Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024
Odpowiedz

Niechaj prezent 🎁 pod choinką 🎄 będzie chłopcem 👶🏻 lub dziewczynką 👩‍🦰 - Grudzień 2024

Oceń ten wątek:
  • aglo Autorytet
    Postów: 1678 3772

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pacynka wrote:
    Pewnie, że tak! Heroes i Simsy to gry mojego dzieciństwa 😍 ostatnio nawet męża namówiłam i odpaliliśmy ponownie po latach. A czeka jeszcze na mnie Hogwart do przejścia, już dawno miałam to zrobić, ale zawsze coś. Święta będą idealne 🤭

    Ja dzisiaj krew spuściłam na proga i estradiol 7dpo (albo 6 albo 8, bo oczywiście jak mi się skończyły owulaki, a dalej piku nie było, to się obraziłam i nie kupiłam później, a owulacja przyszła… surprise, surprise… tydzień później 😅)

    Ja też dzisiaj badania. Mam to samo albo to jest 7dpo albo 8dpo po tym moim „niby” Piku którego nie było 🤣

    Generalnie mam dzisiaj 22dc więc coś tam może wyjdzie może nie 😅

    Pacynka lubi tę wiadomość

    34l. 👧 36l.👦
    2019.12 - poronienie samoistne 7+6tc
    2020.11 - syn 🩵 35+2tc
    2025.08 - syn 🩵 37+2tc

    age.png

    age.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3274 8747

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pustynia wrote:
    U mnie bez zmian, 34 dzień cyklu, okresu brak, testy negatywne. Czekamy. Czy komuś się może wydłużał tak cykl po cyclogescie? Brałam go w dniach 22-28, czyli mija 6 dzień od odstawienia. Może potrzebuje jeszcze chwilę ;) Albo to wkręta, bo tak bardzo bym chciała już zacząć nowy cykl :D



    No ja wlasnie od 2 mscy dostaję okres po ok 6-7 dniach od odstawienia proga -,-
    Nie wiem z czego to wynika, moze organizm jest wysycony i wiecej czasu mija nim ten poziom spadnie do takiego co umiżliwia krwawienie?
    Też za 1 razem mialam niezły mindfuck, testy robiłam nalogowo -,-

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Pustynia Autorytet
    Postów: 386 890

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    No ja wlasnie od 2 mscy dostaję okres po ok 6-7 dniach od odstawienia proga -,-
    Nie wiem z czego to wynika, moze organizm jest wysycony i wiecej czasu mija nim ten poziom spadnie do takiego co umiżliwia krwawienie?
    Też za 1 razem mialam niezły mindfuck, testy robiłam nalogowo -,-

    Możliwe! Ale wkurzające, normalnie odstawiałam, 2 dni i cyk okres, a tutaj się tak dłuży :D Z testami się już opanowałam, bo akurat ten cykl pod kątem starań był słabiutki 😂😂😂 Niemniej 3 patyki zsikane 😂😂

    Starania od 03.2024, nigdy nie zobaczyliśmy ⏸️

    💃Ona: ‘95, PCOS, długie cykle (50-70dni). Lametta + Ovitrelle x10 ❌

    🕺On: ‘91 walka z obniżonymi parametrami nasienia i wysokim DFI (obecnie obniżony ruch, morfologia 1%, DFI 21%)

    Zalecono IVF 🔬
    30.03.2026 rozpoczęcie stymulacji
    10.04.2026 punkcja 💉(28 komórek) ICSI na 10 komórkach
    16.04.2026 ❄️❄️❄️ (4.1.1)❄️❄️ (3.2.2)❄️ (4.2.3)
    Transfer - ? 🌸
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widzę, że temat gier! Ja akurat jestem jedynie widzem, bo do pada mam dwie lewe ręce. Ale większość gier, o których piszecie znam i bardzo lubię. Z takich naj, to Wiesiek oczywiście, Uncharted (kocham!), dalej The Last of Us, a z takich mniej znanych, to Shadow of the Colossus.
    Jedynie wszelkie strzelanki i FIFA - to nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2024, 10:59

    siesiepy, Darrika lubią tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    A grala któraś z was w Heroes? 😂

    PS. Nadal nie podobają mi sie te biele 😔 przykro mi.

    Oczywiście, że ja :D

    Darrika, Księgowa lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pustynia wrote:
    Ale mamy gamingowych świrów! 😍
    Ja przy Was wypadam słabiutko, za dzieciaka Heroes, Pharaon (a w sumie to Kleopatra) no i Simsy, dzisiaj to wracamy jedynie do tych ostatnich 😆
    Pamiętam też, że jak byłam w podstawówce to była faza na taką sieciówkę O-Game i graliśmy na informatyce 😆 co za czasy :D

    U mnie bez zmian, 34 dzień cyklu, okresu brak, testy negatywne. Czekamy. Czy komuś się może wydłużał tak cykl po cyclogescie? Brałam go w dniach 22-28, czyli mija 6 dzień od odstawienia. Może potrzebuje jeszcze chwilę ;) Albo to wkręta, bo tak bardzo bym chciała już zacząć nowy cykl :D

    Zbijam pionę - u mnie też 34 dc, 8 dzień po odstawieniu progesteronu, okresu brak 🤦🏻‍♀️ miałam bezowulacyjny cykl tym razem i dostałam duphaston szybciej żeby skrócić cykl i zacząć nowy z drożnością, a on jak na złość się wydłużył 🙄 chyba jutro zrobię test dla sportu, siknięcie na patyk lubi u mnie @ wywoływać 😜

    Pustynia lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Hej, widzę, że temat gier! Ja akurat jestem jedynie widzem, bo do pada mam dwie lewe ręce. Ale większość gier, o których piszecie znam i bardzo lubię. Z takich naj, to Wiesiek oczywiście, Uncharted (kocham!), dalej The Last of Us, a z takich mniej znanych, to Shadow of the Colossus.
    Jedynie wszelkie strzelanki i FIFA - to nie.


    Ooo Shadow of the Collosus też grałam! Zapomniałam o tym, a to było fajne 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2024, 11:22

    Idawoll lubi tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    flotek wrote:
    Przyszła @...

    🫂🫂🫂

    Apropo "The Last of US" to przeuwielbiam filmy o zombie, ale jak coś mnie strasznego goni w grze to... Po prostu się boję okropnie ;D

    dlatego zostają mi budowlanki i niektóre survivalowe :D

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Pogubiona Autorytet
    Postów: 1100 2307

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    A grala któraś z was w Heroes? 😂

    PS. Nadal nie podobają mi sie te biele 😔 przykro mi.

    Nawet na pierwszej randce z moim obecnym mężem w HoMM3! :D
    Ja dalej mówię, że wpuściłam mu łomot moimi Behemotami i nie przyjmuje do wiadomości, że mógłby mi dać wygrać wtedy ;D

    Księgowa lubi tę wiadomość

    👱38 🧔43 + 😺😺
    Starania od 02.2023

    05.2023 - 5t 💔
    08.2023 - 6t 💔
    02.2024 - pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności
    04.2024 - diagnoza trombofilii (PAI-1 i MTHFR [homo])
    14.12.25 - (37) Hello World! :) 2620g, 53cm

    age.png
  • Pustynia Autorytet
    Postów: 386 890

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cysterka95 wrote:
    Zbijam pionę - u mnie też 34 dc, 8 dzień po odstawieniu progesteronu, okresu brak 🤦🏻‍♀️ miałam bezowulacyjny cykl tym razem i dostałam duphaston szybciej żeby skrócić cykl i zacząć nowy z drożnością, a on jak na złość się wydłużył 🙄 chyba jutro zrobię test dla sportu, siknięcie na patyk lubi u mnie @ wywoływać 😜

    Piona!
    No właśnie ja nie wiem w ogóle co się u mnie wydarzyło, bo owulacja była, gin potwierdziła, ale znając zapłon moich jajników to pewnie gdzieś po 25 dc (byłam na monitoringu w 31) 😂😂😂
    Strasznie cudaczny jest ten grudzień 🫣
    Trzymam kciuki żeby zasikany patyk przyniósł oczekiwany rezultat hahah 🤞 Ewentualnie można spróbować też zaplanować sobie coś mega ważnego, w czym @ by bardzo przeszkadzała 😂

    cysterka95, Ona_39 lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2024, nigdy nie zobaczyliśmy ⏸️

    💃Ona: ‘95, PCOS, długie cykle (50-70dni). Lametta + Ovitrelle x10 ❌

    🕺On: ‘91 walka z obniżonymi parametrami nasienia i wysokim DFI (obecnie obniżony ruch, morfologia 1%, DFI 21%)

    Zalecono IVF 🔬
    30.03.2026 rozpoczęcie stymulacji
    10.04.2026 punkcja 💉(28 komórek) ICSI na 10 komórkach
    16.04.2026 ❄️❄️❄️ (4.1.1)❄️❄️ (3.2.2)❄️ (4.2.3)
    Transfer - ? 🌸
  • Pustynia Autorytet
    Postów: 386 890

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, jeszcze zauważyłam że ktoś poruszył temat It takes two!
    U nas był przez to prawie rozwód, ja nie umiem w ogóle w pady, jak tylko miałam gdzieś przeskoczyć, to trwało to pół godziny, mąż się patrzyl z politowaniem i scrollował insta, bo czekał aż ja sobie poradzę, ja już taka zirytowana i zestresowana… to był prawdziwy sprawdzian dla naszego małżeństwa 😂😂😂

    CrazyDaisy, Idawoll, almost.there lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2024, nigdy nie zobaczyliśmy ⏸️

    💃Ona: ‘95, PCOS, długie cykle (50-70dni). Lametta + Ovitrelle x10 ❌

    🕺On: ‘91 walka z obniżonymi parametrami nasienia i wysokim DFI (obecnie obniżony ruch, morfologia 1%, DFI 21%)

    Zalecono IVF 🔬
    30.03.2026 rozpoczęcie stymulacji
    10.04.2026 punkcja 💉(28 komórek) ICSI na 10 komórkach
    16.04.2026 ❄️❄️❄️ (4.1.1)❄️❄️ (3.2.2)❄️ (4.2.3)
    Transfer - ? 🌸
  • CrazyDaisy Autorytet
    Postów: 816 2673

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w Wieśka lubię pograć albo w Skyrim. Ale niestety za dużo pamiętałam w Wiedźminie 3 względem pierwszego przejścia i zabawy aż tak dobrej nie było. W tym roku moje serce skradło Age of Empires II i potrafię w tym zniknąć na dobre kilka h.
    Dla mnie gry działają super jako zapychacze czasu jak potrzebuję, żeby ten szybciej płynął :) Tylko średnio się wtedy ruszam w ciągu dnia więc sobie co godzinę wstaję i robię pajacyki i pompki, żeby rozruszać trochę ciało.

    Darrika, Pustynia, Pogubiona lubią tę wiadomość

    29 👩🏼 2 lata starań
    PCOS i Endometrioza, Adenomioza - długie lub niekończące się cykle, słabej jakości owulacje, niedomoga progesteronowa, LUF
    Leczenie od wrzesnia 2023 lametta + duphaston
    Wrzesień 2024 Dietetyk, Naprotechnologia
    Lametta + Cyclogest
    Sono HSG z lipiodolem,
    Posiewy, wymazy, biopsja endometrium - czysto
    Od lutego 2025 przerwa od stymulacji. 1-8dc Adalift, neurovit co 3 dni i aspirin cardio
    Mamy to! 🎉🎉🎉
    08.05.2024 Beta 25
    10.05.2025 Beta 94.1 , Prog 34.76
    15.05.2025 Beta 886, Prog 28.3
    19.05.2025 Beta 3552, Prog 23.8 🌞
    22.05.2025 USG, mamy serduszko 🩷
    03.06.2025 USG, 12mm Fasolki
    03.07.2025 Prenatalne, 5.2 cm podskakującego Maluszka 🥹
    02.09.2025 połówkowe 380g zdrowej Dziewczynki
    05.11.2025 1338g
    rośniemy!
    17.12.2025 2950g Księżniczki
    16.01.2026 🥳 Marysia, 3600g, 54 cm
    age.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pustynia wrote:
    Piona!
    No właśnie ja nie wiem w ogóle co się u mnie wydarzyło, bo owulacja była, gin potwierdziła, ale znając zapłon moich jajników to pewnie gdzieś po 25 dc (byłam na monitoringu w 31) 😂😂😂
    Strasznie cudaczny jest ten grudzień 🫣
    Trzymam kciuki żeby zasikany patyk przyniósł oczekiwany rezultat hahah 🤞 Ewentualnie można spróbować też zaplanować sobie coś mega ważnego, w czym @ by bardzo przeszkadzała 😂

    No coś z tym grudniem jest nie tak - jak nie same biele to przesunięte owulacje albo okresy widmo 🙃 też trzymam kciuki żeby w końcu te @ przyszły u wszystkich które czekają 😅

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12419

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne to dzieciństwo 😅

    Ja jeszcze grałam w Metina, GTA 🤣

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pustynia wrote:
    O, jeszcze zauważyłam że ktoś poruszył temat It takes two!
    U nas był przez to prawie rozwód, ja nie umiem w ogóle w pady, jak tylko miałam gdzieś przeskoczyć, to trwało to pół godziny, mąż się patrzyl z politowaniem i scrollował insta, bo czekał aż ja sobie poradzę, ja już taka zirytowana i zestresowana… to był prawdziwy sprawdzian dla naszego małżeństwa 😂😂😂

    Oj kochana, to nie grajcie nigdy w overcooked😂 ta gra niszczy rodziny, małżeństwa i przyjaźnie 😂

    Pustynia, Darrika, siesiepy, PaulinKA, cysterka95, Idawoll, almost.there, 94Magda, brilka lubią tę wiadomość

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Fajne to dzieciństwo 😅

    Ja jeszcze grałam w Metina, GTA 🤣


    GTA kochałam 😍simsy tezzzz

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    GTA kochałam 😍simsy tezzzz

    GTA i SIMSy to jedyne jakich doświadczyłam w sumie i był fun, ale chwilkę, jakoś mało mnie ciągnie do gier. Playa nie mamy, ale to mi się wydaje całkiem fajna opcja dla par. Mój gra na kompie, więc w sumie nigdy nie rozważaliśmy opcji przeniesienia się do salonu i grania razem na padach np. :)

    Darrika lubi tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • aglo Autorytet
    Postów: 1678 3772

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też team simsy i GTA za dzieciaka 😝

    AnMiPe, Olo323 lubią tę wiadomość

    34l. 👧 36l.👦
    2019.12 - poronienie samoistne 7+6tc
    2020.11 - syn 🩵 35+2tc
    2025.08 - syn 🩵 37+2tc

    age.png

    age.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CrazyDaisy wrote:
    Ja też w Wieśka lubię pograć albo w Skyrim. Ale niestety za dużo pamiętałam w Wiedźminie 3 względem pierwszego przejścia i zabawy aż tak dobrej nie było. W tym roku moje serce skradło Age of Empires II i potrafię w tym zniknąć na dobre kilka h.
    Dla mnie gry działają super jako zapychacze czasu jak potrzebuję, żeby ten szybciej płynął :) Tylko średnio się wtedy ruszam w ciągu dnia więc sobie co godzinę wstaję i robię pajacyki i pompki, żeby rozruszać trochę ciało.

    Ja wieśka kupowałam krótko po premierze, wtedy też kupiliśmy xboxa właśnie, nasza pierwsza konsole xbox one, ktora towarzyszy nam do dzisiaj, jeeeez to już 9 lat, wieśka około roku przechodziłam, później sporadycznie dodatki więc naprawdę przez tyle lat dużo zapomniałam, pewnie co nieco się odświeży w trakcie grania. Ale czuje właśnie, że to idealny moment na powrót. Chociaż chyba finalnie kupię sobie assasins creed valhalla i najpierw to ogram, oglądałam trailer i mega mi się podoba, a reraz z mężem oglądamy wikingów więc dobry klimat już jest (ja w prawdzie 2 razu oglądam ten serial już ale nigdy mi się nie znudzą te nordyckie klimaty)

    siesiepy, CrazyDaisy lubią tę wiadomość

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 grudnia 2024, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Oj kochana, to nie grajcie nigdy w overcooked😂 ta gra niszczy rodziny, małżeństwa i przyjaźnie 😂
    Ahahahah to je dobre!

    A z gier na dwie osoby to A Way Out jeszcze. Polecanko. 😁
    Z durnych to Goat Simulator. 😂

    Pustynia, almost.there lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ