X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    nic im nie mówcie. Ja swojemu nie mówie kiedy mam dni płodne ;) i wszystko jest ok. Facet to inna jednostka jest... niby mówi zę chciałby zostać ojcem, ale jak przyjdzie pora i wie iż musi się wysilić tylko głównie po to to zaczyna się stresować, bo zaden tak naprawdę nie jest gotowy na dziecko dopuki się ono nie urodzi ;)


    a ja mojemu mówić nie chciałam, to się obruszył, że on chce wiedzieć bo to nasze wspólne staranie :) no i masz! :)

    ulek lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 października 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kierzynka- masz racje, ja tez nie mowie w sumie ze mam owulke i musimy dzisiaj sie poprzytulac. Poprostu sie do niego dobieram;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 16 października 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swojemu w poprzednim cyklu po powrocie od lekarza z monitoringu powiedziałam, że musimy się wziąć do roboty, to dał rade co drugi dzień tylko ;) wykręcał się że niby ciężki projekt w pracy. Ale jak później zobaczył jak ciężko mi było na początku @, to sam z siebie obiecał że teraz już przyłoży się do staranek :) A póki co obiecałam sobie, że w tym cyklu nie będę mu nic mówiła kiedy się kochać.
    W ogóle to chyba temat starania się jest dla niego względnie ciekawy tylko jak mi się @ zaczyna, bo wtedy próbuje pocieszać i wspierać. Za to ja mogłabym o tym gadać prawie na okrągło, więc często muszę się gryźć w język ;)

    Andzia33, MalutkaEve lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 października 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O marzeniu Oliwi praktycznie wszyscy już wiedzą, ale jest jeszcze jedna dziewczynka Maja, która też marzy o dużej ilości kartek urodzinowych. 28 października kończy 3 latka.
    Pomóżcie spełnić marzenie tej małej chorej na raka dziewczynki.

    Maja Raczyńska
    ul. Saturna 68/7
    67-200 Głogów

    http://greenfrog93.blogspot.com/2013/10/kartki-urodzinowe-dla-mai-i-oliwii.html

    Andzia33
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 16 października 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzylam kiedys zeby miec 3 dzieci i planowalam byc w ciazy przed 30stka.
    O tym ze bede mloda mama moge juz zapomniec. Moze uda mi sie miec jedno dziecko, ale czy wiecej?

    Ile chcialybyscie miec dzieci? Jak myslicie damy rade (my kobietki po 30stce)miec wiecej dzieci?

    MILA, Andzia33, Lenuś lubią tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 16 października 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz jedno mam , teraz staram się o drugie i więcej nie chce ;-)
    a niedługo (tj za 4 dni :-P) kończę 33 lata więc to ostatni dzwonek :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2013, 17:26

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 października 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja córkę urodziłam jak miałam 31,teraz mam 35 i chciałabym jeszcze jedno,ale zawsze bardzo chciałam miec bliżniaki,albo 3-4 dzieciaczki.Więc plan jest taki teraz bliżniaki i za rok wpadka z jeszcze jednym ,bo m to pewnie już nie będzie chciał.

    MILA, AnBe, MalutkaEve, Lenuś lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 16 października 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka i Mila ale powiało starością,no wiecie co?
    Wszystkie zdążymy zajśc,urodzic i wychowac tyle dzieci ile nam bedzie dane!

    ulek lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Marzylam kiedys zeby miec 3 dzieci i planowalam byc w ciazy przed 30stka.
    O tym ze bede mloda mama moge juz zapomniec. Moze uda mi sie miec jedno dziecko, ale czy wiecej?

    Ile chcialybyscie miec dzieci? Jak myslicie damy rade (my kobietki po 30stce)miec wiecej dzieci?


    oby jedno zdrowe Dzieciątko :)

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 16 października 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Ja córkę urodziłam jak miałam 31,teraz mam 35 i chciałabym jeszcze jedno,ale zawsze bardzo chciałam miec bliżniaki,albo 3-4 dzieciaczki.Więc plan jest taki teraz bliżniaki i za rok wpadka z jeszcze jednym ,bo m to pewnie już nie będzie chciał.


    wow !!! ty to masz plany he he he

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mieć pierwsze dziecko przed 30 ale ze życie mi sie trochę usrało to nie miałam, i dzis za to Bogu dziękuję. Później zjawił sie mój kochany mąż i mając 31 lat urodziłam moja córkę. Teraz walczymy o drugie :-) ale wczoraj tak sobie pomyślałam ze po drugim trzeba startować z trzecim, nie czekac :-)

    MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:

    Ile chcialybyscie miec dzieci? Jak myslicie damy rade (my kobietki po 30stce)miec wiecej dzieci?

    Moje marzenie to trojeczka. Czy damy rade? Podam Wam przyklad. Chodzilam na kurs (jakis tam, niewazne, bo nie o szkole tu chodzi) z kobieta, ktora byla w piatej ciazy, a miala 38 lat. Wiec ja zapytalam, kiedy zaczela, skad tyle dzieci juz ma taka mloda w sumie? A ona mi na to, ze dopiero po 30 odpowiedniego faceta znalazla. Da sie? Da sie! :-)

    Lenuś, MILA, Andzia33, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Ja miałam mieć pierwsze dziecko przed 30 ale ze życie mi sie trochę usrało to nie miałam, i dzis za to Bogu dziękuję. Później zjawił sie mój kochany mąż i mając 31 lat urodziłam moja córkę. Teraz walczymy o drugie :-) ale wczoraj tak sobie pomyślałam ze po drugim trzeba startować z trzecim, nie czekac :-)


    kurczę, jakie tu plany :D
    normalnie aż motywacja rośnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2013, 19:20

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    kurczę, jakie ty plany :D
    normalnie aż motywacja rośnie :D

    Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Apetyt rośnie w miarę jedzenia ;-)

    no tak, ja póki co na pierwsze czekam :) a potem kto wie :)

    ulek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę z całego serca abyś szybko się o tym przekonała :-* i nie tylko Ty :-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :*

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 16 października 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was serdecznie ;)

    U nas urlopu ciąg dalszy, ale już jutro wracamy do kraju.

    Jeśli chodzi o chęć posiadania dzieci to ja bym chciała troje. Ale mój S. stwierdził, że ja mam swoich 2 to i jemu muszę 2 urodzić. Tylko ja się pytam kiedy skoro już po 30-stce? Oby nam się udało choć jedno na świat powołać.

    MILA, Andzia33 lubią tę wiadomość

    9bsp388.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 16 października 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzę że trójeczka jest wśród nas bardzo popularna - mi też marzyło się troje dzieci :) Teraz marzę o dwójce, chociaż wciąż czekam na to pierwsze :) Mój mąż mimo że (a może przez to że) ma dwójkę rodzeństwa, to chce mieć tylko jedno dziecko. Ale myślę po cichutku, że jak już to pierwsze uda nam się zmajstrować, to i do drugiego go przekonam ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 16 października 2013, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze myślałam o trójce, pierwsze miało być jeszcze przed trzydziestką. Teraz chciałabym chociaż jedno.

    Andzia33, Ciapulinka lubią tę wiadomość

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ