X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja, super ze sie dogadaliscie.
    Piękny masz ten brzuszek <3

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka- procedura to: 4 spotkania w ośrodku z psychologiem i pedagogiem plus wizyta w domu, a później czekanie na kurs w ośrodku i czekanie na kwalifikacje ze nadajemy się na rodzica:). Chcemy dziecko do 2-3 latek :)

    Izo trzymam kciuki za naprawę SYNA :)

    Aniu piękny domek ma Antos :)

    Kuba zazdroszczę łyzw :)

    Katja pięknie wyglądacie :)

    Choco nie wiem co Ci napisać :( trzymam kciuki za podjecie odpowiednich decyzji..

    ja byłam przez weekend w Zakopcu, mieliśmy z mężem rocznice ślubu, ludzi w pi**du, mróz jak diabli, samochód nam sie zepsuł i został w Zakopcu ale i tak było pięknie :)

    Kuba12, choco, Myszk@ lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco bardzo mi przykro :( wierzę, że tak czy inaczej będziecie rodzicami <3

    choco lubi tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś się pogodziłam z faktem że ta procedura nie wyszła. Ale nie mogę się pogodzić z faktem, że nie znamy przyczyny tych niepowodzeń. Ciągle myślę co zrobić żeby ją znaleźć i może dało by się z tym coś zrobić. Gdzieś w środku jakiś głos mi mówi, że ja to dziecko mogę urodzić tylko muszę znaleźć sposób na zajście w ciążę. Chociaż jak już słyszę wewnętrzne głosy to chyba powinnam zacząć leczyć co innego

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco na polepszenie komorek ostatni lekarz zalecił mi branie przez 8-12 tygodni dhea eljot plus koenzym q10

    choco lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś to brałam. Ale jeszcze na etapie wiary w naturalne zajście. No i na pewno krócej bo tylko jedno opakowanie. Ale przed ostatnią procedurą miałam hormon wzrostu na poprawę komórek i chyba jakiś efekt był bo na poczatku komórka dzieliła się zgodnie ze standardami, bez żadnych odprysków i nierówności. W 3 dobie się zbuntowała dopiero.

    **********************Gang 18+***********************
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a w 3 dobie to nie odpowiada juz plemnik za jakies nieprawidłowości?tak gdzies czytałam?



    mnie zalecił minimum 8 tyg zeby to dało jakis efekt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 10:42

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu i Katjaa macie cudne piłeczki z przodu <3

    Kuba, body - moje marzenie :D niestety nie znalazłam jeszcze takiego na moje miseczki, jak będę w desperacji to kupię bawełniane, haha

    Zizia, faktycznie sporo jeszcze przed Wami, ale najważniejszy krok zrobiliście :) czyli można powiedzieć że jesteś w "ciąży adopcyjnej"
    czeka Was ponowna podróż do Zakopca?

    zizia_a lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie jestem w "ciąży adopcyjne" która potrwa 2 lata..jak u słonicy :P

    w Zakopcu bylismy wczoraj po samochód...ładnie tam..ale zimno jak diabli..u nich było -20 brrr

    choco, Myszk@ lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia 2 lata?? oł maj gad... nasz kraj taki piekny :/ Niczego nie ulatwiaja.

    Ja popoludniu pedze do doktorka z wynikami badan, amh wczoraj odebralam i mam 4,33. Oby usg bylo obiecujace, bo mam 12dc

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco faktycznie z teg co kojarze w 3 dobie o dużo zależy od pleminka moze jakieś badanie w kierunku plemników rozszerzyć ??

    Zizia może uda się wcześniej moja znajoma po 1,5 roku od złożenia papierów dostała tel ..fakt zgodziła się na rodzeństwo ;) i moze to dlatego szybciej było :)

    Myszk@ jak tam widzę wykres śliczny :) Trzymam kciuki :)

    Selina czyli AMH ładne :) trzymam kciuki za wizyte :)

    Selina, zizia_a lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dwa pierwsze podejścia dały jednoznaczne info, że to wina komórki. W poniedziałek mam wizytę to się dowiem w którym momencie nastąpił bunt i się zatrzymała.

    **********************Gang 18+***********************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wizyta kiepska... znow mam infekcje :( Owu sie zbliza a ja globulki musze zapodawać, ręce opadają. Nic z tego nie będzie w tym cyklu, choć pęcherzyk 20mm i wygląda na to, ze cysty już nie mam! To chyba zasługa Clo.
    Lekarz myśli też, że za niepowodzenia mogą być odpowiedzialne zbyt wolne plemniki (tylko 40% postępowych, 60% wolnych).
    Muszę też powtórzyć prolaktynę i 1raz progesteron zbadać. Zalecił mi też hsg :/ dygu dygu. Ogólnie wyszłam z gabinetu załamana, nie wiem czemu, jakoś czuję że prędko się nie uda :( Odechciało się wszystkiego.

    Choco - bardzo mi przykro :( W poniedziałek wyniki badań czy będą dopiero robione?

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia trzymam kciuki za twoją ciążę adopcyjną. Pamiętaj ciąża to ciąża, masz prawo do różnych zachcianek ;-)
    Selina, niestety czasami trzeba się uzbroić w cierpliwość. Na plemniory dla męża zapodaj jakieś witaminki.
    Moja wizyta w poniedziałek będzie u ginekologa. To pierwsza wizyta po nie udanym IVF, mamy obgadać inne rozwiązania i możliwości. Popytam też co jeszcze mogę zbadać żeby znaleźć przyczynę i czy w ogóle jest sens szukać.

    Selina, zizia_a lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... mam premiowany wykres :/ ogólnie mam doła, przepraszam że nic więcej nie napiszę, na 28 stycznia przypadała data porodu i co i wielka lipa, idę piec wyczyścić (bo małżon jeszcze się oszczędza) i wezmę po drodze wino z piwnicy. To będzie ciężki miesiąc

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, :( wierzę, ze Wam się uda. Musi.

    Szczerze, to i mój początek roku niezbyt uśmiechnięty.

    Miłego dnia wszystkim

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kuba :* pieca jednak nie czyściłam, mąż powiedział że on to w poniedziałek zrobi a ja żebym tylko węgla dosypała. Mówię Wam wychodzę cała upierdzielona, mam brudne nie tylko ręce (wiadomo worek łapię), ale i kolana (podtrzymuję żeby nie spadł) i uwaga... cycki :D (bo nimi wpycham popycham worek) no cóż uroki 160 cm w kapeluszu :D

    Kuba a co u Was? jak leczenie infekcji? no i jak urodziny Młodego, bo widzę że już dawno po

    Choco, daj znać jak po wizycie :*

    Oj tam Zizia, ciąża to ciąża, jak już Choco wspomniała masz prawo do zachcianek, humorów i innych takich

    Selina, uszy do góry, na plemniory coś zapodaj i do dzieła. U nas w pierwszym cyklu pomógł profertil, ale ciąża się nie rozwijała, a potem cud już się nie powtórzył.

    Próbuję małża umówić na ponowne badanie armii, żeby zobaczyć czy suplementy w ogóle mu coś dały, tylko ta moja skleroza... miałam w piątek dzwonić i zapomniałam, muszę we wtorek pamiętać

    Selina lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, Katjaaa czy macie już chętnych na Wasze brzuszki? Jakby co to ja chętnie przygarnę

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja już po wizycie. Na szczęście torbieli żadnych nie ma. Ale jajniki jeszcze nie do końca doszły do siebie. My musimy teraz rozważyć czy zdecydować się na adopcję dziecka czy jeszcze spróbować z komórką dawczyni (to wyjście nie za bardzo się podoba mężowi, i jest drogie) lub adopcją zarodka. Ja bym się zdecydowała na zarodek ale niestety nie ma możliwości doboru cech, grupy krwi itd. Dla mnie to obojętne. Może być i czarne, ale mój mąż jakoś nie bardzo na to patrzy. Póki myśleliśmy że jest możliwość przynajmniej częściowego doboru cech to jakoś był bardziej na tak, a teraz mam wrażenie zmienił zdanie. Oczywiście musimy przemyśleć wszystkie za i przeciw.

    **********************Gang 18+***********************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco trzymam kciuki za decyzję :) Ciężko mi to sobie wszystko wyobrazić co teraz przechodzisz, ale tulę i wiem, że będzie dobrze cokolwiek zrobicie :)

    choco lubi tę wiadomość

‹‹ 4867 4868 4869 4870 4871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ