Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara jak mozesz to zrob tez od razu progesteron...czemu nie...

    sara_nar, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara zrób:)

    sara_nar, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, że tyle pytań, co mam odstawić, biorę magnez+b6, vitrum d3 czyli wit D, kwas foliowy, acard. Chyba tylko kwas foliowy zostawić ? Dobrze myślę ?

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara sama nic nie odstawiaj, tak mi gin mówił przed - dopiero przy pierwszej wizycie zweryfikował co mam brać...ewentualnie zadzwoń jak masz możliwość i się zapytaj...
    ja też tego trochę brałam...a zostawił mi tylko witaminy i kwas foliowy...
    no i duphaston do 12tyg mam brać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 15:43

    sara_nar, nick nieaktualny, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq dziekuję, dobrze wiedzieć. A ja myślałam, że odstawić najlepiej. Tak myślę na 11 czerwca prywatnie do gina się wybrać. A na NFZ do gina na 9go.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę...ja też chciałam wszystko odstawić, a mój A. na to: "może lepiej lekarza zapytaj" hehe...to jak masz prywatnie, to możesz zadzwonić i się poradzić co masz do tej pory robić..jeżeli oczywiście masz swojego lekarza.....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    another kiedy na monit idziesz?
    w 11 dc

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Another właśnie kiedy monitoring?? spokojnie. Jak rozumiem stymulacja po 1 tabl nie przyniosła skutków w postaci ovu ?
    Nie przyniosła, dlatego zwiększył dawkę na 2 tabl. Ja wolałabym wziąć po 1 jeszcze raz. Nie wszyscy reagują za pierwszym razem na clo. Czasem organizm potrzebuje czasu.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 30 maja 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam, ale on przyjmuje w pn,wt,sr i nie wiem czy by odebrał. Chociaż nie zaszkodzi spróbować.Malenq widze Tymuś ma być, u mnie M. chce Tymka, ja Oskarka oczywiście. Chociaż Miłosz lub Krzyś też mi się marzy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zapomniałam o najważniejszym. Ogromne gratulacje Sara. Szczęśliwych 9 miesięcy (w sumie już 8 :D) <3

    sara_nar, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another, to fakt, z drugiej strony ja 3cykle rok temu byłam stymulowana i nic. Teraz jakby się nie udało miałam od nowego cyklu też brać po 2tabl.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe mnie się zamarzył Tymuś:)
    spróbuj zadzwonić w poniedziałek....nic nie stracisz....
    Another słońce masz możliwość podjechać sobie prywatnie wcześniej na monit???
    bo widzisz: ja przy pierwszym clo(1x1) nic mi nie urosło....przy drugiej stymulacji (której się bałam) 2x1 w 3dniu brania clo miałam monit i miałam już torbiel - hiperstymulację miałam....NIE CHCĘ Cię straszyć słońce...tylko to moja historia, każdy organizm jest inny...mnie gin wtedy powiedział, że przedobrzyliśmy z clo....

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w cylku w którym się udało, było po wchłonięciu torbieli, na metforminie, inofolicu, witaminach, wiesiołku i occie byłam........

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    hehehe mnie się zamarzył Tymuś:)
    spróbuj zadzwonić w poniedziałek....nic nie stracisz....
    Another słońce masz możliwość podjechać sobie prywatnie wcześniej na monit???
    bo widzisz: ja przy pierwszym clo(1x1) nic mi nie urosło....przy drugiej stymulacji (której się bałam) 2x1 w 3dniu brania clo miałam monit i miałam już torbiel - hiperstymulację miałam....NIE CHCĘ Cię straszyć słońce...tylko to moja historia, każdy organizm jest inny...mnie gin wtedy powiedział, że przedobrzyliśmy z clo....
    No właśnie nie mam możliwości wcześniej :( To jest prywatnie i powiedział mi, że 11 dc to najwcześniej jeśli chodzi o mnie ( bo jeśli już się coś u mnie dzieje to zazwyczaj po 15 dc). Póki co ból mi przeszedł, ale jak wróci to pójdę do innego gina na monit.

    A teraz pojadę kupić sobie pralkę, o :D

    nick nieaktualny, Z. lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, najgorzej przy Clo, że można przedobrzyć i w rezultacie zaszkodzić. Dlatego tak ważny jest monitoring.
    Kończe o 17 i lecę kupić skarpeteczki dla M. i test. Wiecie bym zaczekała, ale M. będzie zły, bo stwierdzi, że skoro nie powiedziałam od rzu to mu nieufam czy coś .. on ma czasem takie głupie myślenie, że szok.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 30 maja 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to powodzenia Sara w mowieniu tej wspaniałej nowiny...
    to historyczna chwila każdej pary...piekna i niezapomniania...

    życzę ją każdemu!

    milego popoludnia...i do jutra...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Nie przyniosła, dlatego zwiększył dawkę na 2 tabl. Ja wolałabym wziąć po 1 jeszcze raz. Nie wszyscy reagują za pierwszym razem na clo. Czasem organizm potrzebuje czasu.

    Dokładnie, ja na pierwszym cyklu z clo nie zareagowała wcale na leki, a na drugim, miałam taką samą dawkę - 1 tabletka, wyhodowałam dwa piękne pęcherzyki.

    EDIT: jak mnie piersi bolą, no masakra....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2014, 17:06

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do jutra..:)

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżona miłego weekendu :)

    Bursztynko mój maluch też wybredny :D

    Sara ja tam widzę drugą krechę! Beta to już formalność :) Gratulacje!

    Monia zaciskam kciuki za pozytywne wyniki badań!

    Kasiu witaj ;* cieszę się, że zebrałaś w sobie nowe siły :)

    Mała Mi, ja też uważam tak samo jak Lena i Dżona. Moja beta w 15dpo wynosiła już ponad 70. Chyba, że owulację miałaś dużo później i to jest bardzo wczesna ciąża?
    Daj koniecznie znać jak sytuacja się wyjaśni

    Olka dużo zdrówka życzę, wypoczywaj <3

    Malenq też bym nie powiedziała ;)

    W ogóle to witam Was wszystkie i przesyłam ciepłe promyczki słońca :)

    nick nieaktualny, olka30, Z., Kaśka28, Bursztynka, dżona, Macierzanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 30 maja 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej a mnei dzis boli miesien jakby brzucha po lewej stronie tak na wysokosci biodra ;/ tyle ze nie pryzpominam sobie ze cos dzwigala ;/
    nie wiem czy wiecie czy no spa moze pomoc ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 873 874 875 876 877 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ