Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki - 2017
Odpowiedz

Nowe staraczki - 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Czołem Kluski z rosołem :) 8)
    W sprawie ankiety ;) ja 32 moj tez 32. :)
    U mnie @ juz sie skonczyla, sloneczko swieci, mam teraz swoje najlepsze 1,5 tygodnia w cyklu (czyli jak zawsze czas od konca @ do owu): gdzie: chce sie zyc, nic nie boli, czuje sie lekko, zwiewnie i ponetnie ;)

    Wrobelku chyba Ci sie okres zbliza, ja raz plamienia mialam az tydzien przed @.
    Takze cierpliwosci, nie ma co sie nakrecac.

    Ja walcze z moim najwiekszym nalogiem- slodyczami, ehhh jest ciezko.

    Pozdrawiam was wszystkie słonecznie :* :)



  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna nie nakręcam się na pewno na ciąże. Już mam tego wszystkiego dość po prostu. :)

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 26 a moj 33 i wiecie co czuje ze moj za mlodo sie czuje ja tu o dziecku mysle a ten o remoncie w domku na łące...

    4 cs:)
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem najmłodsza????

    4 cs:)
  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż ma w tym roku 32, ja 30 ;)

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Lollita ja mam 24.

    kmala lubi tę wiadomość

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Joanna nie nakręcam się na pewno na ciąże. Już mam tego wszystkiego dość po prostu. :)
    Wiem, wiem, że nie nakrecasz sie na ciaze, chodzilo mi o to zebys nie nakrecała sie na nic zlego, po prostu hormony zaszalaly. Doskonale Cie rozumiem, bo kiedyś tez mialam regularnie takie plamienia, bywalo ze od owu do @ - o malo co przez to depresji nie dostalam - tak te plamnienia mnie psychicznie wykanczaly.

    PS nie bylo mnie chwile - nie ogarnelam jeszcze wszytskich zaleglosci ale widze, ze Klekotki dalej nie ma?

  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Co do ankiety jak ktos to nazwał my w tym roku oboje kończymy 30l.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak mi sil po 7 miesiącach a mowa dalej :(

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • lollita Ekspertka
    Postów: 290 75

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zostalam na drugim miejscu:)

    4 cs:)
  • Aika Autorytet
    Postów: 453 134

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobitki, witam nowe Panie i te nie-nowe :*
    Ja mam 23 :) Mój mąż 24.

    Jak wam mija dzionek? :*

    m85awv1.png
  • Sabinkak Autorytet
    Postów: 507 432

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to chyba przedostatnia na liscie będę :) 35 i 37 (o matko, jacy my starzy jesteśmy :( )

    ca5c089614.png

    morfologia nasienia 0% :(

    październik - startujemy z ivf :)
    18.10 - punkcja, mamy 7 jajeczek
    Tylko 2 zarodeczki :( od 20 października z mamusią :)
    28.10 piękne dwie kreseczki :)
  • Assunta Autorytet
    Postów: 884 105

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinkak wrote:
    ja za to chyba przedostatnia na liscie będę :) 35 i 37 (o matko, jacy my starzy jesteśmy :( )

    Aaa tam starzy, ale już duże dzieciaki macie :-) ja tak sie zalatwiłam ze w wieku 35 lat mogla bym mieć w najlepszym przypadku jakiegoś pieciolatka.

    Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość
    r.87 Starania od maja 2016 o pierwsze dziecko,
    niedoczynność tarczycy
    AMH - 2,7 (02.2019)
    MTHFR C677T heterozygota, PAI-1 homozygota
    08.18- prawy jajowód niedrożny
    p/ciała antykardiolipiniowe, B-glikoproteina, p. antygenom jajnika, p. plemnikowe - Ujemne

    KIR BX( nieobecny 2DL4 norm, 2DL52 gr1 i 2), 2DS1, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1)

    NK-15,2% po aktywacji 39,1%

    Allo MRL - 0% (z M) seria szczepień 34,4%(zM) 51,7% (z innym dawcą) --> starania z Accofilem

    Powtórka Allo MRL 6 m-cach 0%(zM) 65,9%(z innym dawcą)

    HLA C : ONA C*07,17 ON C*05*07

    KARIOTYPY: oboje prawidłowe
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 nie zalamuj sie. Glowa do gory, nie patrz na dni cyklu, tylko jak mąż wroci bierz go codziennie w obroty, a nóz widelec sie uda!
    Jak tak patrze dookola, to np moja sasiadka- jej maz kierowca, w domu raz na dwa-trzy tygodnie, na dwa gora trzy dni - i udalo im sie zrobic trojke rozrabiaków :) A moja szwagierka widywala sie ze swoim co drugi weekend i akurat sie udalo im 'wpasc'. Takze nigdy nic nie wiadomo. Fasolka nadchodzi w najmniej spodziewanym momencie. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinkak wrote:
    ja za to chyba przedostatnia na liscie będę :) 35 i 37 (o matko, jacy my starzy jesteśmy :( )
    wazne na ile sie czujesz a nie ile masz! :)

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróblowa wrote:
    Ja po prostu zaraz oszaleje. Cały czas mam plamienia, ale dopiero jak sie podcieram... temp 36,8... brzuch od czasu do czasu pobolewa. Po prostu łeb kwadratowy.. :/ Piersi przestały prawie boleć. Nie wiem, czy ten cykl będzie krótszy, czy o co chodzi.. Wolałabym dostac @ normalnie jak zwykle, a nie się bawić w jakieś plamienia. :/


    Wróbelku ja mam podobnie, tempka spada dopiero po pojawieniu się właściwego @.
    Plamie czasem 5 dni czasem 3 dni przed okresem. Nie potrzebuję wkładki, bo ślad pozostaje tylko na papierze toaletowam. Jak wiesz miałam badany Progesteron, ale jest w porzadku.
    Dzień przed plamieniem mam bóle podbrzusza, które utrzymują się do @, stąd też obawiam się o endometiozę.
    A jak u CIebie z progesteronem?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi, ja o swoje pierwsze walczę ponad 3 lata.. ;)

    Joanna, najgorsze jest to że nigdy tak nie mialam. Ok, nie muszę mieć jeszcze tego dziecka jak nie zasłużyłam, ale nich chociaz cykle będą normalne, bez żadnych atrakcji. :/

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My oboje mamy 28 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 14:44

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Wróblowa Autorytet
    Postów: 3331 1173

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, ostatnie wyniki badań miałam okej. I nigdy nie miałam żadnych cholernych plamień. Po prostu budziłam się rano, był spadek do 36,6 - 36,5 i po wstaniu z łożka atak @.

    p19u9jcgdgj4qrbu.png
    Będziemy mieć Synka - czekamy ♥️
    Olek - 05.11.2020 👦🏼
    HSG - Udało się udrożnić oba jajowody!
    To nie problem jest problemem, problemem jest Twoje podejście do problemu.
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 15 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkie damy radę i będziemy mamami. Prędzej czy później się uda. My w nowym cyklu obralismy nowa taktykę z mężem. Cały cykl co 2 dni <3. Mąż ucieszony. Może poskutkuje jak my zawsze owu przegapimy.

    mili_moli, dineh, Rodzynka lubią tę wiadomość

‹‹ 648 649 650 651 652 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ