo zaczął mi wrastać paznokieć i szukam podologa..boli jak skur***yn..ratunku..jak nie urok to sraczka;/

    edit:
    o cześć Kuba:) napisałaś posta zaraz przede mna..moze praca to dobre rozwiązanie, zajmiesz głowę czym innym a i kasa jakaś wpadnie, czy nawet odłożysz na lekarza czy jakies inne wydatki. Trzymam kciuki za podjęcie dobrej decyzji :)

    miłego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 08:36

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 23 listopada 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia, bardzo Ci kibicuję.

    A u mnie wiem, ze to dobry pomysł. Biorę się za szukanie.

    Miłego dzionka

    zizia_a lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
‹‹ 4858 4859 4860 4861 4862 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ