X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 marca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:13

    dżona, Z. lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 23 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Dzień dobry dziewczynki :)
    Ja tylko chciałam się przywitać i zaraz zmykam....
    Przeczytajcie dzisiejszą poradę dnia,
    leki jednak mają wpływ na plemniczki.
    Życzę miłej niedzieli :)
    Będę później!
    Wlasnie czytalam rano...zastanawialam sie nad tym ale z drugiej strony az takie kiepskie wyniki raczej by nie byly mimo wszyztko ale mam nadzieje ze suplementacja troszke poprawi wyniki meza i zastanawiam sie coraz bardziej nad takimi plastrami chlodzacymi..

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłam się przywitać żebyście nie mówiły, że uciekłam od Was ..

    Dzień Dobry w ten deszczowy dzień ..
    Plany niestety nie wypaliły, ale co się odwlecze to nie uciecze :D

    Kaśka28, Z., sara_nar, Little Frog, Ania07 lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 23 marca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Przyszłam się przywitać żebyście nie mówiły, że uciekłam od Was ..

    Dzień Dobry w ten deszczowy dzień ..
    Plany niestety nie wypaliły, ale co się odwlecze to nie uciecze :D

    dobrze gadasz bardzo odbrze gadasz:D

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 marca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:13

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 23 marca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)

    My po wizycie na cmentarzu u dziadków i pomimo,że jestem niewierząca to postawiłam Jagodzie świeczkę też - taki symbol czerwone serduszko :)

    Spacer po lesie z psami ok. 8 km więc dosyć krótki i szybki - deszcz nas trochę wystraszył a teraz jedziemy na festiwal jedzenia :D dam znać później co i jak u mnie :)

    P.S. Skończyło się krwawienie ufff :)

    Lena87, Z., Kaśka28, Fidelissa, Ania07 lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    mu juz po Kościele i po obiadku
    właśnie też czytałam poradę dnia a moj M przyjmował antybiotyk w grudniu albo w styczniu przez tydzień miał wenflon i dostawał rano i wieczorem bardzo silny
    mimo ze ostatnie jego wyniki mieściły się w normie jedziemy jutro zrobic jeszcze raz żeby nowemu ginowi w piątek pokazać badania
    miłej niedzieli :*

    Z. lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 23 marca 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuhuu znalazłam chwilkę na streszczonko! :D

    Melula, życzę abyś się zaskoczyła miło w tym cyklu i aby tym razem wstrętna @ nie przyszła! Wpadaj do nas częściej :)

    Kasia, dziękuję Ci, że wierzysz w to, że mi się uda, nie chcę się jednak nakręcać żebym potem nie miała potoku łez. Zaczynam się powoli nastrajać w stylu - jestem silna, jestem silna, nie teraz to następnym razem, obym wytrwała w takim nastawieniu :)

    Lena, kosmos z tym hamakiem na balkonie, ja mieszkam dość wysoko, więc u mnie ten pomysł by się nie sprawdził bo bym się bała, że jak się rozbujam to poszybuje za balkon :D Ale wprowadziłaś iście wakacyjny leniwy nastrój! :D

    Anusia, udanego masz tego męża :) U mnie to ja jestem raczej ta nieogarnięta, i mój mąż musi za mnie o wszystkim pamiętać :D

    Laura, mam nadzieję, że jak już @ do ciebie doczłapała to szybciutko sobie pójdzie!
    I fajny ten Twój króliczek, zastanawiam się nad kupnem jakiejś miniaturki :)

    Another, ładnie potrafisz podrzemać, ja w ciągu dnia nie potrafię :)

    Żaba, ja też piszę jak mąż nie podgląda, on twierdzi, że ja się za bardzo nakręcam jak cokolwiek mówię/czytam o ciąży czy czymkolwiek z tym związanym...
    Udanego shopingu :D

    Misty, życzę Ci udanej wizyty jutro! Wszystko na pewno będzie dobrze :)

    Sara, dużo pracujesz chyba, nie przemęczaj się :) Życzę żeby @ przestała sobie z Tobą pogrywać bo to nie fajne.

    Nati, udanej wizyty u teściowej! :P

    Bursztynko, mi tez zaznacza ovu 18/19 dc, myślę, że to zależy po prostu od tego, że mamy dłuższy cykl niż "standardowo" i dłużej musimy czekać najpierw na @, potem na owu, a potem na testowanie :) Mam nadzieję, że wypad na łono natury się udał :)

    Magdas, trzymam kciuki za pęcherzyk! Daj znać jutro po wizycie co u niego :D

    Dżona, miłego odpoczywania, a co! każdemu należy się trochę leniuszkowania! :)
    I dzięki za wsparcie, trzymam się dzielnie i się nie daję z tymi tematami o potomkach! Wczoraj się nie odezwałam, więc zmienili temat na inny :D

    Malinowa, 8 km krótki i szybki spacerek..., no ładnie! Trzymaj się ciepło :)


    A teraz mykam na obiadek i daleeej w drogę :D

    <3

    sara_nar, Laura, AnusiaM, Little Frog, Another, Kaśka28, Ania07, Misty87 lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 23 marca 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. no widzę że razem ciągniemy podobnie cykl :) u Ciebie dziś spadek, może zagnieżdżenie czy cuś - tylko się nie nakręcaj

    Ja też staram się pisać jak mąż nie widzi, bo też uważa że się nakręcam prze to forum. A ja mu tłumaczę że po prostu mam tu koleżanki którym się mogę wygadać a nie jemu pleść rzeczy których nie zrozumie.

    Byliśmy nad jeziorkiem, ale akurat jak zajechaliśmy to słońce zaszło. Która mi pozazdrościła? :P

    Misty, tak rozmyślałam nad tymi ubrankami co pisałaś. Jakie ceny niziutkie. Kurcze a u nas ceny kosmiczne. Jakiś czas temu kupowaliśmy prezent dla noworodka u znajomych. Takie fajne śpioszki z kapturkiem z uszkami - 50 zł. Masakra!

    Muszę zmykać, bo mąż mnie zaczepia. Mówi że z siedzenia na forum dziecko się nie zrobi. I mówi - chodź będziemy dzieci robić. No to idę :D :D :D

    sara_nar, Laura, Little Frog, Kaśka28, Fidelissa, Ania07, Misty87 lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 marca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:13

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 23 marca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z siedzenia na forum dziecko się nie zrobi, to dlatego tu pustka ;)
    A ja co raz bardziej myślę o HSG, tylko zastanawiam się,czy u mnie w mieście mi zrobią i czy nie będzie problemu ze skierowaniem na badanie na NFZ.
    Heh jeszcze 3 h , ale jajniki mnie bolą :/

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Koniecznie polecam króliczka, bo to jest taka mała żywa przytulanka ;)
    Nie za dużo obowiązków takich jak wychodzenie na spacery czy kąpanie jak pieska....Daje dużo radości i jest miłym towarzyszem :)
    PS. Mój też jest miniaturką ważącą tylko 2 kg ;)

    a ja znam 3 osoby które mają króliczki w domu i odradzają :P
    brata syn ma takiego wstreciocha ze jak wskoczy na łóżko to przesika na wylot
    robi tak za kazdym razem kiedy dostanie sie im do pokoju a jak nie wpuszcza to zostawia bobelki pod drzwiami

    kuzynki królik obgryza wszytsko,dywan przemielił, firanty tak wysoko jak siegnie :P

    ja mam yorka :) na spacery nie musze z nim chodzi tylko mu drzwi na podwórko otwieram i ma krótką siersc to kapiel z suszeniem 5min trwa
    nic innego nie moge miec bo mam uczulenie na siersc;/
    mam drugiego duzego psa na podwórku to jak go głaskam to musze umyc rece bo jakbym potarła oczy albo dotknęła szyi to katastrofa

    mąż robi hamburgery z kurczakiem a ja czekam grzecznie :D

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po spacerku :) Jak pisałam wcześniej - w końcu i u mnie pojawiło się słonko, bo jak Wy się przechwalałyście piękną pogodą, to u mnie za oknem padał deszcz... Ale nie, żebym którejś pogodę zakosiła! :D

    Co do siedzenia na forum, to mi mówi, że całymi dniami siedzę... Ale co ja mogę, skoro tak mnie ciekawi co u każdej się dzieje i w wolnej chwili zaglądam. A on ciekawski też się czasami zainteresuje :D Ale go wyganiam i nie pozwalam :D

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    nic innego nie moge miec bo mam uczulenie na siersc;/
    mam drugiego duzego psa na podwórku to jak go głaskam to musze umyc rece bo jakbym potarła oczy albo dotknęła szyi to katastrofa

    Anusia nie sierść uczula a białko zawarte w skórze zwierząt :) to jest potwierdzona badaniami - rozmawialiśmy o tym kiedyś ze znajomymi doktorami i profesorami biologii :) hoduje psy jak pewno wiesz :P więc mamy różne dziwne tematy :P

    słuchajcie mam pytanko - może głupie - ale kto pyta nie błądzi. Macie jakieś dobre i jasne wytłumaczenie jaki śluz kiedy i jak rozpoznać? Bo ja teraz mam mętlik w głowie a chciałabym zacząć wszystko obserwować i wiedzieć :) proszę pomocy! ;)

    AnusiaM lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:14

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinowa nie kłóce się bo się nie znam :p
    piłam męża białko z mlekiem to mi na rękach liszaje wychodziły i swędzialy. cale życie myslalam ze jestem na kakao uczulona a jak mi napisalas o tym bialku to myślę że moglam się mylić. te bialko ze sierści i te z jedzenia moga miec cos wspólnego?
    jak piłam kakao i wyszła wysypka to mówiłam ze od kakao a moze od bialka?

    nie wiedziałam ze hodujesz, jakie masz rasy??

    Laura to moze być racja że kastracja zmienia

    Malinowa ze śluzem Ci nic nie powiem bo ja chyba mam z tym problem
    mam juz Conceive i moze to bedzie strzał w 10
    jak testy owu sa pozytywne to u mnie sucho a później dużo białego co znaczy ze chyba juz po owu
    jutro mam wymaz czy już nie ma bakteri a w piątek mam wizyte prywatną u nowego gina w poznaniu to jeśli w ogóle bede miała owu w tym miesiacu ( bo zamiast @ i bólu miałam 4 dni plamienia) to w piatek juz powinno byc cos widać bo ja mam krótkie cykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 18:36

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ beznadziejna pogoda...
    Dziewczyny, powiedzcie mi. Tez miałyście taki problem z dogadaniem się na temat ślubu z mężem? No kurdę próbujemy 6 miesiąc i każda zaczęta rozmowa kończy się kłótnią...

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    malinowa nie kłóce się bo się nie znam :p
    piłam męża białko z mlekiem to mi na rękach liszaje wychodziły i swędzialy. cale życie myslalam ze jestem na kakao uczulona a jak mi napisalas o tym bialku to myślę że moglam się mylić. te bialko ze sierści i te z jedzenia moga miec cos wspólnego?
    jak piłam kakao i wyszła wysypka to mówiłam ze od kakao a moze od bialka?

    nie wiedziałam ze hodujesz, jakie masz rasy??

    wiesz białko to białko ale większość uczuleń to niestety białko jaja kurzego więc masz dużą szansę być na nie uczulona...

    mam welsh corgi cardigany - cudowne dziewczyny o wielkim ADHD, które dziś po 8 km marszu nadal mają wiele energii :P

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 23 marca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Ależ beznadziejna pogoda...
    Dziewczyny, powiedzcie mi. Tez miałyście taki problem z dogadaniem się na temat ślubu z mężem? No kurdę próbujemy 6 miesiąc i każda zaczęta rozmowa kończy się kłótnią...

    faceci są dziwni :P każda moja koleżanka ma z tym problem - najpierw problemem są zaręczyny a później ślub - deklaracja to nie dla nich raczej :P

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 23 marca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Ależ beznadziejna pogoda...
    Dziewczyny, powiedzcie mi. Tez miałyście taki problem z dogadaniem się na temat ślubu z mężem? No kurdę próbujemy 6 miesiąc i każda zaczęta rozmowa kończy się kłótnią...

    Ja akurat nie miałam problemu z mężem, bardziej z teściową, ale mój mąż ją ukrócił, Powiedział "dokładasz się cos? więc się nie wtrącaj". Oczywiście nie pomyślcie sobie, ze ona taka biedna, czy coś .. Dla pozostałych synów zawsze miała kasę, a my nie dostaliśmy nic, nie no kupiła nam alkohol na debet :) A w dniu slubu nawet kartki z życzeniami nie dostaliśmy, ani kwiatów, a na nowe mieszkanie dostałam używane firanki ;). Chciała by wszystko żeby było po jej myśli, ale niestety się nie doczekała. Jestesmy z mężem już 9 lat razem, 2 lata w sierpniu po ślubie będzie, wiec mogła co nieco odłożyć na nasz ślub, tym bardziej, ze od zareczyn było około półtora roku, ale wolała dokładać swoim pozostałym synom.

    0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ