X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Dzisiaj nabralam sily do walki i bede walczyla nie poddam sie oby ta energia mnie nie opuszczala...

    życzę Ci tej energii z całego serducha <3

    Kaśka28, Z. lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia nie czytaj tych wszytkich rewelacji w necie bo roznie pisza i tylko sie nakrecac mozna....czekaj cierpliwie na rozwoj syt nic juz nie poadzisz raczej kochana...chyba ze faktycznie mocno sie boisz to jutro lec na bete

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane uciekam. Mam nadzieję, że jutro pojawią się zielone kropki :)
    Życzę wszystkim powodzenia i kibicuję! <3
    Dobranoc Serduszka!

    Kaśka28, dżona, Macierzanka:), Z. lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    życzę Ci tej energii z całego serducha <3
    Tobie tez i oczywiscie owocnego cyklu:D

    dżona lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    kaśka test wczoraj nie robiłam z 1 sikania ale negatywny czułość 10
    zawsze 1 dzien mam plamienia i mega bóle
    dzisiaj mam tak jak okres mi sie konczy czyly brazowy tampon i nie wiełam nic przeciwbólowego a normalnie bez tego bym nie przeżyła

    może faktycznie idz na betę, testy czasem późno wychodzą a tak będziesz miała pewność i możliwość szybkiego działania, jesli trzeba by było leki wziąć.

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja tez uciekam ziewa mi sie strasznie:D dobrej ncki kochane

    dżona lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero byłam wczoraj na krwi
    na bete nie pójde bo to pewnie był @ tylko bardzo bardzo słaby

    nie doczytam chyba wszytskiego co napisałyście dużo tego

    Malinowa przytulam mocno
    będzie dobrze Kochana <3

    dżona lubi tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:01

    dżona, sara_nar, Z. lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM. nie wiem co doradziĆ. Chyba jedynie musisz cierpliwie czekać do wizyty u ginekologa.
    Swoją drogą wczoraj siostra opowiadała jak to szwagra jej chłopaka bolała głowa, rodzinna leczyła go trzema antybiotykami na zatoki ponad 2 msc, tydzień temu siedząc przy stole tak go bolała głowa, nie mógł mówić ani pisać. Jego rodzina to olała, ale teściowie kazali jak najszybciej do białego jechać. Pojechali w niedzielę, zrobili tomografie i okazało się, że ma 3cm krwiaka obrzęk mózgu i jeszcze tego samego dnia go operowali. Na szczęście wczoraj wyszedł do domu. Szok.

    dżona lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy dziewczyny. Zmykam i ja. Nie wiem jak ja przeżyję tą noc. Jutro cały dzień z łóżka nie wychodzę ;)

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no faktycznie pozostało mi czekać ;/

    ide spać Dobranoc :*

  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamykam dziewczynki,
    padam już coraz bardziej, muszę się położyć i zamknąć oczy - to pomaga.

    Mam nadzieję że jutro będzie piękny i słoneczny dzień, a na dzisiaj dobrej nocki dla każdej z Was :)

    Wytrwałości w zmaganiach z każdym zmartwieniem i każdym schorzeniem <3 Dobranoc.

    Misty87, sara_nar, Z. lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie polazły, wrrr. A ja zostanę zlinczowana za wypowiedź w wątku o dzieciach i pieniądzach. Bo mam jak zwykle inne poglądy niż reszta :P
    Tez idę, jutro na 5 do pracy :)
    Dobranoc staraczki i ciężarówki k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,034_qW_orig.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 22:51

    Misty87, sara_nar, Ania07, Z. lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 20 marca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczyny!

    A ja jutro zapraszam na tort urodzinowy :D

    I w ramach prezentów proszę mi meldować o zielonych kropach!

    Śpijcie (albo bzykajcie się) dobrze! :*

    Misty87, Maniuś, sara_nar, Little Frog, Kaśka28, Macierzanka:), dżona, Ania07, Z. lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 21 marca 2014, 02:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 5h w pracy, brzuch boli a nie mam nic przeciwbólowego, cały czas mam wrażenie, że @ przylazła, w sumie dobrze by było, poszłabym jutro zrobić FSH i testosteron. Jak na złość kiedy czekam na @ to się spóźnia.
    Właśnie przeglądam zdjęcia z podróży i powiem wam, że normalnie zakochałam się w Olim (na zdjęciu w avatarze) 2,5 roku a mówi całymi zdaniami, wszystko idzie zrozumieć, spokojny, zero płaczu, sam zasypia. Rano jak się budził, to przychodził i mnie obudzić. Nawet wczoraj rano mnie szukał, ale niestety już mnie nie było, bo rano miała lot.
    Powiem wam, że trudno nie kochać takich dzieci i jeśli nie uda nam się mieć własnych, to z pewnością adoptujemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 02:06

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 21 marca 2014, 02:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Jeszcze 5h w pracy, brzuch boli a nie mam nic przeciwbólowego, cały czas mam wrażenie, że @ przylazła, w sumie dobrze by było, poszłabym jutro zrobić FSH i testosteron. Jak na złość kiedy czekam na @ to się spóźnia.
    Właśnie przeglądam zdjęcia z podróży i powiem wam, że normalnie zakochałam się w Olim (na zdjęciu w avatarze) 2,5 roku a mówi całymi zdaniami, wszystko idzie zrozumieć, spokojny, zero płaczu, sam zasypia. Rano jak się budził, to przychodził i mnie obudzić. Nawet wczoraj rano mnie szukał, ale niestety już mnie nie było, bo rano miała lot.
    Powiem wam, że trudno nie kochać takich dzieci i jeśli nie uda nam się mieć własnych, to z pewnością adoptujemy.

    To my też ostatnio stwierdziliśmy, że jakby się jednak nie udało mieć własnych po 3 latach starań to postaramy się zaadoptować. Jednak u nas by adoptować dziecko to wymagania mają nie z tej Ziemi, ale nie wiem czy to prawda. A maluch na Avatarze cudny, widać że taki rezolutny po oczkach :)
    Mnie się wydaje, że choć dzieci rozwijają się swoim tempem to dużo też zależy od rodziców, tego ile czasu poświęcają dziecku i jak się z nim bawią, oraz ile sami do niego mówią. Ja znam dzieci co na 14 miesięcy chodziły już bez pampersa i mówiły może nie pełnymi zdaniami, ale całkiem sporo i dało się je zrozumieć, a znam też takie co na trzy lata nie mówią prawie nic i nada chodzą z pampersami. Moim zdaniem choć wiele zależy od dziecka, jaki ma charakter, jaką mowę itd, to wiele też zależy od rodzica i ile czasu mu poświeci, w końcu jest różnica między niewyraźną mową, a niemówieniem wcale w wieku 3-4 lat.

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • Mloda.Mama Autorytet
    Postów: 577 110

    Wysłany: 21 marca 2014, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Sara, współczuję nocki w pracy, może u Ciebie też fasolka jest skoro okres się spóźnia? A z tym paleniem w ciąży to jakaś porażka ;/

    Marta, jeśli rzeczywiście musisz szybko wiedzieć to może beta? Ja się nie znam za bardzo więc bardziej szczegółowo nie pomogę niestety.


    My miałyśmy już taki temat na innym wątku i fakt to boli, że my się staramy, ja nawet picie ograniczyłam do niewielkich ilości, bo może się udało, bo może zaszkodzi itd, a niektóre dziewczyny zachodzą od jednego razu bo zapomniały się zabezpieczyć, jeszcze potem wiedząc, że są już w ciąży to piją i palą i za rok czy dwa taka rodzi już drugie, a ktoś inny kto bardzo chce i by dbał to się nieraz kilka lat stara i bezowocnie. Ale cóż, na tym świecie nie ma sprawiedliwości, a przynajmniej ja często odnoszę takie wrażenie.

    Pozdrawiam was wszystkie - życzę owocnych starań i zdrowych, silnych, urodzonych w terminie dzieciaczków. Przepraszam też, że wam się tak wtryniłam w wątek bez przedstawienia i przywitania, ale to wina bezsenności, jakoś mnie naszła.

    Nati89, Kaśka28, Macierzanka:), dżona, Z. lubią tę wiadomość

    bfaregz2oin7t22z.png

    qb3cru1d676ftq9c.png

    w57v3e3kuxkbvjcs.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 21 marca 2014, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! Słońce wschodzi, ptaszki ćwierkają, zapowiada się piękny dzień.
    Mloda.Mama nie wiem jak w pierwszej ciąży, ale teraz w drugiej dziewczyna szwagra kompletnie nie dba o siebie. Nawet teściowa z którą razem pojechałyśmy zła była, ale nic nie mówiła, bo w sumie, co ona może. Oli z tego co widziałam, to jedynie może liczyć na zainteresowanie taty, nie widziałam, żeby mu czytali, mały sam umie się sobą zająć, nie potrzebuje towarzystwa do zabawy, tak samo ze spaniem położą go do łóżka i śpi. Myślę, że gdyby poświęcali mu więcej uwagi, to tak łatwo by nie było.
    Heh to fakt z tą niesprawiedliwością, zauważyłam, że sporo facetów co pije, pali, nie mówiąc już o dopalaczach nie ma problemów ze spłodzeniem potomka.
    Swoją drogą zastanawiam się czy to iż mój M. urodził się wcześniakiem i jak miał 2 msc popażyli go lampą w szpitalu może mieć jakiś wpływ na jego płodność?
    @ nie przyszła i nie wiem czy jechać po ten test, swoją drogą dzisiaj byłam w tesco i tak byłam pochłonięta parkowaniem tyłem, że jak wysiadłam zostawiłam kluczyki w stacyjce i sobie poszłam do sklepu. Dobrze, że to były ekspresowe zakupy i na szczęście nic nie zginęło z auta jak i samo auto ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 06:20

    Kaśka28, Macierzanka:), santoocha, dżona, Z. lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek....
    Another zlinczować to chciały na wstępie mnie:P
    santoocha zatem WSZYSTKIEGO najlepszego:) niestety ja nie mam takiego prezentu:( ale słoneczko świeci i jest pięknie;)

    Kaśka28, dżona lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SANTOOCHA wszystkiego naj naj naj :) spełnienia marzeń :) fajnej ciąży i szybkiego porodu :) i szczęśliwego bobaska :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ