X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Kasia a może jakieś witaminy dla męża? ale kiedyś pisałaś chyba że jeden jajowód jest drożny tak? ja mam tylko jeden jajowód
    moj nie moze brac witamin bo ma inne choroby nie moze ich laczy bo tamte zmnaiejsza swoje dzialanie a wole zeby zyl...
    a z moimi jajowodami to po 1 laparo ponoc bylo wszytko ok...niestety w klinice przy drugiej laparce wyszlo co wyszlo jeden calkiem zaklejony i lekaz go probowal obejsc ale mowil ze na niego nie liczymy a drugi niby swiatelko w tunelu ale skoro nie mamy plemniczkow to nawet moglabym byc super drozna...niestety...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaisu a myślałaś coś nad badaniami klinicznymi ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ta Aniu i jesli bedzie taka mozliwos to napewno sie zglosze...tylko narazi nisetety juz sie akcja zakonczyla i iewiadomo kiedy bedzie kolejna...

    dzisiaj zaczelam myslec o adopcji prenatalnej...nie wiem czy to dobry pomysl i co z tego wyjdzie ale pomysl jest

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startowalam do novum i dostalabym sid gdyby nie padaczke

    Co do adopcji prenatarnej to jesli korzystacie z dawcy to w sumie juz z niej korzystacie .. chyba ze myslisz o adopcji zarodka ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Marta1986 Autorytet
    Postów: 798 1606

    Wysłany: 16 czerwca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu strasznie mi przykro kochana tule mocno <3 Nam się udało za trzecim transferem wprawdzie były ciążę ale na krótko...
    Wiem że teraz są badania kliniczne w Białymstoku i są jeszcze miejsca
    Jak byś miała chęć i pytania to pisz, na priv :*

    Marta

    Moje największe szczęście-synuś <3

    1usa3e5eu6pimed4.png

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ja startowalam do novum i dostalabym sid gdyby nie padaczke

    Co do adopcji prenatarnej to jesli korzystacie z dawcy to w sumie juz z niej korzystacie .. chyba ze myslisz o adopcji zarodka ??
    Tak Aniu myslimy o adopcji zarodka...i tak mielismy sie decydowac na wizyte w osrodku aopcyjnym ale tam dlugie terminy i mocne kryteria moga nas wykluczyc szybciej niz mysimy a moze jestem samolubna ale chcialabym przezyc ciaze i wsyztko co z nia zwiazane...

    a adopcja zarodka z tego co sie dowiadywalam jest o polowe jak nie wiecej tansza niz IFV jeszcze porozmawiamy z lekarzem zobaczymy co nam powie...

    olka30 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta1986 wrote:
    Kasiu strasznie mi przykro kochana tule mocno <3 Nam się udało za trzecim transferem wprawdzie były ciążę ale na krótko...
    Wiem że teraz są badania kliniczne w Białymstoku i są jeszcze miejsca
    Jak byś miała chęć i pytania to pisz, na priv :*
    Ja mieszkam na granicy z czechami...troche daleko jak dla nas...nie dalibysmy rady dojezdzac...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania moje też ze skazą i alergiami, ale to się da przeżyć. Ważne że dziecko rośnie i się dobrze rozwija :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka przykro mi, że się nie udało. Tulę mocno <3
    Ja dzisiaj po tygodniu wylazłam ze szpitala. Młody bardzo nisko i duży (ponad 2800g w 33 tc!!:O ) i uciska na szyjkę przez co ta świruje. Założyli mi pessar, prawdopodobnie do 10 lipca. Także obstawiam, że jak do końca donoszę młodego to 5 kg jak nic :O
    Nie ma co się dziwić, skoro mamusia urodziła się 5200 k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,016_br_orig.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2017, 19:18

    olka30, Maniuś, Laura lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no.. Mały nie jest :) Ty się już pomału szykuj do porodu :) Za miesiąc będzie się działo ;)

    Another lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)

    Kasiu ogromnie mi przykro :( ah,zawsze kasa w tych czasach blokuje wszelkie możliwości...

    Another oby jednak było 4kg.- w Twoim przypadku jak Ty byłaś 5kg.szczesciem to bedzie maleństwo:D

    Another lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, okropnie mi przykro! Miałam ogromną nadzieję, że jednak los się do Was uśmiechnie i obdarzy Was niesamowitym szczęściem. I dalej wierzę, że w końcu się uda. Wiem, że już próbowaliście na mnóstwo sposobów, łącznie z odpuszczeniem na jakiś czas, ale życie lubi pisać różne scenariusze. Ja nie tracę nadziei. Ściskam z całych sił!

    Another, aż śmiesznie brzmi, że się urodziłaś :D Z taką wagą to Twoja mama chyba miała niezłe przeżycia podczas porodu ;) Chociaż w sumie różnie to bywa. Czasami kruszynka wychodzi ciężej niż taki pucuś :D Odpoczywaj, a mały niech się zbytnio nie spieszy, bo gdzie mu będzie lepiej jak u mamy? ;) W sumie jak byłam w ciąży to jedna z forum nie mogła wygonić z brzuszka swojego maleństwa, a też miała założony pessar.

    A ja wczoraj wróciłam do domu. Pobyt w Polsce spoko, pogoda piękna. za miesiąc jedziemy już w pełnym składzie :)

    Another, olka30 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko odpoczęłaś chociaż troszkę?;)

    My chwalimy się-Pola jest odpieluchowana :)jeszcze na noc zakladam bo sporo cyca ciągnie,ale od 3-5 rano już woła:)

    Maniuś, santoocha, olka30, Little Frog lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) u nas ktoś chyba czas przyspieszył normalnie... Oskar skończył już 7 tygodni, waży już ponad 6 kg i ma 62 cm :)
    Alexander rośnie jak na drożdżach :) bunt dwulatka trwa ale póki co jest to do opanowania... Rozpoczęliśmy odpieluchowywać, w domu chodzi bez pampersa i coraz rzadziej zdarzają się wpadki :) na spacer i w nocy jeszcze z pampesem...

    Przedszkolanko, gratulacje dla Poli :) myślicie już nad rodzeństwem???

    Kasiu jak się masz??? Myślę o Was często!!! :*

    Another i Santoocha niedługo już Wasza kolej-ale przeleciało!!! Jak się macie??? Pokażcie apartamenty :)

    Reszta dziewczyn, co u Was słychać??? Napiszcie czasem coś :) :) :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś ale te dzieci rosną szybko :o Oskar chyba spory co?
    Ja z jednej strony bym chciala drugie,ale z drugiej jeszcze nie..pòki co odkładam jeszcze ;)

    No właśnie,pokażcie brzuszki! Piszcie co u Was!

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski!

    Kasiu- nie wiem jak Cię pocieszyć... Strasznie to niesprawiedliwe, że tak Wam się nie udaje :(
    Wierzę że jeszcze wyjdzie dla Was słońce i będziecie rodzicami.

    A u mnie mniej więcej po staremu. Nadal pracuję i czuję się już paskudnie. Męczy mnie kołatanie serca, duszność, drętwienie rąk, zgaga.
    Wczoraj miałam wizytę, Filip waży 2070g. Szyjka mi zmiękła i od strony zewnętrznej przepuszcza palec. Mam nadzieję że to oznaka, że tym razem nie przenoszę ;)
    Szymek ok, fajny z niego dzieciak, tylko straszny uparciuch i kłamczuch ;)
    Szykujemy mu nowy pokój i dopóki go nie przeniesiemy, to nie mogę ruszyć z praniem ubranek Filipa.

    Aaaa! W sobotę okaże się, czy będziemy mieli lekarkę na czas okołoporodowy! Także trzymajcie kciuki proszę! :)

    A to my dziś rano, 32+6

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6cab40b3cf7b.jpg

    Maniuś, Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!!! postanowiłam do Was zajrzeć, chociaż nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta :-)
    Wróciłam na ovu, bo znowu prowadzimy walkę o drugiego bobasa! miałam nadzieję, że z drugim pójdzie szybciej, ale niestety 6 cykl za nami i na razie cisza.....
    Franek rośnie nam jak na drożdżach, gada jak nakręcony, powtarza wszystko co usłyszy (co nie zawsze jest dobre :-) ), od dwóch tygodni chodzi bez pieluchy i uważa, że już jest dorosły :-) Rzadko choruje, ma świetną nianię, która kocha go całym sercem i powtarza żebyśmy się pospieszyli to nam jeszcze drugie dziecko odchowa :-)
    Pozdrawiam Was Wszystkie!!!! Kasia tulę Cię z całego serca!!!! Santocha wyglądasz świetnie!!!! :-)

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    My odpieluchowane od jakis 2 miesiecy :)
    Pod koniec lipca jedziemy nad morze na tydzien i potem planuje walke ze smokiem ktory byc musi. Bedzie ciezko.
    W dzien ojca skonczylysmy 2 latka. Kiedy to minęło???? Czas zbyt szybko leci.
    Julka gada jak szalona, mowi juz prawie wszystko bez problemu. Wazy ok 16 kg. Czeka nas jeszcze bilans 2 latka w przychodni.
    Pozdrawiamy was wszystkie serdecznie.

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simon powodzenia, oby szybko zaskoczyło :) też mielibyście niecałe 3 lata różnicy między dzieciakami.

    Monia to kawał dziewczyny z Julki! Pewnie jest wysoka?
    Mój ma 95cm, ale waży tylko 13,7kg.

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój F ma 93 cm i waży niecałe 13,5 kg, je na potęgę, ale co z tego skoro ciągle w ruchu i całe dnie na dworzu, taki chudziak z niego :-)
    Santocha Wam długo czasu zabrały starania czy udało się od razu? ja chciałam wcześniej, ale M się trochę wahał, a jak już się zdecydował to się nie udaje.... a chciałam małą różnicę wieku! dobrze, że chociaż mam tego mojego małego wariata to mi myśli zajmuje :-)

‹‹ 1660 1661 1662 1663 1664 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ