X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, moja kumpela poszła rano do giną i tez nic nie powiedział, ze na cos się zanosi, a tego samego dnia wieczorem pojechała rodzic i o ile mnie pamięć nie myli, to jeszcze przed północą się wyrobila ;) także chyba nikt z nas nie zna dnia ani godziny ;)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog wrote:
    Monia, moja kumpela poszła rano do giną i tez nic nie powiedział, ze na cos się zanosi, a tego samego dnia wieczorem pojechała rodzic i o ile mnie pamięć nie myli, to jeszcze przed północą się wyrobila ;) także chyba nikt z nas nie zna dnia ani godziny ;)
    no czasem jest i tak :) fajnie by było :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, dużo Was teraz na wylocie! :)
    Ale bedzie noworodkowo na wątku! :)

    U nas ok, Szymkowi nadal ida zęby, jeszcze żadnego nie widać, ale humorki miewa takie, że łohoho!
    Ból istnienia prawdziwy.

    1,5 tygodnia temu nauczył się przekręcać na brzuch i robił to non stop, ciężko było go przewinąć ;)
    A w piątek z kolei nauczył się obracać z brzucha na plecy, więc turlanie ma już opanowane. Aż do tego stopnia, że zaliczył od razu sturlanie się z łóżka na podłogę :(
    Co gorsze- oboje staliśmy tuż obok, zagadaliśmy się, żadne nie patrzyło na dziecko.
    Biedny strasznie płakał, ale nastepnego dnia nie było nawet śladu.
    Niemniej było to dla mnie coś strasznego, poczucie winy ogromne, a byłam pewna, że MI DZIECKO NIE SPADNIE. Jasne, pewnie jeszcze nie raz...

    Zaraz biore się za robienie obiadków dla Sz. Na tapecie królik. Ciekawe czy mu posmakuje :)

    Miłego dnia kochane, czekam na wieści z porodówek i łazienek (gdzie wykonane będą pozytywne testy ciażowe) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2015, 09:08

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, ja sama jestem ciekawa ile jest takich rzeczy/sytuacji, których byśmy "nigdy nie zrobily" i które "nigdy nam się nie przytafia" ;) ja sama wiem, ze często jak patrzę na różnych rodziców: wśród znajomych i rodziny, a czasem tych całkiem obcych, to sobie myślę, ze ich błędów wychowawczych nigdy nie powtórze, a w praktyce pewnie wygląda to zupełnie inaczej ;)

    No cóż, dopóki sie nie jest w danej sytuacji to tak na prawdę nigdy człowiek nie wie jak się zachowa :) nikt z nas nie jest doskonały.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha każdej mamie sie to zdarza , jestem pewna <3

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Czekam na wieści z porodówek :) Z pewnie już rodzi albo urodziła :) Końcówka jest naprawdę męcząca, ale mi dalej tęskni się za brzuszkiem :) Gdyby nie to, że mój organizm jeszcze nie doszedł do siebie po wszystkim to chyba próbowałabym już starać się o następne :D

    Santocha nie znam nikogo komu dziecko nie zrobiłoby takiego psikusa, jeszcze nie jeden raz zaraz pod twoim nosem zrobi sobie krzywdę. Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć..

    Ja przeżyłam w niedziele najbardziej stresujący dzień w życiu, czyli CHRZCINY. Ale mój synuś stanął na wysokości zadania i nie narobił mi wstydu w kościele mimo, że dwa razy zbierało się mu na płacz :) Był najmłodszy z chrzczonych dzieci, ale i tak te większe bardziej dawały po tyłku :) Stresu się nażarłam, bo on do południa jest niemożliwy, czasami nie idzie go uspokoić, a płacz ma donośny :) A tu taką niespodziankę mamusi zrobił :) Chyba temu, że w kościele w miarę chłodno było i chyba mu się śpiewy podobały, bo wytrzymał mimo, że nie spał. Za to popołudniu tak mu dały w kość upały i goście, że jak padł o 21 to obudził się o 5 rano :)

    Rośnie ten mój chłop jak na drożdżach. Kolejne ciuszki odkładam na bok, bo już nie wchodzi. Główkę podnosi i trzyma jakby miał 3 miesiące i perfekcyjnie opanował obracanie się z brzucha na plecy, co utrudnia mi usypianie go, bo śpi praktycznie tylko na brzuchu (nawet w wózku).

    Jak obrobię zdjęcia za chrztu to jakieś wrzucę.

    Trzymam kciuki za szybkie porody tych na terminie :)

    I gratuluję Alka:)

    zizia_a, Little Frog, Z. lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Jak się macie ?
    U Nas dobrze, tańcujemy w brzuszku, mamy już coraz mniej miejsca i się rozpychamy, to nóżka, to rączka, to pupka. Jedyne co mi się wydaje, że mój kochany cudak jeszcze nawet nie próbuję się odwracać, i dalej leży w ułożeniu podłużnym główkowym. W czwartek 11.06 wizyta u lekarza, i dowiem się ile synek waży.

    Hah mi nawet pępek jeszcze nie wyszedł, i wydaje mi się, że synek będzie taki malutki przez to, że nie mam aż tak dużego brzucha.

    Mamusie, i przyszłe mamusie.. Czy możecie mi doradzić w kwestii wyprawki "łazienkowej" ? I "kosmetycznej" dla maluszka ? :) Ubranka już mam troszkę z 56 rozmiaru i 62. Najwyżej odrobinę podwinę no chyba, że będzie mega mały to mąż będzie biegł do sklepu :D sypialnia również już kupiona.. :]

    :)

    Pozdrowienia..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, piszesz ze chrzciny gorsze niż ślub? :D mija chrzesnica miała roczek jak była ochrzczona i za każda próba nałożenia przeze mnie tej białej szatki dostawała jakiejś histerii i wrzeszczala jakby ja ze skory obdzierali ;)
    Ale super, ze u Ciebie synek się spisał na medal ;) może faktycznie te śpiewy koscielbe go uspokajaly :D

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A żebyś widziała Żabko, że chrzciny gorsze niż ślub :) Miałam wizje piekielnego krzyku i takiego stresu, że aż mnie brzuch bolał, a do ślubu szłam uśmiechnięta :)

    Do kąpieli dziciaczka potrzeba wanienkę, dwa ręczniczki i ze dwie pieluszki tetrowe, emolium do wody (nawilża skórę) i jakiś delikatny krem nawilżający tylko trzeba patrzeć czy można używać u noworodków. No i jakiś krem przeciw odparzeniom (polecam bepanthen). W zasadzie to tyle. Ja nakupiłam mnóstwo pierdół i teraz leżą, a tylko to co napisałam się używa.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, to Robert spisał się na medal :) super!

    Pomarańczko, co do wyprawki to tak jak napisała Ola.

    Santoocha, mój co prawda z łóżka nie zleciał, ale w tesco zarobił w czoło klapą od wózka.. na szczęście nic się nie stało..
    Popieram słowa Żabci ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja będzie chrzczona jak będzie miała ok 3 tyg więc szybko :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny :)

    W sumie do kąpieli kupię Oilatum :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, już mi lepiej, grunt, że nic poważnego się nie stało.

    Pomarańczko, położenie główkowe to już to idealne do porodu sn :) Tak powinno zostać. Ale Ty chyba masz cc?
    Mi pępek nie wylazł w ogóle a urodziłam klocka 4,5kg ;) Nie sugeruj się takimi detalami, tylko tym jaka wychodzi waga na usg.

    Lecę poprasować, bo sterta prania czeka.

    A tak się od dziś nosimy po wiosce :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7f9460e3d42.jpg

    LillaMy, Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Dzięki dziewczyny, już mi lepiej, grunt, że nic poważnego się nie stało.

    Pomarańczko, położenie główkowe to już to idealne do porodu sn :) Tak powinno zostać. Ale Ty chyba masz cc?
    Mi pępek nie wylazł w ogóle a urodziłam klocka 4,5kg ;) Nie sugeruj się takimi detalami, tylko tym jaka wychodzi waga na usg.

    Lecę poprasować, bo sterta prania czeka.

    A tak się od dziś nosimy po wiosce :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a7f9460e3d42.jpg

    Dokładnie mam cc, ale kurcze, zaczyna mnie już łapać stres :(:(:(:(
    Dziś idę na wizytę do Gienka swojego, i będzie usg, zobaczymy ile waży i jak się ma mój maluszek :)


    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja jeszcze w dwupaku,ale od wczoraj mam bóle krzyżowe więc mam nadzieję,że już za chwilę się rozpakuję.Tak mnie w nocy złapało,że myślałam,że umrę.Teraz tylko czekam........ :)

    santoocha lubi tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Myszko, to trzymamy kciuki, oby szybko poszło! :)

    Pomaranczko, jak po wizycie u gina?

    U mnie dziś zaczął się nowy cykl, nie jest źle, pierwszy po porodzie trwał 32dni, bałam się że będą mi się długo regulowały.

    Lecę do pracy.
    Pa!

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    No Myszko, to trzymamy kciuki, oby szybko poszło! :)

    Pomaranczko, jak po wizycie u gina?

    U mnie dziś zaczął się nowy cykl, nie jest źle, pierwszy po porodzie trwał 32dni, bałam się że będą mi się długo regulowały.

    Lecę do pracy.
    Pa!


    Hejoo :):)

    A dobrze dobrze :) malutki już nie taki malutki, bo 2 kg wagi ma :D
    Tylko się przekręcił i leży niestety w nieodpowiedni sposób, a miejsca coraz mniej, głowka - lewe biodro, nóżki - prawę :/ a tak wszystko pięknie jest. Nie ma nieprawidłowości, żadnych. Ciałko odpowiednio do danego tyg ciąży :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, no to duży chłopak już! Ja to Ci wróżę co najmniej 4kg. O ile nie będziesz miała cc zaraz po donoszonej ciąży.

    U nas Szymek goraczkuje, prawie nie je, nie idzie podać mu butelki, pluje na metr :( W najlepszym przypadku Zębidła, w najgorszym zap.ukl.moczowego. Pośrodku mamy jeszcze wirusowke.
    Biedny taki leży bez życia, nie bawi się, smutny, ani ręką ani nogą :(

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Z. nic się nie odzywa? Ciekawe czy już po wszystkim?

    Z. lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. już tuli dzieciaczka :)

    santoocha, Z., olka30 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 1520 1521 1522 1523 1524 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ