X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Anulka55 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Anulka, dziękuję za zaproszenie :* zajrzałam na Twój wykres , temp. Ci trochę szaleje , cięzko mi cokolwiek powiedzieć bo nie wiem jak długie masz cykle. Żadna z nas nie jest wielką ekspertką , nabieramy doświadczenia obserwując same siebie , miesiąc po miesiącu . Wbrew pozorom łatwo to ogarnąć. U mnie wszystko przebiega rach-ciach bo mam krótkie cykle , niby wzrostu temp. mam wzorowe ale dzidzi jak nie było tak nie ma
    Hej Błysk kotka ;) fajnie ze zajrzalas na mój wykres. Tak naprawdę nie wiem dlaczego tempka :) tak skacze, nio i poraz pierwszy w tym cyklu biorę duphaston może to ma jakoś wpływ. Trzymam kciuki za Ciebie ;) :)

    Blysk_kotka, MisiaMisia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martula wrote:
    Aniczka ja miałam tak samo tzn. wyszła mi miesiąc temu podwyższona prolaktyna a cykle regularnw i nawet skoki temperatury jak po owulce choć lekarz twierdził ze pecherzyk za mały. Dzisiaj jednak bardzo się uradowalam bo zbadalam prolaktyne po miesiącu beania bromka i okazalo się, ze wynik mam ponizej normy. Spadla z 37 do 3, 01. Mam nadzieje, ze był to nasz główny problem i teraz szybko zafasolkuję. Trzymam za Was kciuki drogie Trzydziestki :)


    No ja mam tak samo. Ale prolaktyna spadła z 51 do 12! Teraz zaraz po @ zaczynamy działać :D

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 1 września 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super że leki na was działają ;)........... ja mam podwyższoną prolaktynę po obciążeniu 20x czyli wtórną. Tylko teraz czekam by zbadać progesteron w drugiej fazie cyklu a tu ovu ciągle mi zmienia datę ovulacji i głupieje ;P Możliwe że też czeka mnie bromek. Heh a od czwartkowego wieczoru do piątkowej nocy miałam gorączkę sama już nie wiem którą temperaturę brać pod uwagę. Ale co tam najwyżej powtórzę wynik za kilka dni ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ja sie zaliczam do tych tuz przed...ale nie czuje sie na tyle! Pewnie poczuje w dzien urodzin ;)
    U mnie prolaktyna tez za wysoka, wlasnie dzis dostalam recepte na bromek, niedlugo pewnie zaczne brac. W jednym jajniku mam pecherzyk 22mm wiec mimo wszystko bede probowac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) hej hej, wszystkie pochowane, odpoczywają...niedziela...zbieramy siły przed kolejnym tygodniem pracy ... ;)

    Ja prawie pomalowałam pazurki, mężuś robi kolacje...

    Miłego zakończenia weekenduuuu :)

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 września 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    :) hej hej, wszystkie pochowane, odpoczywają...niedziela...zbieramy siły przed kolejnym tygodniem pracy ... ;)

    Ja prawie pomalowałam pazurki, mężuś robi kolacje...

    Miłego zakończenia weekenduuuu :)
    Hihihi u mnie też pazurki schną :) i przy okazji forumowe zaległości nadrabiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 19:57

    MalutkaEve, MalutkaEve, MalutkaEve, maximka84 lubią tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 1 września 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Witaj Nishi :) miluśkoooo cię tu widzieć :*

    Buziaczki Maximka!!!

    Ja chyba będę musiala kolejny miesiac spisać na straty :( Mam ostra infekcję drog moczowych. Wczoraj w nocy myslalam, że się przekrece, tak bolało i krew w moczu, nawet skrzepami siusialam. Musialam na ostry dyzur jechac, zeby dali mi zastrzyk przeciwbólowy. Rano zrobilam od razu badanie moczu i jak mąż pokazał wyniki lekarzowi, jego reakcją bylo "o shit!!!". Leukocyty mam 120-150, a norma to 0-5! Jeszcze czekam na wyniki posiewu. Ale znowu antybiotyki musze brac :(

    Jestem juz, najprawdopodobniej, po owulacji, ale chyba lepiejby bylo, gdybym nie zaszla teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 20:08

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też do malowania pazurków miałam się zabrać :D

    te kobiece sprawy... ;P

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 1 września 2013, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ja też do malowania pazurków miałam się zabrać :D

    te kobiece sprawy... ;P
    Moje schną, schnął i wyschnąć nie mogą :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Buziaczki Maximka!!!

    Ja chyba będę musiala kolejny miesiac spisać na straty :( Mam ostra infekcję drog moczowych. Wczoraj w nocy myslalam, że się przekrece, tak bolało i krew w moczu, nawet skrzepami siusialam. Musialam na ostry dyzur jechac, zeby dali mi zastrzyk przeciwbólowy. Rano zrobilam od razu badanie moczu i jak mąż pokazał wyniki lekarzowi, jego reakcją bylo "o shit!!!". Leukocyty mam 120-150, a norma to 0-5! Jeszcze czekam na wyniki posiewu. Ale znowu antybiotyki musze brac :(

    Jestem juz, najprawdopodobniej, po owulacji, ale chyba lepiejby bylo, gdybym nie zaszla teraz.


    ojjjjjjjjjjj ... trzymaj się Kochana!!! Zawsze coś, kuuurde no zawsze coś ...
    U mnie też narazie znak zapytania ... mąż robił badanie nasienia i wyszły też leukocyty, teraz robi posiew moczu bo może to mieć jakiś wpływ ... no zobaczymy ...

    Nishi lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 2 września 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka, staram sie trzymac, ale ostatnio coraz gorzej mi to idzie. Jakby wszystkie możliwe chorobska i dolegliwości zamówiły się przeciwko mnie i postanowiły atakować akurat, kiedy staramy sie o dzidzię i kiedy bardzo nam zalezy, zeby te starania szybko zaowocowały :( Moja frustracja się jeszcze poglebia, kiedy pomyślę, że dopiero co skonczyłam trzymiesieczna kurację antybiotykami, a tu znowu musze sie faszerować.

    Trzymam kciuki, zeby badania męża wyszly pozytywnie dla Was.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 2 września 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie - dołączam :-)

    Mi w październiku stukni 32, a starać się zaczęłam dopiero w lipcu - ale takie życie było, że wcześniej nie było się z kim starać :-)

    Trzymam kciuki i cieszę się, że staraczek w okolicach 30-tki jest tak dużo :-)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 2 września 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witamy i do dyskusji wszelakich zapraszamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    trochę nadrabiałam czytanie na forum
    także witam nowe osoby :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale faaaajnie że jest nas tyle :D :D :D

    A ja dziś w pracy - masakra, młyn, padam na twarz ... dobrze że już czas starankowy u mnie miną bo nie miałabym siły ... :P :P :P

    Witam nowe 18'tki :)

    Nishi - główka do góry ... kiedyś bedzie doooobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po pracy ale juro znów, ostatnio jestem tak bardzo przemeczona że funkcjonuje jak robot. praca -dom - spanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ja już po pracy ale juro znów, ostatnio jestem tak bardzo przemeczona że funkcjonuje jak robot. praca -dom - spanie



    tak ... i potem weź tu człowieku się zapłodnij :P

    ulek, MalutkaEve, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to też jeden z moich powodów ze staram się dalej

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 2 września 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mi chyba tez przez prace nie wychodzi .... ale odpuścilam ostatnio i stwierdziłam, że nic nam zdrowia i nerwów nie zwróci więc chyba nie ma co ;P

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 2 września 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy wy tam spicie ??? ;P Mi sie wydaje, że wszystkie musimy sie odstresować. Ja dzisiaj obiadek na mieście ... kino ... pasek św Dominika i do dzieła ;P .... a co Wam pomaga się zrelaksować ???

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ