Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    bry bry Yas.....jak się czujecie? ;)
    dziękujemy bardzo dobrze :D Co 3 godziny umieram z głodu i spiąca jestem strasznie.
    Tobie zdróweczka kochana
    Ps. Śpioszki słodziutkie :D

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Dzień dobry,

    Asha, miszcz!


    ! :P
    Dziekuje, dziekuje, bede miec chwile to wam wycisne jeszce jeden ;-)

    Tamka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry dzień.

    Wybaczcie że Was zaniedbałam, ale wczoraj odwiedziła mnie koleżanka jeszcze ze szkolnej ławy. :) Nocowała u mnie i trochę zapiłyśmy winkiem. :D

    Zaraz lecę poczytać co tu się działo. A za godzinkę pędzę na USG. :D

    nick nieaktualny, Tamka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha, wczoraj pytałam, ale nie wiem czy uzyskałam odpowiedź i przeoczyłam czy jak... Ty ten kremowy sluz zawsze masz w tym czasie??? :)

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Asha, wczoraj pytałam, ale nie wiem czy uzyskałam odpowiedź i przeoczyłam czy jak... Ty ten kremowy sluz zawsze masz w tym czasie??? :)
    Wiesz co nawet nie wiem szczerze mowiac, wczoraj mialam taki ogromny rozciagliwy, ktory mam zazwyczaj w dniu @ lub dzien przed i szyjka juz wtedy jest otwata a tu dzisiaj nic i temp w gore wiec juz zglupialam calkiem....w tamtym cyklu tez mialam z tego co pisalam wiec chyba raczej tak, tylko ta temp troche dziwnie...ale pewnie spadnie jutro ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmmmmm, pozostaje nam czekać :)

    Asha, zahra lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba od wczoraj Nasturcji nie widziałam. meldowała jakiś wyjazd, który przegapiłam czy jak????

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    A ja chyba od wczoraj Nasturcji nie widziałam. meldowała jakiś wyjazd, który przegapiłam czy jak????
    Ty to masz kobieto pamiec...jak ty to ogarniasz wszystko to ja nie wiem ;-) ja nie pamietam co ja wczoraj robilam ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 09:47

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    A ja chyba od wczoraj Nasturcji nie widziałam. meldowała jakiś wyjazd, który przegapiłam czy jak????
    podbijam pytanie:)

    Asha wykresik niczego sobie:) czekamy......;)

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ty to masz kobieto pamiec...jak ty to ogarniasz wszystko to ja nie wiem ;-) ja nie pamietam co ja wczoraj robilam ;-)
    hehehehehe :P
    To zboczenie zawodowe. Jak mi się ktoś nie zgłosi do odpowiedzi to migiem się połapię :P

    Asha, nick nieaktualny, Tamka, Krokodylica, zahra lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    podbijam pytanie:)

    Asha wykresik niczego sobie:) czekamy......;)
    Dziekuje dziewczyny za wsparcie :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Dziekuje dziewczyny za wsparcie :-)
    motylek sobie juz poleciał do innej pani :D

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    hehehehehe :P
    To zboczenie zawodowe. Jak mi się ktoś nie zgłosi do odpowiedzi to migiem się połapię :P
    To my tak jak twoi uczniowie, haha ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    motylek sobie juz poleciał do innej pani :D
    Nie zakumalam...???

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    To my tak jak twoi uczniowie, haha ;-)
    :D ja kocham swoich uczniów więc wiesz...

    Btw... jak idę gdzieś z grupa znajomych, szczególnie wieczorem i po głębszym, to nie mogę się powstrzymać przed liczeniem co 10 minut hahaha (chyba potrzebny mi odwyk)

    Asha, Tamka, nick nieaktualny, zahra lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83 Twój wykres wcale nie wygląda na @. :)

    Asha wybaczamy Ci w naszej łaskawości. :)

    Ania_84 strój polecam, jak go założyłam to hooo hoooo. :D Chyba dzisiaj wieczorem znowu przywdzieję. :P

    Asha Twój wykres też na razie ładny.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    :D ja kocham swoich uczniów więc wiesz...

    Btw... jak idę gdzieś z grupa znajomych, szczególnie wieczorem i po głębszym, to nie mogę się powstrzymać przed liczeniem co 10 minut hahaha (chyba potrzebny mi odwyk)
    Ja w dobrym tego slowa znaczeniu ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Nie zakumalam...???
    wcale się nie dziwię, bo to było bez sensu stwierdzenie ;)
    Miałam na myśli twój pasek odliczania do @

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica....narazie ;-) ladny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2014, 09:56

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 2 lipca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ty to masz kobieto pamiec...jak ty to ogarniasz wszystko to ja nie wiem ;-) ja nie pamietam co ja wczoraj robilam ;-)

    wykresik całkiem fajowy

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 761 762 763 764 765 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ