X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, super, że Julia grzeczna :)

    Santoocha, napisałaś, że mąż chciał odpocząć od dziecka, czyli nie za bardzo Ci pomagał?
    U nas jest to samo jeżeli chodzi o nocne budzenia, w dzień nawet na chwilę nie można go zostawić samego, płacze jak tylko znikniemy z pola widzenia. Czytałam gdzieś, że w tym okresie to normalne.
    Kolejny ząbek się przebija? Oby szybko wylazł, bo te dzieciaki to się nacierpią. Jak nie kolki to ząbkowanie :/

    LillaMy ale Wasz Filipek uparciuch :D nie chce wyjść na spotkanie z rodzicami :)
    Chyba mu dobrze w brzuszku u mamusi :)

    Przedszkolanko życzę aby tych nocy było więcej :)
    Pewnie, że zostańz nami! Ja tam się stęskniłam za Tobą ;)
    Co do ćwiczeń to ja nie ćwiczyłam w ogóle po porodzie bo nie było czego zrzucać ;) może teraz coś się w końcu odłoży, bo ja to jak papaciakowa z kabaretu - cienia nie rzucam :D

    Żabko skąd ja to znam :D mi też mąż wiecznie wmawia rzeczy których nie zrobiłam. A jak wyjdzie moja racja to on się nawet nie przyzna do błędu :D
    Miłej podróży Kochana! Daj znać :*
    Co do mnie to nie mam żadnych typowych objawów. Jedynie ciągłe zmęczenie i wilczy apetyt ;)

    Złota, to jest nie do pomyślenia, że tyle tego wszystkiego u Ciebie..
    Lekarze mają jakiś plan działania?

    Pomarańczko jeszcze troszkę ;)


    M byliśmy dzisiaj na spacerku. Mąż całymi dniami pracuje. Siedzę sama w domu. Ciężko mi wszystko ogarnąć, bo zasypiam na stojąco.
    Poprałam ciuchy, jeszcze mi pościel została. Bigos dzisiaj rozmroziłam więc nie musiałam się męczyć z obiadem. Na jutro chyba zrobię karkówkę z cebulką, ziemniaczki i jakąś surówkę. Chyba że któraś ma jakiś pomysł na dobry, szybki obiad? :D
    W mieszkaniu mam 26 stopni. Masakra. Nie ma jak spać. Młody mi się budzi 2 razy w nocy codziennie, standardowo o jednakowych porach.
    Nie chce mi pić zgęszczonego kaszą mleka. Tak, to może by spał całą noc, a nie dojadał co jakiś czas.
    Z mężem ostatnio dobrze się dogadujemy (odpukać). Mam nadzieję, że nie zostanę ze wszystkim sama.
    Planowaliśmy przeprowadzkę, mąż zmianę pracy, a teraz wszystko przesunie nam się w czasie.
    Z drugiej strony odłożymy trochę grosza. Boję się tego co będzie, ale jakoś damy radę. Miałam iść z powrotem do szkoły językowej. Miejsca wolne są dopiero od stycznia i dalej jestem w dupie. Będę na końcówce.
    Zostaje mi uczyć się samej w domu.
    Samozaparcie jest :D codziennie po godzinie przed spaniem :D heh
    Dobra nie zanudzam Was pierdołami.

    Miłej nocy życzę :*

    przedszkolanka:), LillaMy, Little Frog lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabko kto wie co życie pokaże, może wrócicie do siebie do Polski :)

    LillaMy ciesz się brzuchem! :P

    Pomarańczko refluks to masakra...specjalną dietę trzeba mieć..

    Monia wrzucaj jakieś zdjęcia Julki :) !

    Anaa :* ja obiady tylko szybkie robię,bo na inne nie mam czasu :P np.zupę krem z pomidorów i mozzarelą, naleśniki ze szpinakiem i fetą, mielone z serem i pieczarkami, spaghetti.. ale muszę zmienić dietę;/
    dobrze,że z mężem lepiej, teraz przy dwójce(a wcześniej z brzuszkiem) będziesz potrzebowała pomocy :) a na kiedy wstępny termin? :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla, synek ma sie dobrze. Wlasnie zasnal ;)
    Zaczelam sie stresowac szczepionkami i wciaz nie mkzemy sie z mezem zdecydowac jtore wybrac. Bede szla sama z nim do przychodni i mam stresa. Dzis tez zaczelo nam ropiec drugie oko i spuchlo :/ akurat jak wyleczylismy pierwsze. No ale z dziecmi to tak chyba jest ze co chwila cos. A Ty jak sie czujesz? Ja przyznaje na koncowce mialam jz dosc ale teraz jak ogladalam ostatnio zdjecia to juz tesknie za tym czasem :)

    Anaa, a Ty jak sie czujesz? Bylas juz na jakis badaniach z kropkiem? ;)

    Spokojnek nocy!

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 21 lipca 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana ;)

    Z. w kwestii szczepionek z mężem na szczęście jesteśmy zgodni i skojarzonych nie bierzemy w ogóle pod uwagę ..
    Do tych oczek coś mu wpadło ? jakieś paprochy kurz ? że tak brzydko mu się ślimaczą i puchną ? - w sumie wszystko dopiero jest przede mną więc warto wiedzieć :D

    Masz rację mam już dość ale nie będę jojczeć na ten temat ;)

    Przedszkolanko tak tak po fakcie łatwo się mówi :D ;)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 lipca 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Co do szczepionek to na jestem za zwykłymi ale pierwsza była 5 w 1 ale z sanepidu,bo lekarka uznała że ona jest lepsza więc u nas tak wyszło :)

    Lilly ciesz się brzuchem,mówię Ci :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 21 lipca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczepionki 5w1 to ZŁO. Po skojarzonych szczepionkach jest najwięcej problemów.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 21 lipca 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla, ja też skojarzonych nie brałam pod uwagę ale pediatra nam polecał i teraz już sama nie wiem. Idziemy jeszcze do innego pediatry, zobaczymy co on powie. W każdym razie nie chce wywoływać tu dyskusji na temat szczepionek bo to temat rzeka a i dośc konfliktowy, tak tylko wspominam, że to zaprząta moją głowę ;)
    A z oczkami to jakaś bakteria przy porodzie się wdała chociaż też nie wiem jak. Już zaleczone a tu znów skorupa, że prawie oczek nie mógł rano otworzyć :/ Druga sprawa, że teraz dziecko macha tymi rączkami, dotyka różnych rzeczy i potem do oczu wtyka i też może jakąś bakterie przenieść. No i częstym schorzeniem są zapchane kanaliki łzowe, które ponoć w bardzo nie fajny sposób się przepycha. Ale ekspertem nie jestem więc więcej na ten temat nie powiem ;) Zdaje się na tego drugiego pediatrę, mam nadzieję, że nam pomoże :)

    I przyłączam się do apelu Przedszkolanki, ciesz się brzuchem! :)

    Pozdrawiam <3

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) zaraz postaram się wszystko nadrobić.

    Zetko u nas był zatkany kanalik łzowy. Tak malutkim dzieciom nie przekłuwają. Moja ciocia jest okulistką. Mieliśmy płukanie oczka 2 razy i kropelki. Przeszło po miesiącu.

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 21 lipca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa a u mnie szwagierki dzieciom przetykali obaj mieli po pół roku jak mieli igłami jakoś przetykane nie wiem dokładnie jak to wyglądało ale przetykane mieli. Mały dopiero 2 miesiące temu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ja mielone z pieczarkami i serem uwielbiam <3 tylko dodaję jeszcze paprykę. Leczo za mną chodzi więc jutro pewnie będę pichcić :D
    Terminu wstępnego nie znam, bo gin nie powiedział, ale wg belly 2 marzec :D
    Znając życie nie donoszę do terminu więc będzie lutowe dziecko.

    LillaMy końcówka jest męcząca, ale już niebawem będziecie w komplecie <3

    Złota, ja gdzieś słyszałam, że po tych skumulowanych, dzieciaki miały problemy z rozwojem..

    Potforku poważnie? O ludu.. U nas to wyglądało tak, że wywijali powiekę i wstrzykiwali płyn pod ciśnieniem. Kanalik się przetykał, ropa wychodziła i dodatkowo kropiliśmy i masowaliśmy oczko. Pediatra też nam mówił, że bodajże do roku nie przekłuwają. Może nie wszędzie jest tak samo. Najważniejsze żeby ulżyć dzieciom :)


    Jak Wam Kochane dzień minął?
    U nas pogoda dopisuje. Za ciepło nie jest, ale nie ma co narzekać. Spacer zaliczony, zakupy zrobione, mieszkanie ogarnięte, więc jutro leżę i pachnę :D W sumie nie za długo, bo mój kochany budzik nie da poleżeć ;)
    A tak poza tym to teściowa mi znowu zaczyna działać na nerwy.. :/
    Mam nadzieję, że z czasem uda nam się wyprowadzić gdzieś dalej..

    przedszkolanka:), Little Frog lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 lipca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja za skojarzonymi też nie jestem, ale tak jak Zetka pisze- temat rzeka :)

    Anaa ja pierwszy raz takie mielone robiłam i pycha :) s jutro łososia zaserwuję :P
    jak lutowe to fajniee, moja Polka też jest lutowa :)
    co do oczek to my mamy inny problem bo mamy strasznie wysypane pod oczkami i dzisiaj byłyśmy,ale baba taki buc :/ że to potówki, że od pocenia i nic z tym nie robić..a w ogóle krople które dostałam od naszej lekarki to źle dawać mi kazała i w ogóle co ja tam robię... masakra!
    Co do teściowej to powiem tylko,że wspieram :* :P

    a jeszcze mam pytanie, po co się daje dzieciom kleik ryżowy,jak i kiedy najlepiej (pora)?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko u nas też jak oczko ropiało, czy mały cały czas ulewał, to mówili że to normalne i samo przejdzie. Jak byłam w PL u znajomego pediatry to się za głowę złapał. Młody miał stwierdzony refluks, a z okiem zapalenie spojówki + zatkany kanalik.
    Tu w DE dziecko leczyć to masakra..
    Kleikiem zgęszczasz butlę ;) są powyżej 4 miesiąca więc możesz dodawać Polci do nocnego i rannego karmienia. Mleko jest bardziej syte :)
    Możesz też robić na gęsto z przetartymi owocami i podawać łyżeczką.


    Moja teściowa to się zachowuje jak jakaś nawiedzona. Na prawdę czasami to ja jej nie ogarniam. Mówi się jej żeby czegoś nie robiła to ona swoje :/
    Dzisiaj np wciskała Małemu chleb z masłem. Wczoraj usypiała mi go na rękach na siłę. Wczoraj mąż go tak usypiał, bo nie dało rady inaczej. Strasznie się męczył więc sytuacja wyjątkowa. A ta mi wczoraj wzięła go i zaczęła bujać. Mówię jej, że on nie zaśnie i żeby go dała do kojca, a ta z tekstem, że jak tatuś uspał to ona też chce spróbować. Do niej nie dociera co się mówi.
    W ogóle hit był ostatnio, jak były te upały. Ściągnęła mu pampersa, nie założyła mu majteczek, stwierdziła że może się załatwiać na podłogę..
    I powiedzcie mi czy ona jest normalna?

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Aaaaaa, moja teściowa też taka walnieta. Pozwala Szymkowi bawić się krajalnica (!!!!), zabrania mi pomagać mu w raczkowaniu, bo ON MA OD RAZU CHODZIĆ! Pozwala mu pstrykac światłem, bawić się wodą, wyświetlaczem w lodówce (ojej, to on ustawił temp w zamrażarce na +5st, nie ona). Masakra! I stawia go na siłę na prostych nogach, mimo że wykrecaja mu się stópki. Co za bezmyślne stworzenie!!!!

    Ja dawałam kleik do nocnego mleka.

    Leżę w wannie i moczę dupkę. Miałam ciężki dzień w pracy....
    A mój mąż chyba stwierdził, że należy mu się w weekend odpoczynek od dziecka, on siedział i pił z moim wujkiem, a ja zapieprzalam z Młodym wyjcem. W nocy nie był w stanie się nim zająć. Wróciłam bardziej zmęczona niż przed urlopem.... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 22:26

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    żabko kto wie co życie pokaże, może wrócicie do siebie do Polski :)

    LillaMy ciesz się brzuchem! :P

    Pomarańczko refluks to masakra...specjalną dietę trzeba mieć..

    Monia wrzucaj jakieś zdjęcia Julki :) !

    Anaa :* ja obiady tylko szybkie robię,bo na inne nie mam czasu :P np.zupę krem z pomidorów i mozzarelą, naleśniki ze szpinakiem i fetą, mielone z serem i pieczarkami, spaghetti.. ale muszę zmienić dietę;/
    dobrze,że z mężem lepiej, teraz przy dwójce(a wcześniej z brzuszkiem) będziesz potrzebowała pomocy :) a na kiedy wstępny termin? :)

    Ja diety specjalnej nie mam. Dostałam tantum verde plus zalecenia aby wolniej jeść, dokładniej gryźć i nie kłaść sie po jedzeniu. Na razie odetchnęłam :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie!

    Ależ Wy macie przeboje z teściowymi! Moja cudowna, ale ja dzieci nie mam,woęc nie mam porównania :)

    Santoocha, a co z twoim mężem nie tk? Zawsze miałam wrażenie, że był Ci bardzo pomocny.

    Anaa, zazdroszczę Ci. Ale to nie zła zazdrość, bo bardzo się cieszę, że jesteś w ciąży. Po prostu też bym tak chciała :P

    Półtora tygodnia do urlopu. Odliczam dni.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa z oczkiem już wszystko wiem a z ulewaniem jeszcze ją poobserwuję :) a jak u Was wyszedł refluks?
    no teściowa to widzę niezbyt ogarnięta lekko mówiąc,ale moja nie lepsza...na razie odpuściła(odpukać),ale zobaczymy co dalej..w każdym bądź razie ja pilnuję małej przy niej cały czas. Teściu mi ją podnosi do siadania bo niby"gimnastyka" a dzisiaj lekarka zabroniła,więc niech mi tylko spróbuje ją ruszyć.

    Santocha wspieram duchowo z tą teściową..
    To ja kleik też dam na spróbowanie rano w weekend a później na noc będę dawała :)
    mężnemu zostaw Szymka na pół dnia niech się nim zajmuje a co!

    Pomarańczko moja mama miała specjalną dietę,ale czy to pomaga coś? dobrze,że Tobie jest lżej :)



    Złota moja teściowa do porodu też była cudowna, wszystko przed Tobą :P oby nie!
    a urlop już blisko :)

    Pola dzisiaj 5 miesięcy kończy <3 miałyśmy szczepienie z tej okazji.. ale już po :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 11:30

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha to witaj w klubie. Moja to jeszcze go bierze na kolana, bo nie ma siły go nosić i siada z nim przed komputerem ( jak nie ma siły to po cholerę mi go zabiera z rąk?!), pozwala mu brać okurzone firanki do buzi, raz chciała sprawdzić czy mu idą ząbki i chciała mu łyżeczkę włożyć do buzi. Tragedia..
    Cały czas nas poucza, do wszystkiego się czepia. Mam jej powyżej uszu..
    To temat rzeka i mogłabym pisać w nieskończoność..
    Z tym chlebem to też. Ok można dać spróbować, z naturalnym masłem a nie z margaryną! Jestem zdania, że dziecko powinno po troszkę wszystkiego próbować ale bez przesady :/
    Tak samo Młody nie lubi butów i za cholerę nie da mu się ubrać, lata na boso, a na spacery tylko w skarpetkach, a ta mi pierdzieli, że się nie nauczy chodzić jak mu butów nie będziemy zakładać :/ co mam na siłę to robić?
    Jak siedzi w kojcu i marudzi to każe mi go nie wyciągać tylko zostawić żeby się darł, bo rzekomo mu przejdzie i nie powinnam być na każde jego kwęknięcie, bo będzie to wykorzystywał :/ no chora baba! Tak, mam zostawić dziecko żeby płakało i się zanosiło :/
    Smoczka też mu na siłę wciska. Ja się staram praktycznie nie dawać w ciągu dnia, tylko do zasypiania, no chyba że bardzo płacze to wiadomo. Od urodzenia mi zmuszała dziecko do smoka i tylko problem, bo później cyca nie chciał :/ na szczęście smoczek nie jest u nas nr 1, mam nadzieję, że na dniach zaczniemy z niego rezygnować..

    Ale żem się rozpisała, ale po prostu mam takie nerwy, że szok :/

    Nie mamy w ogóle w niej wsparcia, we wszystkim nas krytykuje, marzę o wyprowadzce jak najdalej od niej ..
    Będę miała trochę prywatności a nie codzienne telefony i naloty do domu jak nie odbierzemy :/


    Santoocha współczuję Ci postawy męża. Sama biedaku musiałaś wszystko ogarniać. Chłopy wychodzą z założenia, że my kobiety mamy nie wiadomo jakie pokłady energii i siły, żeby same wszystko robić i broń boże nie być zmęczoną.. ehh.. brak słów..
    Jemu się należy odpoczynek, a Tobie? Ja na prawdę nie wiem co faceci mają w głowach :/
    Regeneruj siły Kochana!


    Złota, zawsze marzyłam o dwójce dzieci i 2 lata różnicy. Rocznikowo będzie :D
    Dalej jestem przerażona, ale trzeba ścisnąć poślady. Mam tylko nadzieję, że mąż znowu po porodzie nie będzie miał jakiegoś halo ..
    Półtora tygodnia do urlopu mówisz? Szybko zleci! Ale Ci dobrze :) gdzie się wybieracie? :)


    Przedszkolanko, mój wymiotował i wylądowaliśmy w szpitalu na 1 dniowej obserwacji. Zrobiono mu usg brzuszka i wyszło, że tam się jakiś mięsień nie domyka po odbiciu.
    Hubert nam cały czas ulewał. Nawet długo po jedzeniu. Pediatra w PL polecił kupić bebilon AR i było o wiele lepiej. U nas refluks był wysoki, bo wszystko cofało się aż do nosa, stąd też były problemy z oddychaniem i furczenie w nosku. Dodatkowo stwierdzono krzywą przegrodę..
    Od 2 miesięcy mamy spokój z ulewaniami. Młodemu się nawet nie odbija po jedzeniu. Bardziej po piciu i zupkach :)
    Ogólnie ulewania u dzieci są normalne i z czasem wszystko przechodzi, ale wiadomo trzeba obserwować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 11:56

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa, wyjeżdżamy na 6 dni w góry i na 4 dni nad morze :)

    Anaaa:), olka30 lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 lipca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Złota jak fajnie :)

    Mój Tomek zajmuje się Szymkiem, a jakże, i to codziennie! Gdy ja jestem w pracy. Gdy wracam dziecko jest moje. A on odpoczywa. Nocki różnie, raz wstaje on, raz ja.

    Wkurzył mnie tym, że cały weekend urlopowy on odpoczywał, a ja nie mogłam się nawet jednej nocki przespać w całości.
    Bo ja to nie jestem zmęczona, bo ON SIEDZI Z DZIECKIEM, więc musi od niego odpocząć.
    Ale jakoś nie dociera, ze ja najpierw siedzę w pracy, a jak wracam to ja siedzę z dzieckiem do 21, a on ma popołudnie wolne. Ja nigdy.
    Spoko, jestem przecież niezniszczalna.

    Dziś byłam porobić badania (morfologia, tarczyca). Niech mi tylko wyjdzie anemia, to już się nie wymiga, ja tez muszę mieć chociaż jedno popołudnie dla siebie.
    Żeby chociażby zdrzemnąć się, czy pomalować pazury.

    Eh, w ogóle jakiś zły czas mamy ostatnio.
    Może to zmęczenie, może wychodzi stres po wypadku, do tego sprawa z ZUSem. Jakoś dużo ostatnio takich psychicznych obciążeń.

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 22 lipca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Anaaa, wyjeżdżamy na 6 dni w góry i na 4 dni nad morze :)

    Gdzie nad morze jedziesz? :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
‹‹ 1537 1538 1539 1540 1541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ