X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    hej hej:D
    śpioch to nie do mnie ja nie śpię od 5 :/ zawsze tak mam jak się zmienia pora roku...

    Ja dziś nie do życia jestem :/

    divers2220.gif

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, ja też się nie wyspałam, oczy mi się zamykają, pada od rana. Smętny dzień dzisiaj będzie

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ja w miae wyspana naszczescie bez kaca:D troche meczy mnie jeszcze gardlo ale juz jest ok :D moj wlasnie myje gary po imprezie bo jak wczoraj sie tylko zamknely drzwi za goscmi to sie dzialo :D normalnie szalony:)
    Misty co ty gadasz snieg u was !!!! oooooo nieeeeeee oby do nas nie przylazla zadna zimowa chmura!!

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesylam sniezne pozdrowienia :D

    Hurrrraaaa zostajemy do jutra :D
    Wcale mi sie nie chce jechac :D

    Ania07, Z., Lena87, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty a musicie w ogole wracac??

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dzień Dobry w ten ponury i smętny dzień,
    Jestem nie wyspana, wręcz zmęczona tym " snem " ..

    Przenieśliśmy się z powrotem do sypialni, ale nie potrafię tam spać ..
    Całą noc kręciłam wierciłam się ..
    Maja też szukała miejsca ..

    Może zmiana położenia łóżka by coś pomogła ?


    a Wy jak tam śpiochy ?
    Moze faktycznie zmiencie lozko w inne miejsce bo moze jakas zyla wodna albo cus...hmmm nie dobrez ze sie nie wysypiasz...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Juz wszystkie uciekly? Zawsze przychodze nie w pore :P
    Musialam sie spakowac i pobyc jeszcze z rodzinka :)

    Ania mi mdlosci przeszly po 4 dniach z tym,ze czesto rano po prostu mnie troche muli, zapachy draznia :) najlepiej jak jestem na swiezym powietrzu.

    Bursztynka pisala,ze juz by mogla byc w ciazy i tak sobie siedziec w domku, gotowac, eksperymentowac :) to ja Ci zycze kochana zebys byla w tej ciazy, ale mozesz mi wierzyc,ze kazdy zapach kuchenny bedzie Cie przyprawial o mdlosci :D I wspomnisz moje slowa :P
    Ja teraz 2 tyg odpoczelam od gotowania, ale jak sobie pomysle,ze od srody to samo to az mi zle (mamusia dala walowe na dwa dni) :D

    Rybenki kochane wiecie co?? Gdzie te kropy?? Juz kilka dni cisza, oby przed burza :)

    No żeś mnie pocieszyła :P:P będę pitrasić z klipsem na nosie ;)

    Misty87, Kaśka28, Ania07, Z., Fidelissa lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Misty a musicie w ogole wracac??
    Moj maz musi jeszcze do pracy isc. Zlozyc wypowiedzenie, ja musze zawiezc kobietke na moje zastepstwo do pracy. Mam jeszcze 24 marca wizyte u gin. Poza tym mieszkanie spakowac do reszty :) wymeldowac sie itp itd.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u mnie już po smętnym humorku.
    U mnie na Lubelszczyźnie nawet wczoraj przez chwilę biało było ale dziś już tylko deszcz kropi.
    Mam fantastyczny wykres w tym cyklu. Codziennie na zmianę tempka raz w górę raz w dół. Spoko. Muszę poszukać tego żelu w jakiejś dobrej cenie, bo coś mi się ze śluzem podziało :/ nie podoba mi się to.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Moj maz musi jeszcze do pracy isc. Zlozyc wypowiedzenie, ja musze zawiezc kobietke na moje zastepstwo do pracy. Mam jeszcze 24 marca wizyte u gin. Poza tym mieszkanie spakowac do reszty :) wymeldowac sie itp itd.
    to kochana ten miesiac szybko ci zleci bedzie sporo zalatwiania tylko sie nie denerwuj i nie przemeczaj zbytnio kochana pamietaj!!

    Misty87 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Dzień dobry, u mnie już po smętnym humorku.
    U mnie na Lubelszczyźnie nawet wczoraj przez chwilę biało było ale dziś już tylko deszcz kropi.
    Mam fantastyczny wykres w tym cyklu. Codziennie na zmianę tempka raz w górę raz w dół. Spoko. Muszę poszukać tego żelu w jakiejś dobrej cenie, bo coś mi się ze śluzem podziało :/ nie podoba mi się to.
    powiem ci ze u mnie ze sluzem tez nieciekawie...kurcze jakos tak z rana mam a kolo poludnia juz sucho...i co o tym myslec?? no nic jakos damy rade...

    jeszcze do tego OF wyznaczyo owulke w dniu bez <3 normalnie bym na to nie patrzyla i myslalabym ze ovu bedzie na dniach ale kurcze test negatywny wiec albo byla juz albo bedzie bezovulacyjny cykl...chyba ze jeszcze testy zle...no nic nie stresuejmy sie wykresem hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 10:26

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska, nie przejmuj się tą wyznaczoną owulką, pamiętaj że program nie jest w stanie stwierdzić owulki, bo Ci nie robi USG :P

    Ania07, Fidelissa lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynka wrote:
    Kaska, nie przejmuj się tą wyznaczoną owulką, pamiętaj że program nie jest w stanie stwierdzić owulki, bo Ci nie robi USG :P
    Wiem wiem kochana ale te durnowate testy mnie wkurzaja bo chcialabym miec taka slaba kreseczke juz na ciazowym hehe ale jeszcze sie doczekam :D wszytkie sie doczekamy :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ależ cudna pogoda :/ jeszcze samochód nam się zepsuł :( nie mógł w następnym miesiącu :/

    ja nie mierzę temp bo to bez sensu wstaję teraz o 5 pózniej mi się znowu przestawi organizm i będę wstawała ok 7 a po za tym i tak już wiem,że do owulacji nie idzie więc w sumie daje sobie spokój :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ależ cudna pogoda :/ jeszcze samochód nam się zepsuł :( nie mógł w następnym miesiącu :/

    ja nie mierzę temp bo to bez sensu wstaję teraz o 5 pózniej mi się znowu przestawi organizm i będę wstawała ok 7 a po za tym i tak już wiem,że do owulacji nie idzie więc w sumie daje sobie spokój :D

    Ale w następnym msc na clo będe szalała :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wMagdas zawsze mozesz nastawiac zegarek na te 5 zmierzyc temp i spac dalej...ale to juz do ciebie nalezy decyzja moze lepiej odstawic termometr i sie wyluzowac...

    A skad wiesz ze ovulacji nie masz??

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    wMagdas zawsze mozesz nastawiac zegarek na te 5 zmierzyc temp i spac dalej...ale to juz do ciebie nalezy decyzja moze lepiej odstawic termometr i sie wyluzowac...

    A skad wiesz ze ovulacji nie masz??
    wczoraj miałam monitoring i pęcherzyki wcale a wcale nie rosną. Jeszcze mam we wtorek usg żeby zobaczyć czy może się namyślą ale lekarz powiedział,że szans im żadnych nie daje bo takiej samej wielkości były na samym początku cyklu. Kazał schować termometr więc jako posłuszna pacjentka schowałam go i nie mierzę :D

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana. U mnie też szaro, buro i ponuro. Od wczorajszego wieczora pada :/ i zimno jest. Czuję się jakby mnie walec przejechał.

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    wczoraj miałam monitoring i pęcherzyki wcale a wcale nie rosną. Jeszcze mam we wtorek usg żeby zobaczyć czy może się namyślą ale lekarz powiedział,że szans im żadnych nie daje bo takiej samej wielkości były na samym początku cyklu. Kazał schować termometr więc jako posłuszna pacjentka schowałam go i nie mierzę :D
    Yhy no to w sumie moze racja...odloz termometr cieszcie sie teraz soba i sie nie zastanawiajcie:D a noz widelec :D zycze ci zebys niespodziewanie zaciazyla hehe :D

    Ania ja tez sie czuje jak przejechana walcem...wczoraj byla imprezka oblewalismy nasze nowe mebelki ale tak umiarkowanie pilam i kaca nie mialam chociaz teraz zaczyna mnie glowa bolec...ale to chyba z zatkanych zatok ;/ nie lubie byc chora...ale chyba nikt nie lubi...mam tylko nadzieje ze pogoda sie bardziej nie zepsuje!!!

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ