X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżona wrote:
    Trochę nie po drodze mam Auchana i Intermarche ale czego się nie robi dla przyjemności :P :P Pojade specjalnie :D

    Ja w tych sklepach kupuję ;)

    Maniuś wrote:
    Ciesze sie ale tak po cichutku,ze trafilo mi sie takie szczescie...wiem ze tylko jednego szczescia nam tego wszystkiego potrzeba...a z reszta sobie jakos zawsze damy rade...tak ze przyjdz do nas nasz bobasku i nie pozwol na siebie za dlugo czekac:)
    3mam kciuki za nas wszystkie:)i czekam na tego bocianka od Laury:)


    Mi też by się miło zrobiło po takich słowach ;)

    Bociek ma dużo pracy, ale odnajdzie każdą z Nas ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 20:15

    Laura, dżona lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:48

    Lena87, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 14:29

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja wieczornie, lekko drynknięta winkiem, także przepraszam za ewentualną "nieskładnie" mojej wypowiedzi!

    Malinowa, ja też uważam, że zima nie może już wrócić bo widziałam wiosenne ptaszki! I w sobote zamierzam sobie przywdziać wiosenne butki więc żadne śniegi nie wchodzą w grę o! Więc razem zaklinamy piękną pogodę :D
    A psinki masz super, ja niestety nie posiadam żadnego zwierza :(

    Misty87, zazdroszczę Ci tych bliźniaków! :D U mnie w rodzinie były dwujajowe. Pewnie dla Was to podwójna radość i trochę strach. Musisz dbać o siebie mocno żeby z maluszkami było wszystko oki. A powiedz bardzo Cię męczą objawy? Słyszałam, że w mnogiej ciąży dają się we znaki.

    santoocha, gratuluje bety :)

    Another, widzę, że teścik dalej negatywny, wspieram dalej mocno!

    Laura, zuch dziewczyna z Ciebie z tym pobieraniem krwi! :D A rogalik z nutellą rozumiem, że w nagrodę za odwagę? :D Mnie moja mama tak zawsze przekupowała przy badaniu krwi :D
    A czy ten strusio-bocian też podrzuca dzieciołki? Ja poproszę! :)
    I mój małż też je kwas foliowy, poleciła mi pani na usg swego czasu :)

    Lena, przestań z tymi testami, idź zrób bzyku bzyku po prostu :D

    Macierzanko, ty z tymi przepisami jak moja babcia i mama, wszystko na papierze, takie już pożółkłe, ale słuzy :D Ja niestety smykałki do gotowania nie odziedziczyłam :)
    A zamiast bliźniaków, może trojaczki? :D A co się będziemy rozdrabniać! :D

    Żabko (mogę tak mówić? :)), ja też nie wiedziałam gdzie się zadomowić, i stwierdziłam, że jednak tu, a też nie bardzo mam czas czytać dwa wątki. No i jak zafasolkuje to mam nadzieję, że stąd mnie nikt nie wywali :D

    Dżona, ja senna jestem całe życie, a tarczyce mam okej :) Może to zima? Ja bym mogła ją całą przesypiać, i budzić się na wiosnę :D Może Ty też się niebawem rozbudzisz :D A w ogóle to nieźle zakręcona jesteś z tą torebką, ale ja tez to przeżyłam już bo też jestem zakręcona jak świński ogoooon! hihi :)

    Nati, wiosenne porządki to jest to! Ja może w weekend jak śniegi nie przyjdą i pogoda się utrzyma to się zabiorę za okna? To jest myśl :)
    I ja ci mówię - będziesz miała dziecko!

    Maniuś, ale romantico! :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 20:27

    Laura, Little Frog, Nati89, dżona, santoocha, Macierzanka:), Misty87 lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wróciliśmy. Profesor powiedział że nasze szase zajścia w ciąże są jak wygrana w toto lotku :( wszystkie wyniki dużo poniżej normy, polecił wizytę u urologa. Bo mogą tam być jakieś niby guzy czy coś. Nasienie sie szybko upłynnia. Żywotnośc plemników 26 %. Brak ruchu 68 % .
    8% plemników o prawidłowej budowie. Dziewczyny co mamy robić jesteśmy zrozpaczeni i załamani. Boimy sie że dziecko to juz tylko marzenie.
    prosze o pomoc jeśłi coś wiecie a te temat. Postanowiłam że usuną prawdopodobie konto bo za mocno mnie to boli i nie wytrzymam tego . Życze Wam powodzenia i oby Wasze maleństwo szybko do was przyszło.............
    Pozdrawiam każdą z osobna i każdej dziękuje za pomoc w każdej chwili i ogromne wsparcie jakim dla mnie byliście. Będzie mi Was brakowało ale to silniejsze ode mnie. Trzymajcie sie ciepło..... Może jeszcze kiedyś założe konto . Zobaczymy co przyiesie przyszłośc.
    DZIĘKUJE :* :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie niedawno dostałam pięknego MMSA od koleżanki :)

    45 cm 1600g 10/10 .. :)

    Śliczny jest :) .. - to jest ta koleżanka której mówiono że chłopczyk ma wadę serduszka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 20:28

    Z., Laura, Ania07, dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 14:30

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale my planujemy naturalnie.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Hej. Wróciliśmy. Profesor powiedział że nasze szase zajścia w ciąże są jak wygrana w toto lotku :( wszystkie wyniki dużo poniżej normy, polecił wizytę u urologa. Bo mogą tam być jakieś niby guzy czy coś. Nasienie sie szybko upłynnia. Żywotnośc plemników 26 %. Brak ruchu 68 % .
    8% plemników o prawidłowej budowie. Dziewczyny co mamy robić jesteśmy zrozpaczeni i załamani. Boimy sie że dziecko to juz tylko marzenie.
    prosze o pomoc jeśłi coś wiecie a te temat. Postanowiłam że usuną prawdopodobie konto bo za mocno mnie to boli i nie wytrzymam tego . Życze Wam powodzenia i oby Wasze maleństwo szybko do was przyszło.............
    Pozdrawiam każdą z osobna i każdej dziękuje za pomoc w każdej chwili i ogromne wsparcie jakim dla mnie byliście. Będzie mi Was brakowało ale to silniejsze ode mnie. Trzymajcie sie ciepło..... Może jeszcze kiedyś założe konto . Zobaczymy co przyiesie przyszłośc.
    DZIĘKUJE :* :(


    Kochana, nie załamuj się ..
    Teraz takie suplementy są dla mężczyzn, że na pewno poprawią jakość spermy .. Technika cały czas idzie do przodu ..
    Mam nadzieję, że przemyślisz jeszcze to wszystko i jednak zostaniesz tutaj z Nami, zawsze to będzie lepsze wyjście niż samotność <3

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jadł juz salfazin 3 miesiące i jakos nie pomogło

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:48

    Z., Lena87, AnusiaM, dżona lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, ja na badaniach kompletnie się nie znam i jedyne co mogę to wesprzeć dobrym słowem. Może inny lekarz pomoże...może uda się naprawić to farmakologicznie. Powiedział Wam coś więcej ten lekarz? Jakieś szanse na poprawę, jakaś droga leczenia, czy kompletnie nic?

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:49

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 14:30

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, zmień może lekarza? Skoro on nie widzi dla Was pomocy, to może inny uwierzy i zechce Wam jednak pomóc? Strasznie nie fajne jak lekarz tak odbiera nadzieje. Ja się podpisuje pod tym co mówią dziewczyny, i też wspieram.
    A dziś spróbuj się jakoś odprężyć i nie myśleć, albo jak Ci to pomoże to popłacz, albo tu wylej żale żeby ci ulżyło? Trzymam kciuki żebyś jutro nabrała sił do walki i się nie poddała, wspieram!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 20:42

    Laura, Lena87, dżona lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2014, 14:30

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam kochane :) Dobranoc :*

    dżona lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Nati :)

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:49

    dżona lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 12 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 12:49

    dżona lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ