Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko Ty smarkulo :P
    Ty sobie najpierw dowód osobisty wyrób a potem wsiadaj na moto. I kto by pomyślał, że taka chudzinka drobna a taka szalona w bzykaniu :P No i jak dla mnie wyglądasz na dużo niższa niż 170 cm wzrostu ;)

    A motor zajebisty. Piękne kolory. Taki kiedyś chciałabym małżowi kupić.

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Chuderlaku ty...jakos calkiem inaczej sobie ciebie wyobrazalam ;-)

    Asha a jak mnie sobie wyobrażałaś? :)

    Usuniesz link z cytatu, proszę?

    Ania na szczęście nie mam i nigdy nie miałam loków. :)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Kroko Ty smarkulo :P
    Ty sobie najpierw dowód osobisty wyrób a potem wsiadaj na moto. I kto by pomyślał, że taka chudzinka drobna a taka szalona w bzykaniu :P No i jak dla mnie wyglądasz na dużo niższa niż 170 cm wzrostu ;)

    A motor zajebisty. Piękne kolory. Taki kiedyś chciałabym małżowi kupić.

    Hehe Nastka zdjęcia kłamią skoro wyglądam na niższą. :) Mam nawet więcej niż 170cm. :) I kurde duzo osób mi mówi że wyglądam jak dziewczynka ze szkoły. A jak kupuję % to zawsze "dowodzik". :)

    PS. Za komplementy o moto dziekiuję. A co do chudziny, zawsze byłam chuda, ale teraz dużo osób mi mówi że schudłam. Nie wydaje mi się ale w nowym mieszkaniu nie mam wagi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 19:47

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Asha a jak mnie sobie wyobrażałaś? :)

    Usuniesz link z cytatu, proszę?

    Ania na szczęście nie mam i nigdy nie miałam loków. :)
    Nie wiem dokladnie sama jak...ale chyba przez to, ze te motory itd to myslalam ze jestes 'wieksza' , z dlugimi wlosami i skorzana kurtka itp...juz wykasowalam ;-)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sobie Krokodylka troszkę inaczej wyobrażałam. Myślałam, że ma czarne włosy, jest cała wydziarana i cycata, no i że nosi skórzane ubrania i glany. Bo tak mi się kojarzą kobiety na motocyklach. A tu taka niepozorna, słodka dziewczynka się ujawnia. W dodatku ruda. Nie wbijasz się w stereotypy Kroko ;)

    Asha, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe "większa". :) Dobre. :)

    Taki styl skórzana kurtka, ćwieki, glany, to jak najbardziej, jeszcze 5 lat wstecz się tak nosiłam. :)
    Ale teraz zeszłam z czerni i ubieram się po prostu tak, żeby było mi wygodnie.
    Długie włosy marzą mi się cały czas ale nie umiem ich zapuścić. Te co mam teraz to i tak są długie. Tak to zawsze jak urosną zaczynają mnie wkurzać i ścinam na centymetr. :)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ja też sobie Krokodylka troszkę inaczej wyobrażałam. Myślałam, że ma czarne włosy, jest cała wydziarana i cycata, no i że nosi skórzane ubrania i glany. Bo tak mi się kojarzą kobiety na motocyklach. A tu taka niepozorna, słodka dziewczynka się ujawnia. W dodatku ruda. Nie wbijasz się w stereotypy Kroko ;)

    Hehe to najlepszy komplement dla mnie bo nie lubię być "jak wszyscy", zawsze lubiłam płynąć pod prąd. :PPP

    Czarne włosy też już miałam, i brązowe, i blond, i różowe, i fioletowe i każde inne mozliwe. :) Ale w rudym jednak czuję się najlepiej.
    Dziary jakieę tam się znajdą. ;) Na cycki tez nie narzekam. :P Poza tym wczesniej jeździłam na chopperze to inny styl pasował a teraz na streecie inny pasuje. :PPP

    Asha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    aa i jeszcze najwazniejsze takie male zzakupy dla siostrzeenca na jego jutrzejsze chrzciny :D
    960dbdaade4507bcmed.jpg
    ps prosze nie smiac sie z moich ciapkow ;P

    aa kapcie jak e super hehe

    zakupy udane my dzis z małżem malusie poówki ogladaliśmy hehehe

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Tak się ostatnio ujawniałyśmy a ja wygrzebałam stare zdjęcia, mam aktualne, robione wczoraj. :P

    mmm jak suuper i motorek ekstra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 20:06

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 lipca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małż wrócił, będzie robił grilla, wbijajcie. :D
    Tylko po grillu muszę Was wyprosić, żeby bzyknąć małża. :PPP

    Apropos tego że wyglądam jak dziewczę - mój małż ma 26 lat i wszyscy się mnie pytają skąd ja takiego gimnazjalistę wytrzasnęłam. :) Ponoć też bardzo młodo wygląda.

    Asha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Małż wrócił, będzie robił grilla, wbijajcie. :D
    Tylko po grillu muszę Was wyprosić, żeby bzyknąć małża. :PPP

    Apropos tego że wyglądam jak dziewczę - mój małż ma 26 lat i wszyscy się mnie pytają skąd ja takiego gimnazjalistę wytrzasnęłam. :) Ponoć też bardzo młodo wygląda.
    Luz...moj jeste mlodszy 7 lat ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka dzięki. :)
    Proszę usuń link z cytatu. :)

    Poza tym jakiś czas temu wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek a Ty nie przyjmujesz. :(

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Biedroneczka dzięki. :)
    Proszę usuń link z cytatu. :)

    Poza tym jakiś czas temu wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek a Ty nie przyjmujesz. :(

    oo juz lukne :)

    usunięto :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaproszenia zaakceptowane :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poryczałam sie :(
    Mojemu sie dodatkowo odemnei oberwalo wkurzylam sie bo kolega zadzwonl a ten juz gotowy do wyjscia na piwo.a byl z nim na weekend u kumpla.. tydzine temu
    wiec mu wygranelam
    poszedl , ale anapisal mi eska " kocham cie wiesz..."
    to mu odp
    "Nie chodzi o to ale o fakt ze ja przez weekend i cały tydzień zajmuje sie kajakiem ty przychodzisz zamienisz kilka zdan idziesz do kompa a nawet nue zapytasz sie jak się czuje nawet nie wiesz ze od 5 dni lecę na herbatkach uspikajacyxh bo caly czas myślę jak wszystko dobrze połączyć jak zaplanować leczenie skąd wziąść kase na badania a ty nawet nie siedzisz i nie przeanalizujesz tego ze mna daje sygnały ze trzeba bedzie robic badania wizyty a ty tak jakbys mial na to wyjebane ja od kilku miesięcy nie bylam nawet na kawie i ciastka z dziewczynami i choc miałam ochote sobie coś kupic to wole przeznaczyć to na coś do domu a ty co rusz lecisz z dominukien a to piwko a to dwa a to wypad gdzies bilard a pomyślałeś coś o mnie ze potrzebne jest mi gdzies wyjsc przytulic sie do ciebie wyplakac wiedziec ze zalezy ci na tym zebysmy walczyli o to zebysmy mogli spróbować byc rodzicami. Dominik kiedys pozna dziewczyne i będzie jak z piotrkien a to my zostaniemy i chyba warto by o to dbac warto od czasu do czasu pojexhac razem nawet gdzies poza kielce na lake pobyc razem rozumieć co druga polowa myslu i czuje "
    pozniej napisalm mu ze tez go bardzo kocham ale nei raz mam wazenie ze wazniejszy jest dla niego komp i kumpel
    PMS mnie dopadl i znowu to cholerne uczucie dlaczego nie mozemy bez problemow miec dziecka.. dlaczego musimy jezdzic . kombinowac jak stukac na badania ilecenie.. i znowu dopadlo mnie to ze nawet jak znajdziemy plemniki to czy i kiedy sie zakwalifkujemy do invitro .. bo jak nie to wiemz e stac nas nie bedzie :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Biedroneczka dzięki. :)
    Proszę usuń link z cytatu. :)

    Poza tym jakiś czas temu wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek a Ty nie przyjmujesz. :(
    A mi pindzia jedna żadnego zaproszenia nigdy nie wysłała :(
    Smuteczek. Chyba Kroko mnie nie lubi :'(

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    poryczałam sie :(
    Mojemu sie dodatkowo odemnei oberwalo wkurzylam sie bo kolega zadzwonl a ten juz gotowy do wyjscia na piwo.a byl z nim na weekend u kumpla.. tydzine temu
    wiec mu wygranelam
    poszedl , ale anapisal mi eska " kocham cie wiesz..."
    to mu odp
    "Nie chodzi o to ale o fakt ze ja przez weekend i cały tydzień zajmuje sie kajakiem ty przychodzisz zamienisz kilka zdan idziesz do kompa a nawet nue zapytasz sie jak się czuje nawet nie wiesz ze od 5 dni lecę na herbatkach uspikajacyxh bo caly czas myślę jak wszystko dobrze połączyć jak zaplanować leczenie skąd wziąść kase na badania a ty nawet nie siedzisz i nie przeanalizujesz tego ze mna daje sygnały ze trzeba bedzie robic badania wizyty a ty tak jakbys mial na to wyjebane ja od kilku miesięcy nie bylam nawet na kawie i ciastka z dziewczynami i choc miałam ochote sobie coś kupic to wole przeznaczyć to na coś do domu a ty co rusz lecisz z dominukien a to piwko a to dwa a to wypad gdzies bilard a pomyślałeś coś o mnie ze potrzebne jest mi gdzies wyjsc przytulic sie do ciebie wyplakac wiedziec ze zalezy ci na tym zebysmy walczyli o to zebysmy mogli spróbować byc rodzicami. Dominik kiedys pozna dziewczyne i będzie jak z piotrkien a to my zostaniemy i chyba warto by o to dbac warto od czasu do czasu pojexhac razem nawet gdzies poza kielce na lake pobyc razem rozumieć co druga polowa myslu i czuje "
    pozniej napisalm mu ze tez go bardzo kocham ale nei raz mam wazenie ze wazniejszy jest dla niego komp i kumpel
    PMS mnie dopadl i znowu to cholerne uczucie dlaczego nie mozemy bez problemow miec dziecka.. dlaczego musimy jezdzic . kombinowac jak stukac na badania ilecenie.. i znowu dopadlo mnie to ze nawet jak znajdziemy plemniki to czy i kiedy sie zakwalifkujemy do invitro .. bo jak nie to wiemz e stac nas nie bedzie :(
    Tulam...to jestdokladnie to o czym ja juz kiedys pisalam, ze zeby nie wiadomo jak mowili ,ze mysla czy wogole to i tak nie przechoz tego co my

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 5 lipca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz Nasti.. nie moge powiedziec ze go to nieobchodzi .. ale wkurza mnei to bo ja przez ostatni tydzien alatalam z psem do wet to ja go pielegnuje karmie poje.. a on go nawet rano nie wypuscil zebys ie wysikal..bo zapomina ;/
    moiwlam mu z moze bysmy poszli z nim dzis na spacer do lasu .. to nei bo bedzie robil w piwnicy.ok robil przebieral wszytsko co mozna sprzedac na zlom wyjmowal miedz z kabli .. zeby sprzedac.. ale jak zadzwonil szanowny dominik to odrazu rzucil wszystko ;/
    a ja akurat mam PMS i potrzebuje zeby mnei przytulil..no to mu sie pberwalo za wszystko na raz ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalezalo mu sie i oberwal, tulam ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2014, 21:05

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 5 lipca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamnadieje ze szybko wroci.. bo jakas jestm smutna..zreszta zaczelo sie plamienei choc diwne bo takie nie brazwowe a rozowawe.. a raczej troche krwi rozmieszanej ze sluzem

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 813 814 815 816 817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ