X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja umieram przez te upały.. Nie cierpię upałów, a z roku na rok jest coraz gorzej :/ Dzieciaki natomiast są w swoim żywiole, tylko wrócę do domu po pracy to nic nie słyszę tylko "na pole i na pole" (tak, na pole nie na dwór :D ). Pewnie jak w końcu wyproszę jakiś urlop to się pogoda spieprzy :/ A w ogóle nie wiem kiedy ten cholerny czas mi tak ucieka, za chwilę minie drugi kwartał tego roku, już przestaję to ogarniać.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka moja Pola dzisiaj w domu więcej siedziała (na dworze sie nie dało) i inne dziecko..w tym upale jest marudna,zmeczona ale nie dziwie się bo ja tak samo. Dobrze ze w sobote jeszcze do rodziny jedziemy to odsapnę bo zapowiada się znowu zapierdziel w firmie.
    Nie martw się- ja tez nie ogarniam :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, moje dzieci też chodzą "na pole" :) u nas też upały straszne, no ale w końcu mamy lato... Jutro ruszamy na urlop do Polski, z tym że na takim"urlopie" tyram dwa razy więcej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 08:51

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mój Filipek skończył dziś rok :D
    Robiliśmy dziś imprezę dla rodziny, w niedzielę druga- dla znajomych.
    W poniedziałek wracam do pracy, a Filip zaczyna adaptacje w żłobku :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2018, 23:54

    Maniuś, Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Powodzenia Santoocha i sto lat dla Filipa!;)

    My właśnie wróciliśmy od rodziny, w niedzielę mam półmaraton swój pierwszy, chyba sie stresuje ;p urodziny dzień przed więc zrobiłam sobie prezent :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    Dzielę się urodzinowym ciachem <3

    Jutro mam maraton, trzymajcie kciuki ;)
    A jeszcze się wyzale..niestety robiłam badania i mam schody przy staraniach :( trochę się załamałam.

    Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko wszystkiego najlepszego!!!
    Krótkich starań (co Ci tam wyszło nie tak?), rozwijania sportowej pasji, prężnie działającej firmy i przede wszystkim dużo miłości od Poli i Męża :*

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo :) :*
    A co wyszło..estradiol 60 i progesteron 0.2(!) Czyli brak owulacji (zresztą jak widać na wykresie) ,dokładnie jak z pierwszą było. Do tego morfologia jakaś też niefajna :/

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego! :) Spełnienia marzeń, owocnych starań, dużo zdrowia, szczęścia i miłości :)

    A dla Filipka mnóstwo zabawy, zdrówka i beztroskiego dzieciństwa :) no i fajnych kumpli w żłobku :D w sumie to koleżanek też :D

    My już wdrażamy się w rzeczywistość. Wszyscy goście wyjechali, żadnych zapowiedzianych odwiedzin też nie mamy, więc póki co zwykła codzienność.
    Kaja wróciła do przedszkola, w sumie przez połowę wakacji mówiła, że nie chce iść, wiec trochę się obawiałam tych pierwszych dni. Ale ogólnie nie jest źle. Nie obeszło się bez płaczu, ale dzielnie poszła mimo wszystko :)
    Ja wracam do szkoły i planuje porządnie się zabrać za poszukiwanie pracy, bo boje się, że teraz jak Kaja będzie w przedszkolu spędzać więcej czasu, to ja padnę z nudy, albo całkowicie się rozleniwię...

    Santoocha jak tam powrót do pracy i adaptacja w żłobku? :) Mam nadzieję, że idzie jak po maśle :)

    przedszkolanka:), santoocha lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ;)
    Powodzenia w szukaniu pracy ;) a Kaja to duża dziewczynka i dzielna ;)
    Moja ze mna w domu. Ja szyje kiedy mogę więc jakoś ogarniam. Mam nadzieję,że niedługo doczeka się upragnionego rodzeństwa.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolako spoznione sto lat :)
    I aby wszystko szlo po Twojej mysli.

    My oficjalnie rozpoczelismy starania. Oby szybko poszlo:) narazie bez badan .. Po 3 mies zrobie jesli nie zaskoczy.
    Ale mam straszny stres i boje sie ze jak sie uda to bedzie to trudny i ciezki czas . moze dlatego te obawy i stres bo Julkowa ciaza byla bezproblemowa wrecz ksiazkowa a ponoc kazda ciaza inna wiec chyba dlatego mam taki stres.
    Moze jednak zycie da nam prezent na 5 rocznice malzenstwa, moze nie..
    Wszystko zalezy od Tego na Gorze ❤

    przedszkolanka:), Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia dziękuję ;)
    To znowu razem staraczki jesteśmy :D ja z czasem mam coraz mniej obaw a więcej pewnosci,ale musi być dobrze :)

    XxMoniaXx, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za krótkie i owocne starania :)

    Żabko a u Was nadal istnieje pomysł powrotu do Polski?

    U nas trochę się pomieszało.
    Filip zaczął gorączkować w weekend, więc na adaptację nie dotarł. Szybko mu przeszło, ale zaraził Szymka- ma katar i kaszle. Dziś katar zawitał do mnie :/

    W pracy jakoś się już odnalazłam. Filip dzielnie znosi rozłąkę, tylko siada mi kp, no ale trudno. Rok karmienia to i tak coś, o czym nawet nie marzyłam :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Przedszkolanko fajnie, że znów możemy razem powalczyc i zawsze jakaś bratnia dusza i doping :) a Wy już sie staracie czy jesienią bo coś mi przemknęło , że pisałaś że starania rozpoczynacie na jesień :) no ale jakby nie było to już prawie jesień :P :D

    Mnie tam mdłości i inne nie martwią .. mogę rzygać i do 9tego m-ca tylko byle w domu i bez leżenia w szpitalu .. krwiaki , zagrożona ciąza , skracająca si szyjka mnie martwią choć nigdy nie miałam z tym do czynienia ale tyle kobitek cięzarnych z dziećmi dookoła że musi być dobrze .. :)
    I mi sie marzy poród naturalny po cc ale to najpierw trzeba zajść by o tym myśleć :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Monia. Pierwotnie był plan że na jesień,później od września,ale ze po 6 mcach nagle znowu mam dlugi cykl to na próbe zaczęliśmy już w sierpniu ;p poki co chyyyybaaaa wczoraj miałam owu bo strasznie bolał mnie jajnik ale ze to 26dc a badania w piatek takie sobie byly to sie nie nastawiam. 6.09 mam gina i zobaczymy czy znowu stymulowaniem sie nie skończy.

    Santoocha to zdrówka dla Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2018, 22:55

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, no widze że jednak forum wraca do starań :) Ja zacznę od października, tak sobie obiecalam, uda się albo nie.. Nie mam parcia choć chciałabym w nastepnym roku urodzić. Od października idę też do nowej pracy. Moja mordęga się skończy. Jestem dumna z siebie że tyle wytrwałam w takim wariatkowie. Ale bez kłótni i złych emocji się nie obyło. Tyle że teraz wszyscy mi wchodzą w tyłek bo się koleżanka zwolniła i jak ja się zwolnię to będzie mega problem. Mogli myśleć wcześniej, nie ma nic gorszego niż fałszywy szef bez zupelnego szacunku dla pracowników. Wolę mniejszą kasę a normalną robotę. Nawet hipotetyczny większy macierzynski mnie nie przekonuje żeby jeszcze zostać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2018, 19:54

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka to coraz więcej nas tu :D
    Co do pracy to jednak nie to? Byleby do października ;)

    A co u pozostalych kobietek?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 2 września 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka dobrze że zmieniasz pracę. Nie ma sensu tkwić w miejscu którego nie trawisz. Dobrze że został Ci tylko miesiąc w tej robocie :)

    U nas ok. Jutro wielki dzień- Fifi idzie do żłobka... Spakowaliśmy wyprawkę.
    Był 3 dni na adaptacji. W piątek gdy został sam na godzinę to nawet trochę się bawił i zjadł obiadek. Szymek na początku nic nie jadł i nie mógł zasnąć na drzemkę. Mam nadzieję że Filip szybciej się zaaklimatyzuje. Podobno dzieci ok roku najlepiej sobie radzą z adaptacją. Oby tak rzeczywiście było.

    przedszkolanka:), olka30 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 2 września 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha to powodzenia jutro by lekko poszło:)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 września 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mialam dostac okres ktorego do dzis nie mam. Mialam troche stresów ale ciagle je mam i okres mialam normalnie . 29 sierpnia robilam test z ciekawosci i I kreska a okresu nie mam. Jak do jutra nie bedzie to chyba czas na test. Nie wiem czy sie smiac czy bac... Uczucia mam mieszane. Bo niby chce.. Jak bedzie I kreska bedzie rozczarowanie ze nie ma a jak beda II to tez bedzie eiec nie wiem co myslec.

    olka30 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 1674 1675 1676 1677 1678 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ