X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem dobrze się wypłakać.

    Selina lubi tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śelina- ściskam
    Ja po usg, wszystko latdnie pieknie ale gina zaniepokoil plyn w zatoce douglasa
    18x14 mm... uspokajal mnie i za 2 ms mam znow usg (kazal mi zrobic tez ca 125) ale ja cała dygoczę ze strachu... Oczywiscie naczytalam się i boje sie strasznie i zastanawiam sie czemu gin kazal mi czekac 2 ms a nie za ms znow no bo kurde..dlaczego ciagle cos...?!

    Selina lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina przytulam z całych sił. Mi się też ostatnim razem wydawało że podchodzę na luzie. Ale kiedy przychodzi porażka dopiero okazuje się jak to bardzo przeżywamy.
    Mikka, ten płyn w zatoce to jest po owulacji chyba.

    Selina lubi tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Selina przytulam z całych sił. Mi się też ostatnim razem wydawało że podchodzę na luzie. Ale kiedy przychodzi porażka dopiero okazuje się jak to bardzo przeżywamy.
    Mikka, ten płyn w zatoce to jest po owulacji chyba.

    Nie w moim przypadku bo wlasnie dzis mam 5dc i dopiero co skonczyl mi sie okres... w dodatku mam bole po prawej stronie jajnika...
    Czekalam w kolejce do gina patrzylam na te ciezarne i zazdroscilam im i az gotowalo sie we mnie z bezsilnosci "dlaczego to nie ja jestem na ich miejscu"..? Powinnam przychodzic na wizyty ciazowe a nie na usg ginekologiczne i trząśc sie ze strachu czy wszystko ok..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2017, 21:01

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka skoro gin uspakajal, to chyba to nic złego? Też mi się wydaje że ten płyn to jest po owu

    Dzięki dziewczyny, jak nie ten cykl to następny ;) albo nastepny

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka powodzenia, mi też kazał gin zrobić ca 125 przy cystach.
    Mam nadzieję że niedługo i Ty będziesz chodzić na usg ciążowe.

    mikka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ca125 przez 2 lata podwyższone przez czyste. Dziwnym trafem ona zniknęła chyba po 2 cyklach z Clo... Raczej po tym leku one się pojawiają a nie znikają, ale jak widać wszystko możliwe

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie nie myslec o złych rzeczach ale wiadomo gdzies tam w glowie pojawiaja sie znaki zapytania i strach, ale tak najbardziej to cce mi sie po prostu plakac z bezilnosci...ze ciagle cos wyskakuje...ja juz nawet zaczynam bac sie jakichkolwiek nawet najprostszych badan... Chyba takie zmęczenie tym wszystkim mnie dopadło...

    Jak tam u Was pogoda? Bo u mnie kiepskawo...

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)

    Selina..przykro mi..cycki do przodu i idziemy dalej! Pamiętaj, że jak upadasz to wstajesz silniejsza!

    Czesc Korko :) jak tam starania o Franka??

    Choco a co u Ciebie?

    Ja myślałam że jestem przebadana wzdłuż i wszerz, a co chwile wychodzi że mam robić jakieś dodatkowe badania, tez sie boje..tym bardziej ze wychodzi cos nowego za każdym razem..wczoraj zauważyłam że żylak mi wychodzi :( olaboga co robic ?:(

    miłego, NIE deszczowego dnia!

    Selina lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka pogoda fatalna :( wstawać z łóżka się nie chciało, ciągle leje, zimno i ogólnie masakra. Mam nadzieję, że na majówkę będzie lepiej...

    Zzia możesz zacząć łykać jakieś piguly z diosmina, wzmacniają żyły i żylaki (jest szansa że ten obecny się zmniejszy)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia no działam działam, lada moment testuję. :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za rade :)

    edit:

    kroko no to trzymam kciuki i to mocno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 12:22

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj laski beta z dzisiaj 9,81 :)
    do powtórki we wtorek
    mała jak na 9dpo ale jestem dobrej myśli :)
    trzymajcie kciuki :)

    choco, Ania_84, zizia_a, Selina, Izoleccc, Myszk@ lubią tę wiadomość

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kroko. Wcale nie mało. Dzidziol dopiero się wgryza.
    Zizia u mnie nic nowego. Jedziemy z mężem na weekend majowy pozwiedzać trochę Polskę. I ostatnio głównie wyjazdem żyję. A teraz odliczam minuty do fajrantu.

    Krokodylica, zizia_a lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina trzymam kciuki mocno, żeby się w końcu udało!

    Kikka, moja szwagierka właśnie tak się dorobiła syna :) Współżyli ok 5dc i okazało się że akurat miała owulkę... Skąd? Nie wiadomo, bo zawsze miała w połowie cyklu :D Tak więc wszystko jest możliwe :)

    Kroko kochana no GRATULUJĘ :) Wiedziałam, że wcześniej zatestujesz :) Masz lepszą pierwszą betę niż ja ;) Moja była 1,23 w 8dpo a u Ciebie od razu 9,81 :) Super :)

    Edit. Moje negatywne bety były zawsze <0,01, więc już miałam pewne podejrzenia, że to samiusieńki począteczek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 15:24

    Selina lubi tę wiadomość

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko gratulacje. Piękna beta szybko ten test zrobiłaś ale warto. Teraz na spokojnie :))

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko wooow super! :D gratulacje!

    Anuska dziękuję za kciuki ;)

    Na wszystkie wątki gdzie wchodzę jest wysyp ciąż :) czyli faktycznie wiosna przyszła ;) Czekam grzecznie na swoją kolej. Póki co @ mnie nawiedziła, więc git, że nie później

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 20:38

    Krokodylica, Anuśka lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko gratulejszyn :) w koncu się udało :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki laski, szybko zrobiłam badanie bo męczy mnie to przeziębienie i chciałam wiedzieć czy mogę się nafaszerować lekami czy nie.
    Także muszę przemęczyć.
    A przeczucie miałam że fasol jest. :)

    zizia_a, choco lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Dzięki laski, szybko zrobiłam badanie bo męczy mnie to przeziębienie i chciałam wiedzieć czy mogę się nafaszerować lekami czy nie.
    Także muszę przemęczyć.
    A przeczucie miałam że fasol jest. :)
    Ktoś tutaj pisał (albo nie tutaj) o "hipotetycznej Hani", wpis z bloga Mamaginekolog o zażywaniu leków we wczesniej ciąży :) Czytałaś?

‹‹ 4893 4894 4895 4896 4897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ