X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 30 października 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka - nawet mnie nie strasz wężami :P będziemy dwa dni w Bangkoku a potem powoli udamy się na południe wiec mam nadzieje ze węże są tylko na północy, gdzieś w górach, a nie na plażach ;)

    Anulkaa - zdecydowanie endokrynolog to dobry wybór! :) nie iwem jak jest w UK, ale u nas w PL duza część ginekologów to "hormonalni ignoranci" którzy przypisują taśmowo bromek na prolaktyne, dupka na progestero itp :/ Mam nadzieję że uda Ci się znaleźć szybsze dojście do lekarza :)
    A co do podróży poślubnej to u mnie termin @ też przypada na czas plażowania, więc jak się okaże że z tego cyklu znowu nic nie wyszło to się będę w morzu czerwonym kąpała :/ mega romantyczna wizja ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 31 października 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tylko 3 godzinki i weekend :D nie wiem jak u Was ale u mnie pogodę zapowiadają idealną na Wszystkich Świętych :)
    A za dwa tygodnie kolejny długi weekend :D
    PS. piszę takie bzdury bo już nie mogę wysiedzieć w pracy ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos sie ruzylo w mojej sprawie z lekarzem wiec bardzo mozliwe ze bede miala wczesniej wizyte i dzisiaj widze wszystko w innych kolorach :)
    niestety pogoda do niczego, jest ciemno, szaro, leje i tez odliczam tylko do weekendu.
    Na wszystkich Swietych nie pamietam kiedy ostatnio bylam w Polsce, ale za to na Boze Narodzenie bede i juz sie nie moge doczekac.
    Jak ostatnio sprawdzalam Polska ma dokladnie 2 razy wiecej swiat niz Anglia! U nas niestety malo cos tego wolnego daja...
    Ulek zazdroszcze wyprawy, mnie sie marzy zobaczyc Wietnam

    ulek, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 1 listopada 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulek- weze sa wszedzie ;). Serio. Jesli bedziecie mieszkac w jakijs bambusowej chatce to radze wam najpierw sprawdzic czy gdzies pod lozkiem czy za szafa nic nie siedzi i nie zostawiac otwartych drzwi czy okien. Zwykle nawet na wyspach jest wiele punktow gdzie maja antidotum. Z tego co sie orientuje to napewno wszedzie sa kobry i na nie bardzo trzeba uwazac.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Nadzieja ;-) Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 2 listopada 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:-) Mam 31 skończone i od 6 lat się staramy, w zeszłym roku poroniłam była to moja jedyna ciąża i jak na razie nic więcej :-( czuję się już bardzo zmęczona i przerażona tą moją 30 . Ale wiem że jest nas więcej i cieszę się że jestem na tym portalu co prawda od nie dawna. Ściskam mocno ;-)

    AnBe, MalutkaEve, Andzia33, Mili lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ;-) wrote:
    Hejka:-) Mam 31 skończone i od 6 lat się staramy, w zeszłym roku poroniłam była to moja jedyna ciąża i jak na razie nic więcej :-( czuję się już bardzo zmęczona i przerażona tą moją 30 . Ale wiem że jest nas więcej i cieszę się że jestem na tym portalu co prawda od nie dawna. Ściskam mocno ;-)

    Witaj Nadziejo :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 listopada 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejko z nami razniej :)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 listopada 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sobie uswiadomiłam ze w czerwcu stunie mi magiczna 30 ... pożegnam sie z 2 na poczatku ...buuu ;/

    Andzia33, Eweloka84 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nimlot Nowa
    Postów: 1 3

    Wysłany: 3 listopada 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 29 i jestem przerażona tym, że od 6 miesięcy starania nic się nie dzieje. Gdybym wiedziała szybciej zaczęłabym starania :(

    Ania_84, Amaranta, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nimlot wrote:
    Ja mam 29 i jestem przerażona tym, że od 6 miesięcy starania nic się nie dzieje. Gdybym wiedziała szybciej zaczęłabym starania :(

    Też tak sobie mówię... Ale głowa do góry, po 30tce jest nawet fajnie... Ja na przykład nabrałam jakiegoś rozpędu zawodowego... Ale to może bardziej żeby nie myśleć o tym że 10 miesięcy starań nic nie przyniosło.. Dobrze będzie musi być dobrze, bo kto da radę jak nie my...:)

    Dziewczyny fajnie Wam że wyjeżdżacie z Polski. Mnie się marzy wyjazd do Portugalii na przełomie lutego i marca, małżonek jest bardziej za wyjazdem na narty <myśli> trzeba będzie znaleźć jakiś kompromis:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 4 listopada 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja się przywitam, tuż po 30tce:) Nawet trochę więcej niż tuż. Nie mam z tym kłopotów, bo też twierdzę, że jest mi dobrze w tym wieku i mimo, że za czasów studenckich było mi rewelacuyjnie, wolę mieć to w głowie co mam teraz, a poza tym chyba wszystko w życiu ma swój czas :)
    Teraz czas na rodzinę, ale już 20 miesiąc jakoś ten czas nie przychodzi.
    Pozdrawiam Was wszystkie!

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 4 listopada 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny i wszystkim ,życzę zielonych kropek!

    Andzia33
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 4 listopada 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amaranta - przekonuj meza! Portugalia jest piekna a Lizbona to moje ukochane miasto (mieszkalam tam 4 miesiace).

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 5 listopada 2013, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przywitam się i dołączam, 32 jest a dzidziusia nie ma :( No ale bedzie. Będzie na pewno!! :D czego sobie i Wam życzę

    AnBe, Andzia33, Eweloka84, misia_k1 lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 5 listopada 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam, i dołączam. W październiku stuknęło mi 30 lat, o dziecko zaczęliśmy starać się we wrześniu, tak więc póki co 2 cykle bezowocne. W tym cyklu zaczęłam brać Bromergon z powodu nieco podwyższonej prolaktyny oraz luteinę z powodu plamień przed @.
    Mój cel - zajść w ciążę w ciągu najbliższego pół roku a najlepiej w kolejnym cyklu :D

    Saramago, AnBe, Andzia33, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój szwagier właśnie przywiózł mi pełno ubranek dla niemowlaków ponieważ moja siostra (27 lat - 3ka dzieci!!) już nie zamierza mieć więcej dzieci i postanowiła wszystko dać mi :) Ja w prawdzie mam ubranka po mojej ZOsi no ale siostra uznała że chłopięce moga mi się też przydać :)

    czyżby to jakiś znak....? :)

    MalutkaEve, Mili, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    mój szwagier właśnie przywiózł mi pełno ubranek dla niemowlaków ponieważ moja siostra (27 lat - 3ka dzieci!!) już nie zamierza mieć więcej dzieci i postanowiła wszystko dać mi :) Ja w prawdzie mam ubranka po mojej ZOsi no ale siostra uznała że chłopięce moga mi się też przydać :)

    czyżby to jakiś znak....? :)


    teraz to masz dużo wirusków w domu :D
    na pewno sie uda :D

    AnBe, Mili, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pozdrawiam wszystkie staraczki, dawno mnie nie było. Miesiąc na odwyku od Was, ale wróciłam;) Jutro mam wizytę u gin. i zobaczymy co powiedzą nam trzy strzykawki krwi, które dobrowolnie oddałam. Co prawda podstawowe wyniki krwi miałam już dawno, dawno temu, a teraz powtórka i dodatkowo badania krwi w określonym dniu cyklu u nowego gin. i tym razem specjalisty;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2013, 08:20

    Ania_84, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Fasolka
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 6 listopada 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mili, trzymam kciuki zatem za pomyślne wyniki :)

    Ania_84, Mili lubią tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ