Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ wieje.. Ale bym dziś pochodziła po lesie, tak ładnie za oknem, że aż się chce iść na grzyby :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1268

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zasypiam nad biurkiem....posiłkuje sie kawa..ale jest ciezko..ehhh...
    ja bym sobie okna pomyła..no ale w przyszlym tygodniu mam wolne wiec moze wtedy...

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja :)
    u nas 17 stopni i piekne słonce :)
    wietrze pościele, koce itd :)
    a ja wrecz czekam na wiosne i na taka pogode, jak wezmę Malucha i heja na spacer :)

    olka30, Fidelissa lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja dawno po lesie nie spacerowałam :) też bym się wybrała :)

    olka30, zizia_a lubią tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 5 listopada 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.

    Jestem, żyję, pracuję.
    Nadal w dwupaku.

    Wczoraj sprawdzałam szyjkę- twarda i zamknięta, więc chyba do porodu się nie szykuje.

    Załatwiam ostatnie sprawy, np wdrażam męża w to jakie mamy hasło do naszego wspólnego konta i w razie W kiedy i co ma płacić, a co się płaci samo, tylko ma dbać o środki na koncie.
    To straszne, że tyle czasu tylko ja miałam o tym pojęcia. Gdyby coś się stało, byłby w czarnej dupie...

    U nas też cieplutko, normalnie wiosna w listopadzie :)

    Dziś przyszła jakaś staruszka i coś tam mówi i nagle- Bo wie pani, póki jest lato, to... ;)
    Pocisnęła babcia ;)

    olka30, zizia_a, Little Frog, nick nieaktualny, Maniuś, nick nieaktualny, Fidelissa, sara_nar lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4814

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Olka musialam przegapic Twoj wczesniejszy wpis skad jestes :) myslalam, ze ciutke blizej mnie mieszkasz:)
    Ale ten halny daje w dupe...wszystko wszedzie fruwa! Za to cieplo jak nigdy o tej porze :) zabo zazdroscic mozesz smialo :D

    Gory troszke widac, ale jakos tak schowane za chmurami.
    Wcale sie nie dziwie, ze babka mowi o lecie, skoro jest tak cieplo! Wczoraj do slonka 29st!

    My sie meczymy z tym mlekiem...Zaprzestalam mieszac Nutramigen, bo przeciez z tego smrodu nie dalo sie wytrzymac. A nie wiem co to za syf te mleka modyfikowane..dawniej od krowy sie rozcienczylo z woda i my sie na takim wychowalismy, ale sie czasy zmienily...dzis co drugie dziecko nie toleruje laktozy i wychodzi na to ze moj Kubus tez nie. Jak skonczylam tamto podawac to zas jakies krosty na buzce. A skoraz glowek to im tak schodzi, ze szok :( juz mam dosc...

    Little Frog, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty jest takie mleko Humana, ale dostępne w Niemczech i Austrii. Można u nas dostać przez neta, musiałabyś poszukać, ale tanie nie jest. Jest bezbłędne, takie mleko ostatniej szansy dla alergików, tak skomponowane, że wszelkie kolki i inne cholery przechodzą. Znajoma się męczyła z dzieckiem przed 2,5 mies. w końcu w którymś z kolei szpitalu dali jej to mleko i nie to dziecko.. Na necie chyba bez recepty idzie zamówić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 13:06

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Miłego dnia.

    Ja mam dziś wizytę, idziemy zobaczyc <3 czy jest i założyc kartę ciąży.

    Nerwy są ..
    trzymajcie kciuki ;)

    olka30, Ania_84, santoocha, nick nieaktualny, Macierzanka:), zizia_a, Fidelissa lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, na pewno wszystko jest ok :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Hej . Miłego dnia.

    Ja mam dziś wizytę, idziemy zobaczyc <3 czy jest i założyc kartę ciąży.

    Nerwy są ..
    trzymajcie kciuki ;)
    Trzymam kciuki :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 5 listopada 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko będzie w jak najlepszym porządku :* 3mam kciuki

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestesmy po usg, mala ulozona glowka w dol . Wazy 1360 gram i mierzy 44 cm . Na 100 % jest dziewczynka :-)

    nick nieaktualny, Ania_84, Macierzanka:), Kisieńka, Sana, Maniuś, Z., zizia_a, Little Frog, santoocha, Anaaa:), Misty87, olka30, nick nieaktualny, Fidelissa lubią tę wiadomość

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka! WOW! :D

    Anutka lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anutka same dobre wieści :)

    Anutka lubi tę wiadomość

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczornie!

    Monia i jak tam?

    Anutka cieszę się z Twojej stuprocentowej dziewczynki <3

    Alka, kochana jak u Ciebie? Mam nadzieję, że radzisz sobie świetnie i myślę o Tobie <3 Odezwij się jak tylko będziesz mogła!!!

    Widziałam gdzieś Melulę! Pozdrawiam!

    A Driada? Gdzie Ty?

    Rudasek - laska!
    Bursztynka - laska
    Same laski! :D

    Misty Twoje chłopaki obłędne są :) Mój Boże bliźniaki to takie moje ciche marzenie ( teraz już będzei w sieci, więc juz nie po cichu :D )

    Dziewczyny, jak patrzę na Wasze suwaczki, to marzę o takim...
    I teraz ja poproszę o kciuki!
    Jutro ważna wizyta, na której się dowiemy czy jest iskierka czy raczej już tylko popiół...

    Pozdrawiam wszystkie "tubylskie" :) Nie wymieniam każdej z osobna, ale Widzę Was i śledzę :)

    Anutka, nick nieaktualny, Little Frog, santoocha, Anaaa:), Z., Maniuś, Misty87, olka30, Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEEEEEEJJJJJJJJJJJJ :D

    no więc tak :

    dzidziuś jest, ma prawie 7 mm <3 ciąża prawdopodobnie jest 3 dni młodsza niż jest na suwaczku.
    Wszystko rozwija sie prawidłowo :)serduszko widziałam jest piękne..... cudowne.... a nawet usłyszałam i co ? łzy w oczach moich i meża <3 kocham tego Skarba... już go kocham !!!!!
    mam skierowanie na badanie : mocz , morfologia, toxo, grupa krwi i przeciwciała i takie tam ... za 2 tyg wizyta z wynikami i zakładanie karty ciąży :)
    jestem najszczęśliwsza na świecie.. ! mam nadzieje, że już cały czas będzie dobrze.

    Ania_84, nick nieaktualny, Little Frog, Anutka, santoocha, Anaaa:), Z., Maniuś, Misty87, Macierzanka:), zizia_a, olka30, Fidelissa, sara_nar lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    HEEEEEEJJJJJJJJJJJJ :D

    no więc tak :

    dzidziuś jest, ma prawie 7 mm <3 ciąża prawdopodobnie jest 3 dni młodsza niż jest na suwaczku.
    Wszystko rozwija sie prawidłowo :)serduszko widziałam jest piękne..... cudowne.... a nawet usłyszałam i co ? łzy w oczach moich i meża <3 kocham tego Skarba... już go kocham !!!!!
    mam skierowanie na badanie : mocz , morfologia, toxo, grupa krwi i przeciwciała i takie tam ... za 2 tyg wizyta z wynikami i zakładanie karty ciąży :)
    jestem najszczęśliwsza na świecie.. ! mam nadzieje, że już cały czas będzie dobrze.
    SUPER ;d gratulacje rosnijcie zdorwo :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i dzidziuś zostanie z mamusią na zawsze :)

    Ania_84, Macierzanka:), zizia_a, olka30 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    dziękuje. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i dzidziuś zostanie z mamusią na zawsze :)


    no wiesz.. jak dorosnie to wyfrunie do partera lb patenrki :P

    Z., Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha i jest jeden dzidziuś - bliźniaków nie będzie na razie :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 1378 1379 1380 1381 1382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ