Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet

Wysłany: 2 października 2013, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak Małż wkurza to po porstu przestaje do niego mówić ... co jest u mnie nienormalne bo mi się jadaczka ne zamyka :D
    jak pół godziny się nieodzywam to M przychodzi - i zawsze jest tekst : no dobra co jest ??
    Na co ja zazwyczaj odp krótko zwięźle ..NIC ..
    No to pyta znowu ... wtedy mu ładuje z grubej rury co mi siedzi na żołądku .. zazwyczaj mówi no ok ... zawaliłem - albo on wychodzi :D
    Po czym zawsze ale to zawsze po jakimś czasie zaczyna się przymilać :D
    I kończy się zawsze tak samo.. tekstem..Kocham cie łobuzie :D i <3 :D
    Na mojego działa zawsze słowo NIC ..:D wtedy zawsze wie że coś jest nie halo :D

Zemraa, Amaranta, MalutkaEve, MILA, Malgoo lubią tę wiadomość

Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MILA Autorytet

Wysłany: 2 października 2013, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha hahah hahahaha

jak ja was kocham laski moje kochane !!!

no ale dzisiaj nic nie będzie, stwierdziłam że poczekamy do jutra bo mam monitoring
    i wolałabym zeby żołnierzyków było więcej jutro jak będzie trzeba bo może pęcherzyk bedzie OK ;-) wiem wiem wiem, typowo techniczne podejście ale cóż, nie ukrywam że taka jest prawda ..... zresztą wiecie o co mi chodzi :-) same wiecie jak to jest ..

Malutka pewnie że nie dałabym od razu - no co ty !! ja taka łatwa nie jestem !!! :-D

Ania_84 uśmiałam się do łez z tym twoim NIC - też to znam ha hah haha h

najlepsze jest to że tu gadam z nim z pełną powagą a tu czytam wasze posty i leje się z nich jak głupia .....

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 22:17

MalutkaEve, Malgoo lubią tę wiadomość

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2013, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Mnie jak Małż wkurza to po porstu przestaje do niego mówić ... co jest u mnie nienormalne bo mi się jadaczka ne zamyka :D
    jak pół godziny się nieodzywam to M przychodzi - i zawsze jest tekst : no dobra co jest ??
    No to pyta znowu ... wtedy mu ładuje z grubej rury co mi siedzi na żołądku .. zazwyczaj mówi no ok ... zawaliłem - albo on wychodzi :D

hahaha :D
    NIC to słowo klucz jak widzę :D i to nie tylko u Was :P
    hahaha :D

MILA lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2013, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha wesoło sie zrobiło widzę :-) humory dopisują ;-)
    Ja jestem wlasnie po kolejnym monitoringu, w prawym pęcherzyk urósł do 15 mm, w lewym cisza, więc skupiać sie gin będzie na prawym. W piątek znowu monitoring. Do piątku zakaz bzykanka, zeby plemiona urosły w siłę ;-)
    Jutro idę na pobranie krwi..

MILA twarda bądź! ;-) ja to taka jestem ze nie lubię sie kłócić :-)
    Dobrej nocy, miłej nocy :-*

MILA lubi tę wiadomość

• Malgoo Koleżanka

Wysłany: 2 października 2013, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    haslo na dzisiejszy wieczor: NIC! hehhehehe
    chyba wiecej nas jest z tej "polki" hihihi pozdrawiam Was wszystkie kobietki drogie:)

biedronka1982, MILA, Andzia33 lubią tę wiadomość

• Jus1985 Autorytet

Wysłany: 2 października 2013, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoo wrote:
    haslo na dzisiejszy wieczor: NIC! hehhehehe
    chyba wiecej nas jest z tej "polki" hihihi pozdrawiam Was wszystkie kobietki drogie:)
    To i ja się muszę dołączyć do klubu NIC
    A mój na to : no widze ze nic ALBO jak zwykle
    :-D :-D :-D :-D :-D normalnie śmiech na sali

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 22:42

MILA lubi tę wiadomość

3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 października 2013, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak ja również dopisuje sie do klubu "NIC", po ktorym zawsze słyszę " tak tak ja wiem, zawsze mówisz ze nic a później i tak to z Ciebie wycisne więc mów lepiej od razu" :-)

MILA lubi tę wiadomość

• MILA Autorytet

Wysłany: 3 października 2013, 07:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEŃ DOBRY DZIEWCZĄTKA MOJE KOCHANE !! :-)

PORANEK ZIMNY JAK CHOLERA, SKROBANIE SZYBEK W SAMOCHODZIE EHHHHH
    ZACZYNA SIĘ :-P

JADĘ DZISIAJ NA MONITORING WIĘC TEŻ SIĘ DOWIEM CO I JAK.

MIŁEGO DNIA !!!!

Andzia33 lubi tę wiadomość

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Malgoo Koleżanka

Wysłany: 3 października 2013, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie pieknie i ja :) podobno duzo spadajacych gwiazd mozna od wczoraj zobaczyc- widziala ktoras? duzo zyczen sie bedzie spelniac to trzeba uwazac o co sie prosi :P hhehhe ja niestety pomimo okien w dachu nie widzialam ani jednej... ale dzis bede siedziec i wyczekiwac - moge za Was szepnac tez slowko.... oczywiscie wszystkie dotyczyc beda zdrowych dzidziusiow. :) milego dnia dla Was kobietki.

MILA, MalutkaEve lubią tę wiadomość

• MILA Autorytet

Wysłany: 3 października 2013, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoo wrote:
    Witam sie pieknie i ja :) podobno duzo spadajacych gwiazd mozna od wczoraj zobaczyc- widziala ktoras? duzo zyczen sie bedzie spelniac to trzeba uwazac o co sie prosi :P hhehhe ja niestety pomimo okien w dachu nie widzialam ani jednej... ale dzis bede siedziec i wyczekiwac - moge za Was szepnac tez slowko.... oczywiscie wszystkie dotyczyc beda zdrowych dzidziusiow. :) milego dnia dla Was kobietki.

szepnij i za mnie ;-)

Malgoo lubi tę wiadomość

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2013, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoo wrote:

a może nam z tą gwiazdką, Fasoleczka spadnie? :D

Malgoo lubi tę wiadomość

• Malgoo Koleżanka

Wysłany: 3 października 2013, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    d4j5273y30rkrc5r.png

• Malgoo Koleżanka

Wysłany: 3 października 2013, 08:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze bede szeptac za Was ;)

• Tiga Nowa

Wysłany: 3 października 2013, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 30-stce starania sie o dzidzię prawie dwa lata.Może to wina psychiki tak bardzo chcę

MalutkaEve, Zemraa, Andzia33 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2013, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Tiga :)
    mamy chyba wszystkie tak samo z ta psychiką :)

MILA lubi tę wiadomość

• balonik Autorytet

Wysłany: 3 października 2013, 09:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki!

x76lklh.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 października 2013, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no hej :) co tam?

• balonik Autorytet

Wysłany: 3 października 2013, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wstaje rano człowiek zmęczony hihi. Fakt poranek miałam bardzo miły :) ale teraz zasypiam.

x76lklh.png
  • balonik Autorytet

Wysłany: 3 października 2013, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam do was pytanie. Czy wiecie może coś o tym, że nie można współżyć przed USG ginekologicznym tranvaginalnym. Na skierowaniu nie mam nic o tym napisane a też zapomniałam zapytać

x76lklh.png
  • kierzynka Autorytet

Wysłany: 3 października 2013, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    a u mnie jak ja jestem wściekła na mojego A, to on do mnie z takim słodkim uśmiecchem : "nooo Kicia... pokaż kłyyy" co mnie rozbraja i jednak sie usmiecham ;)

MILA lubi tę wiadomość

qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego