X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plany?....na dzien dziesiejszy nie chce mi sie nic...w lutym mam laparke potem postanowilismy in vitro ale musze si pozbierac i nabrac sil na starcie ostateczne :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, bardzo mi przykro. Przed Wami kolejny etap. Plany są. Tak jak piszesz - trzeba się pozbierać. Uderzycie ze zdwojoną siłą :) Teraz święta już tuż tuż, to trochę odpoczniecie i zregenerujecie siły! No i kto jak kto, ale Ty jesteś twarda babka. Życie rzuca Ci kłody pod nogi ale mimo wszystko dajesz radę. Mocno Ci kibicuję i z niecierpliwością czekam aż pochwalisz nam się tym wymarzonym cudem.

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka współczuję :(

    Santocha ja ostry pms miałam całą drugą ciążę :D Mam nadzieję, że u ciebie będzie lepiej..

    Lilly u mnie też leci jak szalone.. Żyję "zadaniowo". Trochę czasu dla siebie mogę jeszcze wygospodarować, ale późnym wieczorem..

    Przedszkolanko co tam u ciebie?

    Żabko jak Kaja?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Kasiu bardzo mi przykro, ze znów się nie udało. Ale uda się, w końcu się uda! Zobaczysz!

    Ja mam dziś doła, zatoki mi dokuczają, do tego była dziś próba ugodowa przed sądem z tym moim byłym księgowym i przyszedł tylko mój prawnik.
    Czyli nie chce się dogadać. Czeka nas wojna w sądzie... :/

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 16 grudnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, dziękuję. Z Kają wszystko dobrze, zdrowa (odpukać!!!!!), praktycznie codziennie zaskakuje nas czymś nowym :) W Polsce byliśmy końcem października, a teraz jak przyjedziemy, to już po ogromnej zmianie. O wiele więcej rozumie, idzie się z nią jakoś mniej więcej dogadać, a to już jest ogromny plus.
    Ogólnie teraz jak przyjedziemy, to mąż ma się ostro zabrać za mieszkanie, bo następnym razem jak przyjedziemy już chcielibyśmy być na swoim. Niby wszystko spoko, ale we 3 w jednym pokoju, to trochę już ciasno się robi. Sporo jeszcze pracy, ale no nie musi być wszystko dopięte na ostatni guzik, ważne, żeby dało się już jakoś mniej więcej w tym mieszkaniu funkcjonować. W sumie mamy już zrobioną sypialnię, płytki ułożone w toalecie i łazience. Zostaje przedpokój, kuchnia i salon. Pokoje na górze zostawimy na później, bo póki co są zbędne. Zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie :)

    Musisz mieć super organizację skoro udaje Ci się wygospodarować jeszcze chwilkę dla siebie. Ja to uwielbiam wieczory jak Kaja już śpi, a my z mężem leniuchujemy :) Taka cisza i spokój :)

    Santoocha, współczuję że czekają Was nieprzyjemności związane z sądem, mam jednak nadzieję, że sprawa jest z góry wygrana. Kurde, że też gościu nie jest na tyle inteligentny, żeby właśnie spróbować się dogadać. Może liczy na to, że zrezygnujecie albo coś? Nic się nie odzywał?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Frog nie rozmawiałam z nim od roku. Nie wiem jakie ma plany. Chyba nie ma prawnika, skoro przyszedł pod salę, a nawet nie wszedł. W sumie nie wiem po co przychodził.

    Jeszcze jest nikła szansa, że uda się ściągnąć kasę z jego ubezpieczyciela. Wtedy nie doszłoby do sprawy w sądzie.
    Musimy czekać jeszcze z miesiąc na decyzję z generali.

    U nas znów choroby, tym razem do moich zawalonych zatok doszło zapalenie krtani. Nie mam głosu. I weź tu się kobieto lecz w ciąży....

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) nam już leci 6(!)miesiąc...

    Jeszcze chwila :) https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6aaed0879fa7.jpg

    Miłego dnia kochane :)

    przedszkolanka:), Another, olka30 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Ostatni tydzień przed Świętami,czyli czas bieganiny. U mnie czwartek i piątek zapowiadają się wycięte z życia czyli:gotowanie,sprzątanie,zakupy itp. A jutro mamy sesje świąteczną ;)

    No a ja cóż...po 2 latach i 7 miesiącach dostałam dzisiaj na fitnesie @ :p gdybyśmy się starali tak jak planowaliśmy to bym chyba miała prezent na święta :p miałam owulkę jakiej nigdy i tak podejrzewałam że przed świętami zawita w końcu ;p ale odpukać nie jest na razie źle ;)

    Olka dziękuję ,że pytasz. Tak to u nas dobrze,Pola niesamowicie już kumata,rozumna. Bez problemu idzie się dogadać no i odpukać bardzo jest grzeczna- dzisiaj się nadziwić nie mogły na zajęciach ;) tak więc jakoś to leci. Aa i mąż uparł się mi kupić tańszą wersję txermomixa i zobaczymy co z tego mi wyjdzie haha;p

    A co Tam u was? Przygotowania w pełni?

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 grudnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygotowania do świąt? Zero prezentów, zero zakupów, zero sprzątania, zero przygotowań. Jak sobie uświadomię, że to za parę dni to mi się płakać chce. Nie mam na nic czasu:( Chcę się zaszyć w norę i przespać, bo nie wiem jak się mam za to wszystko zabrać..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia trzymam kciuki za powodzenie w następnym etapie. W końcu musi się udać :).

    U mnie Święta już prawie na finiszu, tylko potrawy zostały do przygotowania. Dzisiaj na 15 wizyta, a ja od 5 ze stresu nie śpię więc mam czas na gotowanie i pomycie podłóg. Stres mam większy niż przed maturą ustną z niemieckiego...

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia trzymam kciuki za powodzenie w następnym etapie. W końcu musi się udać :).

    U mnie Święta już prawie na finiszu, tylko potrawy zostały do przygotowania. Dzisiaj na 15 wizyta, a ja od 5 ze stresu nie śpię więc mam czas na gotowanie i pomycie podłóg. Stres mam większy niż przed maturą ustną z niemieckiego...

    Maniuś lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu trzymam kciuki za Was... Wierzę w to że Nowy Rok będzie dla Was szczęśliwy :)

    Złota za Ciebie również kciukam :)

    Another daj koniecznie znać po wizycie :) ja mam jutro i pomimo że już czuję wyraźnie ruchy to stres jest zawsze :)

    W czwartek jedziemy do Polski na Święta i wracamy w nowy rok :) nie mogę się doczekać już <3

    Życzę Wam wszystkim kochane moje dziewczynki zdrowych spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w Nowym Roku!!!

    olka30, Misty87 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oto moja fasolinka:
    2s01lq8.jpg

    Wiek ciąży dokładnie taki sam jak na suwaczku, 7t3d. Mamy 12,6 mm a serducho 158 uderzeń na minutę. Najpiękniejszy dźwięk świata! <3
    Nie wierzę w to wszystko jeszcze... ;)

    Maniuś, trzymam kciuki za wizytę jutrzejszą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2016, 20:01

    Z., Maniuś, olka30, Misty87, Ania_84, Little Frog, dżona lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 grudnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz :) Jeszcze raz gratuluję, będziecie mieli piękne święta :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze w dwupaku. CC odwołane. Czekamy na poród naturalny, choć mam wielkie obawy przy szacowanej wadze malucha na 16.12 3820g...
    Cóż, zobaczymy, jak się potoczy.
    Tymczasem przede mną świąteczne przygotowania. Niestety, Wigilia z dala od rodziny, tylko z mężem i córką, więc niewiele jedzenia planuję robić, ale ogarnąć mieszkanie trzeba, żeby poczuć ten czas :)

    Wszystkim Wam, moje Drogie, życzę:
    spełnienia marzeń, tych wielkich, oczekiwanych, wytęsknionych, ale także tych małych, skrywanych, tylko dla was.
    Po drugie - zdrowia, bo to jest najważniejsze.
    No i miłości, szczęścia, wyrozumiałości, cierpliwości i dużo, dużo pięknych chwil w nadchodzącym 2017 roku :)

    Maniuś, olka30, Misty87 lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ciocie :) jestem Maximilian i ważę już 460 g <3 https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c9df9e36db00.jpg

    Melua a czemu cc odwołane?

    Another, santoocha, Little Frog, olka30, dżona lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 grudnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka sprzàtanie nie najważniejsze-ważne,że będziecie razem w tym dniu ;)

    Another super fasolinka,najpièkniejszy prezent już dostaliście :))

    Maniuś Wasz to już kawal chłopa :) cieszę się że wizyty pomyślne :)

    Santoocha a Ty chyba też jakoś w okolicy swojej?

    Melula czemu cc odwolane? Jak się w ogóle czujesz?

    Życzeń jeszcze nie składam,jeszcze tu wpadnę ;) tym których nie będzie tu życzę Wesołych i Spokojnych Świąt w gronie rodzinnym ;)

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnych, pogodnych , radosnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślnego roku 2017 . Żeby spełnił WSZYSTKIE Wasze marzenia . Do zobaczenia w Nowym Roku :)

    Ps. Gratuluje fasolek rosnących w brzuszkach :)
    Melua dlaczego odwołali cc ? i masz rodzić sn ? pocieszające jest to że może lepiej w styczniu ( sama jestem styczniowa :p ) :D udanych świąt wszystkim :)

    Maniuś, Misty87 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 22 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 4mm i pięknie bije mi serducho <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd0b2f1ea219.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2016, 21:07

    Z., przedszkolanka:), Myszka86, Little Frog, Maniuś, Ania_84, LillaMy, sara_nar, Another, olka30, Misty87, LilyEvans, dżona lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane z okazji nadchodzących świat Bożego Narodzenia chciałabym Wam życzyć przede wszystkim zdrowia, dużo miłości, spokoju, zrozumienia , wsparcia i dużo pozytywych relacji na co dzień , dla wciąż walczących aby Wasz walka przyniosła wyczekiwany cud <3 abyście mogły cieszyć się nim na codzień ,dla ciężarówek spokojnej resty ciąży i spokojnego rozwazana a póxniej dużo siły i pociechy :)
    Dla Mamusiek które mają już swój cud na świecie przedewszystki zdrowia dla dzieciaczków , aby rosły Wam mądralińskie któe choć nie raz dadzą w kość zawsze będą Waszymi kochanymi dzieciaczkami :)

    Przeprszam ze mało zagladam ale mamy młyn a ja coraz częściej przeglądam OVU i BBF z tel bo przed kompem zbytnio nie mgę wysiedzieć :)

    Z aktualności Antoś waży już 1750 g :) i wg usg 3 trym wszytso z nim ok :)

    Little Frog, olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 1645 1646 1647 1648 1649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ