Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brat przyjechal w namiocie spal i sasiad sie przyjebal i podkablowal do wlasciciela....no porazka...a to my placimy za miejsce , rece opadaja :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Brat przyjechal w namiocie spal i sasiad sie przyjebal i podkablowal do wlasciciela....no porazka...a to my placimy za miejsce , rece opadaja :-(
    Co za burak, współczuję.

    Asha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Co za burak, współczuję.
    I to jeszcze najpierw gadali z moim brejdakiem kim on jest..to im powiedzial ze ode mnie...no to wyslali smsa ze oni nie wiedza kto to tam w tym namiocie...czemu ludzie sa tak zjebani? Jakby nie mogli przyjsc do nas i sie zapytac czy to prawda...zenada

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Hej laski jestem juz w domku, wpadlam się przywitać ;)
    Witunia buziaki :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Hej laski jestem juz w domku, wpadlam się przywitać ;)
    Jak się wyjazd udał?

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że spokojnie zdążycie na owulkę :)

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki, mam takie szybciutkie pytanie. Czy test LH 1-2 dni po owulacji wyjdzie pozytywny? Nie miałam jak zrobić wcześniej, dopiero dzisiaj ale myślę że owulacje mialam w sobote a OF ma inne zdanie. No a właśnie dziś wyszedł mi pozytywny test.

    **********************Gang 18+***********************
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha współczuję.

    Anastazja witaj z powrotem. :) Kurde męża walnij w łeb za brak krzaków. :P

    My idziemy na wesele za 3 tygodnie i już mojemu zapowiedziałam seks ukradkiem. :P

    Byłam się teraz wykąpać, mój mi się wpakował bez pytania do wanny. Więc profilaktycznie dostał jeszcze zjebkę "przypominającą". :)

    Jeszcze się pofucze do jutra i z łaski mej mu wybaczę. :P

    choco z testami nie pomogę bo nie wiem, ale ponoć lubią kłamać.

    Anastazjaaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Tamka lubią tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystkie poszły spać. :)

    To i ja idę, dobranoc. :)

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowych Krokodylku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bosh... Nie przebrnęłam.... A mówiłam- nie plodzic tyle jak mnie nie ma :)
    Proszę o streszczenie w dwóch słowach :) dotarło do mnie, ze Konwalijka testowała- nawet chyba gratulowalam :) a Tamka świętuje urodziny :) co jeszcze? Kto miał gorący sex z fasolkowaniem ???

    Dobrej nocy kochane!!!

    Arienna, Krokodylica, Tamka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wczoraj gorący szeksz. Ale ja bez fasolki :D
    No a szeksz był nieziemski! Na podłodze w salonie wzięłam małża. Tak się biedak zmęczył, że zasnął na tejże podłodze.
    Dziń dybry tak w ogóle. Pewnie jeszcze śpicie ;) To ja dalej ruszam w drogę a wam życzę miłego wylegiwania się w łóżku lub miłego wstawania do pracy.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mimik74, Krokodylica, Tamka lubią tę wiadomość

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 1 lipca 2014, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja sie doprosilam o wysoką ttemperaturę po owulce to mam 39.2. I na 8 do pracy i jest duża szansa że jestem niezastąpiona... i co teraz? Wzielam aspirynke i leze i myślę. ..

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta- a to żeś teraz pojechała z tempką :P w sumie powinnaś zostać w łóżku, bo i tak będziesz mało produktywna z taką tempką :(

    Nastka- że na podłodze powiadasz.... :P

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 1 lipca 2014, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wiem o tym, ale nie wiem kto jest na zmianie - czy mgr czy technik farmacji i jak mgr to wrócę do domu, jak technik to musze poczekać aż przyjdzie jakiś mgr.

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 1 lipca 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)) miłego dnia Wam życzę :)) zafasolkowanym gratuluję :) moje szanse spadają ...czekam na @..dziś 27 dc... buziaki :))

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta tulam, zdrowiej szybko
    Magdalena jeszcze jest szansa, trzymam kciuki
    Już siedzę w pracy, szefowa obcieła mi 150 zł premii za L4 :( co za ludzie... nie dość, że człowiek chory, kase na leki wyda, wynagrodzenie mniejsze dostanie to jeszcze premię upierd*lą

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 1 lipca 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki. Urechotałam się dzisiaj jak zobaczyłam mój wykres :) Wygląda jak umierający paralityk :)W życiu nie widziałam takiego swojego wykresu ;D
    Smarta no Twoja tempka wywindowała, że ho ho ;)
    Magdalena, póki @ nie ma to zawsze jest szansa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka- a;e przynajmniej masz owulkę :P a u mnie wielkie BRAK :D ale spoko loko- lipiec będzie mój :D

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 1 lipca 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cymcia wrote:
    Anuśka- a;e przynajmniej masz owulkę :P a u mnie wielkie BRAK :D ale spoko loko- lipiec będzie mój :D
    Niepoprawna optymistka ;D Za to Cię lubię :) Ja już powiedziałam, że w lipcu zachodzimy wszystkie :) I już! I tak ma być! Bo jak nie... To będziemy musiały w sierpniu ;)

    beszka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 742 743 744 745 746 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ