X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Skarpeta, Ruda, Taka babka a co tam u Was?:)

    Hej hej jestem tu cały czas... to mój pierwszy cykl z monitoringiem... na pierwszym usg wielki torbiel, na kolejnym (5 dni później) torbieli brak ale za to pęcherzyk 20mm jak się później okazało (dwa dni później) nieregularny nie urósł ani nic, za to pojawił się kolejny 16-17 mm endometrium cały czas 7mm dziś ide do innej dr ale zamierzam ją poprosić o usg ... śluz płodny był ból jajnika jest... teraz tylko żeby dalej się wszystko dobrze potoczyło :) (idę do innej bo moja przyjmuje w poniedziałki i środy-a ja niecierpliwa) jestem dziewczyny pełna nadziei... :) serio że tym razem będzie dobrze :) mimo że jest pod górkę bo i jakieś zapalenie pęcherza się przyplątało i przeciwciała tarczycy za wysokie, ale za to TSH i F# i F4 są ok (musze iść do endo)

    Madzikow 3mam mocno kciukosy za Was... pisz koniecznie co u Ciebie się dzieje :)jak Plamka napisała póki nie ma @... :) ... musi być dobrze :)

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Hej hej jestem tu cały czas... to mój pierwszy cykl z monitoringiem... na pierwszym usg wielki torbiel, na kolejnym (5 dni później) torbieli brak ale za to pęcherzyk 20mm jak się później okazało (dwa dni później) nieregularny nie urósł ani nic, za to pojawił się kolejny 16-17 mm endometrium cały czas 7mm dziś ide do innej dr ale zamierzam ją poprosić o usg ... śluz płodny był ból jajnika jest... teraz tylko żeby dalej się wszystko dobrze potoczyło :) (idę do innej bo moja przyjmuje w poniedziałki i środy-a ja niecierpliwa) jestem dziewczyny pełna nadziei... :) serio że tym razem będzie dobrze :) mimo że jest pod górkę bo i jakieś zapalenie pęcherza się przyplątało i przeciwciała tarczycy za wysokie, ale za to TSH i F# i F4 są ok (musze iść do endo)

    Madzikow 3mam mocno kciukosy za Was... pisz koniecznie co u Ciebie się dzieje :)jak Plamka napisała póki nie ma @... :) ... musi być dobrze :)

    Mam nadzieję, że to będzie Twój szczęśliwy cykl :*
    A ze wszystkim innym- z zapaleniem, z tarczycą sobie poradzisz w moment :*

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow trzymam mocno kciuki zeby teraz sie udalo!!

    madzikow lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    To musiała być dl niej cudowna niespodzianka :)
    Dziekuję :*

    Plamka moja kumpela podobnie... czekała na jakiś zabieg teraz już nie pamietam co to było dokładnie czy polip czy coś... i w czasie oczekiwań w czerwcu zaszła, na lipiec miała zabieg... :) więc oby u Ciebie było podobnie :) mocne kciuki :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Mam nadzieję, że to będzie Twój szczęśliwy cykl :*
    A ze wszystkim innym- z zapaleniem, z tarczycą sobie poradzisz w moment :*

    <3

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałoby się już przejść na fioletowa stronę mocy hihi

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak :) chociaż fajnie mi tu z Wami :)

    madzikow, Skarpeta lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byboby cudownie przejsc razem na fiolet :)

    Skarpeta, madzikow, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie fajnie... :) ale faktycznie troszke już sie tu znamy i znamy nasze historie i co miesiąc przezywamy wspólnie nasze cykle...

    ale zawsze można być równoczesnie i tu i tu ;p

    madzikow, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikow oby @ nie przyszła do Ciebie :*
    Ja dziewczyny liczę na to, że my się nie rozstaniemy tylko dalej będziemy na tym fiolecie <3

    madzikow, Skarpeta, Plamka_92, Fiołek_Aniołek lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie by było :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka94 wrote:
    Hej dziewczyny muszę się Was poradzić.

    Jak pisałam nie dawno czekam na @, żeby zrobić badania hormonalne. Ponieważ w tę sobotę mam wesele przyjaciółki wymyśliłam sobie, że zrobię rzęsy u kosmetyczki. A tam co? Stylistka nie mogła przykleić rzęs! Dopytywała czy nie jestem czasem w ciąży lub czy nie mam problemów z tarczycą. Pytała o to kilka razy bo co przyklejała rzęsy zaraz się zsuwały - mówiła, że miała tylko 2 takie przypadki i jedna Pani wysłała jej potem zdjęcie pozytywnego testu ciążowego, a druga napisała po kilku dniach, że ma niedoczynność tarczycy. Mówiła, że czasami podczas dwóch pierwszych dni cyklu gorzej się przyklejają, ale to u mnie też odpada. Strasznie się przestraszyłam i od razu z samego rana zrobiłam badanie TSH, FT3, FT4 - na szczęście wszystko w normie.

    Jak myślicie ile jeszcze powinnam czekać na przyjście @? To już prawie 60 dzień cyklu :( Ginekolog kazała czekać, aż przyjdzie naturalnie, ale jak byłam w lutym u innej to mówiła, że czasem na @ można czekać w nieskończoność. U ginekologa byłam ponad 2 tygodnie temu, mam wybrać się ponownie czy jeszcze cierpliwie czekać? Męczy mnie już to czekanie :(


    Nie chce cie straszyc ale kiedy ja mialam problem z @ to nie mislam jej 4 miesiace ale moja gin zlecila mi wtedy kilka badan tylko ze wczesniej dala dupka na wywołanie @ po co marnować czas na czekanie.
    Dla niektorych lekarzy najlepiej powiedziec czekaj jaj sie nie chce pomyslec jak to inaczej rozwiazac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 17:37

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • PaolaD Przyjaciółka
    Postów: 63 40

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Ale w międzyczasie może jakiś inny dojrzał i pękł? :)
    Tego dowiem się za tydzień. Jak przyjdzie @ lub nie. Trzymajcie kciuki. Ja się czuję dziwnie. Boli mnie podbrzusze. Ale łatwo sobie wkręcić wszystko... Także nie ufam odczuciom. Trzymajcie kciuki. Ja trzymam za Was :*

    7tydz [*]
    8t3dz serduszko przestalo bić :(
    Hashimoto-hiperprolaktynemia
    Mutacja MTHFR_677C-T hetero i PAI 1 homo
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    Tego dowiem się za tydzień. Jak przyjdzie @ lub nie. Trzymajcie kciuki. Ja się czuję dziwnie. Boli mnie podbrzusze. Ale łatwo sobie wkręcić wszystko... Także nie ufam odczuciom. Trzymajcie kciuki. Ja trzymam za Was :*
    trzymamy kciuki bardzo mocno☺

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy zawsze :*

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    Tego dowiem się za tydzień. Jak przyjdzie @ lub nie. Trzymajcie kciuki. Ja się czuję dziwnie. Boli mnie podbrzusze. Ale łatwo sobie wkręcić wszystko... Także nie ufam odczuciom. Trzymajcie kciuki. Ja trzymam za Was :*

    Trzymamy :* to prawda, że łatwo sobie wkręcić objawy. Tak bym chciała, żeby w końcu się udało... Wariuję ;)

    Fiołek_Aniołek lubi tę wiadomość

  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja jestem już na fiolecie ale czytam wasze wpisy codziennie i trzymam kciuki :*

    trzydziecha lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mar1tusia <3 cieszę się, że Tobie się udało, ale z drugiej strony szkoda, że już się z nami tutaj nie starasz :( chcemy do Ciebie dolączyć! ;)

    Fiołek_Aniołek lubi tę wiadomość

  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dzięki mar1tusia <3 cieszę się, że Tobie się udało, ale z drugiej strony szkoda, że już się z nami tutaj nie starasz :( chcemy do Ciebie dolączyć! ;)
    Niedługo dołączycie wierze w to :) Ja też byłam negatywnie nastawiona, grunt to sie nie poddawać ;) i nie patrzcie na objawy ja zawsze szukałam milion objawów a u mnie ciąża jest na razie bezobjawowa :) tylko bol piersi ale to tez nie caly czas i zmeczenie :) a tak to sie czasem zastanawiam czy na pewno nam sie udalo :)

    Ania95, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia a myślałaś ciągle o ciąży? Bo zastanawiam się czy przez to nastawienie przypadkiem nie jest ciężko zajść. No ale w sumie ja i tak nie potrafię przestać o tym myśleć, cały czas tylko wyliczam, czytam... Dzisiaj np czytałam przez godzinę o plemnikach, jaką mają drogę do przebycia, jak wygląda zapłodnienie... I zastanawiałam się czy już plemniki dotarły do mojej komórki jajowej :p

    Fiołek_Aniołek lubi tę wiadomość

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ