X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty to u Was gorący okres x2 trwa :D u nas zapewne też nastąpi niebawem :p dobrze,że na pomoc możesz liczyć,tylko szkoda że mąż tak daleko..

    a co u Was dziewczyny?
    złota,potforku,Another,Biedroneczko ? Jak się czujecie,co nowego?

    Santoocha,Anaa,Fidelissa,Zetko,Żabko,Monia jak urwisy? ;) Maniuś jak Alex?
    i cała nasza reszta!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 10:59

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga u mnie bez zmian czekam na @.
    Dodatkowo mam zwyrodnienie mięśnia barkowego i boli jak jasna ch... aż czasem mi się płakać chce.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znów pod górkę....
    Dziś dostałam pismo o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej. Ktoś chyba chce mnie wygryzc z rynku :/
    Najgorzej, że kontrola ma obejmować okres, gdy rozliczał mnie ten księgowy, który mi takiego syfu narobił.....
    Nie może być spokojnie :(

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety.
    Santoocha współczuję. Cholera człowiek zatrudnia księgowego, żeby wszystko w papierach grało ...a teraz Ty żyj z duszą na ramieniu, bo wiadomo czego się dopatrzą ci ze skarbówki.
    U nas bez zmian. Dalej u siostry. Remontom nie widać konta. Plus ten, że po weekendze przychodzi fachowiec tynki kłaść. Właśnie zamówiłam panele do salonu i cholera chciałam zobaczyć co pokaże mi przy opcji zwykły przelew, bo przy opcji przelew online doliczało mi opłatę 23zł i wyszło, że złożyłam zamówienie :/ szlag by to. Jutro będę dzwonić i odkręcać.
    W czwartek wizyta. Czuję się ok. Mała chyba się przekręciła bo już nie masakruje mi pęcherza ;) i będzie chyba Matylda.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 03:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tak na szybko... Niedawno wróciliśmy z Pl... 9 sierpnia zmarł teść... Miał raka mózgu... Tak że moje biedne dziecko zaliczylo podróż tam i spowrotem czyli ok 1300km i pogrzeb dziadka w gipsie...

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wyrazy współczucia :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potforku to starania wznowione?

    Santoocha kurde ciàgle pod górkę :/ coś już więcej się wyjaśniło?

    Sara a jak się czujesz?

    Maniuś strasznie mi przykro :(

    Ja właśnie usypiam Polę i muszę ogarnąć. Màż skończył urlop to rano na zakupy pojechałyśmy ale czasu do drzemki mało..za to promocje mega-bluzki za 15-30 zł.,stanik xa 10 zł.w reserved :) sukienki spódnice etc.
    No i Poli kupiłam spodenki i bodziaki z promocji :) ale padam bo coś spać nie mogłam ,T.się źle czuł...lece na kawę bo śpi ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane.

    U nas bunt dwulatka i mamoza level hard...
    Słyszę zawodzące mamaaa mamaaa kilkaset razy dziennie. Wszystko mam z nim robić właśnie ja, wychodzenie do pracy to jest koszmar.
    Do tego krzyczy, rzuca zabawkami, jęczy 80% dnia, w nocy budzi się z krzykiem. Nie wiem czy to pełnia, czy jakieś jego emocje.
    Moja super mądra teściowa straszyła go ostatnio samochodami (koło naszego domu śmigają tiry i jeździ sporo maszyn rolniczych). Po co? Żeby nie podchodził w stronę bramy, nie musi go teraz pilnować. Suuuper! Szkoda tylko, że ja teraz nie mogę iść z dzieckiem spokojnie do sklepu, bo wisi mi na rękach i się wtula, gdy przejedzie samochód. Ba! Gdy widzi traktor w jakiejś bajce zaczyna płakać i mówi "mama nie, nie!".
    Brak mi słów już na tę babę....

    Od dziś przez 2tyg jestem sama w pracy.

    Z kontrolą - wg księgowej to efekt losowania. Po prostu na mnie trafiło i tyle. Donos raczej dotyczyłby bieżącego okresu, a ta kontrola jest z 2013 roku.
    Mam się nie przejmować, zacisnąć zęby, nastawić się na miesiąc wyjęty z życia, odpowiadanie na mnóstwo pytań i udawadnianie, że nie oszukałam państwa polskiego!
    Cudnie po prostu.

    A co u Was?Żabko, dawno się nie odzywałaś. LillaMy co u Was?
    Macierzanko, jesteś???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 13:47

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy gipsu już ☺️
    I jutro kończymy roczek!!! No nie mogę w to uwierzyć...
    Pozdrawiam serdecznie

    santoocha, przedszkolanka:), sara_nar, Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś, super!
    Cudnie, że na roczek udało się pozbyć gipsu :)
    Sto latek dla Alexa! :*

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha u nas też mama mama mama :) ale w sumie lubię to:p.jesteśmy na etapie malowania po ścianach :D
    Wyszła nam w końcu trójka i powrócił apetyt i sen -dzisiaj pociągnęła do 8,za to drzemki nie było do 19:30 ;p
    Co do teściowej...brak słów. Moi przyjeżdźaja w sobotę (teśc po 2.5mca z usa wraca) i jestem taaaaka happy :Pp

    Maniuś to super wiadomość :) i sto latek dla Alexa,dużo zdrówka :*

    Ja dzisiaj częstuję tortem,ćwierć wieku minęło ;)

    Maniuś, Misty87 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko to samych pomyślności!
    Mnóstwo miłości i radości

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko spóźnione sto lat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 23:13

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)

    Dzisiaj piękna pogoda się u nas zapowiada,teściowie majà przyjechać więc dzień spędzimy na dworze. Pola usnęła to lecę szyć ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szlag by to. Ciągle ucina mi wiadomość :/ czy to na tel czy laptopie. Masakra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 12:12

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko!

    Żyję!
    Byliśmy w Polsce, a tam oczywiście na nic nie ma czasu...
    Udało się nam zrealizować część naszych planów, niestety na resztę nie wystarczyło czasu lub pojawiała się jakaś przeszkoda. Podróże w obie strony nie były złe - do Polski leciałyśmy samolotem, a z Polski jechaliśmy we 3 samochodem i promem.
    Wielkim minusem była Kai reakcja na innych. Kompletnie do nikogo nie chciała iść na ręce (no może ze 3 razy do mojego młodszego brata i do najmłodszego raz). Czyli nie było możliwości, żeby ją z kimkolwiek zostawić nawet na chwilę, a pierwsze dni po przyjeździe były najgorsze - reagowała płaczem na wszystkich. Pod koniec było już znacznie lepiej i mogła się z kimś innym pobawić, ale niezmiennie bez brania na ręce.
    Teraz powoli staram się znów wszystko poukładać. Okazuje się, że moje dziecko obraziło się na łóżeczko i za żadne skarby nie chce tam spać. W sumie nawet nie mogę na sekundę jej w nim zostawić, bo głośno protestuje. Niestety spanie ze mną w łóżku już nie wchodzi w grę, bo może z niego spaść, a ja nawet nie mogę do toalety wyjść. Wczoraj z desperacji weszłam do niej do łóżeczka, żeby zasnęła przy mnie i zadziałało. Szkoda tylko, że na krótko.
    Dziś starałam się ją oswoić z łóżeczkiem i wprowadziłam do niego misie. Nawet dało się przeżyć i spędziła w nim godzinę zanim zrobiła się śpiąca. Nie chciała za nic się położyć, więc powtórzyłam manewr z poprzedniego wieczoru, jednak też nie pomogło. Stanowczo domagała się cycka. I to jest chyba główny problem z jej zasypianiem. Muszę opracować jakiś plan, żeby to zmienić.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha współczuję kontroli.

    Maniuś wszystkiego Naj dla Alexa..

    Nie mam czasu zaglądnąć, a jak zaglądnę to napisać.
    Wkroczyłam już w końcówkę ciąży i sił mi po prostu brakuje na wszystko, a tymczasem moje małe ADHD nie odpuszcza. Już chyba każdy członek mojej rodziny stwierdził, że to mała paskuda (jak dla mnie po prostu bardzo ciekawskie dziecko) i nie idzie za nim nadążyć - no cóż, ja muszę :( Dziś mi usnął w aucie po zakupach i musiałam go wnieść na 3 piętro po schodach.. Z wysiłku aż mi naczynko w oku pękło, no ale chętnych do pomocy brak. Nawet mój M, który w tamtej ciąży chodził przy mnie jak przy jajku teraz jakoś chyba uważa, że udaję. Przede mną najgorszy miesiąc i oczywiście same załatwienia w urzędach. Mam wrażenie, że mi odpoczynek po prostu nie jest pisany :( Chociaż ponarzekać sobie mogę, bo nic więcej mi nie pozostało.

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha Ty to masz ciągle pod górkę z tymi urzędami .. :/
    Trzymam kciuki!

    Żabko, może próbuj oszukiwać Kaję podając jej wodę/herbatkę skoro domaga się cyca..?

    Olka współczuję .. wiem przez co przechodzisz <3


    W ogóle to hej wszystkim i przepraszam, ale nie nadrobię postów.
    Po krótce mogę tylko napisać, że Młody od 2 tyg odsmoczkowany w 100%, ale od 3 dni za cholerę nie mogę położyć go spać ani w południe ani wieczorem :/
    Brak mi sił..

    A Malutka? Domaga się noszenia na rękach, lubi wszystko obserwować dookoła, jest w miarę grzeczna, ale nie ma mowy żeby zniknąć jej z oczu ..

    Za tydzień mamy szczepienia ..

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Santocha współczuję kontroli.

    Maniuś wszystkiego Naj dla Alexa..

    Nie mam czasu zaglądnąć, a jak zaglądnę to napisać.
    Wkroczyłam już w końcówkę ciąży i sił mi po prostu brakuje na wszystko, a tymczasem moje małe ADHD nie odpuszcza. Już chyba każdy członek mojej rodziny stwierdził, że to mała paskuda (jak dla mnie po prostu bardzo ciekawskie dziecko) i nie idzie za nim nadążyć - no cóż, ja muszę :( Dziś mi usnął w aucie po zakupach i musiałam go wnieść na 3 piętro po schodach.. Z wysiłku aż mi naczynko w oku pękło, no ale chętnych do pomocy brak. Nawet mój M, który w tamtej ciąży chodził przy mnie jak przy jajku teraz jakoś chyba uważa, że udaję. Przede mną najgorszy miesiąc i oczywiście same załatwienia w urzędach. Mam wrażenie, że mi odpoczynek po prostu nie jest pisany :( Chociaż ponarzekać sobie mogę, bo nic więcej mi nie pozostało.

    Olka wspolczuje braku pomocy...ale i jednoczesnie (pozytywnie) zazdroszcze ze juz tak niewiele pozostalo Ci do przytulenia swojej coreczki <3
    LilaMy a co u Ciebie???bo z tego co kojarze to idziesz leb w leb z Olka???jak sie czujesz na koncowce???
    I w ogole wszystkie nasze kochane dziewczynki...napiszcie co u Was slychac???

    U nas 4 cykl powinien sie juz skonczyc...w piatek robilam test-negatywny,no ale z racji tego ze nadal nie mam @ to jutro test powtorze,choc nie ludze sie wcale ze sie moglo udac...
    dziekuje za zyczenia urodzinowe dla mojego sloneczka <3 <3 <3 niech mi ktos wytlumaczy jak to mozliwe ze juz skonczyl rok...wierzyc sie nie chce,bo co dopiero zaszlam w ciaze a tu juz roczek!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 15:26

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś czas tak szybko zapiernicza.. Aż szkoda, że nie jesteśmy wszystkiego w stanie zapamiętać..

    Anna twoja mała za chwilę będzie miała pół roku.. Nie do wiary, za chwilę zacznie raczkować.

    Mojemu małemu puszcza się mowa i to w tempie expresowym. A najbardziej zadziwia mnie fakt, że jakoś tak naturalnie mu to przychodzi. Wplata w tą swoją chińszczyznę (gęba mu się ogólnie nie zamyka) takie słowa jak np. samolot :/ Czasem, aż nas zatyka jakie słowa potrafi powiedzieć, ale póki co to tylko mu się tak wyrywa. Za to praktycznie wszystko potrafi pokazać jak go o to pytamy, więc kumaty jest, myślę że mówienie przyjdzie mu dość łatwo i zamęczy mnie gadaniem na śmierć. Dziś niestety się rozchorował, więc nie wiem czy go jutro posyłać do żłobka, a jestem wykończona dniem dzisiejszym. Ogólnie miałam dziś 13 w piątek tyle, że 23 we wtorek :( Takie dni zdarzają się żadko, ale za to myślałam, że już dziś z nerwów urodzę. Mój kochany M zmienił auto ze złomka na złomka za 4 tys. i okazało się, że musimy za niego zapłacić oc 1200 zł, bo zniżki miałam tylko mając drugie auto, które sprzedałam bratu i akurat dziś to zgłosiłam :( Gdyby mi w ubezpieczalni powiedzieli wcześniej przepisałoby się umowę i pewnie za oc miałabym 500 zł :( Decyzji do budowy nie mam już od paru tyg., bo poczta nie może dostarczyć jej jakimś ludziom z kosmosu, którzy najwidoczniej poczty w ogóle nie odbierają,więc nie mogę załatwiać kredytu. Do rozwiązania coraz bliżej, a jutro odsyłam łóżeczko do sklepu, które mi przysłali nie kompletne, bo ktoś mnie wprowadził w błąd. Na rozpatrzenie reklamacji czekałam miesiąc, a teraz zostałam bez łóżeczka :( Mam nadzieję, że dziś już wyczerpałam limit pecha na ten miesiąc, a najlepiej na ten rok :( Bo mi się już nie chce myśleć co jeszcze może pójść źle. Chyba się już położę spać..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
‹‹ 1628 1629 1630 1631 1632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ