X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już jesteśmy w domku :)
    Zaraz śmigamy na pierwszy spacer, trzeba korzystać z pogody.
    Filip jest cycoholikiem, właśnie mam nawał, więc zadowolony siorbie aż się krztusi ;)
    Szymek póki co super, ciągle chce dzidzię tulić i głaskać, przynosi mu swoje wozy strażackie i woła do zabawy kolejką. Ciągle tylko: Mamo, mogę utulić? Mamo, mogę potrzymać? Nie pozwala dotykać dziadkom niczego co Dzidzi ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a9320e068622.jpg

    Myszka86, Maniuś, olka30, Little Frog, LillaMy lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super chłopaki Santoocha;) a Ty jak się czujesz? Jak Szymek przeżył rozłąkę?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha gratulacje :)

    Jakie wielkie stopy!!!!!

    Z. lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, w poniedziałek poeiedzieliśmy że jedziemy do pracy. Wieczorem ogarnęła go teściowa (pierwszym raz w życiu!).
    Gdy mąż wrócił w nocy, Szymek obudził się i pytał o mnie i wtedy powiedział mu, że jestem w szpitalu i jest już jego brat.
    Rano młody nie chciał rozmawiać ze mną przez telefon, mówił że nie chce ani mamy, ani brata.
    Następnego dnia przyjechali do mnie na 10 minut, wytuliliśmy się, chciał leżeć koło dzidzi w łóżku ;)
    Dziś było pępkowe i były moje szwagierki, ja akurat karmiłam Filipa, a Szymek zawołał je do pokoju i zaprezentował ciociom "to jest mój brat!" :D

    Generalnie nadal chce go tulić, całować, dotykać, ale jest też niegrzeczny. Dziś wrzucał do gondoli kamienie, bo chciał żeby dzidzi się z nim bawiła w budowanie domu. Potem wjechał taczką prosto w wózek.
    Na szczęście nie ma problemu, że muszę w danym momencie nakarmić czy przewinąć juniora, ale lubi być wtedy obok mnie, wystarczy że może w tym czasie pobawić się koparka w pokoju Filipa i już jest ok.
    To tak na gorąco z pierwszych dni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2017, 23:46

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, Santocha ogromne gratulacje!! Zdrówka dla maluszków! :) Dla Was oczywiście też! ;)

    Ja już jestem po wakacjach. Odpoczywam ;) Chociaż szczerze przyznam, że tym razem powrót nie był aż taki ciężki, ale jak już zjechaliśmy z promu, to się tak żal zrobiło. Ojjj, nie chce mi się już tu zbytnio wracać. Chociaż może za kilka dni się przyzwyczaję.
    Kaja ma iść do przedszkola (żłobka), wysłałam papiery, ale odpowiedzi nie dostałam. Jk dla mnie spoko, bo wolałabym jednak jeszcze z nią zostać w domu, mąż w sumie też, ale przekonuje go nauka języka. W takim wieku będzie jej o wiele łatwiej, ale z drugiej strony, skoro oboje nie planujemy zostać tu na stałe, to w sumie ten język nie będzie jej do niczego potrzebny, a i tak go zapomni. Gorzej jak sytuacja się zmieni i jednak zdecydujemy zostać na dłużej. Gdybym miała jakąś kulę pokazującą przyszłość, byłoby ciut łatwiej ;)

    Another lubi tę wiadomość

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Moje Kochane ;)

    Sentyment Mnie tutaj przywołał <3 przyszłam zerknąć co tam u Was słychać :)

    Another, Santoha Gratuluję Mamuśki dużo Zdrówka dla Was :)

    Lauro, Filip mówi tylko wtedy kiedy chce, oczywiście nie pełne zdania tylko pojedyncze słówka ..
    Trafił Mi się leniwy egzemplarz, nie zmuszam Go do niczego przyjdzie i na to czas :)
    a u Was jak tam ?

    Ja mam ręce pełne roboty, diabełki trafiły Mi się niesamowite :D jak jest za cicho to nie wróży to nic dobrego ;)
    Hania pobija rekord, nadal powala Mnie swoim słodkim szczerbatym uśmiechem ;) zrobiła się wstydliwa ..
    Wszędzie jest jej pełno, jak zacznie chodzić samodzielnie to będę miała jednym słowem przesrane :D !

    Przy Filipie trzeba mieć oczy naokoło głowy, nie mam pojęcia skąd ten dzieciak bierze pomysły :D

    Pozdrawiam ;)

    Maniuś, olka30, Little Frog lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha czyli oswajacie się z nową sytuacją :) Szymek dzielnie zniósł rozłąke;)

    Żabko czyli zostaje Kaja jeszcze z Tobą?;)

    Lilly ,przynajmniej się nie nudzisz!:D ile Hania ma już?

    Co u Was słychać?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Lilly ,przynajmniej się nie nudzisz!:D ile Hania ma już?

    Tak tak na nudę to nie mogę narzekać ;)
    6 września skończy 11 m-cy ;)

    a co tam u Ciebie ?

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już rok! O mamo :o

    U nas dni przeciekają przez palce..chyba juź czekam na te długie wieczory by zwolnic tempo :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 września 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilla sto latek dla Filipka :* U nas zaczynamy przygotowania do roczku ..

    Ostatnio się zastanawiam co porabia Anaaa, Macierzanka, Złota? Zaglądacie tu czasem dziewczyny? Co u reszty stałych bywalczyń?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 5 września 2017, 02:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy sto latek dla Hani! Leci czas strasznie szybko.

    U nas ok, od wczoraj wróciliśmy do pracy.
    To chyba jakaś tradycja, że jeździmy do roboty z 20-dniowym dzieckiem. Z Szymkiem było identycznie.

    Szymek nadal uwielbia brata, zero zazdrości!
    Nadal jestem w pozytywnym szoku :)

    Za 3 tygodnie chrzciny małego, także ogarniamy co się da, bo mało czasu zostało.

    Też jestem ciekawa co u pozostałych Pań słychać!

    Maniuś lubi tę wiadomość

  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 11 września 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    U mnie ostatnio ciężko. Czuję, że szybciej urodze.

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 11 września 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak czułam Myszka, a urodziłam tylko 2 dni przed terminem :) Niestety ciąża z drugim maluchem przy boku do najłatwiejszych nie należy..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 13 września 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nałożyło się kilka spraw. Kupno i remont domu a w między czasie sprzedaż mieszkania i przeprowadzka, którą niestety sama muszę organizować bo mąż w delegacji

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 września 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też przeżyłam remont w ciąży Myszka. Biegałam do samego końca z 3 piętra do piwnicy gotować, bo miałam remont kuchni. Z rocznym dzieckiem na rękach.. Dostałam nadciśnienia a mała i tak się na świat wybrała o terminie. Ale współczuję, drugi raz bym się już w to nie bawiła. Remonty w ciąży są pięc razy gorsze niż normalnie, a normalnie je ledwo znoszę. Jakoś tak zawsze to wypada, że nie dość że baba w ciąży to jeszcze wszystko zostaje na jej głowie.. Współczesny świat.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 września 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha u Was jak zwykle się dzieje;)

    Myszko ciężko jest na pewno,ale pomysl jak juz po remoncie wszystko bedzie :)

    My za 1.5 tyg.mamy chrzciny-debiutuję jako chrzestna:) do tego jesień już jest prawdziwa,wiecej się w domu siedzi to szyje pół dnia:p
    Pola jest na etapie"kocham Cie" :) przez lato przesunieta i zasypia ok.21,mam nadzieję źe po zmianie czasu wróci na 20 (ma drzemki i dlatego bo tak to pada o 19).
    Coś mnie glowa dzisiaj boli, ale zakupy zrobione i jeszcze sprzątanie zostało z obiadem.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 września 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, to i tak macie super, Szymek wstaje 6:30 i czy ma drzemkę, czy nie, to i tak zasypia ok 21.

    U nas ok, tylko młodego zaczęły męczyć kolki :(
    Poza tym Filip jest bardzo spokojnym dzieckiem. Przynajmniej narazie...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakby ją przytrzymać to tez najchętniej by chodziła i o 23 ale o 19 ją biorę i nie ma zmiłuj :p
    A chłopaki dużo się ròźnią? Tzn.jak Szymek był w wieku Filipa,porównujac .:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 września 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy mówią, że są podobni, ale ja jakoś tego nie widzę.
    Szymek od początku miał jasne włoski, Filip ma ciemne.
    Filip kończy dziś miesiąc i teraz dopiero dobija do wagi urodzeniowej Szymka :)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 września 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A charakterki?:)
    No wagowo się ròżnią,Polka była drobinka bo nawet 3 kg.nie miała a i teraz ma jakieś 11.5 kg.a łasuch jak ja :D

    Misty,Macierzanka,Fidelissa;Złota,Monia,Pomarańczka,Czarna,Another,Kasia,Maniuś,Sara,Ania,Ann i te które pominęłam co u Was?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 1663 1664 1665 1666 1667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ