X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniczka ja miałam tak samo tzn. wyszła mi miesiąc temu podwyższona prolaktyna a cykle regularnw i nawet skoki temperatury jak po owulce choć lekarz twierdził ze pecherzyk za mały. Dzisiaj jednak bardzo się uradowalam bo zbadalam prolaktyne po miesiącu beania bromka i okazalo się, ze wynik mam ponizej normy. Spadla z 37 do 3, 01. Mam nadzieje, ze był to nasz główny problem i teraz szybko zafasolkuję. Trzymam za Was kciuki drogie Trzydziestki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Anulka55 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 30 sierpnia 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczęta ;) ja rownież jestem po 30- sce z małą górką hehee... Czy któraś może zerknac na mój wykres i coś powiedzieć ,ja jestem całkiem zakrecona ;) Ogólnie jestem tu nowa i polecam na Was dziewczyny. Serdecznie pozdrawiam ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka, dziękuję za zaproszenie :* zajrzałam na Twój wykres , temp. Ci trochę szaleje , cięzko mi cokolwiek powiedzieć bo nie wiem jak długie masz cykle. Żadna z nas nie jest wielką ekspertką , nabieramy doświadczenia obserwując same siebie , miesiąc po miesiącu . Wbrew pozorom łatwo to ogarnąć. U mnie wszystko przebiega rach-ciach bo mam krótkie cykle , niby wzrostu temp. mam wzorowe ale dzidzi jak nie było tak nie ma

    Iwka, MisiaMisia, Anulka55 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek w tę słoneczną sobotę :D

    Anulka ja jestem zdania BłyskuKotka że za bardzo nie da się nic powiedzieć o Twoim wykresiku, ta tempka skacze...może zmień termometr...ale fakt - żadna tu ekspertem nie jest ...

    Słonko świeci...ptaszek kwili...może byśmy dzidzię zrobili !!! :D :)

    Cudnego dnia :*

    biedronka1982, ulek, Anulka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    Jak dobrze, ze powstal ten wątek :) ja tez skonczylam 30 w tym roku a w domu potomka brak , za to mąż i kot :D


    u mnie dokładnie tak samo ;) lekko po 30 mąż i kot :)
    no i nadzieja na fasolkę ;D

    MisiaMisia, maximka84, Anulka55 lubią tę wiadomość

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny na prawdę super wątek .... mi w październiku pęknie 32. W prawdzie w domku mam już 4-ro letnią jedynaczkę. Ale od ponad roku czekamy..... i czekamy....i czekamy co się jeszcze wykluje .... a tu nic. Wierze, że wszystkim się uda zafasolkować i szczególnie trzymam kciuki za dziewczyny, które czekają na swoje pierwsze szczęście.

    PS. dopiero 3 dzień istnienia wątku a tu tyle wpisów.... nadrobiłam właśnie w pracy :P

    maximka84, Anulka55, ewelek, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski w okolicach pięknej 30tki - ŁĄCZMY SIĘ!!! :)

    maximka84, Anulka55 lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dodałyście mi otuchy dziewczyny ...tym że nie jestem sama z moją 30tką na karku ... :***

    Pokonać trudności ... dac radę ...

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka,
    ja niestety powoli odczuwam co miesięczne boleści, muszę zakupić sobie p/bólowe leki, a najlepiej ketonal.

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko nie ketonal! Warto w miarę możliwości odtruwać organizm z wszelakiej niedobrej chemii. Na silne bóle warto najeść się no-spa forte i paracetamol do 8 tabsów na dobę. To nie jest wtedy szkodliwe.

    biedronka1982, Nenaaa lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    tylko nie ketonal! Warto w miarę możliwości odtruwać organizm z wszelakiej niedobrej chemii. Na silne bóle warto najeść się no-spa forte i paracetamol do 8 tabsów na dobę. To nie jest wtedy szkodliwe.
    w sumie apap mam wiec moge i jego sie najeść, tylko jak mnie zacznie boleć że aż mi się płakac będzie chciało to będę chcieć ketonal

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie masz wyjścia...to trudno. Warto jeść chwilę wcześniej no-spę forte jak czujesz, że się zbliża.

    Aniqa lubi tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaMisia wrote:
    Jak nie masz wyjścia...to trudno. Warto jeść chwilę wcześniej no-spę forte jak czujesz, że się zbliża.

    Popieram! Ja dostalam co prawda od lekarki ketonal na migreny, ale staram sie unikac, bo to bardzo szkodzi np. watrobie. Na bole miesiaczkowe wcinam no- spe forte jak cukierki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2013, 16:53

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez krotko przed 30-stka. Dokladnie 28 latek na liczniku. Kiedy dobiegalam 20-stki bylam pewna, ze zanim skończę 25 lat bede miala przynajmniej jedna dzidzie. Moje obie mlodsze siostry maja po jednym dziecku, a ja, ktora zawsze marzyla o dziecku, jeszcze się go nie odrobiłam. Niestety nie zawsze życieuklada się po naszej mysli.

    Teraz ostro pracujemy :)

    maximka84, Anulka55 lubią tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski skad ja to znam u mnie tez siostry dzieciate nawet podwojnie a ja dupa niedosyc ze prl wysoka to jeszcze tarczyca i tak w kolko oszalec idzie ale coz u mnie tez maz od 4 lat i pies brakuje do pelni szczescia dzieciatka moze wkoncu sie doczekam

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i mam pytanko czy ktoras brala bromocorn bo ja biore od miesiaca i zastanawiam sie czy pomoze bo to taki maly eksperyment przez kilka miesiecy bralam dostinex prl spadla tylko raz do 25 czyli norma endo zmienila mi na bromocorn no i czekam na efekty

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie porównujmy się do innych kobiet już dzieciatych.
    W psychologii istnieje taka teoria, która mówi o tym, że porównując kogoś do innych poniżamy go w pewien sposób. Nie róbmy tego sobie!
    Jesteśmy wyjątkowe takie jakie jesteśmy. To, że nie mamy jeszcze dzieciątka nie znaczy nic poza tym, że mamy więcej czasu na przygotowanie się do rodzicielstwa. Wszystko w swoim czasie. Dbajmy o siebie i przyciągajmy szczęście!
    Nie porównywać się do jasnej ciasnej do innych! Nie myśleć mi tu o tych, co już mają! Życzyć im jak najlepiej i sobie też!
    Buziaki

    Blysk_kotka, ulek, martula, Aniqa, Bergo lubią tę wiadomość

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tam no-spa wcale nie pomaga, jeśli mam łagodne bóle to staram się zacisnąć zęby i wytrzymać a na silniejsze wcześniej brałam ibuprom ale teraz precz z nim bo podobno szkodzi :) Misia ma rację , choć tak trudno myśleć że dzieci siostry bądź szwagierki rosną a naszego dzieciaczka jeszcze nie ma i kuzynostwo mu wyrasta

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    mi tam no-spa wcale nie pomaga, jeśli mam łagodne bóle to staram się zacisnąć zęby i wytrzymać a na silniejsze wcześniej brałam ibuprom ale teraz precz z nim bo podobno szkodzi :) Misia ma rację , choć tak trudno myśleć że dzieci siostry bądź szwagierki rosną a naszego dzieciaczka jeszcze nie ma i kuzynostwo mu wyrasta

    No-spę forte trzeba by było brać nawet 2 dni przed planowaną @. Na ewentualną ciążę nie zaszkodzi:)

    Trzymam kciuki za Was Wszystkie!

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Ja tez krotko przed 30-stka. Dokladnie 28 latek na liczniku. Kiedy dobiegalam 20-stki bylam pewna, ze zanim skończę 25 lat bede miala przynajmniej jedna dzidzie. Moje obie mlodsze siostry maja po jednym dziecku, a ja, ktora zawsze marzyla o dziecku, jeszcze się go nie odrobiłam. Niestety nie zawsze życieuklada się po naszej mysli.

    Teraz ostro pracujemy :)



    Witaj Nishi :) miluśkoooo cię tu widzieć :*

    Nishi lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ