X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć psiółki :) zaglądam!!
    Wpadam zaznaczyć, że żyję...
    Zajęta jak zwykle i zabiegana.

    Zetuś gratuluję z serducha <3
    Alka, Tobie również! <3

    Pozdrawiam Was drogie mamusie :) Jak po pierwszych Dniu Matki jako mamy? <3
    Ale czas leci. Macie już dzieciaki takie duże... niedługo będą mówić, chodzić...
    Staraczki, dajecie jakoś radę temu życiu? Złota, Potforku, Another? Kto tam jeszcze został?
    Walczycie dzielnie? Myślę o Was często.

    Monia, Myszka szczęśliwego rozwiązania!!! O ile nie jest juz po.
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 00:28

    Little Frog, Z., Anaaa:), Misty87, olka30 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I znów jakoś zamarło nam forum :P

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka, jak milo Cię tu widzieć! :):) nie będę już tu się powtarzać, żebyś zwolniła :D skoro jesteś pod opieką fachowców i dalas im pole do popisu, to mam nadzieję, że się popisza i potwierdza, że są fachowcami :) nieustannie trzymam kciuki! :)

    Monia, Myszką jak tam u Was? Dzieje się coś, czy dalej cisza?

    Co do staraczek, to jeszcze chyba Dżona...ciekawe też co tam u Magdas, bo ona o ile mnie pamięć nie myli, to wstrzymała starania że względu na pracę...
    I jak u założycielki Kasi...?

    A tak poza tym to co z reszta: Fidelissa, Bursztynka, Nati89, Sara, Kasia czarna, Przedszkolanka...

    Oczywiście na bank kogoś pominelam, więc proszę mi fochow nie strzelać, tylko zgłosić swoją obecność :)

    Ja powoli szykuje się na wizytę teściów. Umowilam się z mężem, że jutro będziemy lepic pierogi :D najchętniej wszystko bym przygotowała wcześniej i pomrozila, ale chyba glupio by tak było z zamrazarki wyciągać gotowe obiady :D nie powiem, że nie licze na to, że tesciowa zrobi chociaż jeden obiad :D bo chętnie bym zjadła coś przygotowanego przez kogoś innego ;)

    A poza tym pogody u nas wciąż nie ma. Wczoraj pozamiatalam wszystko wokół domu, a już wieczór wyglądało tak samo, bo zaczęło padać i wiatr się ruszył. I znów mamy pełno liści...

    Bursztynka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko ja również mam taką nadzieję... zieloną :D
    Oby się popisali.
    Pierogi u Ciebie będą, więc bardzo smacznie. Ja póki co mąka out, więc zazdroszczę smakołyków :)
    A czy Ty już znasz płeć Twojej kijanki? Czy moje pamięć mnie zawodzi?

    No pominęłaś parę osób :D
    Ja zrobiłam to celowo, bo powiedzmy, że u kilku wiem co słychać mniej więcej.
    A inne zniknęły jak kamfora i to chyba już dobrą chwilę temu...

    Little Frog lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ją też wymienilam te, których Ty nie wymienilas, dawno nie pisały i nie wiem co u nich, ale i tak pewnie o kimś zapomniałam ;)

    A moja kijanka pozostaje kijanka :) nie kijankiem :D

    Ojjj...bez mąki to u mnie krucho, ale nawyk ogólnie dobry :) Another jak pisała o tym wszystkim jak co robi i z czego, to mnie przerazalo :D nie dość, że ja nie gotuje takich wymyślnych potraw, to jeszcze jakbym musiała coś wykreślić, to umarlabym z głodu ;) chociaż czasami zdarzało mi się zjeść coś innego. Mój młodszy brat i jego dziewczyna są wegetarianinami (matko, co za trudne słowo do napisania :D ) i od czasu do czasu coś nowego wymyśla :)

    Aż zglodnialam! :D

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja myślę, że dziewczęta wrócą jesienią, bo wiadomo jak to jest w okresie letnim ;)

    Macierzanko myślałam wczoraj o Tobie <3
    Cieszę się, że do nas zaglądnęłaś i naskrobałaś parę słów :) Mówisz, że jesteś pod opieką specjalistów? Mam nadzieję, że pomogą i doczekacie się upragnionego Maleństwa <3 nadal trzymam kciuki :*

    Żabciu narobiłaś mi smaka na pierogi! :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie cisza, w pon mam przyjsc dp szpitala. Mala ma juz 4200 . pozdrawiam wszystkie i dam znac po wszystkim.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też cisza. Chociaż mam dziś delikatne skurcze. Zobaczymy :)

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko a jak u ciebie z waga malej ? Rodzisz sn ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Marta co tam u Was ?? :) jak sie czujecie :)

    Dziękuję kochana czujemy się ok i wszystko dobrze u nas :)

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! ja Was podczytuję, ale jakoś nie mam sił na udzielanie się.

    U mnie bez zmian, fasoli nie ma.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Hej kochane :)
    Monia i Myszka -czekamy na Wasze ociagajace sie dzieciaczki <3

    Aniu-Milo ze do nas zajrzalas :) trzymam kciuki za Was :)

    Martusia-u Ciebie juz tez polowka prawie :) kiedy wizyta potwierdzajaca plec???

    Zabko-ja teraz jestem w 30 tygodniu-bole kregoslupa mam od poczatku praktycznie...Teraz doszly opuchniecia ale tylko przy upalach,cukrzyca...ale mimo wszystko nie moge powiedziec ze ciaza jest ciezarem :) to dla mnie najpiekniejszy stan <3

    Dziewczynki-co u reszty???Dajcie znac co u Was!!!

    Prosze o kciuki bo mamy dzis wizyte <3

    Połowkowe mamy 29 czerwca i wtedy zobaczymy :) Póki co lekarz nic nie mówi więc chyba w dalszym ciągu synek :D

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Myszko a jak u ciebie z waga malej ? Rodzisz sn ?
    Chciałabym sn. A mała waży 3400g.

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia a Ty chcesz rodzić sn czy przez cc?
    Mi się wydaje, że dla takiego dużego dziecka bezpieczniej przez cc..

    Myszko, mówisz że delikatne skurcze są, więc może lada moment się wszystko rozkręci :)

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny! Za szybkie i szczęśliwe rozwiązania :*


    Złota <3 jak Ty się Kochana ogólnie czujesz?

    Marta, czyli kolejny przystojniak będzie :D

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z każdym dniem coraz większy stresik !! :P

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa w poniedziałek mam przyjść do szpitala i jeszcze raz sprawdzą wagę małej . Ginka powiedziała, że jak mała będzie do 4250g to spróbują dać cewnik i wywołać a jak powyżej to cc. Ale przemyśleliśmy to z męzem i nie chcę nawet próbować sn bo mnie przeraża rodzenie takiego dużego dziecka i komplikacje ... może sie niedotlenić , złamać rączkę itp . Chcę cc i powiem o tym zaraz w poniedziałek i nie chcę próbować naturalnie ... bo będę się męczyć , wywoływać, trudzić a jak mi na koniec mają i tak zrobić cc to ja dziękuje za dodatkowe wrażenia :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Anaa w poniedziałek mam przyjść do szpitala i jeszcze raz sprawdzą wagę małej . Ginka powiedziała, że jak mała będzie do 4250g to spróbują dać cewnik i wywołać a jak powyżej to cc. Ale przemyśleliśmy to z męzem i nie chcę nawet próbować sn bo mnie przeraża rodzenie takiego dużego dziecka i komplikacje ... może sie niedotlenić , złamać rączkę itp . Chcę cc i powiem o tym zaraz w poniedziałek i nie chcę próbować naturalnie ... bo będę się męczyć , wywoływać, trudzić a jak mi na koniec mają i tak zrobić cc to ja dziękuje za dodatkowe wrażenia :)


    Święte słowa :)
    Popieram nie ma co się męczyć aby później i tak skończyć na cc.
    20 min i będziesz tulić swoje maleństwo.
    Ja to idę na cc, bo mały już nie mały, ma 2 kg a brzuszek jest jak piłka plażowa, i lekarz twierdzi, że syn też będzie duży, a poza tym nie chce się obracać, bo w pozycji główkowej jest dla niego nie wygodnie więc układa się poprzecznie cały czas :) i wtedy ma możliwość aby chociaż płynniej się wypychać. Przytyłam zaledwie 9 kg :)

    No i mój wzgląd psychologiczny po zmarłej mamie, po naturalnym. Nie umiem sobie niestety z tym poradzić - jasna cholera :( co mnie bardzo zasmuca. Nie chciałabym aby los mnie w ten sam sposób potraktował i liczę na szczęśliwe rozwinięcie i wychowanie mojego malucha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 16:11

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaranczko dzieki za zrozumienie.mam tylko nadzieje ze uszanuja moja prosbe o cc a nie beda kazac probowac sn .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jeżeli Twoja ginka jest wyrozumiała to myślę, że zrobią Ci CC jak poprosisz. Nie wiem jak teraz się w PL pozmieniało, ale niedawno czytałam, że jednym ze wskazań do CC jest waga dziecka właśnie powyżej 4kg.

    Pomarańczko nie wiem czy takie 20 min, to zależy.
    U mnie np znieczulenie nie zadziałało i musieli mnie usypiać. Także dziecko dostałam na ręce jakąś godzinę od CC.

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa:) wrote:
    Monia jeżeli Twoja ginka jest wyrozumiała to myślę, że zrobią Ci CC jak poprosisz. Nie wiem jak teraz się w PL pozmieniało, ale niedawno czytałam, że jednym ze wskazań do CC jest waga dziecka właśnie powyżej 4kg.

    Pomarańczko nie wiem czy takie 20 min, to zależy.
    U mnie np znieczulenie nie zadziałało i musieli mnie usypiać. Także dziecko dostałam na ręce jakąś godzinę od CC.

    Patrzę z perspektywy szpitala. Ja rodzę w położniczo ginekologicznym. I nie słyszałam jeszcze przypadku aby kobiecie u Nas narkozę podawali. Bo znieczulenie nie zadziałało. No tak. Ale sama operacja to 20 min. Plus czas na wyciągnięcie łożyska. Zszycie. Narkoza dluzej trzyma. Ważne ze u Ciebie tez wszystko bez komplikacji :) Ja mam nadzieje, ze synka dostane od razu do skóry po operacji :)

    Teraz nawet do 4 kg. Zalezy czy wielkość dziecka będzie odpowiednio dostosowana do miednicy :)


    z miednica

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2015, 20:51

    3jvzp07w7jmagt8p.png
‹‹ 1524 1525 1526 1527 1528 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ