X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    Jak dobrze, ze powstal ten wątek :) ja tez skonczylam 30 w tym roku a w domu potomka brak , za to mąż i kot :D


    U mnie też kot i rybki, Jest chociaz do kogo pysk otworzyć jak chłop w pracy!!

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w tym roku stuknęła 30-tka. Miesiąc temu konkretnie ;) Z inwentarza: syn, ukochany, kot i dwa psy :D Także wesoło mamy. Jeszcze tylko jakiegoś malucha brakuje :)

    kalitria, Modelka lubią tę wiadomość

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 4 września 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh dziewczyny a mi wykres w tym miesiącu szaleje w sumie chora byłam teraz osłabiona ale ovu dzisiaj zmieniło całkiem wykres.... była ovu teraz już nie ;/ brrrr .... Ja kiedys sobie obiecałam ze do 33 lat w drógą ciąże zajdę ... może się uda jesze;P

  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 4 września 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już od dawna czytam wpisy na Forum, a teraz kolej na mnie. Czego się bałam? Chyba "namacalnego" przyznania się, że nasze starania dzidziusiowe wciąż są tylko staraniami. W tym roku - 32 lata, a czytając wasze wpisy, czułam się prawie jak ich autorka:) Dzięki wielkie:) W grupie siła:):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2013, 23:10

    maximka84 lubi tę wiadomość

    Fasolka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczek mnóstwo i oby tyleż samo fasolek się niedługo pojawiło :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja wrote:
    Ja kiedys sobie obiecałam ze do 33 lat w drógą ciąże zajdę ... może się uda jesze;P


    Na pewno się uda ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny!!!
    i stało się, brzuch zaczyna boleć .... idą ciężkie czasy hehe
    pozatym tak rozpisałam sobie prace że uzbierało się aż 2 tyg wolnego, jejku ale się ciesze na tą myśl... kurcze niech bedzie już ten 14 wrz

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 4 września 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, ale załamka. Dzisiaj 4 (słownie: CZTERY!!!) dziewuchy u mnie w pracy poinformowały o ciąży. No żesz ku.... a kiedy moja kolej? :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Ewazdrzewa Debiutantka
    Postów: 6 10

    Wysłany: 4 września 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak luzik, nie myśl o Tym w ten sposób, wyczekane, upragnione przyjdzie, ja tak plotę pocieszenia, a sama już nie mogę się doczekać.
    No niestety jeszcze jakieś 11 dni do zrobienia testu!!
    Anastazja pisze, mi wykres szaleje, a ja póki co oprócz, mikroskopu i dni płodnych nie potrafię zaobserwować śluzu i nie chce mi się mierzyć temperatury, pewnie dojdę do tego, ale póki co uczę się:))
    Buziaki dla Was i Milutkiego dnia jest 13:00 więc większa część dnia za nami;**

    Ewazdrzewa
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 4 września 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, no wiem, wiem... ale jak to upragnione już od 3 lat nie przychodzi to człowiek ma prawo się tak po prostu, po ludzku wkurzyć ;)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 4 września 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak współczuje , jedną bym przełknęła , przy drugiej się zdenerwowała, trzecia by mnie dobiła a czwarta zrównała z ziemią .. co za dużo to niezdrowo , szczególnie jeśli czlowiek tyle już czeka i nic .. masakra

    maximka84, Makak, weronika86 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dwie w ciąży a jedna właśnie urodziła.
    Pocieszam się, że to zaraźliwe ;D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie jedna, ja chce byc druga!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Cześć Dziewczyny, ale załamka. Dzisiaj 4 (słownie: CZTERY!!!) dziewuchy u mnie w pracy poinformowały o ciąży. No żesz ku.... a kiedy moja kolej? :(



    no to jest najgorsze ... wszystkie w koło tylko nie ja :(:( :(

    najgorzej jak są to młodsze dziewuchy to aż szlak trafia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 4 września 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez 2 w ciazy obydwie poszly na spontan niczego sie nie spodziewaly pierwszy cykl i bam 2 krechy masakra zalamac sie mozna dzisiaj w pracy jedna pytala kiedy ja mam zamiar bo lata juz swoje mam a tu ni widu ni slychu no to tak sie wkurzylam ze powiedzialam ze widocznie jestem stworzona do innych rzeczy wiem ze to zle zabrzmialo ale juz mam dosyc tych durnych pytan i wspolczujacych spojrzen

    biedronka1982, ulek, maximka84 lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 4 września 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    u mnie tez 2 w ciazy obydwie poszly na spontan niczego sie nie spodziewaly pierwszy cykl i bam 2 krechy masakra zalamac sie mozna dzisiaj w pracy jedna pytala kiedy ja mam zamiar bo lata juz swoje mam a tu ni widu ni slychu no to tak sie wkurzylam ze powiedzialam ze widocznie jestem stworzona do innych rzeczy wiem ze to zle zabrzmialo ale juz mam dosyc tych durnych pytan i wspolczujacych spojrzen
    No właśnie: macie jakieś sprawdzone teksty na pytania tego typu? Tak żeby było kulturalnie, ale jednocześnie żeby w piętra poszło pytającemu

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 4 września 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety , zawsze czuje się nieswojo w takich sytuacjach , zatyka mnie i jedyna myśl jaka mi się w głowie pojawia to że ludzka głupota i nieczułość nie zna granic..

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 4 września 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy wokół Was też jest taki "wysyp" ciąż? Bo u mnie już od ok. 1,5 roku co i rusz któraś rodzi albo zachodzi w ciążę.
    Ja ciągle słyszę pytania o to kiedy mam zamiar zajść w ciążę albo komentarze w stylu: "wiesz, młodsza nie będziesz, czas najwyższy na dziecko". Przykre to niestety :(

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,ano te pytania sa najgorsze ... ja zawsze mówię : ''Będzie to będzie, nie to nie"" ...

    i tyle ...

    Nie mam zamiaru nikomu się tłumaczyć ... chociaz powiem Wam, że lepiej się tu wygadac ... ta anonimowośc ma swoje plusy ... ;)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps ... na stole stoi piękny bukiet róż ... od Mężusia ... na 3 rocznicę ślubu :D
    Jak ja go koooosiam :) byłby wspaniałym Ojcem ... echhhh :(

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ