Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simcat86 wrote:
    Hejka! czytam Was dziewczyny już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam do Was dołączyć :-) do tej pory działaliśmy z mężem bez żadnej kontroli, ale minęły 3 miesiące i nic się nie wydarzyło więc pomyślałam że spróbuję z ovu, właśnie zaczynam nowy cykl i mam nadzieję że trochę poratujecie jakbym czegoś nie wiedziała :-) pozdrawiam serdecznie!!!
    Witaj :) Witamy w naszych skromnych progach, trzymam kciuki ;)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Kochane ;) ..


    simcat86 wrote:
    Hejka! czytam Was dziewczyny już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam do Was dołączyć :-) do tej pory działaliśmy z mężem bez żadnej kontroli, ale minęły 3 miesiące i nic się nie wydarzyło więc pomyślałam że spróbuję z ovu, właśnie zaczynam nowy cykl i mam nadzieję że trochę poratujecie jakbym czegoś nie wiedziała :-) pozdrawiam serdecznie!!!


    Cześć, czuj się jak u Siebie ;) ..
    Udostępnij jeszcze wykresik i będzie wszystko grało i buczało ;)
    żebyśmy mogły Cię podglądać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 16:25

    Z., Macierzanka:), dżona lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Dżona - oby...najgorsze jest, że "psyche" siada..tego najbardziej się obawiałam..a zawsze zajadałam stresa (od kilku lat na diecie schudłam 30kg - myślałam, że objadanie jest już dawno za mną), a tu od tych kilku dni non stop coś bym jadła - na razie dzielnie z tym walczę, podgryzając warzywa i owoce, ale widzę po sobie, że na niewiele to pomaga..
    uwielbiam ćwiczyć - a tu już ponad 10dzień w "bezruchu" tkwię i to też mnie dobija...poszłabym na ogród coś poprzesadzać, ale schylać się też nie dam rady...
    staram się nie "gdybać", ale ......po prostu mam dość i już dzisiaj wiem, że prędzej czy później skończy się na "chlipaniu" nad miską chipsów i ta świadomość też doprowadza mnie do furii....mój A. tylko smutno na mnie patrzy, wczoraj powiedział mi, że jakie "miłe i przyjemne" było życie, gdy nie chodziłam od lekarza do lekarza i nic mi nie było, a teraz boi się mnie zostawiać, jak jedzie do pracy....ech porzucałabym mięsem, ale i to na niewiele się zda....
    może faktycznie lipcowy wyjazd na wakacje do Włoch coś zmieni, przynajmniej w naszej psychice...
    mysle ze wyjazd pomoze ojjj jak ja daawno nie bylam na wakacjach jak mi tego brakuje...ale zazdroszcze :D
    santoocha wrote:
    Rzygam, chudnę, nie mogę myśleć o jedzeniu, a głodna jestem jak diabli.
    Mdłości 24/dobę.
    Boże, jak ja mam pracować 10 godzin dziennie???
    Biedactwo tule mocno
    simcat86 wrote:
    Hejka! czytam Was dziewczyny już od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam do Was dołączyć :-) do tej pory działaliśmy z mężem bez żadnej kontroli, ale minęły 3 miesiące i nic się nie wydarzyło więc pomyślałam że spróbuję z ovu, właśnie zaczynam nowy cykl i mam nadzieję że trochę poratujecie jakbym czegoś nie wiedziała :-) pozdrawiam serdecznie!!!
    Witamy kochana pytaj o wszytsko bez krepacji sa tu dziewczyny co duzo przeszly i ciagle duzo przechodza i walcza takze witamy w naszym gronie i owocnego cyklu:D

    Melula taki spadek to nie spadek ale ok zamykam sie juz :D

    Z oby u ciebie juz zostala na tej wysokosci temp:D z reszta ktoras z naszej gromady musi zaciazyc:D

    Santoocha pij duuuzo wody to ponoc pomaga

    A no i witam sie z wszytkimi bo nie zrobilam tego hehe :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 16:26

    Z., dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie mój wykresik jest jeszcze pusty, ale jak tylko chociaż trochę się zapełni to jakoś go tutaj wkleję :-) Dziękuję za miłe przyjęcie do Waszego grona :-)

    nick nieaktualny, Z. lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simcat86 wrote:
    Na razie mój wykresik jest jeszcze pusty, ale jak tylko chociaż trochę się zapełni to jakoś go tutaj wkleję :-) Dziękuję za miłe przyjęcie do Waszego grona :-)
    Wystarczy ze klikniesz ze go moga wszycy ogladac to mu juz go nzajdziemy :D dawaj go dawaj od razu bedziesz miala kciuki w komentarzach :D

    Widze kochana ze jestes z mojego rocznika jesli 86 to wlasnie on :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 16:30

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajce Lena i Kasia :*

    Kaśka28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nati co u ciebie?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka to jesteśmy ten sam rocznik :-) długo już się staracie? my od lipca 2013 szczęśliwi małżonkowie i stwierdziliśmy że przydałoby się nas w domu trochę więcej :-)

    Little Frog, nick nieaktualny, Z., dżona lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simcat86 wrote:
    Kaśka to jesteśmy ten sam rocznik :-) długo już się staracie? my od lipca 2013 szczęśliwi małżonkowie i stwierdziliśmy że przydałoby się nas w domu trochę więcej :-)
    My zaczelismy sie starac zaraz po ślubie czyli juz prawie 2 lata...niestety nasze starania pociagna jeszcze dluuugo ale walczymy ze wszytkich sil nie poddamy sie bez walki...

    Little Frog, Z., Macierzanka:), dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu jako leci, dzisiaj pogoda nie zła :) Jutro idę do gina z tym moim nieszczesnym progesteronem i pewnie przepisze mi cosik, dzisiaj mam humor nie najgorszy :) a co u Ciebie?

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Kasiu jako leci, dzisiaj pogoda nie zła :) Jutro idę do gina z tym moim nieszczesnym progesteronem i pewnie przepisze mi cosik, dzisiaj mam humor nie najgorszy :) a co u Ciebie?
    hej ja w nocy sie wiercilam niby spalam ale bardzo niespokojnie...stresowalam sie bo mialam dni otwarte w pracy i mieli mnie ogladac jak w sumie malpeczke w klatce ale na szczescie nie musialam pajacowac hehe do mojej grupy nikt nie przyszedl ale stres ze mnie opdal dopiero kolo poludnia i jakis spiacy dzien mam ale ogolnie humor nie jest zly :D

    Zaba witaj :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 16:40

    Little Frog lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka na pewno się uda!!! ja gorąco wierzę że marzenia się spełniają, czasem szybciej czasem później ale jeśli się czegoś bardzo pragnie to w końcu musi się udać :-) miłego popołudnia dziewczyny!!! ja niestety lecę do pracy :-(

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    simcat86 wrote:
    Kaśka na pewno się uda!!! ja gorąco wierzę że marzenia się spełniają, czasem szybciej czasem później ale jeśli się czegoś bardzo pragnie to w końcu musi się udać :-) miłego popołudnia dziewczyny!!! ja niestety lecę do pracy :-(
    Kochana...u nas wynikibardzo zle wiec jak ajde w ciaze to to bedzie naprawde wielki CUD a wiadomo one sie prawie nie zdarzaja...ale bedziemy o niego wlaczyc

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, witam :) :) Podglądam jednym okiem co się tu dzieje. Kolejny spokojniejszy dzień i pewnie znów jak nie będę miała dostępu do kompa, to zaczniecie produkować :P

    dżona lubi tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    Laura a złodziej różni się czymś od nas? Często byś nie powiedziała, że sąsiadka np wróży z kart :P
    nie ma to nic wspólnego ze szkołą czarownic :D i to też nie jest tak, że ktoś rzuca złe moce - wystarczy, że życzy Ci "mega życzliwie" i już nie będzie ok. Tu nie chodzi o świadome rzucanie uroków tylko o zawiść ludzką i powiedzenie "a niech Ci się noga powinie"... niestety zawiść ludzka jest okropna :(

    Uhh. Powiem Wam, że gdyby każde złorzeczenie się spełniało, to na pewno miałabym już na sumieniu kilkunastu ludzi, którym pożyczyłam swoje w przypływie emocji. Także podchodzę do tego sceptycznie (póki nie ma woreczków uroku :D).

    Wszyscy się cieszycie, że dzisiaj piękna pogoda, a ja dzisiaj się do pracy spóźniłam po 2 cm warstwę lodu ZBIJAŁAM z szyby w aucie :P

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Uhh. Powiem Wam, że gdyby każde złorzeczenie się spełniało, to na pewno miałabym już na sumieniu kilkunastu ludzi, którym pożyczyłam swoje w przypływie emocji. Także podchodzę do tego sceptycznie (póki nie ma woreczków uroku :D).

    Wszyscy się cieszycie, że dzisiaj piękna pogoda, a ja dzisiaj się do pracy spóźniłam po 2 cm warstwę lodu ZBIJAŁAM z szyby w aucie :P
    Nie urazajac nikogo oczywiscie ja tez w takie rzeczy nie wierze ale szanuje poglady innych :d

    Another ja dzisiaj coprawda nie skrobalam szyb ale byla taka mgla ze jechalam 30km/h i tez sie prawie spoznilam...


    Zabka co tam u ciebie? Wiesz chyba w pracy siedza dziewczynki niektore hehe ja bylam do 15 hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 16:51

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zimno. Wieje mocno.

    Czekam w kolejce u dentysty i od odglosow samych mam serce w pietach i bulgoty w zoladku. I dreszcze normalnie sie trzese. Mam ochote zwiac.

    To ja, Zlota, mam dentofobie.

    Kaśka28, Laura, Misty87, Z., dżona lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    U mnie zimno. Wieje mocno.

    Czekam w kolejce u dentysty i od odglosow samych mam serce w pietach i bulgoty w zoladku. I dreszcze normalnie sie trzese. Mam ochote zwiac.

    To ja, Zlota, mam dentofobie.
    Zlota trzymj sie :D


    LENKA gdzies ty znikla :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2014, 16:55

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 22:39

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 26 marca 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 22:39

    dżona lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ