Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny, jeszcze nie dawno żeście się cieszyły z dwóch kresek i bety a teraz oczekujecie narodzin :)

    Muszą się nowe kropki pojawić, aby zastąpić Was. :)

    Fidelissa, nick nieaktualny, Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka no pojawi sie jutro u Ciebie :) odwiedziłam Cie i pięknie tam sie zapowiada :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 13:35

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 października 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom, Lenka, ja bym się nie obraziła jakbyś rozbiła bank z zielonymi kropami! :)

    nick nieaktualny, olka30, Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 10 października 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Kurcze dziewczyny, jeszcze nie dawno żeście się cieszyły z dwóch kresek i bety a teraz oczekujecie narodzin :)

    Muszą się nowe kropki pojawić, aby zastąpić Was. :)
    Stanowczo popieram:))))

    nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Driada0102 Autorytet
    Postów: 915 853

    Wysłany: 10 października 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja ;)
    Prawie całą noc nie przespałam :/ skurcze miałam już te przepowiadające tak myślę bo bolały skubane, ale wytrzymałam do rana, spałam chyba z 3h tylko, a rano przeszło. Od lekarza się dziś nic konkretnego nie dowiedziałam tylko tyle, że mam brać żelazo mimo problemów z wc :/ wysłali mnie na badanie krwi i do domu. Swoje odczekałam zanim lekarz się pojawił.
    Też bym chciała się już rozpakować bo nie mam siły ;)

    Fidelissa to musisz się trzymać jakiejś ścisłej diety?

    f2wli09kvv5ashuy.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 10 października 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena jutro testujesz? :)

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Dobry Żart ;)

    Stwierdziłam, że jednak nie testuję a wysoka temperatura to sprawka luteiny.

    Powiem Wam, że dawno nie miałam takiego trądziku ! aż wstyd wychodzić z Moją mordą .. o.O
    Nawet tapeta nie pomogła :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka wcale nie żart :) czekamy na rozsupłanie worka zielonych groszków :)


    Ja mam dziś słaby dzień, głowa mnie rozbolała, senna jestem i do tego nerwów sporo.


    Czasem mam ochotę wylądować na bezludnej wyspie

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 października 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka, ja też już to stwierdziłam, że za każdym razem przeczekam termin @, bo moje wykresy są zawsze takie śliczne, a kończą się tak samo. No, chyba, że będę się jakoś wyjątkowo czuła - mdłości, albo coś to zrobię wcześniej, ale tak to szkoda nerwów ;]

    Natka, ja czasami mam tak samo. A biednemu mężowi się obrywa... W takie dni powinnam siedzieć w jakiejś izolatce, żeby się nie czepiać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2014, 15:04

    Driada0102, Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 października 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dziewczyny, Dobry Żart ;)

    Stwierdziłam, że jednak nie testuję a wysoka temperatura to sprawka luteiny.

    Powiem Wam, że dawno nie miałam takiego trądziku ! aż wstyd wychodzić z Moją mordą .. o.O
    Nawet tapeta nie pomogła :/

    A co Cie tak wysypało ?

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota, zawsze przed @ trądzik się pojawiał, ale tym razem to już jest wielka przesada :/

    Żabko, może gdybym miała test w domku to by był dawno zrobiony a tak mam święty spokój i nic Mnie nie kusi :)

    Tym razem przedłużę branie luteiny i zobaczymy czy @ sama się pojawi..
    Takie zalecenie miałam od początku, ale żeby nie przedłużać cykli to szłam na betę, odstawiałam luteinę i oczekiwałam @.


    Little Frog, Z. lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 października 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Santoocha czyli jest na ciebie sposob?


    Zaziębił i grzecznie leżysz pod kocykiem, hehe:))))))
    Wcale nie leżę grzecznie pod kocykiem. Jestem w pracy.
    Rano zadzwoniła "pracownica", że ZAPOMNIAŁA, że niania jej dziecka pojechała dziś na jakieś badania i nie ma z kim swojego zostawić. I że będzie ok 12. No ok, trudno.

    Ok 11 zadzwoniła, że jednak w ogóle dziś nie przyjdzie, bo niania się źle czuje.
    No żesz kurwa!!!
    A co mnie to interesuje?
    Jest dziewczyna na etacie od 10 do 18, a nie przychodzi do pracy. To jak ja będę na macierzyńskim, to będę musiała zamykać gabinet, bo jej coś wypadło?

    Jestem załamana.... :(
    W poniedziałek mamy pogadać, ale jak z nią rozmawiałam przez telefon, to była wielce zdziwiona, czemu ja jestem na nią zła. Teraz jak tak sobie składam wszystko do kupy, to było mnóstwo takich rzeczy, które świadczyły o tym, że jej wcale nie zależy na pracy.
    A to przyszła 10 minut później, a to wyszła przed 18:00, a to teksty typu: to niech Tomek zrobi.

    Oj chyba jednak czeka mnie praca z dzieckiem w gabinecie ... :(


    Anaaaa! Trzymam kciuki, bądź dzielna, już zaraz Synek będzie z Wami.

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, może kawka Ci pomoże ?

    Monia, Żabka, Natka, Złota, Sana i reszta dziewczyn ..
    Najpierw kropki będą u Was a potem na końcu u Mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha, Ty to masz przeboje z tymi pracownikami ..

    Chyba będziesz musiała zrobić sobie jakiś kącik dziecięcy ..

  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 10 października 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha postaw na szczerą rozmowę, powiedz wprost jakie masz obawy, zapytaj, czy jej na pracy zależy. A jak nie, to może nowej pracownicy poszukaj?

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 10 października 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, to faktycznie problem. W sumie z tym dzieckiem, to niania zawaliła, a wszystko się posypało. Chociaż nie powinna zapomnieć, że przyjdzie później :| W normalnej pracy to by na pysk poleciała. Może faktycznie ma jakieś problemy, a może wie, że jesteście postawieni pod ścianą i to wykorzystuje.... Tak czy siak to ciężka sprawa.

    Lenka, spokojnie :) Możesz się wyrwać przed szereg :D Nie musisz czekać na nas :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko, może jednak poczekam .. :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka izolatka może być, oby ładnie w niej było:)

    Lenka kawka mówisz, no nie wiem, żeby mi niedobrze zaraz nie było, bo ostatnio kawa nie jest mi przyjazna niestety.

    santoocha chyba jesteś z osób które wolą panować na wszystkim i być samowystarczalne, ciężko Ci będzie własny interes pozostawić obcej osobie, ale myślę, że jak będzie mały to będziesz mniej o tym myślała.

    nick nieaktualny, Little Frog lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 10 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Złota, zawsze przed @ trądzik się pojawiał, ale tym razem to już jest wielka przesada :/

    Żabko, może gdybym miała test w domku to by był dawno zrobiony a tak mam święty spokój i nic Mnie nie kusi :)

    Tym razem przedłużę branie luteiny i zobaczymy czy @ sama się pojawi..
    Takie zalecenie miałam od początku, ale żeby nie przedłużać cykli to szłam na betę, odstawiałam luteinę i oczekiwałam @.

    lenka, ale dopóki bierzesz lutke to @ nie przyjdzie chyba? Bo @ przychodzi jak spadek progesteronu powoduje złuszczanie się endo i krwawienie. jak będziesz utrzymywać progesteron na wysokim poziomie, to jak ma @ przyjść? czy ja coś pomotałam? bo to możliwe :D

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    lenka, ale dopóki bierzesz lutke to @ nie przyjdzie chyba? Bo @ przychodzi jak spadek progesteronu powoduje złuszczanie się endo i krwawienie. jak będziesz utrzymywać progesteron na wysokim poziomie, to jak ma @ przyjść? czy ja coś pomotałam? bo to możliwe :D

    Część prawdy w tym jest, ale w trakcie brania progesteronu może się @ pojawić. :)

‹‹ 1327 1328 1329 1330 1331 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ