X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko, widziałam Franka na fb. Mały przystojniak.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daven nieee na dwójce poprzestanę. :)

    Franek to nazwa robocza, bo nawet jak będzie chłopak to mąż i tak się drze że na pewno nie będzie się nazywał Franek. :P
    I tak go tym drażnię. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka woooow 2 pęcherzyki! :D gratulacje!

    Krokodylica super że wszystko dobrze :) rośnijcie zdrowo!

    Krokodylica, Anuśka lubią tę wiadomość

  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam, mąż :P. Jak Cię znam to i tak na swoim postawisz :D.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 maja 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo nie chwile mnie nie ma a tu takie wieści :D

    Kroko piękniś z kropeczka ;)

    Anuśka toś poszalała :P jak nic bedzie 4900 ;p

    Biedroneczko superinfo :D ojjj planujesz 3 dziewczynke :P

    ale wizyt uhohoho :D

    a ja dziś trochę jakaś taka nie wiem.. niepotrzebna .. się poczułam współpracue z lekarzami tyle lat co zasteuje mnie elektoronczna dokumentacja.. i jak tak dalej pójdzie to musze si zastanwowic czy nie zamknac firmy :(

    Anuśka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 maja 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daven nie no, jeśli będzie chłopak to poszukam innego imienia. :)

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 12 maja 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko widzę że dla dziewczynki masz takie samo imię jak ja :D Mi też się Łucja szalenie podoba :) Za to dla chłopca nie mam żadnego imienia, ale tym niech się zajmie mąż :)

  • ara Autorytet
    Postów: 1345 1605

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka spoko loko, najwyżej jak u mojego brata przez tydzień będzie roboczo zwany "dzidzią" :D

    Anuśka, Ania_84, Krokodylica, zizia_a lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Kroko widzę że dla dziewczynki masz takie samo imię jak ja :D Mi też się Łucja szalenie podoba :) Za to dla chłopca nie mam żadnego imienia, ale tym niech się zajmie mąż :)
    Hola hola bo nam się tu Łucji namnozy :) u nas jak będzie dziewczyna to też Łucja. :) A jak chłopak to Bastian.
    Tyle że przy moim cycoholiku to o nexcie póki co moge tylko pogadać :)

    Anuska, piri, kroko gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 11:45

    Anuśka, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 maja 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie Łucja, Hanna, Agata.
    Dla chłopca Franek, podoba mi się jeszcze Błażej i Bruno.
    Niech mąż wybiera z tych propozycji. :)

    Ale szczerze to i tak uważam że nie będziemy mieli w tym temacie nic do gadania bo Torpeda już kumata i jak się na jakieś imię uprze to będzie pozamiatane. :P

    Anuśka, zizia_a lubią tę wiadomość

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoj nareszcie mam czas na Ovufriend :)

    Krokodylica- gratulacje! :)
    Anuska- to żes zaszalała, ale jak kraśc to miliony jak kochac to księcia a jak zachodzic w ciąże to od razu na 2 <3 a co! :D

    Daven- moja historia jest oto taka ze po poronieniu w grudniu 2015 mialam przerozne diagnozy, zaczelo się ze mam miesniaka, olbrzymiego i juz mnie kierowali na operacje, minął kolejny cykl, po czym na kontrolnym usg okazalo sie ze miesniaka nie ma...za to mam jakies niejednorodne endometrium, miesiąc nerwów, po czym mohja gin daje mi jakies tabl, potem znow kontrol wszystko ok, po czym zaczynam się strasznie xle czuc i mam straszne bóle glowy, MR glowy i EEG glowy, nerwówa, czekanie na swoją kolej, po czym okazuje sie ze w tym temacie ok, w miedzyczasie robione mialam przerozne badania po poronieniu-oczywiscie prywatnie...wyszly mi przec. ANA 1:100 na 3 ms Encorton, potem kontrol i szok, przec 1:2560 z panelu RNP68-wynik graniczny, tydzien na REumatologii, miliony badan i te przeciwciala dalej wyoko 1:1280...Biore Plaquenil od pażdziernika 2016 i w czerwcu mam znow kontrol. Moja reumatolog niby przeciwskazan nie widzi jednak zaznaczyla ze przy tak wysokich pzreciwcialach moze byc roznie,no ale narazie ( i to narazie trwa juz 7 ms lepiej zebym nie zachodzila w ciaze), moj gin pozostawia mi decyzję, jakby co obstawi mnie lekami, ale...no wlasnie i tu pojawia się ale, endokrynolog musi mnie zobaczyc, poza tym ciagle jak tylko pojawia się jakies zielone swiatelko to zaraz przychodzi cos co mówi STOP, tak jak teraz ten plyn w zatoce douglasa. Poza tym jestem pod opieką onkologa-chirurga bo po porodzie małej, wykryli mi w piersi guzka, niby ostatnio nie bylo juz go, ale za to pojawila się (prawdopodobnie) jakas torbiel...i to tez teraz mam skontrolowac...

    ps. co do imion to u nas juz dawno bylo wybrane..Kuba albo Dominika :)

    Ale najlepiej bylo z córką, niby mielismy obmyslane imię ale tak do konca nie bylo przyklepnięte ze to ma byc to, bo zastanawialismy się nad kilkoma innymi, no ale po narodzinach pielegniarka pyta mnie czy ma cos napisac na tej zawieszce w lozeczku szpitalnym, aja tak siędze, mysle i zdecydowalam się w koncu na konkretne nie pytajac męża i z drżącym sercem czekalam co on na to, a on wchodzi i mowi: "O nareszcie wiadomo jak nasze dziecko ma na imię :D" Imię zaznaczam zostalo zaakceptowane :)

    ps. Pobiera mnie jakies chorobsko, gardlo mnie boli jak cholera, chyba grzanca każe męzowi zrobic :D Tylko kuźwa wina nie mam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 21:53

    Krokodylica, Anuśka, Daven lubią tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikka like za pierwszą część posta.

    Niech mąż skoczy po wino do sklepu. ;)

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 13 maja 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    mikka like za pierwszą część posta.

    Niech mąż skoczy po wino do sklepu. ;)

    wyszperałam butelkę, ktora kiedys zakamuflowalam na jakąs "okazję" no i się znalazla i butelka i okazja :D :D

    jak tam u Was \? ja zaraz zbieram się na zakupy :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
  • Daven Autorytet
    Postów: 492 747

    Wysłany: 13 maja 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Torpeda już kumata i jak się na jakieś imię uprze to będzie pozamiatane. :P

    Wiem o czym mówisz - mój 3letni wówczas kuzyn uparł się, żeby brata nazwać Tarzan :D. Nie dało się go od tego pomysłu odwieść, jeszcze brat okazał się siostrą na domiar złego. Trudno - ochrzcili jak ochrzcili, ale jeszcze długo Wanda była zwana w domu Tarzanem :D.

    Mikka - faktycznie, dobrze by było się doprowadzić do ładu zanim zajdziesz w ciążę, bo z tego co piszesz powikłania mogą być poważne. Po prostu z takimi ANA grozi Ci kolejne poronienie z tego co rozumiem, a takie ryzyko nie każda kobieta jest w stanie podjąć. Nie wiem, kurde, małego psa, kota albo królika sprowadź do domu ;). Biegania więcej niż za dwulatkiem (pełna mobilność zero rozumu), sprawstwo wychowawcze większe :D a myśli zajęte tym co ten psotnik znowu w domu rozwalił podczas naszej nieobecności :D a nie tym co nam znów szwankuje ze zdrowiem. Wiem, bo sama mam zwierzyniec :D.





    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Pluj - 2012
    Truj - 2013
    Zbój - 2015
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikka u nas dzień świstaka :)
    Chociaż teraz mężu wziął Torpedę na rower a ja sprzątam i przy okazji zaglądam tutaj. :)

    Daven haha Tarzan podoba mi się tak samo jak wymyślone przez mojego męża Bazyl. ;)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 maja 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informuję że mam wciąż 37.1 stopni 18 dzien fl.Ale obudziłam się o 5 rano i było 36.8 stopni. Poszłam siusiu i spać. Zawsze budzę się w nocy . Co dziennie. MIMO to moje temp są płynne. Faza niskich i faza wysokich. Zastanawiam się czy moje tempka jednak utrzymują się bo wstaje w nocy a to je podwyższa. Okresu brak. 18 dzień po owulacji. Suchosc pochwy nie mam plamienia które w tamtym cyklu były 3 dni przed okresem , dwa dni problemy w wypróżnieniem coś tam czuje w piersi nic istotnego. Troszke wiecej sikam chocuaz ja i tak sikam milion razy dziennie wiec ciezkk powiedziec. Czyli zero objawów. Wczorajszy test ujemny 25. Kupię 10 dzisiaj i jutro zrobię. Dziewczyny wczoraj powinnam odstąpić dupka. Nie zrobiłam tego bo boję się przerwać. Czytałam że on nie rplywa na okres. Czytałam że niektórzy lekarze każą nawet brać aż pojawi się okres. Macie zdanie? Dalej czy suchosc pochwy to musi być okres? W tym cyklu nie miałam w sluzie jak jeszcze był takich kawałków malutkich skóry jak co cykl było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 07:48

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 14 maja 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarra, ja bym chyba pobrała tego dupka do momentu aż się nie wyjaśni na 100% czy jest ciąża czy nie. Może zrób bete jutro, zawsze to pewniejszy wynik niż z testu.

    **********************Gang 18+***********************
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 maja 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mam zamiar zrobić. Chociaż wydawało mi się że te testy sikane mogą wykryć jakby coś było tym bardziej 16-17dni po owu. Dzisiaj zrobiłam 10 wrażliwości ale po 12:00 i był negatywny. Podobno gdy jest ta ciąża to wychodzi obojętne czy rano czy później.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 13:38

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 14 maja 2017, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hehe widze zespoko z imionami to wesolonie :-) u nas Lili zalapala Hanie pokazuje na brzuch i wola moja Hania :) bedzie wesolo jak jak bedzie Ignacy :p

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 14 maja 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam po przerwie :) my juz po przeprowadzce I wreszcie mamy internet :) u nas pierwsze iui nieudana a wczoraj byla druga:) teraz blue do testowania 26.05 :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

‹‹ 4902 4903 4904 4905 4906 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ