X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Anulka55 Znajoma

Wysłany: 31 sierpnia 2013, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Anulka, dziękuję za zaproszenie :* zajrzałam na Twój wykres , temp. Ci trochę szaleje , cięzko mi cokolwiek powiedzieć bo nie wiem jak długie masz cykle. Żadna z nas nie jest wielką ekspertką , nabieramy doświadczenia obserwując same siebie , miesiąc po miesiącu . Wbrew pozorom łatwo to ogarnąć. U mnie wszystko przebiega rach-ciach bo mam krótkie cykle , niby wzrostu temp. mam wzorowe ale dzidzi jak nie było tak nie ma
    Hej Błysk kotka ;) fajnie ze zajrzalas na mój wykres. Tak naprawdę nie wiem dlaczego tempka :) tak skacze, nio i poraz pierwszy w tym cyklu biorę duphaston może to ma jakoś wpływ. Trzymam kciuki za Ciebie ;) :)

Blysk_kotka, MisiaMisia lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2013, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula wrote:
    Aniczka ja miałam tak samo tzn. wyszła mi miesiąc temu podwyższona prolaktyna a cykle regularnw i nawet skoki temperatury jak po owulce choć lekarz twierdził ze pecherzyk za mały. Dzisiaj jednak bardzo się uradowalam bo zbadalam prolaktyne po miesiącu beania bromka i okazalo się, ze wynik mam ponizej normy. Spadla z 37 do 3, 01. Mam nadzieje, ze był to nasz główny problem i teraz szybko zafasolkuję. Trzymam za Was kciuki drogie Trzydziestki :)

No ja mam tak samo. Ale prolaktyna spadła z 51 do 12! Teraz zaraz po @ zaczynamy działać :D

• Anastazja Przyjaciółka

Wysłany: 1 września 2013, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super że leki na was działają ;)........... ja mam podwyższoną prolaktynę po obciążeniu 20x czyli wtórną. Tylko teraz czekam by zbadać progesteron w drugiej fazie cyklu a tu ovu ciągle mi zmienia datę ovulacji i głupieje ;P Możliwe że też czeka mnie bromek. Heh a od czwartkowego wieczoru do piątkowej nocy miałam gorączkę sama już nie wiem którą temperaturę brać pod uwagę. Ale co tam najwyżej powtórzę wynik za kilka dni ;P

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2013, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ja sie zaliczam do tych tuz przed...ale nie czuje sie na tyle! Pewnie poczuje w dzien urodzin ;)
    U mnie prolaktyna tez za wysoka, wlasnie dzis dostalam recepte na bromek, niedlugo pewnie zaczne brac. W jednym jajniku mam pecherzyk 22mm wiec mimo wszystko bede probowac :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2013, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) hej hej, wszystkie pochowane, odpoczywają...niedziela...zbieramy siły przed kolejnym tygodniem pracy ... ;)

Ja prawie pomalowałam pazurki, mężuś robi kolacje...

Miłego zakończenia weekenduuuu :)

• ulek Autorytet

Wysłany: 1 września 2013, 19:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    :) hej hej, wszystkie pochowane, odpoczywają...niedziela...zbieramy siły przed kolejnym tygodniem pracy ... ;)

Ja prawie pomalowałam pazurki, mężuś robi kolacje...

Miłego zakończenia weekenduuuu :)
    Hihihi u mnie też pazurki schną :) i przy okazji forumowe zaległości nadrabiam :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 19:57

MalutkaEve, MalutkaEve, MalutkaEve, maximka84 lubią tę wiadomość

• Nishi Ekspertka

Wysłany: 1 września 2013, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Witaj Nishi :) miluśkoooo cię tu widzieć :*

Buziaczki Maximka!!!

Ja chyba będę musiala kolejny miesiac spisać na straty :( Mam ostra infekcję drog moczowych. Wczoraj w nocy myslalam, że się przekrece, tak bolało i krew w moczu, nawet skrzepami siusialam. Musialam na ostry dyzur jechac, zeby dali mi zastrzyk przeciwbólowy. Rano zrobilam od razu badanie moczu i jak mąż pokazał wyniki lekarzowi, jego reakcją bylo "o shit!!!". Leukocyty mam 120-150, a norma to 0-5! Jeszcze czekam na wyniki posiewu. Ale znowu antybiotyki musze brac :(

Jestem juz, najprawdopodobniej, po owulacji, ale chyba lepiejby bylo, gdybym nie zaszla teraz.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 20:08

20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 września 2013, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też do malowania pazurków miałam się zabrać :D

te kobiece sprawy... ;P

maximka84 lubi tę wiadomość

• ulek Autorytet

Wysłany: 1 września 2013, 21:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ja też do malowania pazurków miałam się zabrać :D

te kobiece sprawy... ;P
    Moje schną, schnął i wyschnąć nie mogą :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2013, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Buziaczki Maximka!!!

Ja chyba będę musiala kolejny miesiac spisać na straty :( Mam ostra infekcję drog moczowych. Wczoraj w nocy myslalam, że się przekrece, tak bolało i krew w moczu, nawet skrzepami siusialam. Musialam na ostry dyzur jechac, zeby dali mi zastrzyk przeciwbólowy. Rano zrobilam od razu badanie moczu i jak mąż pokazał wyniki lekarzowi, jego reakcją bylo "o shit!!!". Leukocyty mam 120-150, a norma to 0-5! Jeszcze czekam na wyniki posiewu. Ale znowu antybiotyki musze brac :(

Jestem juz, najprawdopodobniej, po owulacji, ale chyba lepiejby bylo, gdybym nie zaszla teraz.

ojjjjjjjjjjj ... trzymaj się Kochana!!! Zawsze coś, kuuurde no zawsze coś ...
    U mnie też narazie znak zapytania ... mąż robił badanie nasienia i wyszły też leukocyty, teraz robi posiew moczu bo może to mieć jakiś wpływ ... no zobaczymy ...

Nishi lubi tę wiadomość

• Nishi Ekspertka

Wysłany: 2 września 2013, 13:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka, staram sie trzymac, ale ostatnio coraz gorzej mi to idzie. Jakby wszystkie możliwe chorobska i dolegliwości zamówiły się przeciwko mnie i postanowiły atakować akurat, kiedy staramy sie o dzidzię i kiedy bardzo nam zalezy, zeby te starania szybko zaowocowały :( Moja frustracja się jeszcze poglebia, kiedy pomyślę, że dopiero co skonczyłam trzymiesieczna kurację antybiotykami, a tu znowu musze sie faszerować.

Trzymam kciuki, zeby badania męża wyszly pozytywnie dla Was.

20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

• Modelka Autorytet

Wysłany: 2 września 2013, 14:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie - dołączam :-)

Mi w październiku stukni 32, a starać się zaczęłam dopiero w lipcu - ale takie życie było, że wcześniej nie było się z kim starać :-)

Trzymam kciuki i cieszę się, że staraczek w okolicach 30-tki jest tak dużo :-)

maximka84 lubi tę wiadomość

zem3upjygjyf6uag.png
  • ulek Autorytet

Wysłany: 2 września 2013, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy i do dyskusji wszelakich zapraszamy :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2013, 15:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    trochę nadrabiałam czytanie na forum
    także witam nowe osoby :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2013, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale faaaajnie że jest nas tyle :D :D :D

A ja dziś w pracy - masakra, młyn, padam na twarz ... dobrze że już czas starankowy u mnie miną bo nie miałabym siły ... :P :P :P

Witam nowe 18'tki :)

Nishi - główka do góry ... kiedyś bedzie doooobrze :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2013, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po pracy ale juro znów, ostatnio jestem tak bardzo przemeczona że funkcjonuje jak robot. praca -dom - spanie

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2013, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ja już po pracy ale juro znów, ostatnio jestem tak bardzo przemeczona że funkcjonuje jak robot. praca -dom - spanie

tak ... i potem weź tu człowieku się zapłodnij :P

ulek, MalutkaEve, weronika86 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2013, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to też jeden z moich powodów ze staram się dalej

• Anastazja Przyjaciółka

Wysłany: 2 września 2013, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mi chyba tez przez prace nie wychodzi .... ale odpuścilam ostatnio i stwierdziłam, że nic nam zdrowia i nerwów nie zwróci więc chyba nie ma co ;P

• Anastazja Przyjaciółka

Wysłany: 2 września 2013, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy wy tam spicie ??? ;P Mi sie wydaje, że wszystkie musimy sie odstresować. Ja dzisiaj obiadek na mieście ... kino ... pasek św Dominika i do dzieła ;P .... a co Wam pomaga się zrelaksować ???

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ