X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • PaolaD Przyjaciółka
    Postów: 63 40

    Wysłany: 8 maja 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Jak jeszcze tak nie miałaś to bardzo dobry znak :) u mnie nic nowego, wszystko tak jak co cykl, tracę nadzieję :( jutro testuję.
    Powodzenia! Oby choć komuś się pojawiła 2 kreseczka. Zawsze to nadzieja i otucha dla reszty... I chęci do działania.

    7tydz [*]
    8t3dz serduszko przestalo bić :(
    Hashimoto-hiperprolaktynemia
    Mutacja MTHFR_677C-T hetero i PAI 1 homo
  • Izka86Ss Przyjaciółka
    Postów: 126 33

    Wysłany: 8 maja 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was moje drogie! Pisze po raz 1 Tu...W grudniu 2013 zaszłam 1 raz w ciąze i w styczniu poroniłam. Nastepnie w maju znów byłam w ciąży i udało się donosić - urodziłam chłopczyka przez cc:) Zachodziłam w ciąże bez problemu. w pierwszych 2 cyklach zaszłam. Teraz staram się znowu o kolejne dziecko i nic z tego nie wychodzi... Od 9msc nie mogę zajść w upragnioną ciąże. Mam problem od pierwszej msc po urodzeniu Adasia - a pojawiła się ona pół roku od porodu - mianowicie brązowe plamienia po okresie... Miesiączki reguralne co do dnia, trwają w sumie tak jak zawsze ok 4-5 dni. a później zaczyna się mój problem. Plamienie - brudzenie, az tak do ok dnia owulacji, do połowy cyklu. Mam wrazenie ze to resztki krwi brązowej. Podczas podcierania i na wkładce ciągle są plami brązowe. Jednego msc jest tego wiecej innego mniej. Dodam ze np gdy zaczyna sie sluz płodny to widac jakby to było wty śluzie, sluz jest przejrzysty a gdzies tam są brązowe plamy wmieszane... przepraszam ze tak obrazuje dosłownie ale nie wiem juz gdzie mam szukac pomocy. Byłam u 3 ginekologów i kazdy z nich mówie ze nic nie ma... ze wszystko ok. Cytologia 1. bardzo prosze o pomoc... sugestie... może któraś z Was tak miała... ma wrazenie ze przez to nie moge teraz zajsc w ciąże... bardzo się denerwuje. Pozdrawiam

    2014 Ł<3 Aniołek
    2015Adaś 3 latka <3
    starania o kolejną ciąże rok i nic :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izka86Ss wrote:
    Witam Was moje drogie! Pisze po raz 1 Tu...W grudniu 2013 zaszłam 1 raz w ciąze i w styczniu poroniłam. Nastepnie w maju znów byłam w ciąży i udało się donosić - urodziłam chłopczyka przez cc:) Zachodziłam w ciąże bez problemu. w pierwszych 2 cyklach zaszłam. Teraz staram się znowu o kolejne dziecko i nic z tego nie wychodzi... Od 9msc nie mogę zajść w upragnioną ciąże. Mam problem od pierwszej msc po urodzeniu Adasia - a pojawiła się ona pół roku od porodu - mianowicie brązowe plamienia po okresie... Miesiączki reguralne co do dnia, trwają w sumie tak jak zawsze ok 4-5 dni. a później zaczyna się mój problem. Plamienie - brudzenie, az tak do ok dnia owulacji, do połowy cyklu. Mam wrazenie ze to resztki krwi brązowej. Podczas podcierania i na wkładce ciągle są plami brązowe. Jednego msc jest tego wiecej innego mniej. Dodam ze np gdy zaczyna sie sluz płodny to widac jakby to było wty śluzie, sluz jest przejrzysty a gdzies tam są brązowe plamy wmieszane... przepraszam ze tak obrazuje dosłownie ale nie wiem juz gdzie mam szukac pomocy. Byłam u 3 ginekologów i kazdy z nich mówie ze nic nie ma... ze wszystko ok. Cytologia 1. bardzo prosze o pomoc... sugestie... może któraś z Was tak miała... ma wrazenie ze przez to nie moge teraz zajsc w ciąże... bardzo się denerwuje. Pozdrawiam

    Hej! :) Jeśli chodzi o te plamienia to czasami mam podobnie, nie tak długo bo ok. 2-3 dni, pytałam o to ginekologów, ale to podobno kwestia oczyszczania macicy, czasami jest gorsza krzepliwość krwi i tak się dzieje, raczej nie jest to nic groźnego, czasami genetyka wchodzi w gre i taki urok kobiety. Głowa do góry :)

    Izka86Ss lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z dzisiaj negatywny :( załamka :(

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Test z dzisiaj negatywny :( załamka :(

    Aniu tule mocno :* a kiedy masz @ dostac?

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 3-4 dni powinnam dostać @. Już nie wiem co robić... To mój 6 cykl starań.

  • Renes Przyjaciółka
    Postów: 86 86

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95, może jeszcze za wcześnie?

    m3sxyx8dxjr56vmf.png
  • Izka86Ss Przyjaciółka
    Postów: 126 33

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wer1992 wrote:
    Hej! :) Jeśli chodzi o te plamienia to czasami mam podobnie, nie tak długo bo ok. 2-3 dni, pytałam o to ginekologów, ale to podobno kwestia oczyszczania macicy, czasami jest gorsza krzepliwość krwi i tak się dzieje, raczej nie jest to nic groźnego, czasami genetyka wchodzi w gre i taki urok kobiety. Głowa do góry :)

    Dziękuje Ci bardzo Wer1992 :) Pocieszyłas mnie ;)

    2014 Ł<3 Aniołek
    2015Adaś 3 latka <3
    starania o kolejną ciąże rok i nic :(
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renes wrote:
    Ania95, może jeszcze za wcześnie?

    Może za wcześnie, będę powtarzać za 2 dni, ale coś czuję, że się nie udało :(
    chociaż wiecie jak to jest... Trochę będę pobolewać nad tym, a jutro znowu będę pełna nadziei, że może jednak się udało :p

    Olaa86, PaolaD lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    Oki już u mnie jasne. Okres :( kolejny cykl i monitoring. Będę informować. Już niby hormonalne wszystko ok. Nie wiem co nie styka. 5 cykl od poronienia... Nie ma co narzekać trzeba działać ;)

    Paola ściskam mocno :* Głowa do góry, trzeba działać dalej :*

    PaolaD lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Za 3-4 dni powinnam dostać @. Już nie wiem co robić... To mój 6 cykl starań.

    Ania czasem testy wychodzą pozytywne dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, więc cały czas zaciskam kciuki :*

    Ania95, Skarpeta lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 maja 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż idzie dzisiaj do urologa z wynikami posiewu nasienia. Dostanie na bank jakiś antybiotyk.
    Wiecie jak to jest może ze staraniami przy antybiotykoterapii lub po niej u faceta? :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • pukola Ekspertka
    Postów: 219 173

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, niestety na betę nie dotarłam. Wczoraj zepsuło nam się auto, a że mieszkamy dosłownie w lesie to nie miałam jak się tam dostać :). Zrobiłam za to chwilę temu kolejny test i teraz wydaje mi się, że druga kreseczka jest, choć bardziej to jej cień?Próbowałam zdjęcie jakieś zrobić ale tak mi się ręce trzęsą,że wszystkie niewyraźne wychodzą. Jutro chyba wybiorę się już na tą betę bo inaczej zwariuje

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Za 3-4 dni powinnam dostać @. Już nie wiem co robić... To mój 6 cykl starań.

    Mi sikane testy wychodzily dopiero 2-3 dni po terminie @ wiec szansa zawsze jest

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • pukola Ekspertka
    Postów: 219 173

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorzej jak się nastawię a nic z tego nie będzie. No nic, zrobię jutro krew i zobaczymy. Piersi wydaje mi się,że z dnia na dzień mam coraz bardziej twarde, dziś aż zaczynają boleć

    Olaa86 lubi tę wiadomość

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim :) poczytałam i postanowiłam do Was dołączyć:) Najbliższe psiapsiółki same singielki, więc potrzebuję jakichś bratnich dusz;p Ma 31 lat i staramy się o pierwszego dzidziusia. 4 cykl starań. Moje wyniki wszystkie w normie. Obecnie 23dc. Piersi zaczynają boleć ja na okres... Myślicie że jest szansa? @ powinna przyjść w najbliższy poniedziałek.

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • PaolaD Przyjaciółka
    Postów: 63 40

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    Hej wszystkim :) poczytałam i postanowiłam do Was dołączyć:) Najbliższe psiapsiółki same singielki, więc potrzebuję jakichś bratnich dusz;p Ma 31 lat i staramy się o pierwszego dzidziusia. 4 cykl starań. Moje wyniki wszystkie w normie. Obecnie 23dc. Piersi zaczynają boleć ja na okres... Myślicie że jest szansa? @ powinna przyjść w najbliższy poniedziałek.
    SZANSA jest zawsze :) czekaj cierpliwie. A jakie badania robiłaś? Chorujesz na coś? Jak badana dobre to podejdź na spokojnie. Jakby dłużej nie wychodziło to można się wspomóc testami owulacyjny i i monitoringiem usg u ginekologa żeby ocenić kiedy powinno się działać intensywniej :p Powodzenia :)

    7tydz [*]
    8t3dz serduszko przestalo bić :(
    Hashimoto-hiperprolaktynemia
    Mutacja MTHFR_677C-T hetero i PAI 1 homo
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    Hej wszystkim :) poczytałam i postanowiłam do Was dołączyć:) Najbliższe psiapsiółki same singielki, więc potrzebuję jakichś bratnich dusz;p Ma 31 lat i staramy się o pierwszego dzidziusia. 4 cykl starań. Moje wyniki wszystkie w normie. Obecnie 23dc. Piersi zaczynają boleć ja na okres... Myślicie że jest szansa? @ powinna przyjść w najbliższy poniedziałek.

    Szansa zawsze jest :) ja dzisiaj miałam test negatywny, ale trochę się posmuciłam i dalej mam nadzieję, że jednak ciąża :D my kobiety takie jesteśmy ;)
    Basia, a jakie badania już robiłaś? A co z mężem? Też po badaniach? :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaolaD wrote:
    SZANSA jest zawsze :) czekaj cierpliwie. A jakie badania robiłaś? Chorujesz na coś? Jak badana dobre to podejdź na spokojnie. Jakby dłużej nie wychodziło to można się wspomóc testami owulacyjny i i monitoringiem usg u ginekologa żeby ocenić kiedy powinno się działać intensywniej :p Powodzenia :)

    Paola, a jak to jest z tym monitoringiem? Idę do gina i mówię, że chcę się monitorować? W którym dc najlepiej iść?

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pukola wrote:
    Gorzej jak się nastawię a nic z tego nie będzie. No nic, zrobię jutro krew i zobaczymy. Piersi wydaje mi się,że z dnia na dzień mam coraz bardziej twarde, dziś aż zaczynają boleć

    pukola, trzymam kciuki, żeby chociaż u Ciebie były dobre wieści :)

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ