X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ci ludzie to rzeczywiście są okropni. U mnie w pracy jet dziewczyna, lat 40, która po prostu dzieci miec nie może. Co prawda nikomu o tym nie rozpowiada ale to jej sprawa. I była taka sytuacja, że kobietka lat 60 się wyrwała: oooo Anka! a Ty kiedy wreszcie to dziecko będziesz miała? młodsza sie nie robisz!... Nooo i jak ta Anka na nia spojrzała i wygarnęła co o jej zdaniu myśli to aż sie zimno w ppkoju zrobiło :) I odkąd ja jestem męzatką też wiecznie mnie ktoś wypytuje, ale nie wie że tak na prawdę to ja chce tylko jakos jeszcze nie wychodzi. Robi mi się wtedy przykro, ale nic nie mówie.

    Zemraa, Andzia33, MILA lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    kurcze ci ludzie to rzeczywiście są okropni. U mnie w pracy jet dziewczyna, lat 40, która po prostu dzieci miec nie może. Co prawda nikomu o tym nie rozpowiada ale to jej sprawa. I była taka sytuacja, że kobietka lat 60 się wyrwała: oooo Anka! a Ty kiedy wreszcie to dziecko będziesz miała? młodsza sie nie robisz!... Nooo i jak ta Anka na nia spojrzała i wygarnęła co o jej zdaniu myśli to aż sie zimno w ppkoju zrobiło :) I odkąd ja jestem męzatką też wiecznie mnie ktoś wypytuje, ale nie wie że tak na prawdę to ja chce tylko jakos jeszcze nie wychodzi. Robi mi się wtedy przykro, ale nic nie mówie.

    Mozesz zacytowac, co powiedziala? Prosze, moze sie czegos naucze, jak odpowiadac wrednym babom!

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam zawsze odpowiadam - będzie wtedy kiedy przyjdzie pora - i nic nikomu do tego ...a rodzina już dawno została poinformowana żeby się nie pytali bo to nie pomaga i jest nam przykro jak ktoś nam się wtrąca do naszych spraw.
    a

    biedronka1982, Jus1985 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to był z pół roku temu ale z tego co pamietam to lecialo dużo tzw. ku...w ;)
    poza tym było coś żeby sie swoim życiem zainteresowała i swoimi dziecmi i żeby nie odzywała sie na tematy, których do końca nie zna.
    P.S. ta kobitka do naszego nie ożenionego kierownika - singla ciągle lata i wypytuje kiedy się ożeni, wiec wtrącanie jej nie mineło ;)

    Zemraa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ja tam zawsze odpowiadam - będzie wtedy kiedy przyjdzie pora - i nic nikomu do tego ...a rodzina już dawno została poinformowana żeby się nie pytali bo to nie pomaga i jest nam przykro jak ktoś nam się wtrąca do naszych spraw.
    a

    Czyli zwykla kawa na lawe, tez dobre. Ja dzis wymyslilam: "Bo dziecko nie chce przyjsc!"
    :-(

    Zemraa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    to był z pół roku temu ale z tego co pamietam to lecialo dużo tzw. ku...w ;)
    poza tym było coś żeby sie swoim życiem zainteresowała i swoimi dziecmi i żeby nie odzywała sie na tematy, których do końca nie zna.
    P.S. ta kobitka do naszego nie ożenionego kierownika - singla ciągle lata i wypytuje kiedy się ożeni, wiec wtrącanie jej nie mineło ;)

    Ok, dzieki. K... rzucac raczej nie bede, pracuje nad tym ostatnio, hehe! :-P

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja też bym rzucała bo baby wrednej nie lubię ;)
    albo jak bedą gadac i pytac to powiem że nie planuje w najbliższym czasie i juuuu ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Czyli zwykla kawa na lawe, tez dobre. Ja dzis wymyslilam: "Bo dziecko nie chce przyjsc!"
    :-(

    Ja wyszłam z założenia że to żaden wstyd przyznać się że są problemy i o tym wie rodzina.
    A znajomi i obcy ludzie tak jak mówiłam będzie kiedy przyjdzie pora :)
    Dzięki temu - rzadko kiedy mamy teksty typu a kiedy ... :)
    Jedynym zaskoczeniem była bratowa mojego M ... sama leczyła się 1,5 roku a jak zaszła w ciąże to co rusz mnie się pyta a kiedy wy ..bo mi się śniło że jesteś w ciąży ... głupi tekst ;/
    Kiedyś nie wytrzymałam i jej powiedziałam.. jak ty się leczyłaś to nikt się o nic nie pytał.. więc teraz nie denerwuj innych.
    Przy tym była teściowa - i myślałam że stanie w obronie ciężarnej ..a stanęła po mojej .. powiedziała że każdy ma swój czas i żeby się nie wtrącała. :)

    Zemraa, Andzia33, Jus1985 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    A mój przeciwnie, chce wiedzieć. Najlepsze, że nigdy nie pyta wprost, tylko zawsze "kochanie, jaka dziś temperaturka, ta dobra?" co mnie niezmiennie rozśmiesza.

    hehe a mój pyta czy mamy już "zielone światło" na Ovu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "jak ty się leczyłaś to nikt się o nic nie pytał.. więc teraz nie denerwuj innych."
    Kupuje to! W sumie nie wiem, komu tym tekstem rzucic, ale jest mega! :-)

    Zemraa lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 2 października 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie to chyba tylko ja mam takie parcie na fasolkę ;) mój A wychodzi z założenia, że jak będzie to fajnie ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    a u mnie to chyba tylko ja mam takie parcie na fasolkę ;) mój A wychodzi z założenia, że jak będzie to fajnie ;)
    Jak moj normalnie! A mnie to tak wkurza, ze szok! :-/

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mojemu wjechałam na ambicje :D
    powiedziałam tak : co wolisz naturalne starania o malucha ( bo przecież sam mówisz że chcesz) czy wolisz zaciszny pokoik i kubeczek ?? a może inny ma oddać żołnierzyki :D
    jego mina bezcenna :D i od tej pory zaczął czytać brać witaminy i przykłada się z miesiąca na miesiąc coraz bardziej :D
    A jak się plumka co do badań - to mu powiedziała że to nie on musi pokazywać swoje klejnociki dwa razy w miesiącu obcemu :D
    A na rocznice - sam sie przyznał i tu cytuje " dobrze zrobiłaś dając mi ostrego kopa ... bo dopiero teraz wiem jak bardzo chce malucha :) "

    Andzia33, MILA, Amaranta, celia, Malgoo, ulek, Ciapulinka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 2 października 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BRAWOOOOOOOOOOOOO DLA LUBEGO Ani_84 !!!!

    powiedz mu że wszystkie jesteśmy z niego dumne !!! ha ha hah ah :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 20:04

    Ania_84, Zemraa, Malgoo lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    BRAWOOOOOOOOOOOOO DLA LUBEGO Ani_84 !!!!

    powiedz mu że wszystkie jesteśmy z niego dumne !!! ha ha hah ah :-D

    Hehehe..powiem :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    A u nas wczoraj było na odwrót :) to mój Małż mnie zaciągnął, ja jakoś chęci nie miałam przez to że wiary w powodzenie brak...
    noooooooo ale poźniej już chęć miałam ;-) hihihiii


    :)
    A mój czasem tak podstępnie pyta: A chcesz mieć dodatkowe serduszko na wykresie??? I jak tu nie ulec:D

    MILA, Ania_84, MalutkaEve, Zemraa, Malgoo lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 2 października 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za to u nas wczoraj miało być a nie było, tak mnie mój wk...... że ło ho ho ho
    myślałam że go rozniosę. Potem przepraszał i "zapraszał"
    a ja na to że "nie" - w lekkim tego słowa znaczeniu,bo tak naprawdę pojechałam mu po bandzie.
    Dzisiaj kupił moje ulubione winko. Teraz poszedł uspac naszą córkę (7 lat córka ma a ciągle chce zasypiać z nami ( tzn głównie słyszę :ja chcę z tatą !!!! ;-) )

    Czekam tylko jak przyjdzie no bo ja mam w planie że jestem cały czas obrażona więc...... zobaczymy !! :-P ;-)

    KUŹWA ŁASKI NIE ROBI !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 21:11

    Ania_84, MalutkaEve, Amaranta, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 października 2013, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    za to u nas wczoraj miało być a nie było, tak mnie mój wk...... że ło ho ho ho
    myślałam że go rozniosę. Potem przepraszał i "zapraszał"
    a ja na to że "nie" - w lekkim tego słowa znaczeniu,bo tak naprawdę pojechałam mu po bandzie.
    Dzisiaj kupił moje ulubione winko. Teraz poszedł uspac naszą córkę (7 lat córka ma a ciągle chce zasypiać z nami ( tzn głównie słyszę :ja chcę z tatą !!!! ;-) )

    Czekam tylko jak przyjdzie no bo ja mam w planie że jestem cały czas obrażona więc...... zobaczymy !! :-P ;-)

    KUŹWA ŁASKI NIE ROBI !!!

    Dobrze dobrze niech przeprasza jak nabroił :)
    Tylko takie miłe te przeprosiny niech będą :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 2 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cicho bo przyszedł !!! i zagaduje , a ja twarda jak głaz !!!! ;-)

    MalutkaEve, Zemraa, Malgoo lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    cicho bo przyszedł !!! i zagaduje , a ja twarda jak głaz !!!! ;-)


    ach te nasze babskie fochy, ta nasza teatralność :D :P

    nie daj mu od razu, bądź nieustępliwa :P

    MILA, Malgoo lubią tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ