X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka dziękuję :)
    Trzymaj się z malutką. Dużo zdrówka dla WAS!

    olka30 lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura a jak tam synuś? ? Chodzi juz czy jeszcze ma czas :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Laura a jak tam synuś? ? Chodzi juz czy jeszcze ma czas :)
    Jeszcze nie chodzi, ale raczkuje :)
    A jak starania u Ciebie? Trzymam kciuki :)

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my ciągle coś innego próbujemy teraz mam luteinę na wyrównanie cykli a od następnego wprowadzam też zioła do końca roku mi się uda ;)

    olka30, Laura, Maniuś lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! wpadam się pochwalić :) moja córeczka od wczoraj chodzi całkiem sama !!!!

    santoocha, olka30, potforzasta, Maniuś lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Nie mam kiedy Was nadrobić ani tym bardziej napisać kilka słów ..
    Oddałam tablet na gwarancję a z jednym laptopem ciężko się jest pogodzić tym bardziej jak mąż w domku i poszukuje auta :)

    Filipek rozrabia, ząbki wychodzą już prawie miesiąc i wyjść nie potrafią aż 4 !
    Nocki mam wycięte z życiorysu a w dzień jakoś dajemy sobie radę ..

    My rośniemy i rośniemy pozostało 98 dni ;) Nad imieniem nadal się zastanawiam - ciężki wybór w tamtym roku nie miała bym takiego problemu :)

    Starającym Życzę Dużo Wytrwałości ;)

    olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Monia gratuluję pierwszych kroków. U nas też Lila coraz lepiej chodzi.No i i dzisiaj mamy pierwsze urodziny. A jeszcze nie tak dawno była taka malusia.
    U mnie @ brak. 30-ego mam gina i pewnie znowu nie obędzie się bez dupka.
    Pozdrawiam

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka najlepszego dla malutkiej niech zdrowo rośnie :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O boziu wieki mnie tu nie było..Mam nadzieję że pamiętacie mnie jeszcze :D Straszna skleroza mnie dopadła aż tu nagle wzięło mnie na wspominki

    olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też moja niunia juz 5 miesiąc ma.

    olka30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla my też mamy problem z imieniem :) Nie mam pojęcia co to będzie, nic nam nie siada.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo!

    Dziś urodziny mojego męża.
    Od rana udawałam, że jadę do pracy, aż nagle o 9:15 mówię, że za pół godziny jedziemy po odbiór prezentu urodzinowego.
    Mąż niechętnie ale się ogarnał, wyjechaliśmy nawet w miarę o czasie.
    Zły był, bo nie powiedziałam mu gdzie i po co jedziemy. Wiedział tylko że prawie 200km w jedną stronę. Oj nerwy miał w strzepach, on nie lubi niespodzianek ;)
    Zorientował się dopiero, gdy wyjechaliśmy na teren lotniska i zobaczył wielki baner skoków tandemowy.
    Ucieszył się jak dziecko :D
    Wszystko trochę trwalo- najpierw formalności, szkolenie, lot samolotem plus skok. Przez ten czas ja siedziałam z Sz w piaskownicy, albo latalismy pod natryskiem dla ochłody.
    Do tej pory chodzi podjarany, wszystkim opowiada jak to było super :)

    Teście też nic nie wiedzieli, że gdzieś jedziemy na cały dzień. Gdy tylko wróciliśmy usłyszeliśmy że jesteśmy pojebani, że dziecko w taki upał ciągniemy. Taaa, bo w domu to by nie latał po podwórku...
    Samochód z klimą, więc gorąco nie było, na miejscu było gdzie się schować w cień plus natrysk z wodą...

    Zepsuli mi nastrój :/

    Za to wieczorem dzwoniła moja siostra- zrobiła dziś test i pozytywny :)
    Oby tylko tym razem nie poroniła....

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, ile emocji w jednym poście! :) Wyobrażam sobie jaka musiała to być niespodzianka dla Twojego męża ;) Szczególnie, że niechętnie jechał ;)
    To jak opisujesz co teście mówili to są cytaty? Bo jak tak, to nieźle :D
    A siostrze życzę aby tym razem wszystko szło dobrze i maleństwo zdrowo rosło :)

    LillaMy, to studniówka już za Tobą. Rety jak to leci! Niedługo będziesz się cieszyła drugim szkrabkiem ;)

    Olka, jak tam urlopik? :)

    Mi został jeszcze miesiąc do wyjazdu. Miałam taką piękną wizję, że wyrwę się z kumpelami gdzieś na miasto, moje dziecko zje i pójdzie spać, ewentualnie tata lub babcia dadzą butlę z mlekiem (odciągniętym lub modyfikowanym, nie istotne), a moje akumulatory się naładują. Tymczasem, moje dziecko nie toleruje butelek, a już nocą to koniecznie musi być cycek. W nocy jakoś też tak ze spaniem ciężko. Przez te upały została z łóżeczkiem wyeksmitowana z naszej sypialni...mąż już z 2 tygodnie temu się wyniósł, a ja też wczoraj. Nie ma czym tam oddychać nawet przy otwartych drzwiach balkonowych!

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog, a próbowałaś butelki medela calma? Używalismy jej przy dokarmianiu, żeby Szymek nie widział różnicy między piersią a butelka.

    Tak, teściu wprost powiedział, że jesteśmy pojebani...
    A dziś Tomkowi jeszcze powiedział, że nic a nic o Szymka nie dbamy, bo wczoraj walczyliśmy klimę w samochodzie, więc teraz na pewno będzie chory. Wyrodni rodzice jesteśmy...!!

    Kij z nimi.

    Własnie przygotowałam szaszłyki na dzisiejszego grilla.
    Niby to mój imieninowy, ale z racji Tomka urodzin zamówiłam tort na dziś. Jeszcze nic nie wie :)
    2ewe0pi.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2016, 13:16

    olka30 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha teście są pojeb... a nie Wy a Szymkowi nic nie będzie.
    Fajnie że niespodzianka się udała i tort super :D

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, tesciom by się przydało jakieś zwierzątko, żeby mieli czym się zająć, dbać i miłość przelewac, bo "trochę" przecinają... Ale jak to mój kumpel mawiał "olać ich sikiem prostym" ;)

    Ależ Twój mąż ma super żonę! Mam nadzieję, że o tym wie i stara się jak może :)

    Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Zdrowia, miłości, siły pasji i spełniających się marzeń :)

    Z butelką jeszcze nie próbowałam, ale np dziś się przebudził, dalam jej butelkę z wodą, wypiła trochę i zasnęła z nią. Nie ogarniam.

    Tort genialny! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2016, 21:26

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "UWIELBIAM" jak teście komentują zachowanie rodzicw ... koszmar... ludzie sie nie czują !!

    każda matka wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka ... szkoda , że niektórzy tego nigdy nie zrozumią :/

    mi tesciowa do teraz mówi : "mamo ona chce siku/ kupe/ jeść / " , mamo ona chce spać itp... dziś trzeba ją ciepło ubrać itp ... wiecznie mnie poprawia ... wkur .... mnie to niemiłosiernie :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Santoocha super,że niespodzianka się udała :) teściami siè nie przejmuj,ja już dawno olewam co mówią albo dogryzam ;)

    Monia gratuluję kroczków,pochwal się swoją córcią ;)

    Żabko a Ty oduczasz piersi czy jak?
    Olka,Anna całuję! Ja teraz u Was?

    Potforku jaki plan u Was? Zaczęliście starania?

    Misty jak łobuzy? Dalej szaleją?
    Another a jak Wasze starania? Wy przerwe mieliście teraz czy pokręciłam coś?
    Złota @ poszła już? Jakie plany?

    Lilly w końcu imię jakieś wpadło? :D

    Noo a u nas..pogoda się zepsuła ale jest czym oddychac;) kupiłam wczoraj grubą ksiàżkę i mam zamiar czytać jak skończe pilne zamówienia szyć:p taaa hahaha :D
    A Pola rośnie,biega,wyciąga mi gary z szafy i przed tv na meczu najgłośniej krzyczy Gooool :D ja się jaram czwartkowym meczem durna:p aaa i mamy pierwszą świadomą kupkę do nocnika wiec jest postęp ;)

    Buziaki! Piszczcie coś bo nadrabiać nie ma co...

    olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga niby zaczęliśmy ale bez nadziei bo tsh jeszcze podwyższone zioła pije i już działają :D Jak ja dawno tak ładnego śluzu nie miałam :D

    przedszkolanka:), olka30, Maniuś, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    U mnie zawirowania związane z przyjazdem na wakacje mojej siostry z dziećmi.
    Byłam u ginki. W czwartek usg dopochwowe.
    Twierdzi, ze przed staraniami nie ma sensu robić toxo, chlamydii i cytomegalii. Co Wy na to?

    Co u Was ? poczytam wieczorkiem:)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2016, 21:54

    qq87j44jhto0od0f.png


‹‹ 1618 1619 1620 1621 1622 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ