Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    No przerażające Asha, ale w niektórych przypadkach konieczne niestety. Dobra, nie będę wyprzedzać faktów, poczekamy, zobaczymy :)
    No ale teoretycznie jakby cos wyszlo nie tak w takich badaniach to co? Mozna cos zrobic jakbys byla w ciazy jeszcze?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ojesu, właśnie miałam coś pisać, nawet nie pamiętam komu a przed chwilą było trzęsienie ziemi. Lekkie co prawda, ale siedzieliśmy z małżem na kanapie w salonie i kanapa zaczęła się lekko trząść i tak jakby falować. Wow. Ale jazda!

    O matko, jestem nienormalna...pomyślałam,że po prostu mieliście popołudniowy spontaniczny sexik, nawet do głowy mi nie przyszło że mieliście trzęsienie ziemi ;) Sądziłam,że ujęłaś to w taką fajną przenośnię, dlatego polubiłam Twoj post buhehehe!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O cholera , trzesienie ziemi????

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Zobaczymy jak wyjdą te nieinwazyjne, ale one takie niepewne...nie chciałabym niczego przegapić i zaniedbać...ot takie rozterki pierworódki ;)

    Nenaa ja bym się bała robić te badania zwłaszcza, że mogą spowodować poronienie, chyba, że lekarz będzie kazał, to trzeba będzie, sama z siebie bym się nie zdecydowała. A nie możemy mieć niestety kontroli nad wszystkim co się dzieje i nie wszytko od nas zależy

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No ale teoretycznie jakby cos wyszlo nie tak w takich badaniach to co? Mozna cos zrobic jakbys byla w ciazy jeszcze?
    Tak, ale to już zależy od Ciebie, jeżeli przykładowo wyjdzie zespół Downa, masz prawo usunąć ciążę.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    choco wrote:
    Nasturcja pod stół się chowaj. Często macie takie trzęsienia?
    Pierwszy raz takie coś odczułam. Zazwyczaj trzęsienia nawiedzają Japonię a nie nas.
    Właśnie w newsach mówili, że jednak trzęsienie ziemi było w jakiejś miejscowosci oddalonej od nas o 130 km i było na tyle silne, że aż tu w stolicy je poczuliśmy.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Tak, ale to już zależy od Ciebie, jeżeli przykładowo wyjdzie zespół Downa, masz prawo usunąć ciążę.
    Nie no z zespolem Downa to wiem, ale jakies inne mi chodzi

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociak, przykro mi z powodu siostry. Mam nadzieje, że jednak okaże się, ze to nic poważnego.

  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Nenaa ja bym się bała robić te badania zwłaszcza, że mogą spowodować poronienie, chyba, że lekarz będzie kazał, to trzeba będzie, sama z siebie bym się nie zdecydowała. A nie możemy mieć niestety kontroli nad wszystkim co się dzieje i nie wszytko od nas zależy

    Masz rację badania prenatalne inwazyjne są niebezpieczne dla dziecka grożą poronieniem!

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili83 wrote:
    a mnie właśnie zalało, no cóż widziałam po temp że i tym razem nici:(
    Lili ja tez już chce bo im szybciej przyjdzie tym szybciej pójdzie :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • kociak Koleżanka
    Postów: 52 20

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy, ona miala silną anemie i usunięto jej macice żeby nie bylo przerzutów bo miala tam mięśniak czy cos takiego który spijal jej krew żelazo niema kolo 11 ona miala 1... A teraz cos jej z piersi cieklo poszla do gin wymaz byl i nie jest rakotwórcze ale podejrzewa w głowie tak zrozumiałam.. I czeka na termin. Ona mi nie mówi zbyt dużo, jestem 1000 km od domu wszyscy są w Polsce i niby nie chcą mnie denerwować.. Aż mi sie slabo zrobilo..

    2x1nzlo88acu720g.png
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kociak wrote:
    Oje dziewczyny moja siostra chyba ma guza przysadki mózgowej czy jakoś tak, musi na tomografię oooo kuźwa... Jeszcze to na dokładkę...


    Spokojnie...zależy jaki rozmiar ma ten guz...
    Leczy się farmakologicznie.
    No chyba że jest gorzej, to neurochirurg usuwa przez zatokę klinową przez nos.
    Akurat jestem w temacie, bo moja mama miała.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Clo przy normalnej owulacji jest bez sensu! ZZresztą patrz na Krokodylice jaka plakusna w tym cyklu - to 100% od clo - swoją drogą mocno trzymam kciuki moja droga ;).

    smarta, kochana, Ty to zawsze o mnie pamiętasz. :) Normalnie zaraz się rozpłaczę. :PPP

    Chyba masz rację że to od Clo, bo nigdy wcześniej tak nie miałam że ryczałam bez sensu.

    Postanowiłam sobie, że jak w tym cyklu się nie uda, to w następnym nie biorę Clo, nie mierzę tempki, nie robię nic, tylko bzykam się kiedy najdzie mnie na to ochota. O.

    PS. Właśnie przyjechały mi gmole do motocykla, oooochhh aaaachhh jakie one są piękne. (Orgazm).

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kociak wrote:
    Czekamy, ona miala silną anemie i usunięto jej macice żeby nie bylo przerzutów bo miala tam mięśniak czy cos takiego który spijal jej krew żelazo niema kolo 11 ona miala 1... A teraz cos jej z piersi cieklo poszla do gin wymaz byl i nie jest rakotwórcze ale podejrzewa w głowie tak zrozumiałam.. I czeka na termin. Ona mi nie mówi zbyt dużo, jestem 1000 km od domu wszyscy są w Polsce i niby nie chcą mnie denerwować.. Aż mi sie slabo zrobilo..
    Bidula ta twoja siostra...tyle przejsc..ile ona ma lat?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kociak wrote:
    Oje dziewczyny moja siostra chyba ma guza przysadki mózgowej czy jakoś tak, musi na tomografię oooo kuźwa... Jeszcze to na dokładkę...
    kociaku z tego co kojarze to dosc czeste schorzenie u kobiet ktore powodujee zaburzenia z wydzielaniem Prolaktyny tarczycy .. , lprtyzolu, oraz nadczynnosci da sie to leaczyc nawet farmakologicznie wiec spokojnie najpierw niech zdjagnozuja dokladnie bo gruczolaki przysadki nie zawsz emusz byc operacyjne wystarczy podanie hormonow i innych lekow

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    Lili ja tez już chce bo im szybciej przyjdzie tym szybciej pójdzie :P

    Biedroneczko u ciebie tempka ok, więc życzę 2 kreseczek!

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Mnie też lewy naparza... Aż do uda go czuję... Ale na usg widziałam na nim chyba z 5 pęcherzyków dużych (PCOS) i wiem że nic z niego nie będzie... A prawy (ten z dominującym rosnącym pęcherzykiem) tak jakoś lekko ćmi w tle...

    Chwilunia. PCOS to 12 pęcherzyków albo więcej...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kociak wrote:
    Czekamy, ona miala silną anemie i usunięto jej macice żeby nie bylo przerzutów bo miala tam mięśniak czy cos takiego który spijal jej krew żelazo niema kolo 11 ona miala 1... A teraz cos jej z piersi cieklo poszla do gin wymaz byl i nie jest rakotwórcze ale podejrzewa w głowie tak zrozumiałam.. I czeka na termin. Ona mi nie mówi zbyt dużo, jestem 1000 km od domu wszyscy są w Polsce i niby nie chcą mnie denerwować.. Aż mi sie slabo zrobilo..
    skoro jest wyciek z piersi to podejrzewam ze ma podwyzszona PRL

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kociak, na pewno ma podwyższona prolaktynę i kortyzol. Ale nie denerwuj się, to nie jest nic zagrażającego życiu.

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociak, trzymaj się, współczuję :(
    Temat badań prenatalnych to trudny temat, ale ja staram się myśleć o wszystkim.
    Taki typ :) Jeśli coś podejrzanego wychodzi w nieinwazyjnych to lekerze zalecają te inwazyjne. Ale to już indywidualna decyzja każdej kobiety, nie ma przymusu.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 635 636 637 638 639 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ