X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nie odpuszcze i będe mamą w 2017
Odpowiedz

nie odpuszcze i będe mamą w 2017

Oceń ten wątek:
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W diagnostyce bez karty ok 24 zł (i to w małym mieście)
    Ed.
    Co to bromku... on faktycznie obniża prolaktyne, ale prog nie jest zależny tak bardzo od tego leku i nie dużo wzrasta...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 20:05

    17.11.17-poronienie całkowite
  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was robiła kontrolnie prolaktynę w trakcie przyjmowania bromergonu? Bo zastanawiam się co z dawką wieczorną przed badaniem? czy odłożyć na rano po pobraniu czy przyjąć? Czy którą z Was była w takiej sytuacji? Prolaktynę chce zrobić na własną rękę i nie bardzo mam jak spytać lekarza.

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badałam po wieczornej dawce... brałam 1tabl na noc bo miałam napady lękowe i straszną potliwość po nim

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dziewczyny a gdzie podziały się Oj Marys i Wróblowa?

    Jestem, melduję się i przepraszam za takie długie "niebycie". :P
    U mnie nic się nie zmienia, jestem po @... :P i zaczynamy nowy cykl. Od 6 dc zaczęłam pić Srokę... Przekładamy badania nasienia z tego tygodnia, bo wyskoczyły nam niemałe wydatki i już się nie wyrobimy. :/

    A jak tam u Was? Starałam się nadrobić, ale duuużo tego. :P Jakaś nowa Mamuśka? :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Jestem, melduję się i przepraszam za takie długie "niebycie". :P
    U mnie nic się nie zmienia, jestem po @... :P i zaczynamy nowy cykl. Od 6 dc zaczęłam pić Srokę... Przekładamy badania nasienia z tego tygodnia, bo wyskoczyły nam niemałe wydatki i już się nie wyrobimy. :/

    A jak tam u Was? Starałam się nadrobić, ale duuużo tego. :P Jakaś nowa Mamuśka? :)

    Annie jest w ciąży ^^

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ten rok 2017 nam się optymistycznie zapowiada z tego co widzę. :)
    Ja od 4 dni piję ziółka Sroki i coś dziwnego dzieje się w okolicach moich jajników, nie wiem o co chodzi... :<

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo :)
    nienadrobie was ale postaram sie teraz stopniowo wkrecic w dyskusje :)
    mili_moli ja jestem z gdyni i z tego co ja pamietam placilam chyba kolo 25 zł za proga

    u mnie dzis 8 dpo i mam nadzieje ze czas do niedzieli szybko mi zleci

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. u mnie ból piersi od kilku dni i skok temperatury więc już po owu

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla i Marciaa trzymam kciuki:*

    marciaa lubi tę wiadomość

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA, jakoś nie liczę na ten cykl ale dzięki :*

  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , byłam u ginekologa . Ze względu na dugie starania skierował mnie do poradni specjalistycznej endokrynologicznej na trzy dni. chciałam was zapytać , czy może orientujecie się jakie badania mogę mieć wykonane? nie ukrywam ,że się stresuje tym bardziej , że nigdy w szpitalu nie byłam...

  • wercia2601 Autorytet
    Postów: 275 141

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Susanna mysle, ze jakbym wlasnie ograniczyla forum, to bylby chyba zloty srodek :p bo dopoki tu nie weszlam, to sie na dzien dobry nie nakrecalam. Chociaz to forum wiele mi dalo :) O mnostwie rzeczy nie mialam pojecia a dowiedzialam sie od Was i na pewno duzo mi to dalo. Np. ze taki Oeparol poprawia sluz plodny, zaczelam brac regularnie od tego cyklu i wreszcie go widze teraz :)
    Hej :) przeczytałam,że masz hiperprolaktynemie. Ja też mam wysoką prolaktyne. Mogę wiedzieć na jakim poziomie jest u Ciebie? U mnie chyba ciagly stres ka podnosi

    03.02 (36dc)- beta hcg 347.1
    06.02 (39dc)- beta hcg 907.3
    09.02 (42dc)- beta hcg 2526
    f2w3rjjg30up0lds.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wercia2601 wrote:
    Hej :) przeczytałam,że masz hiperprolaktynemie. Ja też mam wysoką prolaktyne. Mogę wiedzieć na jakim poziomie jest u Ciebie? U mnie chyba ciagly stres ka podnosi
    Hej, we wrześniu było 41,8. Od tamtej pory nie sprawdzałam drugi raz

  • wercia2601 Autorytet
    Postów: 275 141

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej, we wrześniu było 41,8. Od tamtej pory nie sprawdzałam drugi raz
    Ja miałam 36,9. Ale w grudniu spadł mu do 19. Ciekawe jak w tym wyjdzie,bo końcówka grudnia i początek stycznia są dla mnie mega stresujące...

    03.02 (36dc)- beta hcg 347.1
    06.02 (39dc)- beta hcg 907.3
    09.02 (42dc)- beta hcg 2526
    f2w3rjjg30up0lds.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam żeby porównać test owu dzisiejszy z wcześniejszymi, mam te z internetu zamówione i czeka się 10 min.. Nie wiem czy one cokolwiek wykryją hehe, ale coś mnie zakuło w jajniku może owu lada dzień

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia2708 wrote:
    hej dziewczyny , byłam u ginekologa . Ze względu na dugie starania skierował mnie do poradni specjalistycznej endokrynologicznej na trzy dni. chciałam was zapytać , czy może orientujecie się jakie badania mogę mieć wykonane? nie ukrywam ,że się stresuje tym bardziej , że nigdy w szpitalu nie byłam...

    Ja byłam na takich badaniach w październiku. Były to dwie wizyty w szpitalu, w pierwszej i drugiej fazie cyklu. Badali hormony w pierwszej i drugiej fazie, biochemie, rezerwę jajnikową, glukoza i insulina z obciążeniem, USG narządów rodnych. Bardzo dużo było tych wyników. Pewnie zależy w jakim szpitalu. Jak chcesz więcej inf to mogę napisać na priv.

  • Gosia2708 Przyjaciółka
    Postów: 159 25

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze mi nic ginekolog nie mówił , żebym zapisała się w odpowiedniej fazie cyklu przez co poszłam w w pierwszy wolny termin...na kilka dni przed miesiączka... :( , będę wdzieęczna za informację mili_moli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony należy badać w dany dzień cyklu (np. progesteron już po owu ok 7 dni, a np. lh, fsh itd 2-3 dc ) inaczej wyniki mogą być niemiarodajne

  • wercia2601 Autorytet
    Postów: 275 141

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hormony należy badać w dany dzień cyklu (np. progesteron już po owu ok 7 dni, a np. lh, fsh itd 2-3 dc ) inaczej wyniki mogą być niemiarodajne


    Zgadzam się, Ja poszła na FSH i LH w 13dc i później nie wiedziałam, jak mam odczytać wynik. Bo nie wiedziałam, do jakiej fazy mam to zaliczyć :)

    03.02 (36dc)- beta hcg 347.1
    06.02 (39dc)- beta hcg 907.3
    09.02 (42dc)- beta hcg 2526
    f2w3rjjg30up0lds.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 dc u mnie a kreska owu od 8dc jest może trochę ściemniała...

    wercia2601 lubi tę wiadomość

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ