Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 1 listopada 2019, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My odpoczywamy od pracy. Zrobiliśmy sobie długi weekend, bo już naprawę robota mi uszami wychodziła. W październiku pracowałam 26 dni + 3 dni na szkoleniach, tylko 2 dni w domu...
    Chłopaki dali nam dziś mocno w kość, ale wyłączylam telefon i mam komfort że nikt mi nie będzie dupy zawracał.

olka30, LillaMy lubią tę wiadomość

Ucdlp2.png WTF8p1.png 9cs7p1.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 3 listopada 2019, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem trzeba odpocząć, bo by człowiek zwariował. Aczkolwiek przy dzieciakach to nawet odpoczywanie jest wyzwaniem.

Jk6fp1.pngRjgsp1.png OSm4p1.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2019, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u nowych maluszków slychać? Co u reszty dziewczyn? Moja kluska wczoraj na wizycie miała ponad 2,5 kg.. tak że jednak małe dzieci chyba nie są w moim zasięgu ;) wlazło to i wyjdzie, damy radę :)

Maniuś, Little Frog lubią tę wiadomość

• przedszkolanka:) Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2019, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

U nas dobrze. Wczoraj mieliśmy szczepienie, Oluś przespał dzień ale był niespokojny. Popołudniu za to miał super humor i ciągle się śmiał,dzisiaj to samo;)obyło się bez gorączki na szczęście. już zaczyna gugac! Waźy 4260 g!

Ja byłam u giną,wszystko jest super i dzisiaj już zrobiłam Chodakowska haha :D

olka30, santoocha, Maniuś lubią tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2019, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Nasz Szymek skończył w poniedziałek 5 lat :)
    Czeka nas jeszcze w sobotę impreza urodzinowa w sali zabaw, ma być 14 dzieci 😱
    A tak to pomału do przodu. Ciągle szukamy działki albo domu, chcemy w ciągu roku wynieść się od teściów.
    Filip się rozgadał, potrafi zapytać czemu nie mam siusiaka, potrafi przedstawić się z imienia i nazwiska, dobrze też mu wychodzi kulwa mać ;)

olka30 lubi tę wiadomość

• santoocha Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2019, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no i duma mnie rozpiera, bo Szymek coraz lepiej pisze, wiele słów napisze z głowy, przedyktowane wszystko.
    Taki list do Mikołaja napisał
    21f390af0f05.jpg

olka30, przedszkolanka:), Maniuś, LillaMy lubią tę wiadomość

• olka30 Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2019, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulwa mac to chyba wszystkim dzieciom dobrze wychodzi :) one mają jakiś radar na przekleństwa :). Piękny list, mój też napisał. Nie tak pięknie, ale zrozumieć można :) Zostawiłam na pamiątkę i teraz drżę żeby nie znalazł, bo będzie że zabrałam Mikolajowi. To by była tragedia w 5 aktach.

• santoocha Autorytet

Wysłany: 27 listopada 2019, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wysłaliśmy list do Mikołaja (tego polskiego). Czekamy na odpowiedź :)

Wysłany: 29 listopada 2019, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha piękny list ;)
    Sto lat dla Szymka! Jej,kiedy zleciało te 5 lat..

U nas minęły już 2 miesiące:o misio się zaokraglil i ciężki zrobił,na naszej słabej wadze 5kg.juz ma ;)
    W zeszły weekend miał skok i fajny,rozgadany się już zrobił;) ładnie spi i je,jedyne co to lubi z nami wieczorem siedzieć i rano odsypiac,próbuje to przestawić;p

olka30 lubi tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2019, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy dziś odpowiedź :)
    6c797e5624ea.jpg

przedszkolanka:), Maniuś lubią tę wiadomość

• santoocha Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2019, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, drugie dzieci rosną szybciej. Czas goni niesamowicie szybko, zobaczysz, że zaraz będziesz obmyślała imprezę roczkową :)

Jak tam nasze ciężarówki?

olka30 lubi tę wiadomość

• olka30 Autorytet

Wysłany: 3 grudnia 2019, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam nieoczekiwaną wizytę w szpitalu. Na wizycie u gina tętno dziecka wychodziło ponad 170 więc mnie wysłała żeby sprawdzili na ktg co się dzieje. Dzięki temu w końcu spakowałam torbę do porodu. Całe szczęście ktg ok wiec mnie odesłali do domu. A w domu armagedon, mała chora. Jeszcze wczoraj była w przedszkolu na Mikołaja a popołudniu ją odebrałam z gorączką. Oczywiście dziś dr nic nie stwierdził a teraz gorączka większa niż wczoraj :( Dzisiaj koło południa, jak się wybierałam do gina to dzwonili z przedszkola żeby młodego odebrać bo ma biegunkę. Tak że dzień miałam super. Jestem wykończona, od kilku dni czuję się chora i z jednej strony się cieszę że mnie w tym szpitalu nie zostawili bo normalnie jest tyle spraw do ogarnięcia, a z drugiej chociaż bym odpoczęła. Brzuch mi się stawia, mała jakąś niespokojna, a rozpycha się jak bokser na ringu, dzieciaki się nudzą bo taka pora roku więc grają mi mocno na nerwach swoimi kłótniami i glupimi pomysłami. Jeszcze ta budowa. Jak się nie mogłam doczekać na fachowców to nagle wszyscy już chcą przyjść i najlepiej siedzieć przy nich, trochę wymiękam. Nie tak miała ta ciąża wyglądać. Miało być w nowym domu na spokojnie a wyszło jak zawsze :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 3 grudnia 2019, 20:22

• santoocha Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2019, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, jak tam dzieciaki?
    Wyszliscie już z chorób?

Ja byłam w ten weekend na szkoleniu w Lublinie, dziś zerwałam się z jednego wykładu żeby wrócić wcześniej do domu :) Strasznie stęskniłam się za moimi chłopakami, aż nie mogłam zasnąć sama w hotelu.

olka30 lubi tę wiadomość

• potforzasta Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Co tam u Was?? U mnie mega zmiany. Od roku w Niemczech a od 2 lat...

Rozwódka tak właśnie tak już się nie staram bo nie mam z kim, ale to długa i bolesna historia. Samo życie.
    Gratuluję wszystkim pierwszych i kolejnych dzieciaczków. Miłego dnia.

Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Potforzasta, to się podziało.. Życie pisze różne scenariusze :/ Ale miło że zagladłaś :)

Santocha nas choróbska nie opuszczają :/ Dziś po prawdzie puściłam dzieciaki do przedszkola, ale to temu że miałam wizytę u lekarza i badania. Mam nadzieję że nie przyjdą gorsi. Mnie jak gin zobaczył to do sztrzału dostałam antybiotyk i bezwzględne przykazanie stosowania. Muszę się pochwalić. Miesiąc przed porodem lekarz mi wymierzył dziecko na 3700 gram.. Ręce opadają :)

• santoocha Autorytet

Wysłany: 20 grudnia 2019, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka jeszcze trzymasz się w dwupaku?

olka30 lubi tę wiadomość

• olka30 Autorytet

Wysłany: 21 grudnia 2019, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nadal w dwupaku. Mocno zmęczona i w sumie jeszcze mocniej wkurzona.. Od wczesnego rana w czwartek przez dwa dni miałam bóle krzyżowe, myślałam że umrę, ale żadnej regularności nie nabrały więc nawet nie wybrałam się do szpitala. Byłam pewna że się rozkręci, a tu dzisiaj spokój. Brzuch się stawia, ledwo się ruszam, wszystko mnie boli ale akcji brak :( Nocami nie śpię. Już miałam nadzieję że urodzę, zdąrze na święta do domu a tu klops. Niby bym wolała poród w nowym roku, dla dziecka lepiej, ale po tych bólach to się już w ogóle ruszać nie mogę a do Sylwestra jeszcze trochę czasu jest.

• olka30 Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2019, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i radosnych, a przede wszystkim spokojnych Świąt dziewczyny.

Wysłany: 23 grudnia 2019, 18:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczyny!!;*

olka30 lubi tę wiadomość

Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet

Wysłany: 25 grudnia 2019, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zdrowych i rodzinnych Świąt! 🎄

olka30 lubi tę wiadomość

‹‹ 1687 1688 1689 1690 1691
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)