X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    pewnie, że warto ! testuj!

    No właśnie niestety przed chwilą plamienia dostałam ale mój się uparł że jutro jedziemy na betę bo następny cykl ma być z CLO ;) No a podczas ostatniej ciąży też plamiłam...

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie pewnie że może być we wczesnej ciąży, jednak lepiej nie napalaj się na ciążę, skoro kilka dni po terminie miesiączki wychodzi Ci ujemny test...

    Zrób betę, będziesz miała jasność co robić. Oby clo pomogło! :)

    Jezusienku, jak ciężko położyć spać dziecko, które właśnie odkrylo, że potrafi stać. No masakra - śpiący wspina się, staje, chwieje, zaryje czołem w barierki, płacze.... I znów wstaje itd.... :(

    Driada Bebilon Pepti jest refundowany i jest bardzo tani! Puszka 450g kosztuje 10,30 :) Jedynka była droższa o 7zl. Tylko trzeba się pofatygowac po receptę raz w miesiącu.

    Nie wyrabiamy już w te upały.... Wiatrak chodzi non stop, w nocy stoi u Szymka w pokoju, a my się pocimy. Szymek cały jest w potowkach :(
    Chcieliśmy gdzieś pojechać w weekend, rzadko zdarza się żebyśmy mieli 2 dni wolne, ale ma być 37st, trochę strach ciagać malucha w taki gorąc....

  • marysiaanna2609 Koleżanka
    Postów: 103 7

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Plamienie pewnie że może być we wczesnej ciąży, jednak lepiej nie napalaj się na ciążę, skoro kilka dni po terminie miesiączki wychodzi Ci ujemny test...

    Zrób betę, będziesz miała jasność co robić. Oby clo pomogło! :)
    .

    Dziękuję :) No właśnie od 12dpo nie robiłam więcej testów.. Dlatego narzeczony się uparł na betę ;)

    Misty87 lubi tę wiadomość

    uikl7ddlyrrx5kjt.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Anaa wycieczka bardzo udana ,dziękuję :)
    Lilly śliczny ten Twój Filipek,fajnie że szybko się ogarnęliście :)
    Driada słodziak Twój Alex :) my też skaze mamy i też na pepti jesteśmy.
    Santoocha ale już duży ten Wasz Szymek ;) fajnie stoi :)
    Monia mała juź starsza to grzeczniejsza będzie :)

    My po fajnym weekendzie,jutro kontrola bioderek :) dzisiaj wyjątkowo była pobudka o 6 ale za to 4 drzemki i rano spacer i taaaakie super powietrze :) w domu chłodniej ale w nocy i tak duchota mimo okien otwartych..

    Driada0102 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak u was odkryto skazę ?czym to sie objawia ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysypka na czole, skroniach, szorstkie policzki, suche zaczerwienione plamy na ciele. Odstawilam nabiał w swojej diecie i po 2 dniach mega poprawa stanu skóry u Szymka.

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś obiecałam zdjęcia pokoiku chłopców... zeszło mi z tym.
    Póki co jedno łóżeczko stoi w naszej sypialni, chłopcy i tak nie śpią sami :(


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/94dd735ea786.jpg

    Little Frog, Anaaa:), Maniuś, Driada0102 lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek dziewczynki!!

    Ja już na swoich śmieciach. Teraz czeka mnie wypakowywanie. Podróż powrotna o niebo lepsza. W mieszkaniu duchota straszna, bo okna były pozamykane, ale wietrzymy, więc mam nadzieję, że się szybko ochłodzi :) Na szczęście tu nie ma takich kosmicznych temperatur jak w Polsce, na chwilę obecną mamy 21* :):)

    Driada, dziękuję bardzo za gratulacje :) Z Alexa niezły przystojniak :):)

    LillaMy, Santoocha ma rację :) Mało które dziecko tak ładnie wygląda po porodzie :) Mój mąż mówi, że dzieci jak się urodzą są wręcz brzydkie ;]
    A jak tam się czujesz w nowej roli? :)

    Santoocha, to teraz trzeba jeszcze bardziej zwiększyć obroty przy Szymku :D

    Mootylkoowa, jak tam wyniki testu?

    Maniuś, u Ciebie już tuż tuż! :):) Czekamy :):):)

    Pomarańczko, super że remonty dobiegają końca i nerwy już spokojniejsze :)

    Anaaa, widzę że gorsze dni. Mam nadzieję, że to króciutki, przejściowy kryzys i znów wszystko wróciło do normy. Nie jest lekko. Mały rozrabiaka w domu, mąż godzinami w pracy, Ty w ciąży... Ale trzymam za Was mocno kciuki, żebyście tę sytuację opanowali i w spokoju cieszyli się dziećmi - tym jednym obok Was i drugim u Ciebie pod serduszkiem :) O ile się nie mylę, to już niedługo wizyta?

    Przedszkolanko, widzę, że nie zwalniasz. Pochwal się co to była za wycieczka :)

    Monia, oby taki bardziej unormowany tryb dnia trzymał się jak najdłużej ;] Jak to powiedziała moja teściowa "nie, nie przejmuj się, dzieci są grzeczne...no chyba, że są takie jak mój najstarszy syn i całą noc szaleją, a przez dzień odsypiają ;]"

    Misty, pokoik cudny! :) A to chłopcy śpią z Tobą? W łóżku, czy ogólnie w pokoju? Znajoma wzięła córkę do łóżka na kilka dni jak była chora i mówi, że teraz za nic nie da się jej z tego łóżka wyeksmitować...

    Oki, ja się zabieram za ten mój chaos :) Mam nadzieję, że dziś skończę :) My niestety z pokojem nie poszalejemy, ale mamy zamiar wydzielić część salonu i odgrodzić ją jakimś parawanem lub szafą. Dziś jedziemy do ikei rzucić okiem czy jest coś ciekawego, co by nam spasowało. Przy okazji może kupimy materacyk do łóżeczka i wanienkę. A no i karnisz taki malutki :)

    Miłego dnia! :)

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha znam to. Mój nawet jak śpi, to przez sen siada, albo wstaje i płacze.
    Może bezpieczniej kupić kojec? Dziecko sobie krzywdy nie zrobi.

    Przedszkolanko jak po kontroli bioderek?

    Misty pokoik śliczny :) Chłopaki śpią z Tobą czy jak?

    Żabciu jak tam ogólnie po urlopie? Wypoczęta? Powodzenia w ogarnianiu chaosu :D
    Co do mnie to dziękuję :* tak wizyta już w piątek. Stresuję się trochę..

    Mootylkowa i jak? Powtarzałaś test?

    Monia oby już tak zostało :)

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo :)

    Na całe szczęście mąż, ma dobrego szefa, zaproponował mu wolne aby jutro jeszcze mógł spokojnie pociągnąć tą łazienkę :) Dziś ostatnie cięcia, szlifowania i ja od jutra mogę zacząć w końcu mieszkanie odgruzowywać :D

    Ufff cieszę się jak diabli, bo już mi mojego P. to było tak szkoda, że wczoraj się popłakałam. Miałam moment zawahania i podłamania tym wszystkim. Do 3 siedział a na 6 pojechał mi do pracy :/ spał prawie, że nic...

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matkooo !! Wieki mnie tutaj mnie nie było dziewczyny kochane najmocniej Was przepraszam <3 Jakoś przy ciąży odpadły mnie chęci zbyt długiego korzystania z internetu :)
    Teraz muszę Was jakoś nadrobić bynajmniej postaram się :P

    Pozdrawiam wszystkie mamusie staraczki i zafasolkowane bez wyjątku :) Buziaki Wam przesyłam

    olka30, Maniuś, Anaaa:), Z. lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się melduję po szczepieniu małej.Okropne przeżycie dla mnie.Płakałam jak nie wiem.Teraz Lila śpi, mam nadzieję,że nie będzie gorączkowała.
    A tak z innej beczki.Od 3 dni mam takie delikatne brązowe plamienia co to może być??
    pozdrawiam w ten upał :)

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko, po porodzie to wszystkie plamienia dozwolone że tak powiem. Może być już taki okres. Jeśli mocno się niepokoisz to przejdź się do gina, zresztą 6 tyg po porodzie to akurat czas na wizytę popołogową.

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zabko, ale zlecial Ci ten urlop co?? Ja myslalam, ze dluzej zabawicie w PL :) no ale pewnie mezu do pracy musial wrócić.

    Hmmm u nas to jest tak,ze chlopcy na zmiane praktycznie od stycznia spia z babcia jeden a drugi ze mna. Co noc sie zmieniaja :)
    Mamy turystow w domu i nie mozemy pozwolic zeby chlopcy urzadzali koncerty nocne, bo tak bywa jak jeden drugiego obudzi a ja sama w nocy i jak na raz uspokoic...niestety nauczylysmy ich spac w lozkach i teraz jak usna i przeloze do lozeczka to spia do pierwszej pobudki ale z reguly 3-4 wstawanie w lozeczku i dzien dobry...wiec sila rzeczy trzeba bylo brac do lozka. A ze ja bez meza...to chociaz z synami. Myslimy kupić duzy wypoczynek i chce spac z dwojka. Mamy duze lozko ale jednak taki bardziej zabudowany wypoczynek bedzie lepszy. Czlowiek sobie robi dobrze, bo wiadomo, ze jak mam ktoregos na lozku to jak np szuka smoka w nocy, szybko wkladam i spi dalej a w lozeczku to bylo kolorowo, po 10 razy wstawalam do nich,wiec rano bylam nemo...
    Bardzo bym chciała zeby spaly w swoim pokoju...moze kiedys :) poki co maja tam swoj raj, swoja bawialnie :-)

    Anaaa :-* wiesz ze jak cos to zawsze sluze dobrym slowem :-*

    Aaa LillaMy Filipek to skora zdjeta z Ciebie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2015, 17:33

    Anaaa:) lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam zapytać jak to z ruchami dziecka pod koniec?
    Fakt malutki mi się rusza ale znacznie delikatniej niż wczesniej..
    Nie wypycha sie tez aż tak mocno..

    :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeść ;)

    Żabko to już u siebie? Zleciało co? Teraz to już do porodu możesz odliczać :)
    My wycieczka rodzinna-lody itp.ale czeka nas kolejna na śląsk chyba w przyszłym tygodniu :D

    Anaa bioderka super :) a jak Ty się w te upały czujesz? Niedługo wizyta ;)

    Marta Ty już 28 tydzień??? OMG!! Jak szybko ten czas leci!! Jak się czujecie?

    Myszko też nie lubię szczepień...mamy teraz 26.08.. a może u Ciebie już @? Jak karmisz?

    Misty ja śpię z Polą i nie przeszkadza mi to-ona zadowolona,mi tak wygodniej-przyjdzie czas że sama będzie spała ;)

    Pomarańczko to chyba znaczenia nie ma,z tego co pamiętam to moja też mniej aktywna była ale jak już się przeciągnęła to raz a porządnie ;)

    Ja odpoczywam,bo Pola od 14 śpi,później na ogródek grill bo mama ma gości :) Oczywiście ja lekki hamburgerek z ogromną ilością warzyw-zdrowo ;p

    Miłego popołudnia!

    Misty87, Anaaa:) lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czujemy się dobrze tylko upały są strasznie męczące szczególnie w nocy ciężko spać..Synek waży już kilogram i wszystko dobrze u niego :)
    Fakt czas szybko leci aż sama czasami nie mogę w to uwierzyć :D

    Miłego dnia dla wszystkich :)

    przedszkolanka:), Z., santoocha, Anaaa:), olka30 lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P Dzien dobry...

    zaczyna się stan euforii :P ze to już w poniedziałek..

    Słowa piosenki które pasują mi do wydarzenia "Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało" :D

    Rodzice już czekają na Synka :):):):):):):)

    Proszę o trzymanie kciuków w poniedziałek za mnie ! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 14:36

    olka30 lubi tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynnki :)

    Jak mnie tu dawno nie bylo :(
    Dziewczyny z lutowek utworzyly grupe na fb i teraz tam jestem czesciej :)
    a miedzy czasie prowadze swoj maly biznesik i troche mi to czasu zajmuje :)
    A do tego Stasiek ktory jest juz mega aktywny i wymaga wiele czasu :)

    Co u Was Kochane?

    olka30 lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stasiek pozdrawia i przeprasza za nieobecność :)
    http://wrzucaj.net/images/2015/08/13/DSC04032222.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 20:38

    Misty87, Maniuś, Marta1986, Driada0102, Anaaa:), olka30, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
‹‹ 1543 1544 1545 1546 1547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ