X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Santoocha najlepszego :*

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    To się rozpisały znowu wczoraj :)
    Trzeba zaraz zobaczyć co :D

    Santoocha, życzę Ci dużo zdrowia przede wszystkim! Tobie i Fasolce :)

    Zadowolenia z otaczającego Cię świata, sukcesów i spełnienia marzeń!
    699271cdv95juxma.gif

    Z., Laura lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam się tylko przywitać! :) - Dzień dobry.

    I przede wszystkim:
    Santoch, w tym dniu życzenia zdrowia nabierają niezwykłego sensu i właśnie tego życzę Ci na pierwszym miejscu. Do tego dokładam dużo szczęścia i spełnienia marzeń!! :):) Miłości i prawdziwych przyjaciół :) Sukcesów zawodowych i tej pasji, którą masz teraz - żeby Cię nigdy nie opuściła :) 1oo lat!!!!!!!!!! :) :* <3
    A Wam dziewczynki życzę przyjemnego i pięknego dnia! :)

    Nati89, Macierzanka:), dżona, Ania07, Z., Laura lubią tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, spełnienia wszystkiego co tylko sobie wymarzysz, zadowolenia z otaczającego cię świata i radości życia! Po prostu NAJ...

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Natu93 Autorytet
    Postów: 923 293

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha naj naj naj,spelnienia marzen;**

    Bliźniaki <3
    Najprawdpodobniej Parka <3
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w Pierwszy Dzień Kalendarzowej Wiosny!

    Santoocha spełnienia marzeń, samych radości i dobrych dni, spokojnej ciąży, szczęśliwego rozwiązania i zdrowego Malca :) Niech Ci słońce zawsze świeci :)

    Macierzanka:), Z., Laura lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota trzymam kciuki za te Twoje pęcherzyki!

    Laura, cuda, nie cuda, ale Twój wykres wygląda naprawdę obiecująco! :)
    Ja tam kibicuję za zielony finał i wtedy nie będzie musiała iść na HSG :D

    Nati, jeśli chodzi o te pęcherzyki, to nie wiem do końca dlaczego się wchłaniają, ale za rośnięcie i pękanie odpowiada FSH i LH, więc może to z tym ma związek, nigdy się nie zagłębiałam, ale chyba podpytam

    Kasia, jeżeli jesteś w tym przedziale przy DHEA-S 25 - 34 lat ( 98,8 - 340 ) to trochę podwyższony poziom 370,4 µg/dl.
    A 17-OH to jest pochodny progesteronu- hydroksyprogesteron i robi się go po to żeby wykluczyć choroby nadnerczy.

    Aniu, ja Cię rozumiem doskonale... czasem i we mnie się tak gotuje
    Dzięki za troskę, trochę mi lepiej, ale jajniki mi dają w d.
    A Ty jak się czujesz? Jak dzisiaj nastrój w domu?
    Ja miałam znowu wczoraj cichy wieczór i powiem więcej, już wolę się pokłócić, bo taka cisza rozwala mnie od środka...

    Z. Jestem jak nowa... prawie, właśnie wróciłam spod prysznica, to chyba dlatego :)

    Bursztynko, a jak u Ciebie hormony tarczycy? Bo niski etradiol występuje przy nadczynności.
    A wogóle zmieniałaś awatar i już miałam Cię witać jako nową staraczkę, gdy spostrzegłam, że to Ty :) nie mogę się przyzwyczaić. Dla mnie wygląda jak miód :)

    Another, na Clo się nie znam, ale jak patrzyłam na Twój wykres to się właśnie zastanawiałam nad Twoim progesteronem. Mówisz, że wyszedł Ci za niski? A mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i podać wyniki z normami? Bo ja szukam porównania ze swoimi wynikami.
    Ja też ze stycznia :)

    Kaśka28, Z., Laura lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Wszystkie polazły, wrrr. A ja zostanę zlinczowana za wypowiedź w wątku o dzieciach i pieniądzach. Bo mam jak zwykle inne poglądy niż reszta :P
    Tez idę, jutro na 5 do pracy :)
    Dobranoc staraczki i ciężarówki k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif
    kochana nie martw sie nie wiem co napisalas ale kazdy ma prawo do swoich wypowiedzi tez tam bylam ale zobaczylam ze sie kloca wiec ucieklam i nie wroce tam zey sie nie denerwowac hehe:D
    sara_nar wrote:
    Jeszcze 5h w pracy, brzuch boli a nie mam nic przeciwbólowego, cały czas mam wrażenie, że @ przylazła, w sumie dobrze by było, poszłabym jutro zrobić FSH i testosteron. Jak na złość kiedy czekam na @ to się spóźnia.
    Właśnie przeglądam zdjęcia z podróży i powiem wam, że normalnie zakochałam się w Olim (na zdjęciu w avatarze) 2,5 roku a mówi całymi zdaniami, wszystko idzie zrozumieć, spokojny, zero płaczu, sam zasypia. Rano jak się budził, to przychodził i mnie obudzić. Nawet wczoraj rano mnie szukał, ale niestety już mnie nie było, bo rano miała lot.
    Powiem wam, że trudno nie kochać takich dzieci i jeśli nie uda nam się mieć własnych, to z pewnością adoptujemy.
    Wiem o czym mowisz kochana ja w pracy mam pelno takich kochanych dzieci i w wiekszosci jetem zakochana do szalenstwa:D
    Mloda.Mama wrote:

    Pozdrawiam was wszystkie - życzę owocnych starań i zdrowych, silnych, urodzonych w terminie dzieciaczków. Przepraszam też, że wam się tak wtryniłam w wątek bez przedstawienia i przywitania, ale to wina bezsenności, jakoś mnie naszła.

    Kochana ty za nic nas nie przepraszaj tylko jak masz ochote to zagladaj gadaj z nami o wsystkim tu cie zadna nie wygoni i w razie poterzeby wesprze mowie ci sa tu same wartosciowe i super dziewczyny wszytkie sobie kibicuja i pomagaja :D

    Magdalenq jak tam linczuja to nie wchodz tam poco sie stresowac kochana :D ja tak zrobilam:D

    Santoocha k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,01_PA_orig.gifk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_3d_orig.gif
    Masz urodzinki jak moj brat:D tylko nie ogarniam ktory hahaha bo 4 lata pozniej urodzil sie drugi brat 22 marca hehe i nie ogarniam ktory ma 21go a ktory 22 :D
    A tak w ogóle to witam wszytkich z rana ja zara do pracy sie zbieram ale pogoda piekna :D

    Natu co tam u ciebie?? dobrze widze ze Dupek nie wywolal @ i bierzesz druga serie?? bylas u lekarza co gadal?? a moze to ciaza robilas test??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 09:06

    Macierzanka:), Malenq, dżona, Z. lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka dokladnie w tymprzedziale jestem bo mam 28 lat wiec troche za wysoki ale faktycznie ciut za wysoki no nic poczekam co lekarz zaleci :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda to było wczoraj, ale wprowadziłyście mnie w głodny temat, a ja na kolację zjadłąm dwie kromki chleba kukurydzianego z musem jabłkowym... :(
    A WY mi tu z majonezem? buuu

    Malenq, gdzie się wczoraj chłopa pozbyłaś? :D

    Maniuś Ciebie nasz tweety też widziałam, że mignęłaś wczoraj na forum na chwilę. Co u Ciebie?

    Malinowa, zaczarowuję rzeczywistość razem z Tobą! <3

    Witaj Marta! :) w tym skromnym gronie i powodzenia!

    sara, a Ty robiłaś test?

    Dżona, jak samopoczucie dzisiaj? Rzucenie się w wir pracy to super lekarstwo. Mnie jutro też czekają okna. I nie zawsze musisz coś pisać :) Wystarczy, że jesteś :)

    AnusiaM idź na betę! I nie wkręcaj sobie za dużo, nie czytaj! To jest tak jak z ulotkami leków. Moja babcia jak przeczytała, jakie mogę być skutki uboczne leków, zawsze je miała...

    Santoocha, a o której jemy torta ? :D


    Witaj Młoda Mamo! Zapraszamy :)

    Hej Natu!


    No i witaj wiosno!!!
    2563505zb0yvgtfza.gif

    Kaśka28, Maniuś, dżona, Laura, Z. lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena gdzie ty sie podziewasz?

    Z., Little Frog lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Lena gdzie ty sie podziewasz?
    podbijam temat!

    Z., Little Frog lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka......chłop na wyjazdach roboczych (taka praca)....a spałam jak niemowlę, z jednej strony łóżka - głowa, z drugiej nogi....tak to ja lubię;) (ale nie za długo oczywiście)...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 09:28

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Santoochy :* dużo zdrówka,miłości i maleńkiego zdrowego bobaska;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane,

    U mnie bardzo słonecznie dzisiaj. To chyba dzień wagarowicza nie? Zamiast jechac do pracy powinnam chyba się zawrócić :D

    Santocha życzę ci zeby wszystkie zaslyszane dzis życzenia się spełniły a przede wszystkim zdrowia dla ciebie i maluszka :)

    Udango dnia wszystkim. Moze wieczorem uda mi sie zajrzeć do was.

    Macierzanka:), Malenq, dżona, Little Frog lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, ja nie ukrywam, że też czasem lubię mieć łóżko tylko dla siebie ;) każdy jego cm2 :D ale tylko czasem

    Hej Przedszkolanko, Melula

    Dobra dziewczyny czas i na mnie. Dzień wagarowicza mnie niestety nie obowiązuje :D choć z miłą chęcią poszłabym w plener zamiast do pracy!

    Kochane! Niech się wiosna mocno zazieleni! :)
    Tak na całego! Życzę każdej z Was, aby się doczekała spełnienia!
    Nawet jeśli to jeszcze czasem potrwa, to żeby to czekanie również zaowocowało!
    Ogarnęła mnie właśnie nowa siła. Poczułam wiatr, zakołysała się firanka, zaświeciło słońce i momentalnie chce mi się żyć, walczyć i wierzyć w to wszystko!

    Miłego dnia wirtualne siostry :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 09:41

    Z., Malenq, przedszkolanka:), dżona, Ania07, Little Frog lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja też jestem ze stycznia! :)


    Macierzanko, trzymaj kciuki za pęcherzyki, trzymaj. Wszystkie trzymajcie.
    Niby o tym nie myślę, ale mnie to stresuje. Jajnik pobolewa i mam nadzieję, ze coś się jednak zadzieje. tak bym chciała, żeby była owu. Ja już nawet nie marzę o zielonej kropce na koniec cyklu, tylko żeby owu przyszła!

    Dobra zaczynam smęcić. Przywołuję się do porządku! Złota, przymknij dziób! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 09:47

    Macierzanka:), Malenq, dżona lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was w ten piękny dzień!
    Dziękuję za wszystkie życzenia! :*
    Póki co wystarczy, żeby spełniły się te dotyczące zdrowego Malucha ;)

    A kiedy jemy torcika? Bez przerwy!
    Będę Wam tu serwowała dziś cały dzień ;)
    Na drugie śniadanie proponuję taki:

    80294.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 10:18

    Malenq, Maniuś, dżona, Ania07, Kaśka28, Laura, Z., Little Frog, Macierzanka:), Misty87, Bursztynka lubią tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha kochana wszystkiego najlepszego,spelnienia marzen oraz przede wszystkim zdrowego bobaska i spokojnej ciazy♡.♡*_*

    Macierzanko moja droga u mnie ok,choc czasu nadal brak,ale mysle ze po weekendzie juz powinno byc lepiej:)Pozdrawiam...

    Laura gdzie jestes?Dolecial tdn bnocian?

    Laura, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Laury wzrosła tempka, ale kropy zielonej brak, pewnie nie robiła testu...

    Laura, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ