X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 1 listopada 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My odpoczywamy od pracy. Zrobiliśmy sobie długi weekend, bo już naprawę robota mi uszami wychodziła. W październiku pracowałam 26 dni + 3 dni na szkoleniach, tylko 2 dni w domu...
    Chłopaki dali nam dziś mocno w kość, ale wyłączylam telefon i mam komfort że nikt mi nie będzie dupy zawracał.

    olka30, LillaMy lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 listopada 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem trzeba odpocząć, bo by człowiek zwariował. Aczkolwiek przy dzieciakach to nawet odpoczywanie jest wyzwaniem.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u nowych maluszków slychać? Co u reszty dziewczyn? Moja kluska wczoraj na wizycie miała ponad 2,5 kg.. tak że jednak małe dzieci chyba nie są w moim zasięgu ;) wlazło to i wyjdzie, damy radę :)

    Maniuś, Little Frog lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    U nas dobrze. Wczoraj mieliśmy szczepienie, Oluś przespał dzień ale był niespokojny. Popołudniu za to miał super humor i ciągle się śmiał,dzisiaj to samo;)obyło się bez gorączki na szczęście. już zaczyna gugac! Waźy 4260 g!

    Ja byłam u giną,wszystko jest super i dzisiaj już zrobiłam Chodakowska haha :D

    olka30, santoocha, Maniuś lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 listopada 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Nasz Szymek skończył w poniedziałek 5 lat :)
    Czeka nas jeszcze w sobotę impreza urodzinowa w sali zabaw, ma być 14 dzieci 😱
    A tak to pomału do przodu. Ciągle szukamy działki albo domu, chcemy w ciągu roku wynieść się od teściów.
    Filip się rozgadał, potrafi zapytać czemu nie mam siusiaka, potrafi przedstawić się z imienia i nazwiska, dobrze też mu wychodzi kulwa mać ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 listopada 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no i duma mnie rozpiera, bo Szymek coraz lepiej pisze, wiele słów napisze z głowy, przedyktowane wszystko.
    Taki list do Mikołaja napisał
    21f390af0f05.jpg

    olka30, przedszkolanka:), Maniuś, LillaMy lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 27 listopada 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulwa mac to chyba wszystkim dzieciom dobrze wychodzi :) one mają jakiś radar na przekleństwa :). Piękny list, mój też napisał. Nie tak pięknie, ale zrozumieć można :) Zostawiłam na pamiątkę i teraz drżę żeby nie znalazł, bo będzie że zabrałam Mikolajowi. To by była tragedia w 5 aktach.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 listopada 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wysłaliśmy list do Mikołaja (tego polskiego). Czekamy na odpowiedź :)

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 listopada 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha piękny list ;)
    Sto lat dla Szymka! Jej,kiedy zleciało te 5 lat..

    U nas minęły już 2 miesiące:o misio się zaokraglil i ciężki zrobił,na naszej słabej wadze 5kg.juz ma ;)
    W zeszły weekend miał skok i fajny,rozgadany się już zrobił;) ładnie spi i je,jedyne co to lubi z nami wieczorem siedzieć i rano odsypiac,próbuje to przestawić;p

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 29 listopada 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy dziś odpowiedź :)
    6c797e5624ea.jpg

    przedszkolanka:), Maniuś lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 30 listopada 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, drugie dzieci rosną szybciej. Czas goni niesamowicie szybko, zobaczysz, że zaraz będziesz obmyślała imprezę roczkową :)

    Jak tam nasze ciężarówki?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś miałam nieoczekiwaną wizytę w szpitalu. Na wizycie u gina tętno dziecka wychodziło ponad 170 więc mnie wysłała żeby sprawdzili na ktg co się dzieje. Dzięki temu w końcu spakowałam torbę do porodu. Całe szczęście ktg ok wiec mnie odesłali do domu. A w domu armagedon, mała chora. Jeszcze wczoraj była w przedszkolu na Mikołaja a popołudniu ją odebrałam z gorączką. Oczywiście dziś dr nic nie stwierdził a teraz gorączka większa niż wczoraj :( Dzisiaj koło południa, jak się wybierałam do gina to dzwonili z przedszkola żeby młodego odebrać bo ma biegunkę. Tak że dzień miałam super. Jestem wykończona, od kilku dni czuję się chora i z jednej strony się cieszę że mnie w tym szpitalu nie zostawili bo normalnie jest tyle spraw do ogarnięcia, a z drugiej chociaż bym odpoczęła. Brzuch mi się stawia, mała jakąś niespokojna, a rozpycha się jak bokser na ringu, dzieciaki się nudzą bo taka pora roku więc grają mi mocno na nerwach swoimi kłótniami i glupimi pomysłami. Jeszcze ta budowa. Jak się nie mogłam doczekać na fachowców to nagle wszyscy już chcą przyjść i najlepiej siedzieć przy nich, trochę wymiękam. Nie tak miała ta ciąża wyglądać. Miało być w nowym domu na spokojnie a wyszło jak zawsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2019, 20:22

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, jak tam dzieciaki?
    Wyszliscie już z chorób?

    Ja byłam w ten weekend na szkoleniu w Lublinie, dziś zerwałam się z jednego wykładu żeby wrócić wcześniej do domu :) Strasznie stęskniłam się za moimi chłopakami, aż nie mogłam zasnąć sama w hotelu.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Co tam u Was?? U mnie mega zmiany. Od roku w Niemczech a od 2 lat...

    Rozwódka tak właśnie tak już się nie staram bo nie mam z kim, ale to długa i bolesna historia. Samo życie.
    Gratuluję wszystkim pierwszych i kolejnych dzieciaczków. Miłego dnia.

    olka30 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Potforzasta, to się podziało.. Życie pisze różne scenariusze :/ Ale miło że zagladłaś :)

    Santocha nas choróbska nie opuszczają :/ Dziś po prawdzie puściłam dzieciaki do przedszkola, ale to temu że miałam wizytę u lekarza i badania. Mam nadzieję że nie przyjdą gorsi. Mnie jak gin zobaczył to do sztrzału dostałam antybiotyk i bezwzględne przykazanie stosowania. Muszę się pochwalić. Miesiąc przed porodem lekarz mi wymierzył dziecko na 3700 gram.. Ręce opadają :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 20 grudnia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka jeszcze trzymasz się w dwupaku?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 grudnia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nadal w dwupaku. Mocno zmęczona i w sumie jeszcze mocniej wkurzona.. Od wczesnego rana w czwartek przez dwa dni miałam bóle krzyżowe, myślałam że umrę, ale żadnej regularności nie nabrały więc nawet nie wybrałam się do szpitala. Byłam pewna że się rozkręci, a tu dzisiaj spokój. Brzuch się stawia, ledwo się ruszam, wszystko mnie boli ale akcji brak :( Nocami nie śpię. Już miałam nadzieję że urodzę, zdąrze na święta do domu a tu klops. Niby bym wolała poród w nowym roku, dla dziecka lepiej, ale po tych bólach to się już w ogóle ruszać nie mogę a do Sylwestra jeszcze trochę czasu jest.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych i radosnych, a przede wszystkim spokojnych Świąt dziewczyny.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczyny!!;*

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 grudnia 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zdrowych i rodzinnych Świąt! 🎄

    olka30 lubi tę wiadomość

‹‹ 1688 1689 1690 1691 1692 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ