X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i powiem Wam,ze u Was jest najmilej,odrazu dostaje sie mnostwo odpowiedzi...cieple slowa,tak samo bylo u eweliny,ale duzo osob sie wynioslo...

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wszystko bd dobrze to wyjde za maz bo tak to nigdy nie chcialam,ewentualnie cywilny...(ze wzgledu na rodzicow) bo oczywiscie od zawsze marze zeby wygladac jak ksiezniczka...chociaz raz

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tu pusto,spadam. Wpadne po wizycie ,jesli bd dobrze,jak do 13 mnie nie edzie to znaczy,ze cos nie tak i nie wracam na jakis czas. Pa Kochane

    blue00 lubi tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Another, skoro teściory negatywne, to życzę Ci żeby ta @ w kulki sobie nie leciała i szybko przyszła - szybko poszła żebys mogła zacząć nowy cykl <3
    Dziękuję :) Dzisiaj temp znowu do góry, więc nie wiem co się dzieje z moim organizmem :/

    Alka i Laura życzę udanych wizyt i samych dobrych wieści :)

    Laura lubi tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam :)

    jak Wam mija dzisiejszy dzień? Mi się bardzo chce spać. Nie mogłam się obudzić :)

    Alka, no pewnie, ze u nas najmilej! A co!

    Another, może jednak coś tam się dzieje? Czasem testy wychodzą pozytywne dopiero kilka dni po terminie spodziewanej @. A u Ciebie 15 dpo. Może jeszcze masz szansę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 09:52

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki..

    co u Was???

    u mnie bez zmian...w boku lewym kłuje, jajniki czasem sie odezwą, macica od czasu do czasu ukłuje i na prawej piersi nadal zyłki...

    ehhh....czekam na 25 czy @ czy nie :D:D:D

    a u Was jakieś nowości ?

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Alka, Laura powodzonka na wizytach!

    Z. mowisz,ze probowalas najlepszych na Podhalu lodow? :) ja je uwielbiam...

    Another tempka szaleje? U mnie tez szalala i skonczylo sie jak widac... :D
    Zlota witaj :)

    Laura, Z. lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Cos tu pusto,spadam. Wpadne po wizycie ,jesli bd dobrze,jak do 13 mnie nie edzie to znaczy,ze cos nie tak i nie wracam na jakis czas. Pa Kochane
    a co to za zle mysli?bedzie ok,sory ale wcisnelo mi sie niechcacy-lubie to :)

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, nawet nie zauważyłam kiedy awansowałam na autorytet. :D

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:) u mnie znowu leje.

    Spałam i spałam i spałam :))
    I poszłabym pospać jeszcze:))


    Dziewczyny powodzenia na wizytach:))
    Another czaruje:))
    Misty i Z. a gdzie sa te pyszne lody?
    Dzis do pracy na 13.30 i od razu klientka....

    Mam humor na NicNieRobieenie.....


    Tumiwisizm Max



    W niedziele potwierdzeni goście wiec od soboty gotowanie:)) pieczenie:))

    Laura, Macierzanka:), Z. lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Driada, chyba bym zwariowala zyjac tyle czasu w niewiedzy! :( nie wiem, co Ci doradzic...drogo ta wizyta, ale z drugiej strony musialabys czekac jeszcze miesiac...
    Aniu fajne uczucie slyszec serduszko swojego malenstwa prawda? :) to teraz wyobraz sobie nasze miny jak uslyszelismy dwa serducha :D
    Misty a w którym tyg dowiedziałam sie, ze sa dwa?

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa albo wyczaruj @ albo wzmocnij zaklęcie na fasolkę, bo te czary mnie do depresji doprowadzą :P

    Fidelissa, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Hej. My po wizycie u urologa.. no i dostaliśmy promyczek nadziei :)
    zbadał męza.. USG jąder prawidłowe, lewe minimalnie mniejsze od prawego ale spełnia swoje funkcje i taka róznica jest dopuszczalna.
    Wszystko z jego narządami dobrze.
    Rozwinięte prawidłowo, żylaków powązka nasiennego nie ma.
    Przepisał na 10 dni antybiotyki gdyby w jądrach była jakaś infekcja żeby ją wyleczyć, rano mamy brac 1 tabl androvitu, a wieczorem 1 salfazinu.
    MACE będziemy brać nadal. Przepisał hormon testosteron, który ma zażywać przez pierwszy miesiąc 2 razy dziennie abo pobudzić jądra do pracy a następny miesiąc raz dziennie. ograniczyć biały cukier, słodycze do minimum i używki (z tym akurat ie będzie problemu).
    Badanie nasienia zrobić za 3 miesiące. Jak sie uda w między czasie napisac urologowi sms :) powiedział że dużo takich par jak my juz do kontroli za te 3 misiące nie przychodzi bo zaciązą. A profesor robiący badanie nas tak nastraszył choćbyśmy juz nigdy mieli nie miec dzieci.
    Będzie dobrze z Boża pomocą napewno sie uda :)))))) bardzo sie uspokoiłam :)




    A. Nie. Mówiłam:))

    Od razu Ci powiedziałam, że tak będzie:))

    Zobaczysz zanim slończą sie 3 miesiące, będziesz w ciazy;))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Fidelissa albo wyczaruj @ albo wzmocnij zaklęcie na fasolkę, bo te czary mnie do depresji doprowadzą :P
    Tak jest Psze Pani :)

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas sie zbierac i ubierać:))
    Leje cały czas....

    Miłego dnia:)

    Another lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Tak jest Psze Pani :)
    To czekać dzisiaj na @? :D

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) U mnie tez leje, jutro ma być słonecznie :). Czekam na przesyłki, zamówiłam sobie lakiery hybrydowe, w końcu muszę sie jakoś przygotować do wiosny ;) i torebkę, mam nadzieje, ze jutro przyjdzie @.. i na spokojnie umówię sie do gina


    aa wczoraj na wieczór to sobie popłakałam ... chyba hormony mi buzują, w dodatku naskoczyłam na mojego, ze wszystko na mojej głowie, opłaty wizyty u lekarza, załatwiania urzędowe, pity, mechanik, opony, wszystko ja załatwiam, a wczoraj w dodatku leżeliśmy i strzeliła sprężyna w rogówce.. i to przelalo szale goryczy. Rogówka ma niecałe 2 lata, kupwoana była na targu, ale kupe kasy poszło na nią i teraz nie wiem co zrobić i tak miałam zamair zmienić na sofę jak będę w ciąży bo chciałam przemeblować pokój, a to akurat musiało się etraz stać. Jak pójdę ją zareklamować, to będę koczować na materacu ? Teraz znowu rozkrecac znosic zalatwiac transport .. potem wnosic ehh,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 11:20

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)
    mam istotne pytanko .
    Odebrałam wynik prolaktyny i z wartości referencyjnych nie jestem zbytnio mądra i napewno wy juz też to badałyście to wiecie. Mój wynik to: 24,11 mIU/l.
    Co to oznacza ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Hejka :)
    mam istotne pytanko .
    Odebrałam wynik prolaktyny i z wartości referencyjnych nie jestem zbytnio mądra i napewno wy juz też to badałyście to wiecie. Mój wynik to: 24,11 mIU/l.
    Co to oznacza ?
    masz normy?

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 19 marca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:)
    Ale ciemno przygnębiająca ta pogoda... Mi chyba też hormony szaleją naskoczyłam dzisiaj na mojego bez powodu...pokrzyczałam,pokrzyczałam i mi się humor poprawił i weź tu zrozum kobietę :D
    Za radą gin żłopie melise ale chyba wiadro bym musiała jej wypić aby się uspokoić :D ale może efekt placebo zadziała :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ