X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 marca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyskiego najlepszego dziewczyny :)

    Anastazjaaa, Nenaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego naj naj naj, życzę Wam i sobie spełnienia marzeń (1 najważniejszego marzenia:)

    Anastazjaaa, Nenaaa lubią tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 9 marca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie jutro mam lekarza popołudniu trzymajcie kciuki, mam nadzieję że już wszystko w porządku i się zagoiło po łyżeczkowaniu i że już da zielone światło na starania, zabieg miałam wprawdzie 9 stycznia to dopiero dwa miesiące, ale mam nadzieję że już pozwoli, a jest ktoś komuś kazali dłużej czekać z następnymi staraniami?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ;) ja też idę jutro do lekarza ale dostałam małpiszona dziwne bo to 15 dzień cyklu .... ale i tak idę się dopytać czemu i co się znowu dzieje.... i obrać jakąś strategię by dzieciątko mogło do nas zawitać ;)

    justta lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek i Anastazjaaa dzięki mam nadzieję że wszystko już w porządku, cykle mam od samego łyżeczkowania normalne takie jak wcześniej, nie widzę żadnej różnicy i są regularne to nadzieja jest że wszytko jest ok, ale i tak się boję

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 marca 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie pewnie nie do mnie ale co tam, akurat też u lekarza byłam więc odpowiem ;-) kontrola u endokrynologa, niby wszystko ok, tsh w normie, tarczyca nie powiększona ale dlaczego w ciążę nie zachodzę endo nie wie i odsyła mnie do gina , a gin z kolei o hashimoto wie tyle co nic i nie powiem, co z tego wychodzi :/

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Ech, jakie to wszystko skomplikowane. U mnie PMS w pełnym rozkwicie. Wszystko tak samo jak przed każdą inną @. To juz chyba mogę się przestać łudzić i czekać "spokojnie" na @ ?

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    No kurcze faktycznie dziwna sytuacja, i co teraz?
    Po prostu się starać czy jakieś nowe badania?
    Na razie mam sie zglosic do gina z wynikami męża, jak się okaže, że u niego wszystko ok to mam nadzieję, że się gin bardziej wysili intelektualnie i zleci mi jakieś badania czy da nowe leki, a jak nie to poszukam innego, najchętniej ginekologa- endokrynologa, tyle że takich jak na lekarstwo :-(

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Anastazja, ta tempka raz w górę, raz w dół. Ajjj jak ja bym chciała wiedzieć tak na 100% kiedy ta owulka była, bo do tego, że 15 dnia cyklu to jakoś nie jestem przekonana. Przy moich krótkich cyklach to lutealne będzie do d.upy jeśli @ przyjdzie powiedzmy w sobotę lub wcześniej, na co się ewidentnie zapowiada. O monitoringu za setki euro mogę sobie tu tylko pomarzyć.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuje, obserwuje :) I wyobraź sobie, że ból owulacyjny występuje u mnie w każdym miesiącu. Trwa od kilkudziesięciu minut do kilku godzin. W tym cyklu wystąpił w 13 dc wieczorem i w zeszłym również w 13. Mimo, że w zeszłym cyklu nie obserwowałam jeszcze tempki i śluzu to pamiętam tamten ból i przez przypadek wiem w którym dc wystąpił. Szkoda tylko, że to o niczym nie świadczy podobno, taki ból, z tego co wyczytalam. Co do krótkich cykli to fakt, że szybciej zlatuje czas, żeby tylko ta trzecia faza cyklu była odpowiednio długa, bo jeśli nie to kłopocik gotowy :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa ja już po wizycie, jestem zadowolona, wszystko sprawdziła na fotelu potem usg i macica ok, po zabiegu już śladu nie ma, powiedziała żebym zrobiła sobie badania na przeciwciała antykardiolipinowe i jak wynik będzie ujemny to możemy zacząć starania po następnej miesiączce, nie wiem ile się czeka na wyniki takich badań, bo jak wyjdą ok, to już nie wytrzymam do następnej miesiączki :-) robiła któraś z was te badania?

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie robiłam tych badań

    Miałam tylko ginekologiczne

    Trzymam mocno kciuki ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta ja też nie pomogę, ale cieszę się, ze jest ok. Zrób to badanie jeśli kazała i do dzieła ;)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro już lece z samego rana robić te badania, mam nadzieję że wyniki będą szybko, już się nie mogę doczekać tych starań, masakra normalnie, dzięki za wsparcie ;-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do owulki jeszcze kilka dni, na pewno zdążysz otrzymać wyniki ;)

    justta lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 11 marca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justta i jak kiedy wyniki

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej byłam dzisiaj na pobraniu krwi i zrobiłam dodatkowo taki pakiet dla planujących ciąże, niestety wyniki z przeciw ciał antykardiolipinowych dopiero za 21 dni, babka mówiła żeby dzwonić już za dwa tygodnie może będą wcześniej, ale to znaczy że ten cykl jeszcze odpada, nie będę ryzykować jak mam ten zespół, muszę poczekać do następnej miesiączki akurat tak jak ginka mówiła, ale ok jak trzeba to trzeba tyle już czekałam to i jeszcze ten miesiąc wytrzymam, a teraz poobserwuje swój organizm

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa, trzymam kciuki żeby wyniki były ok i żeby były szybciej

    mam do was takie pytanie, dość krępujące ale co tam, najwyżej nie odpowiecie

    jak wygląda wasze krwawienie miesiączkowe? tzn. jakiego jest koloru i jak długo trwa

    pytam, bo u mnie przez ostatnie dwa trzy lata było brązowe, nie miało żywej czerwonej krwi, natomiast od kilku miesięcy zmieniło się i na początku pojawia się plamienie różowe, później brązowe, później przychodzi intensywny okres - żywa krew, a na koniec brązowe, lekkie plamienie i koniec

    niby hormony wyszły mi ok ale trochę się zastanawiam czy ich nie powtórzyć...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 11 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka moja miesiączka wygląda tak, że pierwszego dnia zaczyna się od plamienia brązowego przechodzi w brunatne krwawienie, potem na drugi dzień mam już krwawienie, ale jest koloru ciemno czerwonego takiego wręcz brunatnego jak mówiłam i to ze szkrzepami i następny dzień też i zmienia się w jasno czerwone i jest go coraz mniej w jeden, dwa następne dni, aż w ostatni dzień mam plamienie znowu brązowe, tak to u mnie wygląda, miesiączka trwa około 5,6 dni teraz mam jeden dzień więcej plamienia, ale jest ok, możesz podglądnąć u mnie na wykresie

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ