X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nauka skończona,teraz tylko powtarzać :)
    Pola marchewką zachwycona, nawet się nie skrzywiła :P

    Aniu lutówki coś kiedyś wysyłały by niekapka nie dawać tylko od razu kubek lepiej.
    z krowim to bym pediatry pytała..
    Co do jedzenia w nocy to mama mi mówiła,że ja od 4 m-ca nie jadłam ale to chyba od dziecka zależy :)

    Little Frog, Anaaa:) lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)
    Tydzień przede mną dziewczyna urodziła sn 5200.. Da się :)

    Santocha mój bobas to się jeszcze nie umie przewracać z plecków na brzuszek tylko z brzuszka na plecki :) Aż takim przemagikiem jeszcze nie jest :) Napięcie mięśniowe ma ok :)

    Czekam na wieści z kolejnych porodówek, nie nastawiajcie się dziewczynki negatywnie to wszystko będzie dobrze. Na prawdę dużo zależy od naszego nastawienia :) Trzymam kciuki za łatwe porody.

    Little Frog, Anaaa:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy na odpuście, balon nabyty:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d3297bb71f3.jpg


    Wata cukrowa była, petard od zaj...rąbania ;)

    Mam problem z Szymkiem, zaczął budzić się w nocy, od tygodnia budzi się i nie śpi od 1/2 do 3/4. 2 godziny wyjęte mamy z nocy. Bawi się, śmieje, robi kupę.
    Masakra.
    On praktycznie zawsze przesypiał całe noce ciągiem po 8-9 godzin....

    No i nie chce pić mleka z butelki.
    Łyżeczką zje wszystko.
    Po tej chorobie jakoś tak się strasznie rozregulował, wszystko robi na opak teraz.

    Little Frog, Anaaa:), olka30, Marta1986, sara_nar lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Hej dziewczynki :)
    Tydzień przede mną dziewczyna urodziła sn 5200.. Da się :)

    ja dziękuje za taką rozrywkę.

    Dziewczynki odezwę się po wszystkim.. trzymajcie kciuki .

    sara_nar, Little Frog, santoocha lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabciu jasne że nie :* ;)
    Co do męża to bardzo dobrze Cię zna :) kuruj się tam i nie choruj!

    Monia trzymamy, trzymamy <3 dasz radę!

    Przedszkolanko, też właśnie wyczytałam, że te niekapki to o dupę rozbić ale wolałam się upewnić.
    Mówisz, że Polcia zachwycona marchewką :) to super! Ważne, że chce próbować nowe rzeczy :)

    Santoocha widać, że Szymek szczęśliwy :D
    Co do tego rozregulowania to my też tak mieliśmy i w sumie z dnia na dzień tak się stało. Nie przywiązuj tego do przebytej choroby.
    Mój też przesypiał całe noce od 19 do 7 rano, bez dojadania w nocy, a teraz znowu mu się coś uwidziało i wcina mi butlę między 23:00 a 0:00 a później o 5 rano i śpi do 7. Raz mi wstał o 5 i urzędował do 7. Bawił się, skakał w skoczku, śmiał się i nie miał zamiaru zasnąć.
    Myślę, że to minie :)

    Little Frog lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane Z. gratuluję księcia :)
    U nas dobrze. Tymuś już posiaduje sobie . Wczoraj nie chciał zejsc z huśtawki. Jest kochany uroczo sie smieje i gadula z niego. Na noc juz zjada 210ml mleka, za to nie chce jeszcze zadnych sloiczkow czy to deserek na slodko czy gotowana marchewka z ziemniaczkami. Polubil za tovchrupki kukurydziane.
    U mnie raczej ok. W srode maly dzien sadu bo w zeszly wtorek mialam wycinany guzek ktory zrobil misie w ciazy niedaleko lopatki i w srode zdjecie szwow i wynik histopatologiczny guza. Mam nadzieje ze to nic powaznego jednak obawy sa zwazywszy na fakt ze u mnie w rodzinie sporo nowotworow.
    A o to my z Tymkiem w dniu chrztu
    out.php?i=1003458_10464373-981838738507603-5509670793617676841-n.jpg

    Z., Little Frog, Maniuś, Anaaa:), santoocha, Misty87, olka30 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, trzymam kciuki i czekam na wieści :)

    Sara, piękne zdjęcie :) no i za Ciebie trzymam kciuki, żeby wszystkie wyniki były dobre :)

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj obudziłam się z bólem głowy i drapiącym okropnie gardłem. Jak na złość. W cieple dni jak się człowiek zalatwi to cholera bierze. No na razie sposoby domowe, jak się nic nie zmieni to do lekarza.. Chociaż nie chce nawet słyszeć o jakiś lekach.

    Dzis sobie uświadomiłam, ze to juz koniec czerwca. I zaraz będzie lipiec i sierpień cc. Normalnie zaczynam łapać stresa!
    Do tego hm, brzuszek maly czyżby w lipcu waga miała mi skoczyć jeszcze znacznie do góry?

    Buziaki na dobry dzień..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :)
    U nas pogoda deszczowa. Głowa mi pęka, a synuś marudny strasznie :/
    Wczoraj strasznie bolało mnie podbrzusze w miejscu cięcia. Chyba zbliża się @, ewentualnie blizna ciągnie na zmianę pogody.
    Zdało by się zacząć mierzyć temp. i uzupełniać wykresy. Ciekawa jestem jak to teraz wygląda. Kiedyś przy owu miałam kłucia jajników, teraz tylko bóle podbrzusza: 2 dniowe w środku cyklu i przed samą @. Jedyny plus to to, że śluz się polepszył i łatwiej mi określić dni płodne.. tak mi się przynajmniej wydaje.
    Myślimy o kolejnym dziecku, ale boję się rozejścia blizny. Niby gin powiedział, że jest tak zszyte, że nie powinno się nic dziać, ale mimo to jest jakieś ryzyko prawda?
    Czy któraś z Was się orientuje czy przy ewentualnej 2 cesarce, brzuch i macica jest cięta w tym samym miejscu?


    Monia my tu czekamy na wieści! <3

    Pomarańczko zdrowia życzę :*

    Sara, cudne zdjęcie <3 :)
    Mam nadzieję, że wyniki będą dobre. Trzymam kciuki!

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej witam wszystkich. Mogę dołączyć?
    Mam pytanie czy o ile ovu może się pomylić z wyznaczeniem owulacji? Bo Mi się wydaje że była dwa dni wcześniej niż jest to zaznaczone :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa:) wrote:
    Hej hej :)
    U nas pogoda deszczowa. Głowa mi pęka, a synuś marudny strasznie :/
    Wczoraj strasznie bolało mnie podbrzusze w miejscu cięcia. Chyba zbliża się @, ewentualnie blizna ciągnie na zmianę pogody.
    Zdało by się zacząć mierzyć temp. i uzupełniać wykresy. Ciekawa jestem jak to teraz wygląda. Kiedyś przy owu miałam kłucia jajników, teraz tylko bóle podbrzusza: 2 dniowe w środku cyklu i przed samą @. Jedyny plus to to, że śluz się polepszył i łatwiej mi określić dni płodne.. tak mi się przynajmniej wydaje.
    Myślimy o kolejnym dziecku, ale boję się rozejścia blizny. Niby gin powiedział, że jest tak zszyte, że nie powinno się nic dziać, ale mimo to jest jakieś ryzyko prawda?
    Czy któraś z Was się orientuje czy przy ewentualnej 2 cesarce, brzuch i macica jest cięta w tym samym miejscu?


    Monia my tu czekamy na wieści! <3

    Pomarańczko zdrowia życzę :*

    Sara, cudne zdjęcie <3 :)
    Mam nadzieję, że wyniki będą dobre. Trzymam kciuki!

    Hejka, dzieki bardzo.

    Ja rozmawialam na ten temat ze swoim lekarzem i nie jest powiedziane, ze będziesz miała następna cesarkę. No chyba, ze lekarz podejmie taka decyzje :) A co do nacięcia, wykonywane jest w tym samym miejscu, stara zewnętrzna blizna zostanie wycięta i na jej miejscu powstanie nowa. Zazwyczaj zgrabniejsza.
    Rozejście nie powinno miec miejsca, z tego względu zaleca sie odczekanie z kolejna ciaza do roku po cc.

    Pozdrowienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 14:09

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna2609 wrote:
    Hej, hej witam wszystkich. Mogę dołączyć?
    Mam pytanie czy o ile ovu może się pomylić z wyznaczeniem owulacji? Bo Mi się wydaje że była dwa dni wcześniej niż jest to zaznaczone :)

    To tylko program, więc może się mylić :) Witamy! :)

    Anaaa, widzę, że coraz poważniejsze te plany :)

    A u mnie dziś też jakiś leniwy dzień. Chyba do 11 lało. Teraz jest już w miarę, ale wciąż zachmurzone.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 15:48

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to przed ciaza bylam u ortopedy bo przyczepy szyjne mnie bolały i stwierdzono krzywy kręgosłup. A dzis to juz mnie tak plecy bola ze żadna pozycja mi nie pomaga aby złagodzić to cholerstwo..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja już mam córeczkę przy sobie. Urodziła się SN dziś o 1:07 waga 2680 i 52cm.Jest prześliczna. Jak dojdę do siebie to opiszę poród.
    Miłego dnia! :)

    Little Frog, Anaaa:), Maniuś, przedszkolanka:), santoocha, Z., Misty87, Złota, olka30, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Myszko! :) czyżby mała wstrzeliła się idealnie w planowany termin porodu? :) Zdrówka dla Was i szybkiego dojścia do formy :)

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysiaanna witamy :) tak jak napisała wyżej Żabcia - to tylko program :)
    Nie ma się co w 100% nim sugerować ;)

    Żabko u mnie też pochmurnie i deszczowo :/

    Pomarańczko wiem, że nie koniecznie 2 ciąża musi się również zakończyć cc, ale w 90% jestem przekonana, że nie donosiłabym do terminu, a nawet jeśli to nie pozwoliliby mi tu w DE rodzić naturalnie :)
    Co do miejsca ponownego cięcia to właśnie nie pytałam mojego gina także dziękuję za odp :*

    Myszko gratulacje! Równo w 40tc :D
    Czekamy na relację i oczywiście na zdjęcia Księżniczki <3

    Monia a Ty Kochana jak tam? Bo my tu umieramy z niepewności..

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko gratulacje :)
    Wrocilam dzisiaj do domu :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Myszka gratulacje!!

    Anaaa moje odpowiedzi na Twoje pytania:
    - kiedy zacząć przestawać karmić dziecko w nocy? My przestaliśmy karmić chłopców jakiś tydzień temu (jedli średnio w godzinach 4-6, czasem później)
    - kiedy odzwyczajać dziecko od butli a przyzwyczajać do kubka? Chłopaki piją z niekapków Nuby od 2 tyg. W pierwszy dzień załapały trzymanie za uchwyty i jak tylko widzą kubeczek to się trzęsą :) dla mnie fajna sprawa.
    - czy po odstawieniu butli, mm podawać w kubeczku? Tego to Ci nie powiem, bo ja na mleku wiejskim robię tylko kaszę, więc daję z butli 2x dziennie rano i wieczorem
    - niekapek, kubek 360, czy zwykły kubeczek? U nas niekapek się sprawdza ;) ale mieliśmy incydenty ze zwykłym kubkiem, byli cali mokrzy :D
    - kiedy i w jaki sposób wprowadzać krowie mleko? Wiesz, jak było u nas, skaza itp. Z Humany przeszłam na Bebiko, a po miesiącu na mleko wiejskie, ale nie wiem jak to z mlekiem z kartonu, bo pewnie takie masz na myśli. Moją decyzję pochwalił nasz pediatra, więc chyba nie zrobiłam nic złego ;)
    A tak ogólnie kochana, to nie ma złotej reguły na dzieciątko ;) trzeba samemu testować i próbować, co lepsze.

    Anaaa:) lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje słodkie wcześniaki są takie silne, że już za rączki chodzą i coraz bardziej im się to podoba ;)
    A mieliby dopiero 8 mc i 1 tydz...

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . mala duza. Dzis bede miec cc, prosze o kciuki

    Misty87, Little Frog, Maniuś, Anaaa:), Złota, olka30 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 1526 1527 1528 1529 1530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ