X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 6 września 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, mieliśmy tydzień adaptacji, byłiśmy z nim na sali po 2 godziny dziennie.
    A teraz jest masakra. Dziś znów było gorzej. Płakał non stop, nic nie je. W domu nie daje mi odejść na krok, nawet się nie bawi, bo musi przecież pilnować, żeby gdzieś mu nie uciekła.
    Najgorsze jest to, że gdy już przez to przebrniemy, czeka nas wylot na wakacje i znów w październiku od początku...

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 6 września 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm co so testowania to nie Wien,..na dzien dzisiejszy mam zamiar poczekac do dnia spodziewanej@ no ale prawdopodobnie bid wytrzymam.. Przede mna z jakies 10 dni czekania

    olka30 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 7 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, czuję się podobnie jak z Alexem... Mdłości, wymioty, zawroty głowy... Ale nie narzekam, bo to wszystko to nic w porównaniu z tym jaka jest nagroda później :)

    Kaśka czekam niecierpliwie na wiadomość <3

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 września 2016, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha to może zrezygnujcie do października albo pochodźcie w miare możliwości z Szymkiem? Niestety adaptacja może dwa miesiące nawet potrwać..a wszelkie wakacje,ferie czy święta nie ułatwiają..

    Maniuś to prawda,że nagroda jest najcenniejsza ;) ja boję się kolejnych takich mdłosci...

    Kasiu to czekamy cierpliwie :)

    Moje dziecko budziłam o 7:40 bo problem z drzemką później i co? Nadal nie śpi...śpiewa na dodatek!

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 8 września 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha wyslalam ci wiadomosc na priv...
    Jak tam kontrola?mam nadzieje ze ci odpuszcza ibedzie dobrze...jak synus w zlobku?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 9 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szymek juz lepiej, mniej płacze, zaczyna bawić się z dziećmi, je obiadek i więcej śpi. Jestem w szoku, że 2 panie są w stanie położyć na drzemkę 25 dwulatków i wszystkie śpią! :O

    Kontrola zakończona, źle nie wyszło, może dostanę niewysoki mandat albo i nie. Ale najpierw wakacje! Za tydzień wylot.

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 września 2016, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i oczywiście przechodzimy wszyscy pierwszą zlobkową infekcje. U Szymka tylko katar, dziś trzeci dzień i w sumie jakby zanikał, czasem kaszlnie mokro. Jednak na coś się zdały te wszystkie choroby, które łapał od kuzynki chodzącej do przedszkola. Szybciej zwalcza nowe infekcje.

    Ja zaraziłam się pierwsza, poszło na zatoki, więc twarz i głowę mi rozsadza. Nie spalam dziś 2:30-5:30 przez ten ból.

    Męża rozkłada właśnie po dzisiejszej nocy, ten to zawsze z bólami mięśni jakby miał grypę.
    Szpital w domu.
    I jeszxze jedziemy dziś do pracy....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 07:11

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Santoocha ,uwierz mi wesoło jest położyć tyle dzieci na raz :D jeszcze jak się je w piżamki przebiera :P
    Co do kontroli to w końcu możesz odetchnąć z ulgą :)
    A choroby nie zazdroszczę,dobrze że Szymek szybko ją przeszedł. A faceci nawet przy katarze schodzą więc normalka :D

    My dzisiaj grillujemy u rodziny,po drzemce teście przyjadą. Ja muszę wózek Poli wyprać bo wygląda masakrycznie :P
    Miłego weekendu!

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 września 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina z Irlandii urodziła w nocy drugą córkę :)

    Maniuś, sara_nar, olka30 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 września 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widziałam,śliczna

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 10 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się weekendowo.
    Po czwartkowej wizycie: córeczka waży 1886g. Szyjka zamknięta, nie skraca się. Łożysko tylna ściana. Ułożenie główką w dół ;) uff bo przyznam, że bałam się iż nie obróci się i będę mieć cc.
    Dziś odwiedziła mnie położna. Dostałam plan porodu do wypełnienia. Co mnie cieszy położna jest zwolenniczką kp i z tego co mówiła, nawet jeśli na początku dziecko jest karmione butelką w szpitalu to gdy pacjentka jest w domu z dzieckiem to walczą o kp.
    Powiedziała także żebym nie sugerowała się tp z usg ... i wyliczyła, że przewidywany tp wypada na 28 października :-O szok. Chociaż, akurat 28go wg belly będzie ciąża donoszona, więc mogę rodzić ;)

    Maniuś, santoocha, Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 10 września 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie mozna zobaczyc malutka Eweliny ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 września 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia w wątku ciężarnych z Irlandii na belly.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój syn ma w żłobku dziewczynę ;) nazywa się Lili i chodzą razem za rączkę, a Szymek asekuruje ją żeby nie spadła z bujaka.
    Takich rzeczy dowiedziałam się dzis na wywiadówce ;)

    Maniuś, Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 12 września 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, LillaMy jak wy? Jeszcze w dwupakach?
    Ja już bym chciała listopada. Chociaż wiadomo przy Tymciu póki co lepiej mi w dwupaku. Tylko żeby brzuch był mniejszy ;)
    Tak dzisiaj układając synka do snu przyszło mi do głowy, a co jeśli coś pójdzie nie tak i zostanie bez mamy. Normalnie aż się popłakałam. Tak bardzo go kocham. Poza tym nie wiem jak wytrzymam rozłąke na czas pobytu w szpitalu. Chyba się zabeczę. Achhh te hormony.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 września 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara mi też tak hormony w ciąży buzują i takie głupie myśli do głowy przychodzą. To chyba normalne.. Mi żal się robi małego, bo nie będę miała dla niego czasu tyle na ile zasługuje w tym wieku :( Zresztą już nie mam :( Odliczam dni do porodu.. Niby zostało 13, ale kto wie, wątpię żebym urodziła wcześniej chociaż szyjka już się przygotowuje. Może chociaż szybciej pójdzie niż ostatnio. Sama już ledwo chodzę, pofolgowałam sobie na końcówce i w sumie wyliczyłam że najwięcej przytyłam w 3 trymestrze, a tak dobrze się trzymałam przez 2 pierwsze :( Tak to jest jak się non stop je słodycze, ale mam takie zachcianki na słodkie, że szok. Wczoraj byłam na wizycie, mała waży tylko 3 kg, więc kolejny kolosek się nie zapowiada. Trochę mnie martwi ta waga, bo mi wychodzi, że na tydzień tyje tylko 100 gram, ale staram się nie popadać w paranoję. Dziewucha nie musi być taka wielka, no nie?

    Śmiać mi się chce z ludzi, bo wszyscy myślą, że będzie chłopak (przy żadnym dziecku nie informuję o płci, bo chcę żeby była niespodzianka). Co poniektórzy są tak pewni, że nawet głupie zakłady robią, aż żal że ich min nie zobaczę jak pójdzie info :) Zwłaszcza moja siostra będzie zdziwiona, Roberta była pewna i teraz też jest przekonana, że będzie chłopiec.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 września 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej ;)

    Santoocha to Szymkowi raźniej z "dziewczyną" będzie :D

    Sara zleci i Wam. A czasu rozłąki sama bym sobie nie wyobraziła..

    Olka wszystko jest ok! Pola urodziła się terminowo idealnie i miała 2890g ;) zdrowa,drobna jest ,taka jej uroda ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 13 września 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) wpadam się pochwalić bijacym <3 i dzidzią o rozmiarach 0,92 cm :) ciąża 12 dni młodsza (tak jak na suwaczku) wg usg... Tak że przewidywany termin jest na 3maja... :)
    Pozdrawiam Was wszystkie :)

    santoocha, Z., przedszkolanka:), sara_nar, Misty87, olka30, Little Frog lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś gratuluję <3

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manius Gratulacje!!!!! ja jutro jade na bete trzymajcie kciuki!!

    santoocha, przedszkolanka:), Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 1631 1632 1633 1634 1635 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ