X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Ucieszyłam się tak jakbym co najmniej zobaczyła 2 kreski na ciążowym;)
    Oby tylko coś z tego było...
    Długo się starasz?

  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dokładnie tak samo zareagowałam w tym miesiącu. Mam nadzieję jak co miesiąc ale z tyłu głowy myśl, że pewnie na teście hcg będzie tylko jedna.
    Oby tym razem było inaczej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ucieszyłam właśnie, bo moje poprzednie doświadczenia z testami owu były rozczarowujące nie wychodziły mi owu była późno i niezbyt wartościowa, odkąd biorę donga przesunęła się na 13 a teraz na 14 dc ! Zaznaczę, że dong to wybawiciel bo zaszłam w ciąże właśnie w 1 cyklu z dongiem mam nadzieję, że teraz by się szczęśliwie udało

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Długo się starasz?
    Od kwietnia 2016. Na początku bez wspomagaczy a od września z pomocą lekarza-co prawda ten pierwszy był słaby i go zmieniłam. W tym miesiącu mam diagnozowanie u innego lekarza ale nadal próbuje i szprycuje się witaminami i ziołami polecanymi na forum ;)
    Jestem zaskoczona że owulka jest już w 14 dniu bo ja cykle mam zwykle ponad 30 dniowe. Może tym razem będzie krócej.
    Zaczęłam brać wiesiołek, inofen i castagnus w tym cyklu.

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Od kwietnia 2016. Na początku bez wspomagaczy a od września z pomocą lekarza-co prawda ten pierwszy był słaby i go zmieniłam. W tym miesiącu mam diagnozowanie u innego lekarza ale nadal próbuje i szprycuje się witaminami i ziołami polecanymi na forum ;)
    Jestem zaskoczona że owulka jest już w 14 dniu bo ja cykle mam zwykle ponad 30 dniowe. Może tym razem będzie krócej.
    Zaczęłam brać wiesiołek, inofen i castagnus w tym cyklu.
    Czy partner się badał?

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Pierwsze badanie nie wszystko super bo chyba miał wtedy infekcje-leukocyty w nasieniu i nieco mniej plemników niż przewiduje norma. We wtorek idzie na kolejne badanie po antybiotykach i witaminach. Jest pod opieką androloga. Myślę że teraz będzie lepiej.
    Zobaczymy jak u mnie to wygląda

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze cieszyłam się na dwie kreseczki na teście owu :) Do roboty dziewczyny ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam jeszcze wieczorem: pozytywny czy negatywny?
    Jest trochę mniej intensywny niż poranny
    wynik [url/]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 09:03

    geeky-2017-12-12.jpg
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Zrobiłam jeszcze wieczorem: pozytywny czy negatywny?
    Jest trochę mniej intensywny niż poranny
    wino [url/]
    Mniej intensywny i dla mnie to negatyw.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niestety nie ten cykl...u mnie negatyw..

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Mniej intensywny i dla mnie to negatyw.
    Czyli co, rano owulka była a wieczorem już nie? Jak mam to interpretować?
    Skok temperatury niby jest ale bardzo niewielki. Możecie poniżej zobaczyć sobie mój wykute.
    Poproszę o pomoc w interpretacji;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 09:02

    geeky-2017-12-12.jpg
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Czyli co, rano owulka była a wieczorem już nie? Jak mam to interpretować?
    Skok temperatury niby jest ale bardzo niewielki. Możecie poniżej zobaczyć sobie mój wykute.
    Poproszę o pomoc w interpretacji;)
    Test ovu nie pokazuje owulki. Pokazuje pik lh. Był wczoraj czyli od wczoraj za max 36 będzie ovu.

    O wykresie nic nie powiem bo 2 ostatnie temp masz zmierz one o 8:30. Wg nPR powinno ją się mierzyć do 7:30. Program tez je zaznaczył jako zaburzone. Pewnie 3 dnia wyższej temp zaznaczy ovu linia przerywana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 09:10

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    To niestety nie ten cykl...u mnie negatyw..
    Bardzo mi przykro <3

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @hopeless 8:30 bo w weekendy śpię dłużej i po przebudzeniu była to pierwsza czynność jaką zrobiłam;)
    W tygodniu mierze o 7 bo też mam tak budzik ustawiony. Nie widzę potrzeby ustawiania budzika na 7 również w weekendy skoro o tej porze jeszcze śpię?

    geeky-2017-12-12.jpg
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Czyli co, rano owulka była a wieczorem już nie? Jak mam to interpretować?
    Skok temperatury niby jest ale bardzo niewielki. Możecie poniżej zobaczyć sobie mój wykute.
    Poproszę o pomoc w interpretacji;)


    Owu moze wystąpić jeszcze dzis. Także nadal działajcie. OF ustali owulacje po tym jak wyższa temperatura utrzyma sie minimum 4 dni po owu. Wtedy wiadomo ze ewentualna owulacja mogła miec miejsce ale wcale nie musiała.
    Co do temparatury to mimo ze zmierzyłas 1,5 h po czasie to nie powinno miec az tak wielkiego znaczenia. Wiem ze w zasadach jest wyraznie napisane ze musi byc dokładnie ta sama godzina codziennie ale u mnie takie wahania wcale nie wpływają na interpretacje wykresu. Zawsze widać skok dokładnie wtedy kiedy testy pokazują pozytyw. I tak samo OF wyznacza linie ciagle.

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko niestety mamy problem bo TZ idzie na badania we wtorek i dziś już nie powinniśmy się kochać :((

    Sorry za literówki- piszę na telefonie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 10:23

    geeky-2017-12-12.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja zawsze mierzę temperaturę o 5:30 (bo tak niemalże codziennie wstaję). Ale w weekendy czy w dni kiedy mogę pospać dłużej po prostu budzę się na zmierzenie temperatury i śpię sobie dalej :) z innego forum wiem, że robi tak bardzo dużo kobietek.

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja zawsze mierzę temperaturę o 5:30 (bo tak niemalże codziennie wstaję). Ale w weekendy czy w dni kiedy mogę pospać dłużej po prostu budzę się na zmierzenie temperatury i śpię sobie dalej :) z innego forum wiem, że robi tak bardzo dużo kobietek.

    Ja rożniez bardzo czesto w weekendy budzę sie o 5 tak jak do pracy w tygodniu i mierze i wracam do snu. Ale niegdy nie nastawiam zegarka zeby mierzyć temperature w dni wolne o pracy. O NIE!!! Zdrowy ciągły sen jest dla mnie o wiele ważniejszy niz jakis tam skok temperatury na wykresie. Bo to ze temperatura podskoczy to jeszcze o niczym nie znaczy a zdrowy ciągły sen jest na pewno bardzo ważny dla prawidłowego działania gospodarki hormonalnej.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Ja zawsze mierzę temperaturę o 5:30 (bo tak niemalże codziennie wstaję). Ale w weekendy czy w dni kiedy mogę pospać dłużej po prostu budzę się na zmierzenie temperatury i śpię sobie dalej :) z innego forum wiem, że robi tak bardzo dużo kobietek.
    Tez tak robię :) i mam dwa budziki o 5 i o 5:05 bo zasypiam zaraz po włożeniu termo w otwór :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, umówiłam się z TZ że przełoży sobie wizytę na przyszły tydzień i dziś działamy dalej ;) nie będziemy marnować okazji :p
    Może uda się zrobić tak że i ja nie będę musiała przeglądać wizyty u gina. Zobaczymy

    geeky-2017-12-12.jpg
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ