X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajomi nie wiedzą nie jest yo potrzebne :-)
    Wiedzą tylko moi rodzice i mama M
    Jesli chodzi o wiedzę o dawcy bedziemy chodzic do pdychologa i wtedy befziemy podejmowali decyzję czy i jak mowic p tym dziecku :-)

    olka30 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko ale moja córa ma to gdzieś, że już jej kolej :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też jakaś uparta :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, przepraszam bardzo!
    Widzę Myszko, że i u Ciebie to już kwestia dni :)

    Tak się zastanawia od kiedy ciąża zaczyna być "ciężarem". W sensie, że staje się to męczące, dochodza bóle kręgosłupa, opuchniecia, problemy że spaniem i inne przyjemności. Jak to było u Was?
    Ja w 27 tyg jadę do Polski, a w 30 wracam. Trochę mnie przeraża kilkunastogodzinna podróż, ale myślę, że dam radę. Najwyżej co 1-2 h będziemy się zatrzymywać...

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Monia i Myszka -czekamy na Wasze ociagajace sie dzieciaczki <3

    Aniu-Milo ze do nas zajrzalas :) trzymam kciuki za Was :)

    Martusia-u Ciebie juz tez polowka prawie :) kiedy wizyta potwierdzajaca plec???

    Zabko-ja teraz jestem w 30 tygodniu-bole kregoslupa mam od poczatku praktycznie...Teraz doszly opuchniecia ale tylko przy upalach,cukrzyca...ale mimo wszystko nie moge powiedziec ze ciaza jest ciezarem :) to dla mnie najpiekniejszy stan <3

    Dziewczynki-co u reszty???Dajcie znac co u Was!!!

    Prosze o kciuki bo mamy dzis wizyte <3

    Ania_84, Little Frog, Marta1986 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko u mnie 9- ty miesiąc od początku stał się mega ciężki . Chciałabym mieć już to wszystko za sobą bo do tych dolegliwości dochodzą nerwy i mega stres :/

    Little Frog lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystko zależy od organizmu. Moja znajoma już od 7 miesiąca narzekała. Fakt, że brzuch miała ogromny, wszyscy myśleli, że bliźniaki będzie miała.. ale nie zmienia faktu, że było jej ciężko.

    Little Frog lubi tę wiadomość

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manius podczytywalam Was tylko i co jakis czas pisałam :) bo w sumei dlugi czas to byl czas leczenia i nic sienie dzialo :)

    Noooo Monika i Myszka czas przemówic swoim maluchom ze czas najwyzszy :)

    Maniuś, XxMoniaXx lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hejka, ja wcale nie mam dużego brzuszka, jak to określił lekarz "piłka plażowa" ale jest mi ciężko, szczególnie przez ból pleców, szybkie męczenie się, ciągniecie podbrzusza. Na całe szczęście mimo tych upałów nie puchne, i z tego bardzo się cieszę. Mały ma już 2 kg :) I już odliczam powoli do sierpnia jak go z mężem zobaczymy. Chociaż ja również zaczynam czuć stres związany z cc.

    Jutro ostatnie rzeczy musze kupić pielęgnacyjne dla synka i dla siebie do szpitala i wyprawka gotowa :) poza wózkiem który kupimy gdzieś pod koniec lipca :)no i biustonoszem do karmienia, czekam czy coś w piersiątkach się jeszcze zmieni.. :D

    A jak tam Wasze wyprawki ? :P

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś te dziewczynki uparte i nie chcą wychodzić :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za odpowiedzi :) podnioslyscie mnie na duchu :) ogólnie na chwilę obecna czuje się bardzo dobrze :) ahhhh, jak bym pojezdzila na rowerze! :)
    Wiem, że każdy inaczej przechodzi, ale mam nadzieję, że te 2 dni jakoś wytrzymam ;)

    Aniu, to mam nadzieję, że teraz będzie się dużo dobrego działo i się nam pochwalisz :)

    Santoocha, jak tam Szymek? Poprawiło sie?

    Z, podziel się z nami jak tam pierwsze dni z nowym lokatorem :)

    Olka, a jak tam u Ciebie sytuacja? :)

    Misty, a Ty jak jeszcze znajduje aż czas, żeby tu zawładnąć, to napisz kilka śliw jak tam maluchy się sprawują :)

    Pomarańczko, moja wyprawka stoi w miejscu. Mam liste :D ale jak będę w Polsce to zabiore się za realizację pod punktów z niej :)

    Ciekawa jestem co tam u dziewczyn, które już daaaaawno nie udzielały się na wątku
    ..czy jeszcze zaglądają... Obstawiam, że Another gdzieś się tam czai i raz na jakiś czas czyta :D ale reszta...?

    Z. lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się odstresowuję przy origami :D

    Little Frog lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Ja się odstresowuję przy origami :D
    Oooo...co fajnego robisz? :D ja to lubię robić takie różne pierdolki :D z papieru, bibuły itp ;)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze Żabko jest ostatnie 6-4 tygodnie.. Ale to wszystko po to, by z chęcią jechać do porodu (przynajmniej ja tak to sobie wytłumaczyłam ) :) Jeszcze masz czas :)

    U mnie ok, mały ma raz lepsze raz gorsze humorki, upały też nam dają w kość na poddaszu, ale dziś chłodno więc można odetchnąć. Mój mały nerwusek podnosi się już na rękach i tak wyciąga głowę, że się śmieję że będzie miał szyję jak żyrafa. Przewraca się z brzucha na plecy kiedy ma ochotę co kończy się złością, bo na plecach może leżeć tylko jak go ktoś zagaduje. Ogólnie jest fajny, bo próbuje już gaworzyć, ładnie się śmieje do człowieka, idzie go zabawić karuzelą nad łóżeczkiem, więc idziemy do przodu :)

    Z gratuluję :) Czekam na Myszkę i Monię, bo teraz one następne w kolejce :)

    Z. lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pytalam, bo moja kumpela jak jej napisałam kiedy się wybieram, to chyba odebrała to jak wyjście na Mount Everest... A że ona już po 2 porodach, to sobie pomyslalam, że chyba wie z czym to się wiąże...

    Co do Twojego malucha, to pewnie z ciekawości tak wyciąga te główkę :) w końcu musi wiedzieć co się w domu dzieje i odpowiednio reagować, jak coś mu nie odpowiada...np jak wg niego mama poświęca mu za malo uwagi ;)

    Aaaa, Manius zauważyłam, że zapomniałam napisać, że trzymam kciuki za wizytę! :) daj znać po ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 15:47

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Oooo...co fajnego robisz? :D ja to lubię robić takie różne pierdolki :D z papieru, bibuły itp ;)
    Żabciu na przykład takie coś :) :9a83b948751c8c97m.jpg 4f417175239b9f53m.jpg bce4155ada830da5m.jpg Tylko nie patrz na bałagan :D

    Little Frog, Maniuś, Z., Another, Macierzanka:), Marta1986 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforzasta, czadowe! :) a najbardziej podoba mi się to serduszko! Ojjj, to się musiałas odstresowac :D ją chyba ze 3 razy robilam łabędzie z tych karteczek i jeden łabędź to bylo ok 6 h mojej pracy :D
    PS Ty chyba bałaganu w życiu nie widziałas :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 16:58

    potforzasta lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudełeczko "serduszko" jakieś 40 minut do godziny ni to smok ni to wąż 20 minut z miśkiem mi trochę zeszło bo ciągle go nie mogłam skończyć. Mam jeszcze kołyskę wazon szwagierce robiłam koszyczek. Wcale długo nie schodzi oczywiście liczę czas bez składania trójkącików bo najpierw naskładam trójkąty a potem co i się upatrzy :D A łabędź jest najłatwiejszy zaczęłam od niego i zajęło mi jakieś 10 minut :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja licze że składaniem tych karteczek :D bo właśnie to jest najbardziej czasochłonne ;)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E ja mam takie średnie pudełko z którego wychodzi mi reklamówka takich malusich karteczek i zajmuje mi to tydzień przy czy nie składam cosziennie i zazwyczaj wieczorami już

    Little Frog lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 1522 1523 1524 1525 1526 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ