X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dobra, umówiłam się z TZ że przełoży sobie wizytę na przyszły tydzień i dziś działamy dalej ;) nie będziemy marnować okazji :p
    Może uda się zrobić tak że i ja nie będę musiała przeglądać wizyty u gina. Zobaczymy
    Tak więc działajcie Kochani! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Tez tak robię :) i mam dwa budziki o 5 i o 5:05 bo zasypiam zaraz po włożeniu termo w otwór :D
    Ha ha. Praktykuję ten sam sposób :P. Inaczej obudziłabym się po 3 godzinach z całym termometrem w środku :D

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze tempke w buzi termometrem rtęciowym

    geeky-2017-12-12.jpg
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    Ha ha. Praktykuję ten sam sposób :P. Inaczej obudziłabym się po 3 godzinach z całym termometrem w środku :D
    Ja tez :D :D :D

    Ewcia_92 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny praktykujecie jednoczesny orgazm czy to raczej niewskazane ? Czy może jakieś inne sposoby by pomóc żołnierzom?
    Jak długo leżycie po?

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewuszki...chyba muszę się wygadać..powoli tracę nadzieję . Własnie zadzwoniła do mnie koleżanka , która jest w moim wieku pochwalić się że jest w kolejnej ciąży . Ucieszyłam sie...ale to taka radość mieszająca się ze smutkiem . Ma juz 6 letniego syna , niedawno poronila, a teraz jest w 7 tyg. Czuje się okropnie bo chciałabym się cieszyć razem z nią ,a czuje taką zazdrość i złość dlaczego to nie ja...

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia <przytul> . Wiem co czujesz. Ja też mam mieszane uczucia gdy widzę że kolejne koleżanki są w ciąży... :(
    I na nas nadejdzie pora

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby, każdy miesiąc rozczarowań zaczyna mnie dobijać...a teraz jest o tyle trudniej , że mąż pracuje za granicą. Nie rozumiem jak niektórym może przydarzyć się "wpadka" to wszystko jest takie niesprawiedliwe ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Dziewczyny praktykujecie jednoczesny orgazm czy to raczej niewskazane ? Czy może jakieś inne sposoby by pomóc żołnierzom?
    Jak długo leżycie po?
    A dlaczego chciałabyś rezygnować z tej przyjemności? Skurcze jeszcze pomagają w przedostaniu się żołnierzyków :)

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia2708 wrote:
    oby, każdy miesiąc rozczarowań zaczyna mnie dobijać...a teraz jest o tyle trudniej , że mąż pracuje za granicą. Nie rozumiem jak niektórym może przydarzyć się "wpadka" to wszystko jest takie niesprawiedliwe ..

    Hej Gosia,

    niewarto zastanawiac sie co na tym swiecie jest sprawiedliwe a co nie. Niestety... Ja tez tak dlugo myslalam, bo moj maz ma 2 dzieci, a ja nie moge zajsc w ciaze (jedno poronienie). Wiem, co czujesz. U mnie dookola tez wiele ciezarnych i swiezo upieczonych mam (w tym siostra, i jedno dziecko w drodze, dla ktorego ma zostac po raz 3. mama chrzestna). Tylko, ze to do niczego nie prowadzi, a jedynie doprowadza do spirali mysli, ktore napewno nie sprzyjaja plodnosci. Wiem, ze to trudne nie myslec o takich rzeczach, ale im szybciej przestaniemy tak myslec, tym lepiej dla nas i naszego zdrowia psychicznego.
    Niesprawiedliwosci na tym swiecie jest bardzo duzo, praktycznie na kazdym kroku. Takie jest zycie, niestety i taki jest swiat. A my mozemy jedynie robic cos, zeby wzmocnic nasza plodnosc i nie poddawac sie ;).
    Zycze powodzenia.

    z miasta Łodzi lubi tę wiadomość

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga1185- masz 100% racji.. sama się jeszcze nakręcam tym wszystkim, trzeba wyluzować :)

    kinga1185 lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej co tam u was>mam pytanko która z was spotkała sie z krwia przy sprawdzaniu szyjki 9dpo.bo nie wiem co to oznacza

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    hej co tam u was>mam pytanko która z was spotkała sie z krwia przy sprawdzaniu szyjki 9dpo.bo nie wiem co to oznacza
    Ja nie badam szyjki ale może to zagniezdzenie :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia2708 wrote:
    Dzień dobry dziewuszki...chyba muszę się wygadać..powoli tracę nadzieję . Własnie zadzwoniła do mnie koleżanka , która jest w moim wieku pochwalić się że jest w kolejnej ciąży . Ucieszyłam sie...ale to taka radość mieszająca się ze smutkiem . Ma juz 6 letniego syna , niedawno poronila, a teraz jest w 7 tyg. Czuje się okropnie bo chciałabym się cieszyć razem z nią ,a czuje taką zazdrość i złość dlaczego to nie ja...
    Mam to samo.. jak dowiaduje sie o ciazy w moim otoczeniu to niby sie ciesze- nie zycze nikomu problemow, ale w glebi duszy czuje smutek i zal dlaczego nie ja :( staram sie nad tym panowac, ale czasami jest ciezko.
    Dziewczyny jak we wtorek robilam tsh to jak za tydzien np pojde zrobic anty tpo i tg to jeszcze raz robic tsh? Czy moge narazie isc do endokrynologa po prostu z tym co mam?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 16:32

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Zrobiłam jeszcze wieczorem: pozytywny czy negatywny?
    Jest trochę mniej intensywny niż poranny
    wynik [url/]
    Mamy te same testy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Tak. Pierwsze badanie nie wszystko super bo chyba miał wtedy infekcje-leukocyty w nasieniu i nieco mniej plemników niż przewiduje norma. We wtorek idzie na kolejne badanie po antybiotykach i witaminach. Jest pod opieką androloga. Myślę że teraz będzie lepiej.
    Zobaczymy jak u mnie to wygląda
    Aha to warto (z doświadczenia) profertil albo inny tańszy suplement dla faceta np vitotal :) Macę, cynk i selen (najlepiej w orzechach brazylijskich)

    Co do owu po teście pozytywnym to teraz miałam teraz o 17 test pozytywny (jakbym wcześniej zrobiła mógł już być) a o 21 już ból czułam taki jak zawsze mi zwiastował owulację i to potwierdza, że u mnie skok lh jest krótki i szybko spada i może u Ciebie tak było ? Ja mam ten plus że ja tą owu po prostu czuję....od ponad roku już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 16:49

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owu to ból jajników to wczoraj mnie bolało dość mocno od południa do wieczora (w zasadzie to przestało dopiero jak dziś wstalam). W takim razie przez ostatnie kilka dni codziennie były przytulanki a wczorak5i dziś rano i wieczorem. Jest więc szansa ;)
    Mój TZ bierze Androvit-mial przypisane przez lekarza. Jest już na drugim opakowaniu

    geeky-2017-12-12.jpg
  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia_92 wrote:
    A dlaczego chciałabyś rezygnować z tej przyjemności? Skurcze jeszcze pomagają w przedostaniu się żołnierzyków :)
    Ktoś pisał na forum że orgazm wiocha wypycha plemniki i że powinno się dojść przed partnerem?...
    Ja zawsze dochodzę po nim-to błąd czy nie?

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chicken wrote:
    Ktoś pisał na forum że orgazm wiocha wypycha plemniki i że powinno się dojść przed partnerem?...
    Ja zawsze dochodzę po nim-to błąd czy nie?
    Ja też zawsze dochodzę po moim. Oglądałam kiedyś film dokumentalny i tam było pokazane (kamera w środku, nie wiem jak oni to zrobili!) jak wszystkie plemniki są zasysane do środka podczas orgazmu :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicken, wg mnie to lepiej kiedy osiągasz szczyt przyjemności po facecie. Ja słyszałam, że orgazm pomaga w przedostaniu się nasienia (co potwierdza wypowiedź Annie). :)

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ