X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Schabowy, ziemniaczki i mizeria :D
    Nic więcej nie chce mi się robić ..
    ja dokładne ten sam zestaw i ten sam powód :D

    Lena87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniami, zjadłabym ziemniaczki :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Hejo,

    Chcialabym zaliczyć "wpadkę". Przez staranie sie moj seks traci na spontanicznosci. Wkurza mnie to bo mój mąż dostaje spiny. Ja odbieram sprzeczne sygnały myślę sobie może on jednak nie chce mimo zże twierdzi że chce. Nie mam dziś humoru.

    czesc
    ja mam dzisiaj doła w h*j
    chce mi sie beczec
    12dpo mam testy czulosci 10 a a ni cienia cienia
    znów się nie udało
    pokłóciłam się z M
    pogoda do dupy
    życ się nie chce

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM wrote:
    czesc
    ja mam dzisiaj doła w h*j
    chce mi sie beczec
    12dpo mam testy czulosci 10 a a ni cienia cienia
    znów się nie udało
    pokłóciłam się z M
    pogoda do dupy
    życ się nie chce
    tulę :(
    U mnie dzisiaj to samo, ale dzięki tempce wiem, że już biegnie @ do mnie, także trochę się uspokoiłam i emocje opadły. Chociaż przyznaję, że po zmierzeniu temp rano nie chciało mi się już wstawać z wyra, najlepiej w ogóle przez cały tydzień. Bo liczyłam jednak po cichutku, że wzrośnie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 12:22

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    A u mnie dochodzą zraziki :D

    Za oknem szaro i deszczowo na przemian ze słońcem. I okrutny wiatr. Brrr.

    Anusia, uszy do góry. W końcu się uda! Poza tym 12dpo to też wcześnie. Mojej koleżance test wyszedł dopiero 5 dnia po terminie @.

    Macierzanka, wpadaj! Powiemy że jesteś opiekunką naszej fasolki i jako opiekun wejdziesz gratis :D Pierwszy koncert naszego malucha :)

    Jutro mam wizytę u gina, pewnie da skierowanie na usg. Ale pójdę dopiero na początku kwietnia, żeby było widoczne serduszko.

    Lena87, Ania07, Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też schaboszczak, ziemniaki i surówka z niebieskiej kapusty :)

    Lena87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z niebieskiej? :O Czyli, że z czerwonej? :D :D

    Misty87, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej u mnie też takie schabowe tyle, że z indyka :D ziemniaczki, mizeria i meczyk :D Tatuś z mamutą wpadają do nad oglądać boiskowe zmagania ;)

    Lena87, Z. lubią tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Z mebli bardzo:D a nie dojechaly bo ja po nie jechalam hehe i pozniej je skladalismy sami akurat to lubie ale nameczylismy sie nie powiem najgorsze ze taki balagan przy tym byl i kurzu bardzo duzo a ja uczulona na kurz...i to pewnie tez ruszylo moje glipie zatoki....ach..mam marudny dzien...jeszcze musimy isc na obiad do tesciow ale zjemy i wrocmy hehe bo naprawde keipsko sie czuje...moj mowi ze dopier trzezwieje ale ja przezciez duzo nie wypilam...

    No nie wytrzymam ....musze wziac przeciwbolowa...tak leb naparza ze szok smarkam jak porypana...grrrrr bede gryzla....

    A gryź! Też masz prawo mieć gorszy dzień! :) Zdrówka!
    AnusiaM wrote:
    czesc
    ja mam dzisiaj doła w h*j
    chce mi sie beczec
    12dpo mam testy czulosci 10 a a ni cienia cienia
    znów się nie udało
    pokłóciłam się z M
    pogoda do dupy
    życ się nie chce

    Płacz jeśli Ci to pomoże. Ja kiedyś jak jeszcze nie mieszkałam z mężem to miałam takie fazy, że od czasu do czasu sobie płakałam. Działało na mnie to oczyszczająco. Później jak już mieszkałam z mężem to przestałam, nie wiem może trochę z obawy, że sobie pomyśli, że jakaś wariatka jestem, ale jak ostatnio przyszła @, to normalnie wodospad Niagara...Ale po tym odżyłam. A jeśli chodzi o kłótnie, no cóż wszędzie się zdarzają, u mnie wczoraj tez był zgrzyt, ale już lepiej. Życzę aby szybko wróciło u Ciebie na prostą i żebyś nabrała sił <3

    Another, Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Z niebieskiej? :O Czyli, że z czerwonej? :D :D
    heheheh no :D

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczęta :)
    jak samopoczucie w dniu dzisiejeszym??
    też macie taką marna pogodę ?

    Kochane byłam wczoraj u Pani gin:)
    ogólnie póki co wszystko oki, wszystko czyste-zero bakterii (na oko Pani Gin)
    zrobiła mi usg wiec też oki, jajniczki czysciutkie, trzon macicy ustawiony książkowo-przodozgęty jednorodny!
    okłamałam oczywiście co do starań, Pani mi powiedziała, ze pół roku to nie tragedia..i zapytała czy kochamy sie przed owulacją, bo tak trzeba!!!
    więc ja sama nie wiem, czy przed, czy w owulacje!
    no nic...za dwa tygodnie mam odebrać cytologie :D
    ale powiem Wam ze jestem przerazona badaniami :D dała mi karteczke, które badania mam zrobić ale uwaga...PRYWATNIE!!!! NIE NA KASE CHORYCH!!!
    i koszt tych badań typu prolaktyna, wymazy itd to ponad 200zł!!!!!!

    Masakraaaa!!!
    nie wspominajac , ze wczoraj za wizyte dałam 200zł i następna mnie czeka po zrobionych badaniach!!!
    ehhhh brak słow!!! :)

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy lekarze naprawdę się cenią, ale czy są tego warci ? ..

    Byłaś pierwszy raz u Niej ?

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    cześć Dziewczęta :)
    jak samopoczucie w dniu dzisiejeszym??
    też macie taką marna pogodę ?

    Kochane byłam wczoraj u Pani gin:)
    ogólnie póki co wszystko oki, wszystko czyste-zero bakterii (na oko Pani Gin)
    zrobiła mi usg wiec też oki, jajniczki czysciutkie, trzon macicy ustawiony książkowo-przodozgęty jednorodny!
    okłamałam oczywiście co do starań, Pani mi powiedziała, ze pół roku to nie tragedia..i zapytała czy kochamy sie przed owulacją, bo tak trzeba!!!
    więc ja sama nie wiem, czy przed, czy w owulacje!
    no nic...za dwa tygodnie mam odebrać cytologie :D
    ale powiem Wam ze jestem przerazona badaniami :D dała mi karteczke, które badania mam zrobić ale uwaga...PRYWATNIE!!!! NIE NA KASE CHORYCH!!!
    i koszt tych badań typu prolaktyna, wymazy itd to ponad 200zł!!!!!!

    Masakraaaa!!!
    nie wspominajac , ze wczoraj za wizyte dałam 200zł i następna mnie czeka po zrobionych badaniach!!!
    ehhhh brak słow!!! :)

    Kochana znam ten ból.. u mnie teraz wypadna 2 wizyty w jednym miesiacu to 340 zl za wizyty, w kwietniu biroąc clo będę pewnie częściej, ale wtey nie wiem jak to się liczy, ostatnio, jak byłam u gin to dtugą wizytę spr czy pcherzyk rośnie, podpiął pod pierwszą wizytę, w listopadzie miałam gorący miesiac jeżeli chodzi o wydatki, najpierw wizyta u gin, ktory przepisal dupka, wykupiłam nie wiem po co bo i tak go nie wziełam, wydałam 120 zl, które leży w szufladzie, 120 wizyta u tego gin, a 3 dni pozniej wizyta u nowego gin 170 co zaraz na poczatku grudnia zecil badania okolo 200 zł .. no cóż

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudasek wrote:
    cześć Dziewczęta :)
    jak samopoczucie w dniu dzisiejeszym??
    też macie taką marna pogodę ?

    Kochane byłam wczoraj u Pani gin:)
    ogólnie póki co wszystko oki, wszystko czyste-zero bakterii (na oko Pani Gin)
    zrobiła mi usg wiec też oki, jajniczki czysciutkie, trzon macicy ustawiony książkowo-przodozgęty jednorodny!
    okłamałam oczywiście co do starań, Pani mi powiedziała, ze pół roku to nie tragedia..i zapytała czy kochamy sie przed owulacją, bo tak trzeba!!!
    więc ja sama nie wiem, czy przed, czy w owulacje!
    no nic...za dwa tygodnie mam odebrać cytologie :D
    ale powiem Wam ze jestem przerazona badaniami :D dała mi karteczke, które badania mam zrobić ale uwaga...PRYWATNIE!!!! NIE NA KASE CHORYCH!!!
    i koszt tych badań typu prolaktyna, wymazy itd to ponad 200zł!!!!!!

    Masakraaaa!!!
    nie wspominajac , ze wczoraj za wizyte dałam 200zł i następna mnie czeka po zrobionych badaniach!!!
    ehhhh brak słow!!! :)


    Jak trzeba się seksić przed owulacją to u mnie chyba już "po ptakach" wczoraj miałam plamienie chyba okołoowulacyjne, w sumie zawsze mam, dziś tempka do góry, więc jeśli poprzednie <3 nie wystarczą to znów będzie następny cykl... No bywa.

    A prywatnie trzeba robić bo pewnie gin którego wybrałaś nie ma umowy z NFZ. Strasznie to drogie...

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Niektórzy lekarze naprawdę się cenią, ale czy są tego warci ? ..

    Byłaś pierwszy raz u Niej ?

    tak, pierwszy raz...chodziłam do Krakowa, teraz musiałam wyszukać kogoś z Tarnowa, i trafiłam też na super babke z Krakowa :D
    no ale droga...byłam w gabinecie może z 20 min a zapłaciłam 200zł :D

    plus ta niszczesna karteczka z badaniami :D
    właśnie na nią patrze i jestem przerażona kwota :(:(

    a co to seksiku to tak podobno przed, Pani do mnie mówi " a wie Pani ze trzeba sie kochać przed owulacją" ?:):)
    a ja " tak tak" hihihi :D:D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to jest masakra z tymi badaniami... Ja robiłam tylko estradiol, testosteron i progesteron i zapłaciłam osiem dych...
    Właśnie to jest w tym kraju denerwujące. Jak chcesz coś wyleczyć to albo leczysz to kilka lat na nfz ( i zapewne nie wyleczysz), albo płacisz horrendalne kwoty za leczenie, a i tak trwa to długo. Jesteśmy więźniami chorego systemu lecznictwa... Lekarze na nfz często są tak beznadziejni, że brak słów. A jak ktoś już ma jakieś umiejętności, to mu się nie opłaca i otwiera prywatną praktykę lekarską. I błędne koło się zamyka, o.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 13:00

    Macierzanka:), Kaśka28 lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati trzeba było pisać wcześniej, odkupiła bym od Ciebie ;) a daleko do siebie nie mamy !! ..

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Nati trzeba było pisać wcześniej, odkupiła bym od Ciebie ;) a daleko do siebie nie mamy !! ..
    No dokładnie, widzisz, ja też nie myślę, mogłam popytać czy ktoś by chciał :)

    Lena87, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    No dokładnie, widzisz, ja też nie myślę, mogłam popytać czy ktoś by chciał :)

    A jestem potrzebująca :/ .. przynajmniej bym sobie dziś wycieczkę zrobiła .. :/

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    A jestem potrzebująca :/ .. przynajmniej bym sobie dziś wycieczkę zrobiła .. :/
    W sumie przecież ostatnio mówiłaś, ze musiałabyś iść po receptę na dupka, a ja nie zatrybiłam, eh trzeba mnie huknąć chyba od tyłu :D
    A skad dokłądnie jesteś?
    Mam 3 opakowania, data ważnosci 07 2018

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2014, 13:12

    0d1yflw1vo1m1usk.png
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ