X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 listopada 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Santoocha współczuję rozłąki,ja to bym nie potrafiła Poli na razie zostawić,to taki mój cycuś :P
    Dobrze,że synek zdrowieje ;)

    Anaa dobrze,że i u Was zdrowie wraca :) no EEG ogólnie wyszło dobrze,jeszcze jutro konkretnie mam dzwonić. Leków nie podaję,dzisiaj zmieniłyśmy miejsce spania na sypialnie i było lepiej,4h ciągu snu więc super,zobaczymy jak dalej :)

    Miłej niedzieli kochane :*

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 listopada 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień...kiepski.
    Szymek prawie zdrów, za to my rozłożeni totalnie. Katar, zatoki, gardło, kaszel. Szpital. Wzięliśmy antybiotyk. Mam nadzieję, że młodemu z powrotem się nie udzieli..

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 8 listopada 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko daj koniecznie znać jutro.

    Santoocha współczuję :/ kurujcie się tam!


    U nas druga noc z rzędu trochę nieprzespana. Młodemu wychodzi dolna dwójka. Przebiła się, ale widać, że bidulek się męczy.
    Poza tym wszystko ok. Pogoda dzisiaj dopisała. Spacer zaliczony, mieszkanie ogarnięte prawie na błysk, teraz mam chwilę dla siebie. Synuś ciśnie drzemkę :)

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 9 listopada 2015, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) Najmocniej Was przepraszam że dopiero teraz pisze ale synuś skradł całe moje serce i zawsze miałam wejść i zapomniałam..

    A więc tak 04.11.2015 o godz 8.45 przez CC przyszedł na świat mój największy skarb synek Kubuś 4kg i 57 cm <3 Zakochałam się w nim na zabój :)

    Miałam mieć CC 03.11 ale anestezjolodzy zajęci i dzień trzeba bylo poczekać..
    Sama cesarkę wspominam dobrze chodzę jak strzała i jestem zadowolona :)

    Buziaczki i przepraszam Was jeszcze raz <3

    Anaaa:), olka30, Maniuś, santoocha, Z., Misty87, LillaMy, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 9 listopada 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Martusia jeszcze raz gratuluję! Duży Chłop z Kubusia :D super!
    Zdrówka dla Was! Cieszę się, że jesteś w dobrej formie, oby tak dalej :) czekamy na zdjęcia Przystojniaka! ;)

    Przedszkolanko i jak tam?

    Santoocha jak się czujecie?

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę bardzo :)

    a8a41dec14884778med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 12:23

    Złota, olka30, przedszkolanka:), potforzasta, Anaaa:), Maniuś, santoocha, Z., Misty87, LillaMy, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć!

    bez wykresu, bo po co mi to stresujące mierzenie tempki, jak i tak mam monitoring?

    Santooha, zdrowiej!
    Misty, zdrówka dla chłopaków!
    Przedszkolanko, mówiłam, że zmiana miejsca pomoże.
    Marta, synuś śliczny, gratulacje!
    Anaa, na Twoim miejscu wolałabym cesarkę.
    Macierzanko, gratuluję wytrwałości.




    przedszkolanka:), Anaaa:) lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta gratulacje :) Jestem prześliczny :*

    Anaaa każdy lekarz ci tak powie, bo oni mają tak przyjęte że jak była jedna cesarka to na życzenie bez problemu robią drugą - dla nich jest łatwiej. Co do wąskich bioder to ja uważam, że nie ma czegoś takiego. Moja koleżanka miała cesarkę przez wąskie biodra, bo jej tak lekarz powiedział - ma dokładnie taką samą budowę jak ja, a mi się jakoś 4 kg klocek przecisną bez większego problemu. Za to w pracy mam dziewczynę, która na 170 cm wzrostu waży 45 kg i wygląda jak patyk i dwoje dzieci (też obaj prawie po 4 kg) rodziła naturalnie i to były najszybsze porody o jakich słyszałam. Pierwsze dziecko 3 godz., drugie praktycznie 30 minut. Kości miednicy są ruchome i się rozszerzają, a problemy mają przede wszystkim dziewczyny, które ogólnie mają słabą kondycję fizyczną - jak się całe życie nie chce człowiekowi ruszać to i poród jest trudny.

    Ale nie o to chodzi, że namawiam. Każdy ma wybór i jak się boisz o dziecko to nie ma sensu się spinać na poród sn. Nie uważam, że to jakaś ujma czy coś. Poród to poród, każdy ma wady i zalety, tylko cesarka jest obdarta z tej magii i poczucia, że można tak wiele :) I w sumie tyle. Jakby opieka okołoporodowa w Polsce była jeszcze troszkę bardziej empatyczna i szanowała godność osobistą kobiet w większym stopniu to o wiele więcej dziewczyn decydowało by się na sn, tak myślę :)

    przedszkolanka:), Anaaa:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    my niestety w najbliższy piątek do dermatologa jedziemy, malutki ma najprawdopodobniej AZS, małego atopika mamy..

    A ja hmmm, udaje się do ginekologa na usg.. I nie kontrolne.. :)
    Prawdopodobnie mój maly będzie miał rodzeństwo..

    Pozdrowienia

    przedszkolanka:), Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczko trzymam kciuki :) Szybko Wam poszło :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, Kubuś jest uroczy <3 !! Słodkości!!

    Złota trzymam mocno kciuki za CLO, pęcherzyki i monitoring <3
    Jak się czujesz ogólnie? Kiedy wizyta u gin.?

    Olka :*
    Mnie lekarz nie namawia do cc. Po prostu ja się boję, bo z Synkiem miałam problem ciągłego twardego brzucha, który nie przechodził nawet przy braku skurczy. Skurcze na ktg były blisko 90-100%, rozwarcia nie było, wywoływanie porodu nie pomogło.
    Czytałam ostatnio wypowiedzi lekarzy na forum ginekologicznym i tam prawie każdy pisze, że jeżeli pomiędzy cc a kolejną ciążą nie minął chociaż rok to druga ciąża powinna być rozwiązana poprzez kolejne cc. Ogólnie przyjęte jest 2 lata, ale nie ma reguły. Zależy jak to wszystko wygląda.
    Ja się boję, że przy porodzie sn blizna może pęknąć, bo i tak pisali.
    Wiem, że poród sn jest na pewno wyjątkowy i nie ma porównania, ale też nie chcę ryzykować zdrowia dziecka i swojego. Niedługo mam wizytę i zobaczę co mój gin na to, bo ostatnio też stwierdził, że bezpieczniejszy byłby poród przez cc, ale nic mi nie narzucał.
    I w ogóle to dziękuję, że mnie rozumiesz :*


    Pomarańczko no to czekamy na wieści! Po cichu gratuluję :) szybko poszło :D
    Nie lada wyzwanie przed Wami :)
    Co do AZS mój też ma. Na początku byłam przerażona jak sobie z tym będziemy radzić, ale wcale nie jest tak źle jak się wydaje :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 9 listopada 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa i jak sobie z tym radzicie ?

    :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 9 listopada 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańczko, już nowe maleństwo? mega szybko!

    Anna, wizyta 12.11 - to będzie 10 dc. Czuję się normalnie, trochę mdłości od CLO, ale to zawsze mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 15:14

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Marta gratulacje! Ślicznego masz synka :)

    Pomaranczko, a Tobie wróciły @ po porodzie? Robiłaś już test? Co Cię podkusilo, staraliście się?
    Dacie radę, a potem będzie już z górki.

    My nadal rozłożeni, chyba jest gorzej niż wczoraj... :(
    Teściowa mnie wkurza, dziś przylazła i obudziła młodego z jego jedynej drzemki. Znów nie dotrwa do 20, padnie wcześniej i znów obudzi nas o 6, jak dziś...
    Czasami szczerze jej nienawidzę. Szczególnie gdy po takim czymś zero skruchy, i jeszcze się wypiera że to nie przez nią.
    Chciałabym się wyprowadzić....

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz nadrobię !

    SANTOOCHA!! JESTEŚ MOŻE??
    mam pytanie czy miałaś kontakt z lekiem LUMINIUM??

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wróciły miesiączki mimo ze karmie piersią. Nie staraliśmy sie, wiec to mega zaskoczenie jak lekarz potwierdzi. Zabezpieczaliśmy sie no ale cóż..
    Jak będzie to będzie i będziemy szczęśliwi. :)

    Jesli okaże sie, ze jednak nie będzie drugiej dzidzi to zakładam sobie inplant antykoncepcyjny na 3 lata :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 listopada 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, mogę nadrobić :)

    Cześć dziewczyny :)

    zauważyłam,że Santoocha napisała i myślałam,że ją(Ciebie) jeszcze złapię ale chyba się nie udało :)
    łącze się w bólu co do teściowej :*

    Anaa no właśnie czekam na wynik i opis,ale wyszło coś nie tak-niby jest ok,ale nie do końca..mamy dawać ten Luminium przez miesiąc i zobaczymy..boję się no ale nie mamy wyjścia..

    Martusia przepiękny synuś!! jeszcze raz gratuluję!! duży chłopczyk,niech się zdrowo chowa :)

    Olka ja jestem niska i wąska(podobno) i straszyli mnie że będę rodzić godzinami i co? 3 minuty i po wszystkim :)

    Pomarańczko ale niespodzianka! ale co,test pozytywny wyszedł? ;)


    PS. mam wynik :( nie jest zbyt dobry :/

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 listopada 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolako jestem.
    Masz na myśli Luminalum?
    To lek przeciwpadaczkowy, stosuje z powodzeniem u zwierząt.
    Tylko trzeba kontrolować enzymy wątrobowe, bo lubią podskoczyć.
    Jaką macie dawkę?

    Co do bioder, ja mam szerokie, powinnam rodzic jednym PARCIEM, a Szymka wyciskałam 45 min.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 listopada 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha mamy tą 15mg, 2x po pół tabletki przez 3 tygodnie i przez tydzień po pół.. boję się..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 listopada 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli 7,5mg 2xdz. Ile Pola waży? Pewnie ok 8 kg?
    Czyli dostanie poniżej 1mg/kg. To niziutka dawka. A na co ten Luminalum dostaliście?

‹‹ 1566 1567 1568 1569 1570 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ