X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja też poczekam trochę z tymi badaniami, bo to dopiero 1 cykl starań. Jeśli teraz zaczęłabym biegać od badania do badania to już w ogóle mój stres osiągnąłby swój szczyt. Nie mniej jednak uważam, że po kilku bezowocnych cyklach, jak najbardziej należy zacząć sprawdzenie tego i owego. U mnie mój wiek starczy tym bardziej przemawia za badaniami. Czekam 3,4 cykle i uderzam do lekarza.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Hej
    Ja też poczekam trochę z tymi badaniami, bo to dopiero 1 cykl starań. Jeśli teraz zaczęłabym biegać od badania do badania to już w ogóle mój stres osiągnąłby swój szczyt. Nie mniej jednak uważam, że po kilku bezowocnych cyklach, jak najbardziej należy zacząć sprawdzenie tego i owego. U mnie mój wiek starczy tym bardziej przemawia za badaniami. Czekam 3,4 cykle i uderzam do lekarza.

    u nas teraz bedzie 4 cykl...jeśli nic nie wyjdzie to też ide, a później moj R :)
    Choc powiem Wam ze Mój mnie już goniiii......i sie krzywi jak pyta o wizyte a ja " hmmmm hmmmm nie zapisałam sie"
    hehehhe :)
    ale trzeba...jeśli teraz nie bedzie II to sie zapisuję i robie przegląd techniczny dogłębny :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super Rudasek, oby był już teraz u Ciebie plusik, a jeśli nie to przynajmniej będziesz wiedziała czy nic Ci w staraniach nie przeszkadza, czy tam jakiś zbuntowany hormonek nie stoi czasem na drodze do wymarzonego celu:):):)

    U mnie 9 dni do @, hehe, już powoli zaczynam odliczanie:) Ale ze mnie świr...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mi tu żadnym wiekiem starczym nie rzucać! ;) jesteśmy młode , gówniary wręcz, rzekłabym ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie kończy @...czekam na ovulke :):):)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka, hehe, no mentalnie to bankowo gowniara ze mnie ale czy to idzie w parze z wiekiem organizmu to nie wiem, hehe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2014, 11:14

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    A to że wszystkie w koło zachodza w ciążę ... echhh też jest to ''dołujące'' ...
    Dziś wiem, że nie można tak myśleć "wszystkie zachodzące", bo nawet jak widzimy "pełno" kobiet w ciąży, to nie wiemy, czy one się dłużej nie starały, czy nie przechodziły tego, co JA/My teraz...a że szwagierki, siostry, przyjaciółki ech cóż taki wiek, że i one muszą zachodzić:D:D:D:D:D

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Tamka, hehe, no mentalnie to bankowo gowniara ze mnie ale czy to idzie w parze z wiekiem organizmu to nie wiem, hehe.

    moim zdaniem organizm się dostosowuje do psychiki ;) więc gówniary z nas! ;) no i pewnie też dlatego łatwiej się zachodzi, gdy się o tym nie myśli bo psychika czyni cuda, tyle, że zapanować nad nią niełatwo

    Nenaaa, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    moim zdaniem organizm się dostosowuje do psychiki ;) więc gówniary z nas! ;) no i pewnie też dlatego łatwiej się zachodzi, gdy się o tym nie myśli bo psychika czyni cuda, tyle, że zapanować nad nią niełatwo
    No póki co ciężko mi nad psychiką zapanować...ale, ja już siebie raczej dobrze znam i wiem, że potrzebuję troszkę czasu by wyluzować. Ze wszystkim "nowym" tak mam, przez jakiś czas strasznie się napalam, poświęcam czemuś każdą wolną chwilę, każdą myśl, chcę mieć nad tym pełną kontrolę i żeby wszystko było perfekcyjnie. Później upływający czas studzi moje histeryczne podejście i zaczynam myśleć racjonalniej i być spokojniejsza. Teraz pewnie też tak będzie, chociaż ta "sprawa" jest największej wagi w porównaniu z innymi :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 marca 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Ci zazdroszczę, ja na początku nowego cyklu zawsze jestem spokojna, ale czas po owulacji jest szaleństwem, eh i niestety się to nie zmienia, co miesiąc jest tak samo

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie teraz jest ten czas po owulacji i ssssstresik. A pisząc o tym stopniowym wyluzowaniu miałam na myśli trochę dłuższy czas, kilka miesięcy pewnie to potrwa.
    Ale o czym my tu mówimy!!! Za chwileczkę przecież Tamka w ciąży, zaraz po niej ja i reszta dziewczyn. Nie ma innej opcji, hehe. Wykrzesalam właśnie z siebie troszkę optymizmu a to już jakiś postęp :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na marginesie to my kobiety mamy przewalone z tymi emocjami. Mój M. to chodząca siła spokoju. Nie rozumie moich paranoji :) A jak się zadziwił gdy mu powiedziałam jak długo stara się większość babeczek z forum. Przytoczył mi przykład tych sławetnych nastolatek i ich błyskawicznych zaciążen po jednym razie, że jak to tak, one tak od razu w niechcianą ciążę...a tu kobiety starają się miesiącami i nierzadko latami...Uroki życia.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Ale o czym my tu mówimy!!! Za chwileczkę przecież Tamka w ciąży, zaraz po niej ja i reszta dziewczyn. Nie ma innej opcji, hehe.

    no, oby to były prorocze słowa!

    a odnośnie tych nastoletnich ciąż, to sama nie wiem, czy to faktycznie natura się odzywa i wtedy najłatwiej w ciążę zajść, czy to kwestia psychiki, że się zupełnie wtedy o ciąży nie myśli, czy zwyczajna złośliwość losu

    mój M. też do tej pory był wyluzowany ale przed samym badaniem i teraz czekając na wyniki bardzo się denerwuje.. więc facetów to też czasem dotyka..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotyka facetów tylko lepiej to ukrywają od nas, żeby nie wyjść na mięczaków ;-)
    Mój przed badaniami nasienia był przerażony mimo, że próbował brać to żartem widać było, że bardzo się boi. A gdy odebrał wyniki widać było jak stres z niego schodzi ;-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, macie rację. Ja tak z perspektywy początków póki co piszę. Nie mogę wiedzieć jak M. zareaguje na ewentualne porażki.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Oczywiście, macie rację. Ja tak z perspektywy początków póki co piszę. Nie mogę wiedzieć jak M. zareaguje na ewentualne porażki.


    Mądry facet - zareaguje mądrze ;)

    Tamka, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 6 marca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Mądry facet - zareaguje mądrze ;)
    Oooo kurde...no i tu mogą być schody, nie jestem pewna czy On mądry jest!
    Hehe, żart.
    Tak jak wspomniałam, On jest ogólnie siła spokoju, rozsądku i zrównoważenia. Ja się w tym przypadku bardziej siebie obawiam :d

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się nie mogę ginki doczekać, mam ją w poniedziałek, i żeby pozwoliła na staranka, ciągle na coś trzeba czekać, ale dzisiaj M wraca z pracy i to jest na plus :-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam dziś pizze z przepisu koleżanki z forum,
    Jeśli lubicie pizze to polecam bo jest pyszna

    http://m.youtube.com/watch?v=c7Zw7nm6jJg&sns=fb#

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 6 marca 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Nie ma co czarno mysleć ;) Nie ma takiej rzeczy której nie da się podreperować że tak stwierdzę ;) czasem wystarczy niewiele - i tego się trzymajmy :)

    A to że wszystkie w koło zachodza w ciążę ... echhh też jest to ''dołujące'' ...

    Mnie to jakoś nie dołuje w ogóle :)
    Wręcz przeciwnie :) Jak widzę babeczki w ciąży to myślę sobie "ale fajnie" :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ